Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeMay 28th 2008
     permalink
    Na szczęście, jak Cyrylus będzie miał roczek, to nie będzie nas w Polsce, więc odpada mi urządzanie imprezki. Chociaż mój ojciec już się niecierpliwi (nieomal jak kot z pęcherzem), co małemu kupić na roczek... Chyba mu powiem, żeby się dołożył do nowego wózka i tyle.
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMay 28th 2008
     permalink
    NR ja tam najbardziej lubie skaldkowe prezenty :) chrzestni Krzysia to studenciaki wiec sama im mowie zeby kasy nie wydawali i pewnie skonczy sie na tym ze kupia jakies samochody czy powiem zeby wspolnie klocki drewniane kupili. a od rodzicow tesciow i mojej chrzestnej bedzie kasa, odloze na buty zimowe :)
    •  
      CommentAuthorHogatka
    • CommentTimeMay 28th 2008
     permalink
    No ja dla młodszego to fotelik dokarmienia bo zabawek mam jeszcze po Jakubie gorzej co starszemu ten ma już inne priorytety i wymagania.
    Najmłodszy nakarmiony można wybywać na spacer
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMay 28th 2008
     permalink
    zazdraszczam wam tych spacerow.. ja musze poczekac az prochy zaczna dzialac ale tez mam w planach chociaz z 2godz sie poszwedac...

    milego dnia
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMay 28th 2008
     permalink
    Miłego dnia...
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeMay 28th 2008
     permalink
    A ja kupiłam Matowi dwa autka w smyku po 5 zeta i ten nieszczesny kubek z nuka, a babcia mu ciuchy kupiła i tak jeszcze mu musze jakies kupic
    --
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeMay 28th 2008
     permalink
    ale upal,wròcila od pediatry VEVE WAZY ,7,85 KG I MIERZY 67 CM,ale plakala strasznie dzis ,teraz padla i spi...
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMay 28th 2008
     permalink
    ewuś to ładnie rośnie Twoje szczęście :)) buziaczki dla niej :))
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeMay 28th 2008
     permalink
    Ja również życzę miłego dnia - maluchy drzemią a ja czmycham się prysznicować - papa :D
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeMay 28th 2008
     permalink
    Szykuje mi się przemiłe spotkanie w towarzystwie dwóch lasek :P
  1.  permalink
    Miłego dnia dziewczyny:))
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeMay 28th 2008
     permalink
    wzajemnie Sehe!:bigsmile:
    --
  2.  permalink
    a ja wróciłam z pierwszego spaceru.u nas ciepło ale wieje.znów kupiłam czapke...wrrr ja nie moge koło KEKO chodzic bo ciagle tam kupuje jakies czapki
    --
  3.  permalink
    Hihi, a u mnie chłodno, dzisiaj sięubrałam jak na upał, to akurat się ochłodziło...
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeMay 28th 2008
     permalink
    tu upal ,wychodzimy ok 4 bo teraz za goraco...
  4.  permalink
    U mnie taka pogoda, ze oszczędzam na filtrach:). chociaż ostatnio i tak zapał mi troszeczkę zmalał, jeśli chodzi o smarowanie sie i wcale bym sięnie zdziwiła, gdyby mnei troszkęopaliło..
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorHogatka
    • CommentTimeMay 28th 2008
     permalink
    My już wróciliśmy z wojaży bo młody marudził na spanie,a wolę jak spi w domu bo ja podszykuję obiad i sobie odpocząć mogę. Ale pomimo ślicznego słońca to wietrzysko takie zimne, że zmarzłam
    --
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeMay 28th 2008
     permalink
    My wybywamy na spotkanie z tatusiem. Oby tatuś był na tyle dobry, żeby chociaż lody postawić.
    --
    •  
      CommentAuthorMamadusi
    • CommentTimeMay 28th 2008
     permalink
    Witam u nas 30 stopni uffffffffffffff goraco zaraz idziemy na spacerek z Dusia milego dnia :wink::wink::wink:
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeMay 28th 2008
     permalink
    U mnie niby ciepło ale wiatr ble i jak słońce się schowa za chmurami jest zimno
    Oblazłam pół dzielnicy i nie kupiłam tego co chciałam :( sandałków małych nie ma, kapci z odkrytymi palcami - brak tzn owszem są ale od nr 21 a ja potrzebuję 19-20 wrrr. Za to kupiłam Weronice spodenki i suknie na ślub kuzynki a dla mojej nastolatki 2 kurtki - taką na chłodne letnie wieczory i na jesień. Wzięłam wczoraj stypendium szkolne dla Młodej i dzis musiałam sie rozliczyć z faktur, no ale Pani na rynku była na tyle kochana że wpisała na rachunku odzież sportową... Cieszę się z tego stypendium ale bardziej bym sie ucieszyła gdyby kasa była we wrześniu i naprawdę była przeznaczona na artykuły szkolne :/ teraz na koniec maja ja nie kupię niestety podręczników czy innych szkolnych rzeczy, a na 2 semestr tylko kilka rzeczy dokupowałam (ćwiczenia, może z 2 zeszyty i właściwie tyle bo reszta kupiona była we wrześniu) W ogóle dla mnie ciut śmieszne to stypendium - dzieciak ma mieć 10 dresów ale nie musi mieć butów na zimę czy kurtki - bo to nie są pomoce szkolne :confused:
    --
  5.  permalink
    a moje dziecie zasnło mi na ramieniu jak tańczyłam z nim w rytm piosenek z "jaka to melodia" chociaz szczerze to lubie ten teleturniej"tak to leciało" i nieskromnie przyznam ze znam wszystkie piosenki hahahaa:devil:
    No ale nie to chciałam napisac
    Jak sie obudzi to dostanie jedzonko i idziemy z kolezanka na rynek bo zaczynają sie u nas DNI Leszna.Takie imprezy na rynku ,jakies wystepy,koncerty i tp.
