Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeMay 30th 2008
     permalink
    HEJ KOBITKI tu upal,sprzatam i gotuje obiadek,bo VEVE ladnie bawi sie w kaciku...ale gadula...
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeMay 30th 2008 zmieniony
     permalink
    Cześć dziewczyny!

    Ale super - już piątek i wekend przed nami!

    A zapowiada się śliczna pogoda. Mieliśmy z M i Oliwką pojechać w sobotę na zakupki do Wrocka, ale chyba wybierzemy wypoczynek na łonie natury tzn. jakaś wycieczka rowerowa, a w niedzielę może Arboretum to sobie pooglądamy i porobimy zdjęcia przy kolorowych rododendronach. A zakupki innym razem! :wink::bigsmile:

    Pijecie kawkę!?? Dzisiaj tak ciepło od rana, że może kawa Latte:

    --
  1.  permalink
    Mi sie całą noc śnił ten siusiak:cry:mam do siebie pretensje ze nie robiłam tego od poczatku i do lekarki też ze nie pokazała ,nie pouczyła mnie shit! wczoraj siusiak był czerwony od tego jej naciągnięcia ,wtedy musiało mu troche krewki poleciec ale mały nic nie reagował na dotykanie i mycie więc chyba go nie bolało...
    --
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeMay 30th 2008
     permalink
    ciacho a masz gentomycyne do oczu bo mozna posmarowac taką maścią
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMay 30th 2008
     permalink
    no kochane... piatek piatek weekendu poczatek :D :D :D :D :D
    mi wczoraj na wykanczaniu roznych naglacych spraw zeszlo do 3.30 a o 5 Krzyskosie obudzil, normalnie czulam sie jak pijana... na szczescie dospalismy do 7...tzn on dalej spi ale ja juz zasnac nie moglam... zgadnijcie dlaczego!!!
    tak tak pierdykana alergia :cry:
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMay 30th 2008
     permalink
    co do smarowania to ja bym zostawila i nic nie uzywala, jesli go nie boli i nie placze jak sie dotyka to nie ma powodu uzywac lekow zwlaszcza antybiotyku!!
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeMay 30th 2008
     permalink
    Witam na kawie :)
    Co do szczebelków w łóżeczku ja jeszcze nie pokazuję Weronice że da się je wyjąć :) Jak będzie sama bardzo dobrze chodzić to wtedy to zrobię
    Ciacho nie możesz mieć do siebie pretensji! Skąd mogłaś wiedzieć? u mnie Jakub był 2 dzieckiem i jak byłam na którejś wizycie pytam p dr co robić z siusiakiem - nic, nie obciągać. No to oki zostawiłam w spokoju. Jak miał około roku miał "zabieg". Na samo słowo płakałam! A to nic innego jak tyle że ja w domu posmarowałam emlą a w przychodni pani dr mocno naciągła skórkę i gazą wyczyściła to co się nazbierało - a było tego sporo! ba i wtedy pizda opieprzyła mnie że sama tego nie robiłam! Teraz podczas kąpieli Kuba sam sobie myje siuraka
    --
    •  
      CommentAuthorHogatka
    • CommentTimeMay 30th 2008
     permalink
    Witam piątkowo.
    Pogoda prześliczna, pewnie będzie powtórka z wczorajszego dnia czyli cały dzionek na spacerze. My jak zawsze pobudka przed 6 a młody już prawie od godzinki ucina sobie pierwszą dżemkę.
    Ja zarówno Jakubowi jak i Hubciowi odciągam napletek i póki co wszytko jest ok.
    Poćwiczyłam i choć wypompowana i łapię dopiero oddech to super mam samopoczucie, nawet alergia mi lata, pewnie zmienie zdanie jak nadejdzie wieczór i będę smarkać na potęgę:bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMay 30th 2008
     permalink
    Hogatko ciesz sie ze dopiero wieczorem cie lapie... mnie jak zlapalo wczoraj na procesji to dziadostwo nie puszcza a do jutra nie chce brac lekow poza kroplami :confused:
    •  
      CommentAuthorHogatka
    • CommentTimeMay 30th 2008
     permalink
    Ania na wieczór to mam taką kumulację z całego dnia:bigsmile: mój to się śmieje że ja to jak lekoman.
    Dzis weszłam na wagę i mam 62 kiloski znaczy zgubiłam już 36 normalnie aż mordka mi się cieszy:bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMay 30th 2008
     permalink
    Hoga gratulacje samozaparcia!!!! no no jestem pod wrazneim... chyba pojde w twoje slady

