Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

  1.  permalink
    Nie no- jak stówa za raz to odpuszcam- jeszcze nie zgłupiałam. Jutro zadzwonię- jak bedzie cena w miare to idę - ja lubie szybkie i spektakularne efekty ;)
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeMay 27th 2008
     permalink
    Aga a ile cenowo u Ciebie jest "w miarę" ?? :P
  2.  permalink
    no ze 4 dychy moge zapłacić
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeMay 27th 2008
     permalink
    No to u mnie w miarę 40 zeta jest ok hiihihi - jakby było takie przystępne cenowo to korzystaj i chwal nam się efektami !!
  3.  permalink
    Dobra :D
    Za tydzien wybywam na weekend- jakoś głupio sie tak rozebrać nad jeziorem i ten brzuch obnazyć... Nabyłam jakieś cudo do smarowania cielska- mam nadzieję,że wytrwam w nacieraniu bo szczerze tego nie znoszę:confused:
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMay 27th 2008
     permalink
    ja myslalam ze bede miala problem natury wielkie cielsko i sie nie rozbiore latem a tu problem cielsko zostal przesloniety przez placki alergiczne ktorych nie wolno opalac plus niezbyt fajnie wygladaja... tylko jak ja przecierpie cale lato w dlugich portkach???
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeMay 27th 2008
     permalink
    Aga ja też nie lubię tej czynności :I
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMay 27th 2008
     permalink
    Izunia na początku jest suuuper bo jest wiele uciechy i frajdy ale po prawie 2 latach przerwy człowiek traci kondycję i formę więc trzeba ją odzyskać!!! Pływalnia nie pomogła ale jak pamiętam początki było jeszcze gorzej!!! nie jest źle jednak byłam mokra jakbym spod prysznica wyszła :)) teraz zmęczenie się udziela mocno więc idę jeszcze doszorować zęby i spać :)
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMay 27th 2008
     permalink
    Smarujcie się dziewczyny bo nie znacie dnia i godziny :)) he he he
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeMay 27th 2008
     permalink
    No ja również zmykam - idę poleżeć w wannie i spać więc dobrej nocki wszystkim :P
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMay 27th 2008
     permalink
    ja tez lece ale do meza :) wlasnie przydryptal zjadlwszy 6kromek chleba... normalnie takiemu to dobrze... wcina kiedy chce i ile chce i kilogramy sie go nie imaja :P

    do jutra
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMay 27th 2008
     permalink
    Ania przyjdzie i na niego czas, że przytyje :)
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeMay 28th 2008
     permalink
    Ja się dopiero teraz kładę spać, naprodukowałam pracę do szkoły (uff, już ostatnią) i od jutra zabieram się za kosmetykę pracy licencjackiej i drukowanie... Jeszcze muszę na chwilę do biblioteki podskoczyć i będzie wszystko git.
    No i jeszcze zdjęcia zrobić - nie lubię robić sobie takich zdjęć. Chyba pojadę na pl. Unii do pani fotograf, która droga jest, ale za to, jak mi fotę strzeliła 3 lata temu, to jeszcze w życiu takiej ładnej nie miałam.
    --
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeMay 28th 2008
     permalink
    Ciekawi mnie tylko, czy moja praca dotarła przed północą, bo u mnie wysłana 23:57, z wp na wp, podobno 5 pkt więcej jak wysłana dzień przed terminem.
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeMay 28th 2008
     permalink
    A ja na nogach od ponad godziny wrrr moje dzieciaki (głównie Kuba) zajoba dostali z tym wstawaniem :/ budzi sie po 5 i przychodzi oglądać bajki
    Piję kawę zaraz pójdą do przedszkola a ja się położę z Maleńką :D
    --
  4.  permalink
    No ja też już od prawie godziny na nogach.Mały mi pobudke o 24 zrobił i godzine nie spał tylko sobie gadał:"mamamamama" wiecie jak mi sie to podoba nie?
    Wczoraj poszedł juz spac o 19.30 wiec dzis predko wstał ale ja tez sie połozyłam cos koło 22 wiec nie jest źle
    --
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeMay 28th 2008
     permalink
    Lady mam nadzieje że sie zrelaksowałaś na koniku.
    Ciacho fajnie jak dziecko tak mówi mama i mama, super uczucie.
    Co do smarowania to tez się tam czymś smaruje, nawet mam jakies drogie niby po ciązy ale jakoś nie mam czasu na regularne masowanie i smarowanie się tym.
    --
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeMay 28th 2008
     permalink
    Moje dziecię strasznie krzyczało gdzieś koło 1 ale przerzuciłam go do mojego łóżka i spał pięknie do 6. Gdyby nie to, że pisałam tą cholerną pracę wczoraj w nocy, to pewnie dzisiaj byłabym mega wyspana, a tak dziecko po mnie łaziło, a ja zwłoka...