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMay 28th 2008
     permalink
    ja juz jestem po pierwszej turze spacerowej. troche pokichalam i poplakalam po drodze ale nie jest zle... teraz tylko karmienie i znowu wybywamy m.in do rejonu zeby Gabrysie do 1 klasy zapisac... obowiazek szkolny sprawdzaja ale ona i tak do tej szkoly nie pojdzie :P
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMay 28th 2008
     permalink
    a co do cieplosci - u nas slonce swiecie ale jest taki wiatr ze malo glwoy nie urwie!! dzieciaki na dlugi rekaw byly i cale szczescie bo ja sie z krotkim wypuscilam i normalnie gesia skorka w cieniu a dodam ze zmarzlakiem nie jestem :)
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeMay 28th 2008
     permalink
    Ja się wypuściłam na Stare Miasto i w słońcu było gorąco, ale w cieniu zimno strasznie. Jak szłam z Miodowej w Senatorską miałam wózek napędzany wiatrem, myślałam, że mi urwie parasolkę.
    Cyryl zgubił po drodze skrapetkę i z gołą nogą jechał. Na szczęście, szybko trafił nam się autobus.
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMay 28th 2008
     permalink
    Hejka ...

    Wróciłam ze spotkania i ze spacerku jednocześnie... na śląsku gorąco ale wietrznie... Nasze dzieci w krótkich rękawkach i skarpetkach wyjechały no i się poopalały hi hi hi
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMay 28th 2008
     permalink
    Izunia jak się udało spotkanie ???
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMay 28th 2008 zmieniony
     permalink
    a Ja dzisiaj spotkałam się z jedną laską i dwoma "Panami" :))
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMay 28th 2008
     permalink
    a ja wlasnie wrocilam ze spaceru nr2, paszczeke wyszoruje i zmykam zostawic dzieci i do dentysty sune... nie powiem ze nie mam stresa ;) 3majcie kciuki zebym z fotela nie nawiala :wink:
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMay 28th 2008
     permalink
    Ania milion razy wolę stomatologa niż cipologa!
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeMay 28th 2008
     permalink
    hej kobiyki,ja juz w domku,VEVE spi ,bo plakala strasznie w samochodzie,wiec zmeczyla sie...ona nie cierpi pasòw...robie kolacje dla M...
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMay 28th 2008
     permalink
    ewa witaj.... Ja miałam wybrać się jeszcze na spacerek ale siły mnie opuściły :(( to chyba ta pogoda i ból mięśni jaki mi dokucza dzisiaj...
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeMay 28th 2008
     permalink
    wszystkie mamuski widze ze zajete,a ja siedze VEVE jeszcze spi ,M jeszcze w pracy...
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMay 28th 2008
     permalink
    ewa jak jeszcze ??? to już na noc śpi albo dopiero sobie drzemkę ucina ???
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMay 28th 2008
     permalink
    no to laze po scianach... czy ktoras sie orientuje ile czasu nie moge karmic po polknieciu ketonalu forte???
    twarz mi rozsadza ze szok :| okazalo sie ze mailam nerwa na wierzchu i musiala zatruc... normalnie kosmos, bole porodowe to pikus :devil:
    •  
      CommentAuthorMamadusi
    • CommentTimeMay 28th 2008
     permalink
    Oj Aniu wspolczuje i przytulam wiem co to za bol :grouphug::grouphug:
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMay 28th 2008 zmieniony
     permalink
    Lady odnosnie tego co pisalas na temacie wakacyjnym - lekarzy obszukalam w calej okolicy, Gabrycha byla diagnozowana w sumie przez 5 roznych w tym specjaliste z miedzynarodowego instytutu fizjologii i patologii sluchu z warszawy (najlepszy osrodek laryngologiczny w polsce).diagnoza wszedzie identyczna tylko kwestia badania raz lepsza raz gorsza bo za pierwszym razem miala katar i bylo gorzej... do warszawy mamy najblizej wiec chce zeby tam ja operowano. w moich okolicach nie ma specow od otolaryngologii dzieciecej a w instytucie termin na luty. kolejna super placowka o ktorej slyszalam jest we wroclawiu (bagatela ponad 500km) ale na sama konsultacje cala polske przejechac to nie dla nas... po prostu nas nie stac!
