Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeMay 29th 2008
     permalink
    My od 7 na nogach ale noc była stanowczo za krótka bo wcale sie nie wyspałam :confused: Nie mam żadnego plany dnia na dzisiaj i jakoś nie mam sił na nic...
    Weronika obudziła się z wielkim płaczem i tylko na chwilkę zatkała ja butelka teraz niby śpi ale dalej pochlipuje :(
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMay 29th 2008
     permalink
    i Ja się melduję na nogach ... Julcia nie chce iść spać jak zawsze rano :((
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeMay 29th 2008
     permalink
    A ja zaraz muszę coś ugotować i potem na zakupy. Mam nadzieję, że będę pamiętać, że mam kupić papier, bo czeka mnie wielkie drukowanie.
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeMay 29th 2008
     permalink
    Ja również jestem :D
    My na nogach od 6 - byliśmy już w laboratorium i krew pobrana na morfo - wyniki jeszcze dziś :P
    A tak nocka ok - choć pobudki były ale tylko z powodu potutkania smoka ...
    Myszorka ano spotkanie miłe - mam nadzieje, że uda się je dziś powtórzyć jak Drona nie ma innych planów :D
    A co do M i kłótni - minie - "nie ma domu bez złomu" - pamiętaj :wink:
  1.  permalink
    A ja dzisiaj wstałam po 7, i rano zajmowałam sie dzieciaczkami, którymi moja mama sięopikuje. Młodszy ma już rok i ponad 2 miesiące, a cały czas z niego taka dzidzia, jest malutki, i jeszcze chodzić i mówić zbytnio nie chce, takie słodkie maleństwo z niego:)
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorcortunia
    • CommentTimeMay 29th 2008
     permalink
    ja zdecydowanie mam dość weselnych przygotowań - kolejny weekend z zaproszeniami przede mną. nie chce :(
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMay 29th 2008
     permalink
    cortunia taki urok przygotowań weselnych ale pomyśl sobie jak będziesz pięknie wyglądała i jaka to będzie wspaniała impreza :))
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMay 29th 2008
     permalink
    czesc baby... jeszcze dycham chociaz juz mnie w gardle drapie... dzisiaj spacer w dzien sobie daruje bo chce wieczorem isc z dzieciakami do kosciola i 2-3godz stania pod kosciolem (procesja bedzie) mnie czeka wiec zdaze sie pylkow nawdychac
  2.  permalink
    hej Aniu:)
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMay 29th 2008
     permalink
    hi hi hi kobiety nie narzekać a brać się w garść :P jutro będzie lepiej :))
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMay 29th 2008
     permalink
    Ja czuję się jakby mnie ktoś całą noc okładał kijem po plecach i po nogach wrrrr wszystko boli :)) ale byle do jutra :)) jutro będzie lepiej :))
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMay 29th 2008
     permalink
    no ja licze ze nad morzem bedzie lepiej i ze uda mi sie pobyc bez lekow...
    ehhh alergii nikomu nie zycze.. skorna to pikus przy wziewnej chociaz tez uciazliwa...

    ide nastawic juz nie wiem ktore pranie w tym tyg.. prasowanie mnie dzisiaj czeka no i wstepne pakowanie
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMay 29th 2008
     permalink
    pranie to i na mnie czeka dzisiaj i ze dwie praleczki muszę włączyć.... mało mam tego ale nie lubię jak mi coś zalega w koszu... prasowanie jeść nie woła więc poczeka sobie hi hi hi
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeMay 29th 2008
     permalink
    No i maluchy drzemią :D
    Teraz może uda mi się wypić kawkę :P
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeMay 29th 2008
     permalink
    Aniu a kiedy dokładnie wyjezdzasz i czy bedzie miec z nami kontakt?
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMay 29th 2008
     permalink
    Ja po kawie siedzę z turbanem na głowie ale nie mam zapędów do zrobienia siebie na ludzia :))
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMay 29th 2008
     permalink
    Iska a fotki u mnie pod wykresem widziałaś babolu i Twojego Szymcia co pokazuje ???
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeMay 29th 2008
     permalink
    Nie ale już lecę kuknąć :P
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMay 29th 2008
     permalink
    ha ha ha dobra jesteś ha ha ha
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMay 29th 2008
     permalink
    to ja tez ide poogladac :P

    Myszorko wyjezdzamy jutro w nocy a wracamy w nastepna niedziele. jade sie calkowicie zresetowac i odpoczac od wszystkiego wiec i telefony beda wlaczane tylko od czasu do czasu :wink:
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeMay 29th 2008
     permalink
    Ania fajnie - już jutro wyjeżdżacie :jumping:
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeMay 29th 2008
     permalink
    My za 3 tygodnie z małym haczkiem :P
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeMay 29th 2008
     permalink
    Dopada mnie chandra.
    Nie mam w co się ubrać :cry::cry::cry::cry::cry:
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMay 29th 2008
     permalink
    taaa tylko ze moj maz w tym tyg do domu wraca ok 20tej bo maja szkolenia wiec wszystkie zakupy na mojej glowie...
    wlasnie zalatwilam ze kuzyn nam nawigacje i cb radio pozyczy wiec troche lepsza jazda bedzie :)
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMay 29th 2008
     permalink
    NR lacze sie w bolu... zakladajac ze wszystkie portki w ktore sie mieszcze uprane to dzisiaj do wieczora zimuje w domu :P
  3.  permalink
    Myszorko ehh skad ja to znam...ja próbuje pracować nad sobą ale mi nie wychodzi...p o porodzie sie zepsułam chyba:confused:
    --
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeMay 29th 2008
     permalink
    Ciacho ja tak samo, trzeba sobie jakis plan obmyślec
    Aniu ale sie masz fajnie już wakacje :wink:
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeMay 29th 2008
     permalink
    Hmmm cb to my mamy - teraz sobie nie wyobrażam nie mieć tego radyjka - ja mówię, że to takie gadu dla kierowców :D
    NR mnie też takie dołce łapią - moja garderoba nie jest zbytnio bogata ostatnio ... Innymi słowy jest, ale w rozmiar 36 - a ja się noszę w 38/40 wrr ...
  4.  permalink
    A ja znowu muszę szefowi pracę zaliczeniową pisać, zaraz mnie coś weźmie, kocham to:((
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMay 29th 2008
     permalink
    wkurzylam sie... mezu wlasnie dzwonil ze jedzie za warszawe na szkolenie i wstepnie ma sie o 20tej dopiero skonczyc... suuuuper ze uda sie jakies zakupy dzisiaj zrobic... namawiam go zeby chcoiaz pogadal z szefem zeby jutro go o jakiejs 18 puscili bo do czesci sklepow to ja nawet nie mam jak dotrzec a braki zakupowe mam straaaaaaszne