    ps. co do lekomanii czytalas o moich wczorajszych kosciolowych 'sztachnieciach'? :wink:
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeMay 30th 2008
     permalink
    Aniu pytanie chyba do Ciebie bo bardziej siedzisz w szkolnictwie :) jeśli ktoś wie proszę o odp
    jeśli dziecko jest przyjęte do szkoły podstawowej poza rejonem, a nie jest wcale zapisane do szkoły w rejonie czy w tej 2 muszę zgłaszać że będzie chodzić gdzieś indziej?

    Właśnie miałam telefon że Kuba jest przyjęty do 8 (tu chodzi Ania) ale w tygodniu po raz 2 przyszła mi poczta informacja ze szkoły nr 7 że proszę zapisać dziecko
    --
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeMay 30th 2008
     permalink
    Hogatko jak?????? ja też chcę kilosy w dół buuuuuu

    Hoga wszystkiego naj, naj naj buziaków sto dwa dla szkraba :)))) :flowers::flowers::flowers:
    --
    •  
      CommentAuthorHogatka
    • CommentTimeMay 30th 2008 zmieniony
     permalink
    Magg dieta nie jakaś konkretna tylko bez chleba, ziemniaków i nie lubie słodyczy więc ich i tak nie jem. 5 posiłków dziennie, w tym np drugie sniadanko jabłko a podwieczorek kisiel z jabłkiem. A przede wszystkim zakupiłam sobie orbitrek i pomykam na nim rano i wieczorem. Rano tak między 15-20 minut a wieczorkiem to pełny program czyli 30 minut. Dodatkowo 3 razy dziennie zaczęłam łykać L-karnitynę ale ona się sprawdza tylko wtedy gdy ćwiczysz
    To mój przyrząd do ćwiczeń
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMay 30th 2008
     permalink
    And dziecko KONIECZNIE trzeba zapiasc w rejonie bo prowadza rejestr obowiazku szkolnego. Gabrysia bedzie chodzila do innej szkoly a i tak w srode bylysmy ja w rejonie wciagnac na liste. u nas zapis do pierwszej klasy jest z rozcznym wyprzedzeniem
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeMay 30th 2008
     permalink
    Hoga fajny sprzęt a ile kosztował jeśli można zapytać?
    A i wędlinki jadasz tylko z warzywami? nawet bez ciemnego chleba?
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMay 30th 2008
     permalink
    ja tez kiedys stosowalam zasady nielaczenia... owoce jadlam tylko rano a jesli juz mialam ochote to minimum godzine po wczesniejszym posilku. nie jadlam pieczywa a jak bylo miecho to tylko warzywa... faktycznie super efekty przynosi nawet i bez intensywnych cwiczen
    •  
      CommentAuthorHogatka
    • CommentTimeMay 30th 2008
     permalink
    Tak wędliny z warzywami lub same, mięso na obiad a sprzęt z przesyłką 987 złotych mnie kosztował
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeMay 30th 2008
     permalink
    o kurde z tym zapisem to "wesoło" masz. Ja w środę byłam w szkole złożyć podanie że proszę o przyjęcie -> no ale właśnie ciężko by z poza rejonu przyjęli, mi się udało bo Anka ma jakieś wyniki i osiągnięcia w tej szkole i opiekun chóru oraz wychowawczyni Ani z klas 0-3 rozmawiała w tej sprawie z dyrekcją... wiem że może to bezczelne załatwianie takich spraw po znajomości ale fizycznie nie byłabym w stanie odprowadzić Kubę do szkoły nr 7 a Gabi do przedszkola bo to 2 różne strony jeleniej :( A tak to może i Anka zaprowadzi Kubę... Zaraz więc pójdę do 7 poinformować ich że dzieć idzie do innej szkoły
    --
    •  
      CommentAuthorHogatka
    • CommentTimeMay 30th 2008
     permalink
    Ania w każdej diecie najważniejsze jest nie dojadanie między posiłkami a jeśli na stres reaguję się żarłocznością to między posiłkiem wieczornym a tym wcześniejszym musi być większa przerwa.
    --
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeMay 30th 2008
     permalink
    No to na razie mnie nie stać..... chyba rolki wyciągnę ... a teraz Frankowi chcę kupić na dzień dziecka więc będziemy pomykać razem i już!!!
    --
    •  
      CommentAuthorHogatka
    • CommentTimeMay 30th 2008
     permalink
    Magg ja sobie prezent za becikowe strzeliłam:bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeMay 30th 2008
     permalink
    super pomysł szkoda że ja na to nie wpadłam hihihihi
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMay 30th 2008
     permalink
    ja tam bym mogla tak dietowac bo kocham warzywa tylko co z tego jak mnie zaraz obsypuje :(