    a antybiotyk mala dostaje tylko przy ostrym zapaleniu ucha zeby nie doprowadzic do perforacji blony bebenkowej, ja jestem przeciwniczka ogolnie silnych lekow a tym bardziej antybiotykow i dopiero jak nie da sie nic pomoc lekarstwami doraznymi (krople i syropy) to Gabrycha dostaje antybiotyki.
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeMay 28th 2008
     permalink
    ANULA wspòlczuje,LADY MOJA VEVE O 22 KLADZIE sie spac,tutaj o 8 wieczòr latem wychodzi sie na spacery ,bo w dzien kiszenie w domu bo upaly...
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeMay 28th 2008
     permalink
    kobitki do jutra VEVE ,CHCE SIE poprzytulac ,bo spiaca papa
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMay 28th 2008
     permalink
    ewa no tak zapominam się, że Ty mieszkasz w innej części świata :)) ... ale o tyle fajnie, że idzie Ci potem grzecznie spać :))
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMay 28th 2008
     permalink
    Ania a nie można jakoś wykorzystać Twoich znajomości... może by się dało coś szybciej podziałać ... może to kwestia "łapówki" tego czego być nie powinno ale szczerze powiedziawszy to czasami skutkuje!!!
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeMay 28th 2008
     permalink
    My wróciłyśmy z grilla - było super :) Zmęczona jestem jak nie wiem co. Weronika wytarzała się w trawie :D i świetnie poraczkowała sobie poza kocem. Dzieciaki sie wyganiały na ogrodzie i w ogóle suuuuper - odpoczęłam troszkę :)
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeMay 28th 2008
     permalink
    Jestem padaka po całym dniu spacerowania – ale dzień mile spędzony bo w miłym towarzystwie :D
    Najpierw spotkanie z dwoma laskami – Lady i jej superaśną córcią Julką a potem z kuzynkami – dawno nie widzianymi :P Super było – chłopaki poznały swoją kuzynkę Oliwię, która urodziła się w Anglii … Dziś ma 6 m-cy i jutro z mamą leci do domku i taty !! Ehhh fajnie było się spotkać :P
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeMay 28th 2008
     permalink
    Jakoś mi się rozlazł dzień. Spotkałam się z mężem, potem wysłałam jego cholerną fakturę i pojechałam do mamy - zawieźć spóźnionego kwiatka. Trochę jeszcze na mamę poczekałam, przyjechała później niż zapowiadała. I spóźniłam się na kolejkę o 21.05, musiałam jechać o 22.15, więc w domu byłam nieprzyzwoicie późno. Dzieć jeszcze jak wróciliśmy zaliczył mleko i śpi.
    --
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeMay 28th 2008
     permalink
    Heh, miałam nadzieję, że o 22 będę w łóżeczku, a tymczasem tutaj wybija północ, a ja jeszcze nie w piżamie.
    --
  6.  permalink
    pierwsza!!!
    no i nie ma co sie chwalic hihi
    zasnał mi o 20 a pobudka była o 6.a mnie boli ząb buuu .mamy szczepienie na 12 i teraz troche spokoju z kłuciem bedzie
    --
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeMay 29th 2008
     permalink
    Izunia i Lady ale wam zazdroszczę spotkania, fajnie się macie.
    Ciacho współczuję bólu zęba.
    A ja się wczoraj popstrykałam z M i jakoś tak mi smutno.
    --
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeMay 29th 2008
     permalink
    hej kobitki,ale upal rano siedze w domu,wychodzo o 3,musze posprzatac troche...
  7.  permalink
    Myszorka ja też tak mam,niby tyle lat razem a jak sie pogniewamy to mi smutno tak jakos:)
    Ja wole milion razy dupologa jak to sie u nas w rodzinie mówi niż stomatologa,ale dzisiaj chyba sie wybiorę.
    --
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeMay 29th 2008
     permalink
    Ciacho kłotnia poszła o miziałki nocne, ja wiem ze mam problemy a M ma jakies potrzeby, musze popracowac nad sobą.
    --
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeMay 29th 2008
     permalink
    ja też się melduję, niby dziecko dało mi w nocy ładnie pospać, ale i tak jestem padnięta.
    co do lekarzy, to nie wiem, co wolę... nie lubię ani wizyt u gina ani u dentysty. a coś zaczyna mnie ząb pobolewać, więc chyba trzeba będzie się z tym drugim przeprosić...
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.