    Izunia - my jezdzilismy do tej pory ciagle ta sama trasa wiec CB jakos potrzebne nam nie bylo.. no ale przy takiej eskapadzie warto wiedziec co i gdzie za rogiem czyha :P
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeMay 29th 2008
     permalink
    Ania wiem wiem - i czy nie zastaniesz "suszarki" :P
    Kurcze fajnie się macie - pogody życzę i superowego odpoczynku - no i nich alergia sobie odpuści !!
    To o której przewidywany wyjazd ??
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMay 29th 2008
     permalink
    Ania to już jutro jedziecie ale Wam dobrze :))
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMay 29th 2008
     permalink
    wstepnie cchemy wyjechac tak ok 4 rano zeby na jakas 7 dotrzec do wujka do olsztyna na sniadanie. i kolo poludnia byc w Gdansku. zobacyzmy czy plan wypali

    a teraz ide bo dziec sie wyspal i trzeba snaidanie jakies machnac :)
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMay 29th 2008
     permalink
    Ania to macie niedaleko do Olsztyna ... a z Olsztyna na Gdańsk to już bliziutko bardzo :))
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMay 29th 2008
     permalink
    do Olsztyna bedzie ze 160km do Gdanska cos ok 350

    lece do dzieci
    milego dnia
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeMay 29th 2008
     permalink
    Ania miłego :D
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMay 29th 2008
     permalink
    Ania 360 łącznie od Ciebie do Gdańska ... ?
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMay 29th 2008
     permalink
    znikam wieszać pranie i poukładać troszkę ten nieład mój w mieszkaniu :))
  5.  permalink
    a ja czekam aż mój Bzik sie obudzi,zjemy i idziemy na szczepienie:((( pocieszam sie że teraz bedzie długo spokój
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeMay 29th 2008
     permalink
    Witam dziewczyny, dopiero teraz, bo mam dużo pracy i nie mam jak zajrzeć na forum!

    Miłego dnia i do usłyszenia!:swingin::swingin::swingin:
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMay 29th 2008
     permalink
    Lady tak wszystkiego razem jest wlasnie ok 360km... do tej pory na wakacje jezdzilismy nad jeziora (za szczytno) czyli ok 130km od nas.
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMay 29th 2008
     permalink
    Ania to masz niedaleko tym bardziej z przerwą, którą robicie ...
  6.  permalink
    Ania, ja jak jechałam do gdyni to miałam do przejechania 666 km, plus 40 z Żor do katowic, ale warto było:0. Tyle, za samotna podróż jest dużo łatwiejsza nizz dziećmi.
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeMay 29th 2008
     permalink
    No my to chyba wyjedziemy raczej koło 22-23 - też będzie musowa przerwa i jak M będzie chciała to go zmienię za kółkiem :D Dziś moja siostra idąc ze mną i dzieciakami do laboratorium oznajmiła, że dojedzie do nas z naszymi rodzicami - poryczałam się normalnie - tak się ucieszyłam :bigsmile:
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeMay 29th 2008 zmieniony
     permalink
  7.  permalink
    Oglądałam tę sesję już jakiś czas temu, Rusin mi sięw niej nie podoba, zdecydowanie wolętę sesję Madonny:)
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeMay 29th 2008
     permalink
    Pomysł w każdym razie super. Jest gdzieś więcej zdjęć?
    --
  8.  permalink
    dziewczynki - a propos rozmowy przewijającej się w którymś wątku... Polecicie jakieś cb radio?
  9.  permalink
    Ama, ja to widziałam właśnie na pudelku już jakis czas temu, a do Rusin mam jakis uraz, i przyznaję, ze bardzo subiektywnie oceniam tę sesję...
    -- http://cudmania.blox.pl/html
  10.  permalink
    jestem juz po szczepieniu!
    ale!
    mały nie płakał wcale wiec to fajne ale za to musimy isc do chirurga dziecięcego bo mu przy pulisiu nie schodzi tak jak powinno! i masz babo placek! a ja sciągam przy kąpieli -fakt nie tak mocno jak ona to zrobiła...kurde no.powiedziała ze mam przyjsc do niej za dwa miesiace ale juz sie zapisac dochirurga.Czas oczekiwania na wizyte-również dwa miesiące! Pójde prywatnie powiedziałam to kazała nie wczesniej własnie jak za te 2-3 mce.a co to sie jeszcze może zmienic?poza tym waży 7600 i ogólnie ok odruchy tez ma prawidłowe.
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.