    And ja bede motywowala przyjecie nie do rejonu wlasnie tym ze bratanice mam w tej szkole i ze bedzie komu mala odbierac (bratowa)... ja mam o tyle dobrze ze nauczycielskie dzieci przyjmuja do kazdej szkoly ktora sobie upatrzysz :D
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeMay 30th 2008
     permalink
    Jupi - sprawa szkoły załatwiona - dodzwoniłam sie pani sobie zanotowała dane i że dzieć idzie do 8 - nie muszę iść :D

    U mnie upał jak nie wiem co bo 30st już teraz - idę na szybki spacer z Weroniką, jakiś szybki obiad zrobię i do pracy (buuu mam lenia dzisiaj ale za to jutro i w niedz wolne)
    --
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeMay 30th 2008
     permalink
    Izunia co tam u ciebie jak przystojniaki?
    --
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeMay 30th 2008
     permalink
    własnie rozmawiałam z moją mamą i mówi ze Mati jadł opony z autka, okazalo sie ze zdjał sobie z ferrari gumy i wcinal, dobrze ze babcia zauwazyla i autko juz na półce
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeMay 30th 2008
     permalink
    Aniu u nas niby jest ścisła rejonizacja. Ale jak Ankę zapisywałam do podstawówki mieszkałam całkiem na 2 końcu jeleniej patrząc na meldunek i nawet w tej rejonizowanej szkole nie zgłosiłam .... a teraz by zapisac do innej trzeba mieć znajomości - inaczej do 8 spoza rejonu sa przyjmowane TYLKO dzieci z orzecznictwem o konieczności uczenia sie w szkole integracyjnej - bo to jedyna taka szkoła u nas
    --
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeMay 30th 2008
     permalink
    Myszorka Tosia też obgryza Frankowi samochody hihihi a ten się wścieka :)
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeMay 30th 2008
     permalink
    Jejku na trochę Was zostawić a Wy już szalejecie z tymi postami :D
    Cześć Magg - przystojniaki OK - wczoraj odebrałam wyniki morfo i Szymon ma 12 hemoglobinę a Filip 12,6 - no ja to okaz zdrowi 14,2 :P
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMay 30th 2008
     permalink
    Izunia no ot wyniki extra...

