Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

  1.  permalink
    ale to napisałam,ja nie moge ale wystraszyłam sie jak tylko usłyszałam słowo chirurg
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMay 29th 2008
     permalink
    wlasnie trzecia pralka sie kotluje... Krzysko zasnal a Gabrysia poszla z ciocia na przechadzke... ja obmyslam plan pakowaniowy i co sie okazuje? pozyczylam torbe podrozna przyjaciolce a ona wraca nie jutro jak sadzilam a w niedziele :confused:

    Lady - tak ode mnie jest lacznie 360km, przystanek bedzie zeby Krzysia pzebrac i nakarmic - mamy po drodze wujka wiec akurat zmiana pizamy na dresy :)

    Aga - jak juz dorwe brata to ci powiem ktore cb dobre, on ma ta sama marke w 3 autach i jest bardzo zadowolony, u meza w firmie tez takie kupowali :)
  2.  permalink
    Ciasteczko- a jak Piotruś sika to robi mu się taki balonik pod skórką? Jak odciągasz lekko to widac cewkę?
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMay 29th 2008
     permalink
    Ciacho no ja na sucho to nie wiem jak Krzysiowi sie odciaga ale na mokro ladnie schodzi... a do chirurga sie zapisz ale dzieciecego i nie zgadzaj sie od razu na podcinanie tylko niech delikatnie obejrzy najpierw
  3.  permalink
    ooo- Ania- super.
    Bedę wdzięczna
  4.  permalink
    dziewczyny ja tego na sucho nie robie tylko we wannie i chyba za lekko faktycznie...nie wiem Aniu ale nigdy nie widziałam takiej czerwonej głowki a ona jak sciagneła to tak było.Aga jak siusia to jest normalnie,nie zauwazyłam żadnego balonika
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMay 29th 2008
     permalink
    Ciacho no ale trzeba odciagac az wlasnie glowke widac... u nas Krzysiowi ladnie schodzi do samego konca...

    Aga - przypomnij mi sie jeszcze... jutro bede miala sprzet w domu
    na razie maz sie bawil nawigacja tyle ze jest ciut ogolna bo naszego osiedla juz na niej nie ma :P no ale co ja sie szczegolow czepiala bede hehehe
  5.  permalink
    A to go bedzie bolec? Ja wiem ,że to sa strefy gdzie trzeba delikatnie .I to samo było z pępkeim pamietacie jak mi póxno odpadł bo ja za delikatna byłam!
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMay 29th 2008
     permalink
    Ciacho hmmm no ja robie na wyczucie ale dosc stanowczo no i jak juz dluzej w wodzie posiedzi, zawsze w zabawie... Krzysko sie chichra w kazdym badz razie :wink:
  6.  permalink
    Są dwie szkoły- jedna , która mówi,ze jeżeli widac cewkę i nie ma zapaleń to żeby nie ściągać na siłę bo mogą powstać mikrourazy.

    Michałowi nie schodził napletek i dwóch "mundrych" lekarzy chciałao mu operacyjnie poprawiać siusiaka. Na szczęscie trafilismy do normalnego lekarza i jak urósł to normanie skórka schodzi( zaczęła jak miał z 5 lat)
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeMay 29th 2008
     permalink
    Aga ja mam cb marki PRESIDENT, ale model nie pamiętam jaki - kurcze nigdy nie spoglądałam dokładnie bo mamy je już kupę czasu - już w Oplu Kadecie było :P Coś tego typu ...