    Jestem ciekawa, czy małżonek będzie dzisiaj nocował w domu, dał się jak zwykle wrobić w coś, w co normalny człowiek wrobić by się nie dał... POjechał do Kwidzynia, żeby przyjechać do Warszarszawy i będzie musiał wrócić do tego Kwidzynia w piątek, a w sobotę od 8 musi być w szkole, bo ma egzaminy. Jestem niezmiernie ciekawa, jak tego dokona.
    --
    •  
      CommentAuthorHogatka
    • CommentTimeMay 28th 2008
     permalink
    Witam w środku tygodnia.
    Pogoda super za oknem więc pewnie dziś cały dzionek spędzimy na spacerach. Młody śpi , oczywiście pobudka o 6 bo jakby mogło być inaczej. W nocy gnida tak wędruje po łóżeczku że muszę co 2 godziny wstawać i go poprawić bo inaczej to marudzi i bądź tu człowieku wyspany.
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeMay 28th 2008
     permalink
    Witanko :P
    U nas nocka nie najlepsza ... Szymon płakał mi w nocy co chwilę - nie wiem co było przyczyną - może znowu ząbki, nad ranem była już kupa ... hmm jak się poprzytulał to było ok. Filip znowu spał jak "zabity" :D
    Kawa by się teraz przydała - maluchy pewnie za jakieś 40min będą cięły pierwszą drzemkę to ogarnę trochę nasze pobojowisko i szybki prysznic wskazany ... A potem jak zwykle wybywam na spacer !! A co :P
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeMay 28th 2008
     permalink
    My też wreszcie udamy się razem na spacer - wczoraj chodził 4 godziny z teściową, a i tak nie zrobiłam tego co miałam zrobić, ale przynajmniej mężowego spakowałam na wyjazd. Już dzwonił, że minął Mławę, więc w ciągu 1,5h będzie w Warszawie. Koło 14 idę wyłudzać lody ;)
    --
    •  
      CommentAuthorHogatka
    • CommentTimeMay 28th 2008
     permalink
    NR mnie droga z Mławy do Wa-wy zajmuje godzinkę a ojciec zawsze mi suszy głowę ze za szybko, no a z Olsztyna do Mławy niecałą tak ok 40 minutek.
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeMay 28th 2008
     permalink
    U nas śliczna pogoda się zapowiada i podobno juz tak ma być cały czas, a w wekend to 30 stopni zapowiadają!:wink::bigsmile:
    Wczoraj po pracy byliśmy pośmigać na rowerkach, my z Oliwka bardzo zadowolone, M też by był gdyby nie ALERGIA! Pojeździliśmy troszkę, na działkę przez łąki i park i mój M omal nie zszedł z tego świata, omal nie zakichał się na śmierć. Normalnie już nie mam do niego siły, upira się, że do lekarza nie pójdzie, już nie wiem jak mu pomóc, te tabletki które bierze już mu chyba nie pomagają. Co mogę mu jeszcze doradzić dziewczyny???
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMay 28th 2008
     permalink
    ooo widze ze nie tylko moj dziec sie w nocy popsul...
    wczoraj mu dolna dwojka wylazla wiec na jej karb zrzucam pobudke juz o 4 rano... na szczescie cyckiem przytkany sypia nawet do 9 ;)

    pogoda piekna tylko szkoda ze maz zostawil rano uchylone okno w duzym pokoju i wstalam spuchnieta. kicham i prycham ze malo mi ryja nie rozsadzi :devil:
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMay 28th 2008
     permalink
    IWA - a jakie tabletki bierze? ja lykam claritine ale nie tak jak na ulotce na noc tylko z rana. no i woda morska do nosa. wszystyko inne jest na recepte
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeMay 28th 2008
     permalink
    Mój mati też już druga noc z rzędu jakaś maruda z niego.:cry:
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMay 28th 2008
     permalink
    Nie tylko Wasze pociechy dały Wam popalić w nocy... matko cóż to się dzieje, że dzieci tak fiksują ?
    Julka od rana już nie śpi ale nie wyciągam ją z łóżeczka bo coś mi się wydaje, że odeśpi sobie jeszcze z godzinkę.... dobrze by było bo bym prysznic zaliczyła i renowację!