    ja sie odmeldowuje... dzieci wstaly wiec trzeba zdzielac jakies sniadanie no i chyba czas zaczac pakowanie...
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeMay 30th 2008
     permalink
    izunia super!!! j muszę zrobić i Tosi i Frankowi..
    Buziaki i ja też uciekam na spacerek do zobaczenia wieczorkiem papapap
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeMay 30th 2008
     permalink
    Jeny Ania ale Ci zazdroszczę z tym wyjazdem - super się macie - więc ja czekam cierpliwie do 20 czerwca :D
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeMay 30th 2008
     permalink
    No moje teraz będą drzemkę ucinać więc spacerowanie będzie dopiero po spanku i szamie - miłego dnia - uciekam dalej sprzątać :P
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeMay 30th 2008
     permalink
    młoda śpi mi już tylko raz od 12-14 ... więc są dwa spacerki przed i po spaniui
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeMay 30th 2008
     permalink
    Magg no my też spacerujemy dwa razy - 12:30 - 15:00 a potem jeszcze po 16:00 z 1,5h - muszę wykorzystać, że jestem u mamy :P
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMay 30th 2008
     permalink
    Witajcie ....

    Jestem z rana :)) dzisiaj nie kawa ale zielona no i z braku wyposażenia lodówki to zjadłam na śniadanie wczorajszą wątróbkę z obiadu... całe szczęście, że nie robię na tłuszczu mięsiwa :)

    HOGA oj zazdroszczę Ci tej wagi i tego zacięcia do zrzucania kilogramów!!!

    Może jak będziesz pisała częściej o tym jak trenujesz to i Nas wciągniesz do mobilizacji :))

    Chyba czas się zmobilizować znowu i zacząć coś robić aby tych pozostałych 5 pozbyć się na długooooooo :))
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMay 30th 2008
     permalink
    jeju Ja chcę dzisiaj wieczorem na pływalnię .... chcę się wypływać ...
  2.  permalink
    Hoga gratuluję:). Mi na razie waga stoi, ale w pasie zrzuciłam już jakies 6 cm:))
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMay 30th 2008 zmieniony
     permalink
    AniaM tutaj mamy dobrych lekarzy dla dzieci... gdybyś chciała się zorientować co do cen odnośnie Gabrysi - jaka jest różnica i czy wykonują to co ona ma mieć zrobione!
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeMay 30th 2008
     permalink
    Lady już się zwlokłaś z łóżka ?? :P
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeMay 30th 2008
     permalink
    Ania pewnie teraz zajęta pakowaniem - :D
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMay 30th 2008
     permalink
    no to sobie dzisiaj powisze na tal aby dodzwonić się do okulistyki i alergologii :(( wrrr nie znoszę rejestracji :(
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMay 30th 2008
     permalink
    Izunia tak zwlokłam się ale ciężko mi to szło... Julcia ostatnio w nocy coś źle sypia więc i Ja źle śpię... nad ranem ona odsypia a Ja już nie :((
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMay 30th 2008
     permalink
    czekam dzisiaj na koniec aukcji .... ciekawe za ile i czy uda mi się kupić!!!

    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeMay 30th 2008
     permalink
    U nas dziś nocka była git - i ja i maluchy spaliśmy jak nigdy - nawet ja się pierwsza przebudziłam od nich o 6:30 odziwo wyspana i wypoczęta :P
    Ale zasnęłam z nimi wczoraj o 21:20 ... Mama przebudziła mnie koło 23 abym się przebrała bo bym spała w opakowaniu :D
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeMay 30th 2008
     permalink
    Moja Oliwka też ostatnio super sypia. Jak uśnie ok. 20.30 - 21.00 (teraz dłużej spacerujemy popołudniu) to budzi się rano jak ja już jestem gotowa, ubrana odmalowana i w drzwiach do pracy czyli ok. 6.00.

    Lady - to super, oby ci sie udalo, bo fotelik jest super i pogoda dopisuje, czas na wycieczki rowerowe!

    A nie było kup teraz - to nowy czy używany???
    --
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeMay 30th 2008
     permalink
    Lady a do chorzowa idziesz z Julcią?
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMay 30th 2008
     permalink
    IWA to nowy jest ale wczoraj dwie godziny sobie poklikałam z babeczką co go sprzedaje - ona ma sklep w wawie ... zapewnia mnie, że jest nowy! a licytuję ze względu na czerwoną wyściółkę hi hi hi przynajmniej jedna rzecz będzie pasowała mi pod rower :P
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMay 30th 2008
     permalink
    Myszorka a kiedy ???
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.