    A tu link CB RADIO - PRESIDENT
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeMay 29th 2008
     permalink
    Ciacho faktem jest, że ja "nie bawię" się siusiakami chłopaków tylko M - ale podobnie jak Ania robi to zdecydowanie i po jakimś czasie od włożenia maluchów do wanny. U nas też jedni lekarze mówili by nie ruszać nic siusiaka a inni by sporadycznie w kąpieli. My wybraliśmy opcję podczas każdej kąpieli - no i teraz jak M nie ma z nami obowiązek padł na mnie :/ Kurcze jednak warto ściągać są skórkę bo dużo znajduje się pod nią nieczystości.
  7.  permalink
    Kurde to zaczynam od dzisiaj-widzicie gdyby M był to by wiedział jak to daleko ma schodzic i czy dobrze...może szwagrowi pokaze...
    Ja nie mówie wiem jak ten "sprzet" wyglada no ale nie jestem facetem wiec być moze źle to robilam tzn za delikatnie
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeMay 29th 2008
     permalink
    Dlatego właśnie poprosiłam M by on to kontrolował :P
  8.  permalink
    izunia- a nie szumi wasze radyjko? Sprawdz ten model przy okazji, please:)
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeMay 29th 2008
     permalink
    Jutro M wraca do nas to sprawdzę - nic nie szumi :D
    Teść miał to radio w Dafie - ono jest starsze, ale nie zawodne. Pamiętaj im dłuższa "witka" czyt. antena tym lepiej :P
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeMay 29th 2008
     permalink
    Dobra kobitki ja daję szamę chłopakom i idę na spacer i odebrać wyniki morfo - miłego popołudnia i do wieczora :D
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMay 29th 2008
     permalink
    Izunia niedawno bratanek wydal na sama antene ponad 300zl i jest ona wlasnie krotka. teraz te nowe nie musza byc wyjechane w kosmos zeby bylo ok :wink:
    u meza w pracy tez powoli wymieniaja te dlugie na krotsze :wink:
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMay 29th 2008
     permalink
    Izunia daj znac jak wyniki...
    ja wychodze za 2.5godz... z reguly msza procesja i blogoslawienstwo dzieciakow trwa w sumie z 3godz wiec trzymajcie kciuki zebym sie nie zakaslala i nie zaprychala :)
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeMay 29th 2008
     permalink
    Ania ja wiem, ale teść właśnie wymienił na krótszą i straszne były szumy więc wrócił do starej długiej i sprawdzonej - ale wiesz ja się znam na tym tyle o ile co tylko pytam mobilów o drogę i czy czasem gdzieś nie czają się miśki z suszarką :P
    A wynikami się pochwalę i mam nadzieję, że będą OK !!
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeMay 29th 2008
     permalink
    a ja kupilam sobie kostium na basen,fajny bo bardzo zabudowany ,to nie bede sie krepowac,ale troche dòl mnie dopadl,bo bikini ,to na moje cyce nie kupilam ,tragedi zbieram na nowe cycki...
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeMay 29th 2008
     permalink
    Dziewczyny, czy przy takim maluchu jak Maksiu można włączyć w samochodzie klimatyzację? Jutro muszę jechać z ciocią do Wrocławia na Borowską po wyniki a potem na Stalową do lekarza i muszę zabrać Maksia. Nie wiem jak on zniesie ten upał w samochodzie w piątkowo-popołudniowych korkach :confused:
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMay 29th 2008
     permalink
    JEMMA Ja ciągle mam włączoną klimę na 24 stopnie - jest wtedy przyjemnie ale nie gorąco!
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeMay 29th 2008
     permalink
    ja nie mam klimy więc nie włączam, jutro jednak pojadę samochodem cioci ze względu na Maksia i upał
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMay 29th 2008
     permalink
    JEMMA Julcia akurat nauczona jest od malutkości do klimy więc znosi ją ... te nowsze samochody mają już lepsze klimy trzeba przyznać. Może jak ustawisz na 4 stopnie poniżej temperatury jaka będzie na dworze i jaką pokazywać będzie samochód to zobaczysz czy nie za zimno i wtedy zadecydujesz czy zostawić czy przenieść się na tradycyjny nawiew... a cha i jak włączasz klimę to tylko na obiegu wewnętrznym... aby nie ciągnęła z zewnątrz!!!
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeMay 29th 2008
     permalink
    LADY ja mam klime i nigdy ,nie wlaczam,bo boli gardlo minie ,alle dach mam otwierany ,to fajnie bo nie wieje a chlodno...
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeMay 29th 2008
     permalink
    ide wziac prysznic,zerkne tu jeszcze..
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMay 29th 2008
     permalink
    ewa klimę włączam za każdym razem ale tak jak napisałam albo 24 stopnie albo o 4 mniej niż na dworze....
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeMay 29th 2008
     permalink
    lepsza klima ,niz upal,M tez wlacza jak z VEVE jezdzi ....
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMay 29th 2008
     permalink
    ale dzisiaj wycierpialam w kosciele ... do domu wrocilam ciut nie slepa i na maxa zachrypnieta i zasmarkana po sam pas
    moja kolezanka podsumowala mnie dzisiaj po procesji: ' no Anka ty to jak rasowy cpun - nawet pod kosciolem sobie dzialke strzelic musisz'
    kurcze ludzie jednak nie sa wyrozumiali bo jak sobie musialam zakroplic oczy czy wode morska do nosa prysnelam to jakies babki skomentowaly... maja szczescie ze zaraz zaczeli czytac Ewangelie bo bym chyba odpysknela nie patrzac ze to pod kosciolem :|
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMay 29th 2008
     permalink
    Ania nie przejmuj się one pójdą do piekła, że są nawet w kościele nieżyczliwe :))
  9.  permalink
    A ja dzis polazłam ,zeby sprawdzić ta cud maszyne o której mówilam wczoraj. Zmeczyłam się naprawdę nieźle :shocked: Pochodze trochę to powiem wam czy warto.