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMay 28th 2008
     permalink
    a ja mam wrazenie ze Gabrysia jest alergiczka... kurcze testy na pylki wyszly ujemne a ona tak ajk ja wstala zakichana i ja poddusza.. zyrtec idzie w ruch no i profilaktycznie jak przy kazdym katarze musze wprowadzic silniejsze leki... ehhh biedna mala
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeMay 28th 2008
     permalink
    U mnie noc spokojna a pogoda boska :) zapowiadali dziś 25 stopni... Idę na spacer z Małą muszę kupić jakieś spodenki dla niej i butki bo w kapciach jest jest za gorąco i ma spoconą nóżkę :(
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeMay 28th 2008
     permalink
    And jak tak ciepło to ja zakładam malcom tylko skarpetki - mam takie sandałki - ale nie wzięłam, nie myślałam, że u mamy taka ciepłota się rozszaleje :P
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMay 28th 2008
     permalink
    Ania podajesz jej na własną rękę leki ???
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeMay 28th 2008
     permalink
    Cyryl wczoraj na spacerze zdjął sobie skarpetki, patrzę, a dziecko ma gołe nóżki. Ale jak dotknęłam to były ciepłe. Później jak go przejęłam od teściowej, to się zrobiło chłodniej i nóżki też chłodniejsze.
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMay 28th 2008
     permalink
    Lady nie na wlasna reke tylko zalecenie lekarskie. ja jej i tak robie przerwy a wg lekarzy powinna byc non stop na syropach (pector drill i eurespal na zmiane co 2tyg) i zyrtecu... ostatnio i tak jej przerwe az 3tyg zrobilam bo szkoda mi "wnetrznosci"
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMay 28th 2008
     permalink
    ale piszesz, że ona nie ma alergii wg testów robionych na pyłki ... więc jest taka potrzeba aby zaraz zyrtec podawać ?
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMay 28th 2008
     permalink
    a no i codziennie woda morska plus jak zaczyna sie katar to w zaleznosci od konsystencji mucofluid lub nasivin


    ja na spacery buciki biore do kosza bo tak to same skarpetki jak jest ok 20stopni
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMay 28th 2008
     permalink
    And u mnie od zachodniej strony na termometrze jest już 22 stopnie!
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMay 28th 2008
     permalink
    Lady zyrtec mam jej dawac przy katarze, pzoa tym z testow skornych nie wyszla alergia ale z krwi (IGE calkowite) wartosc byla podwyzszona i swiadczaca o alergii, lekarz mowi ze to moze byc alergia utajona poczawszy od wziewnej w przyszlosc czy po opozniona reakcje na bialko
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeMay 28th 2008
     permalink
    Lady a u mnie od wschodniej 41 hiihhhhii :P
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeMay 28th 2008
     permalink
    Tzn. u mojej mamy :D
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeMay 28th 2008
     permalink
    U mnie na termometrze od strony wschodniej 37,2 st.
    --
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeMay 28th 2008
     permalink
    ale jeszcze wszystko przede mną.
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMay 28th 2008
     permalink
    a ja nie mam termometru nawet :shamed:
    •  
      CommentAuthorHogatka
    • CommentTimeMay 28th 2008
     permalink
    Ania ja też nie mam termometru. O gnida wstała i pluje w łóżeczku znaczy humorek mu dopisuje. Lecę nasyzkowac mu deserek i zmykam na spacer.
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeMay 28th 2008
     permalink
    Moje dziecko jak ma same skarpetki to po 2 sekundach ich nie ma bo zdejmuje wiec jakieś podeszwy od butów wskazane :) i właśnie takie coś mam zamiar kupić - podeszwa plus 2 rzepki by sie nogi trzymało - do siedzenia nie chodzenia :) Czekam tylko aż maż mi zniesie miskę z praniem na dół (powieszę na dworze) i idę sobie na ryneczek - może coś znajdę taniego dla małej
    Wciąż nie mam pomysłu na prezenty z okazji dnia dziecka :confused:
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeMay 28th 2008
     permalink
    Fakt moje maluchy też ściągają skarpetki, ale sporadycznie i tyko w domu - bynajmniej jeszcze nie na dworze :P
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMay 28th 2008
     permalink
    ja jak na wyrodna matke przystalo nie robie prezentow na dzien dziecka bo mamy za duzo wydatkow ostatnio. w nagrode jak bedziemy w Gdansku wezme dzieci do zoo :)
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeMay 28th 2008
     permalink
    Ja też nie mam pomysłu na Dzień Dziecka - ale zabawek na pewno nie będę kupowała - mam ich sporo więc to odpada ...
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeMay 28th 2008
     permalink
    Jakaś majówka w plenerze i może odwiedzimy chorzowskie Wesołe Miasteczko ;D
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeMay 28th 2008
     permalink
    Ja też nie będę nic kupować na dzień dziecka. Mamy za małe mieszkanie na kolejne zabawki albo ubranka.
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMay 28th 2008
     permalink
    ja juz nawet na roczek nie bede nic kupowala bo Krzysko jakis czas temu dostal pchacza z chicco, nie kupuje wg okazji a wg potrzeby
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.