    U mnie koszt to 25 zł za pół godziny, więc kolezanka Ani chyba przegięła z ceną :shocked:
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMay 29th 2008
     permalink
    Aga bo u nas takiego czegos nie ma w miescie jeszcze :P
    no ale nie wiem czy ona cos dolicza w cene czy nie... zaraz sie mojej kuzynki dopytam :P
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMay 29th 2008
     permalink
    różnica kolosalna!!!!

    aga to jest na zasadzie bieżni z podgrzewaniem ????
  10.  permalink
    tak- to bieżnaia- ale bez podgrzewania. jest podciśnienie
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMay 29th 2008
     permalink
    w cenie jest jakies blotko jeszcze :)
  11.  permalink
    no błotko za 75 zł i tak jest dla mnie przegieciem ;)
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMay 29th 2008
     permalink
    błotko już po wyjściu z lokalu hi hi hi na zapleczu :))
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMay 29th 2008
     permalink
    ach to Ja wolę moje konie za 25 za godzinę .... pocę się jak nie wiem co a do tego wszystkie mięśnie pracują przez najbliższe 3 dni no i jakie zapachy wnoszę ze stajni do domku - miód, cud :))
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMay 29th 2008
     permalink
    podciśnienie - możesz ciutkę przybliżyć jej działanie ???
  12.  permalink
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMay 29th 2008
     permalink
    no jak dla mnie taki zabieg to w ogole cena z kosmosu. musze ja uswiadomic ze w stolYcy licza sobie taniej to moze chcoiaz ja z kuzynka bedziemy mialy warszawska cene hehehehe
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMay 29th 2008
     permalink
    siedze i normalnie mnie cos trafia...
    moj slubny wlasnie je... KOLACJE...
    kurcze to sie nazywa przemiana materii - kolacja o 22 czy pozniej i nawet kilogram mu ciezko przytyc... az mu zazdroszcze!!
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMay 29th 2008
     permalink
    Ania a ja też niedawno jeszcze podjadałam a pewnie jutro jak na wagę rano stanę to będę przezywała sama na siebie za swoją nieodpowiedzialność i brak mobilizacji!!!!

    ehhhh
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMay 30th 2008
     permalink
    o zgrozo o 24 u mnie w mieszkaniu straszy ..... siedzę sobie przy komputerze w pokoju, M poszedł spać do sypialni za scianą... nagle słyszę Julka marudzi więc idę do niej... wchodzę do pokoju i zrobiłam wielkie oczy... moje dziecko na czworaka chodzi.... budzę Olka i mówię patrz Julcia idzie sama... ten na mnie patrzy i nie wie o co mi chodzi... biorę ją na ręce a on w szooku tak jak i Ja... mądra oczywiście Kasia zapomniała włożyć szczebelki wieczorem bo były przykryte kocem no i mała się z pierzyną wyturlała z łóżeczka hi hi hi
  13.  permalink
    czesc w piątek!
    u nas pogoda swietna dzisiaj ,juz od rana grzeje słonko.
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeMay 30th 2008
     permalink
    Heloo :D
    Zasnęłam wczoraj z moimi maluszkami :D
    Nocka przespana – ja już na nogach a chłopcy jeszcze śpią :P
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeMay 30th 2008
     permalink
    Aga to faktycznie cena tego "innego treningu na bieżni" super przystępna - muszę dopytać czy w Sieradzu mają takie "cudo".
    Ania ludzie są bezczelni - nawet w Kościele nie potrafią się zachować - w szczególności te niektóre "stare dewoty" :neutral:
  14.  permalink
    Hej dziewczyny, miłego dzionka:)
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeMay 30th 2008
     permalink
    witam
    Ale mnie nastraszyłyście dziewczyny z tym siusiakiem, zaraz sprawdze jak wróce do domku. Robie mu codziennie w kąpieli ale nie zwracam aż tak uwagi jak daleko schodzi.
    Lady no niezłe atrakcje masz z Julcią.
    A mam pytanie do tych co używaja bądź używały laktator, czy może się zużyć ten na prąd, bo ja od roku mojego uzywam i mam wrażenie że nie ma takiego ciągu
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.