Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeMay 30th 2008
     permalink
    Lady ja się pytam czy ty idziesz do alergologa z Julcią do chorzowa bo pisałaś ze bedziesz dzwonic do rejestracji
    --
    •  
      CommentAuthorHogatka
    • CommentTimeMay 30th 2008
     permalink
    Dronka czasami mam takiego lenia do ćwiczeń że hej, mówię sobie dobra dziś odpuszczam a po chwilce już wskakuję, myślę dziś tylko 15 minut i spoko ale jak zaczynam zawsze minimum 25 minut albo tradycyjnie 30. Trudniej by mi było zmobilizować się jeśli musiałbym wieczorem wychodzić z domu i jechać na siłownię a tak młody wieczorem zasypia ja na sprzęcik a potem jeszcze pas na brzuch i dopiero się kładę. A samozaparcie mam bo ja to z tych co jak już się na coś uprą to dopóki nie osiągnę celu nie odpuszczam.Hubert mnie zadziwia po 1,5 godzinnej dżemce podreptał , zjadł i niecałe 40 minut na nogach i padł na nowo. Chyba odsypia ostatnie dni kiedy spał w dzień po 40 minutek:bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMay 30th 2008
     permalink
    myszorko tak bo nie mam się co spieszyć lekarka mi powiedziała więc mogę sobie poczekać na termin ... u mnie nie ma w mieście więc idę do Chorzowa!!!
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMay 30th 2008
     permalink
    hoga jakiś czas temu miałam takie zacięcie do ćwiczeń a od dwóch miesięcy znowu mam lenia nie z tej ziemi i chociaż wiem, że powinnam się zmobilizować to brak tej mobilizacji ...... :(( ech może jak troszkę tutaj popiszesz o Twoich ćwiczeniach to i mnie coś lub ktoś kopnie w dupsko do działania :(
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeMay 30th 2008
     permalink
    Aha to rozumiem, ja musze iść na te nieszczęsne pobieranie krwi i 30 czerwca kontrola.
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMay 30th 2008
     permalink
    dzownię i nie mogę się dodzwonić dzisiaj na truchana wrrr nie znoszę rejestracji telefonicznych a jechać mi się nie chce za bardzo :((
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMay 30th 2008
     permalink
    jestem dzisiaj tak poddenerwowana jak wulkan, który w każdej chwili może wybuchnąć :((
    Nic mi się nie chce i na nic nie mam ochoty do dupy!
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMay 30th 2008
     permalink
    wiecie co... stwierdzilam ze takie wypady sa fajne ale jednak z duzym autem... albo ja za duzo biore (nie chce tam nic prac) albo co...
    nie bagaznik dachowy a przyczepka by nam sie przydala :D

    obowiazkowo jutro przed wyruszeniem robie fote auta.. bedzie zapchane po sam dach z nawiazka jeszcze :tooth:
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMay 30th 2008
     permalink
    chyba mnie rozsadzi ........od rana dzownię do rejestracji i duuuupa ale jestem wściekła jak nie wiem co ........... to już granice mojej wytrzymałości!!!
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeMay 30th 2008
     permalink
    Lady dawaj numer zadzwonie i Cie umówie
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeMay 30th 2008 zmieniony
     permalink
    Myszorka, czy ty już byłaś z Matim na bilansie roczniaka i na tym nieszczęsnym szczepieniu???
    Dziewczyny idziecie na to????
    My w przyszłym tygodniu mamy roczek i co ja mam zrobić....???
    --
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeMay 30th 2008
     permalink
    Iwa nie byłam jeszcze ale w przyszłym tygodniu chce iść, bedzie miec prawie 13 miesięcy ale to chyba nie jest przestępstwo.
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeMay 30th 2008
     permalink
    co - przestępstwo?? Że za późno...????? Chyba nie, ale nie znam się! :wink:

    Ja chyba pójde jak wrócimy z wczasów tzn. po 10 lipca, czyli po 13 miesiącu!:bigsmile::wink:
    --
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeMay 30th 2008
     permalink
    No my po spacerku pierwszym niunia śpi i brat się leje woda z kumplami na ogródku hihihihihih
    Zaraz wciągnę michę truskawek z makaronem i śmietaną mniam , mniam, uwielbiam tę porę roku i truskawki....
    AniaM ja za 3 tyg będe się pakować :rolling::crazy: już nie mogę się doczekać .
    Aga a co kupiłaś do wcierania w ciało? masz coś sprawdzonego?
    --
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeMay 30th 2008
     permalink
    A ja z M nie cierpie jezdzic samochodem,on jest zawodowym kierowca i dla niego ,wszyscy zle jezdza,a to on jezdzi jak wariat...
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeMay 30th 2008
     permalink
    a ja siedze w domu ,bo za wielki upal na spacer,wyjdziemy o 4 ,jak sie ochlodzi,teraz relax ,bo VEVE SPI...
  1.  permalink
    Hogatko, ja mam podobnie, czasami nie chce mi sie ćwiczyć, ale jak już jestem na bieźni np., to najpier sobie mówię, ze dzisiaj tylko 20 minut, a póxniej i tak biegam przynajmniej pół godziny i jakosenergii mi nie brakuje, choć początkowo wydaje mi sie że z treningu nici, bo siły nie mam. Tyle, zę ja do osób konsekwentnych nie należę, i sama się dziwię, ze tak mi się udaje z tą siłownią, musze przyznac, ze mi znowu łatwiej się trenuję przez to, ze na siłownię chodzę, bo mnie motywują inne osoby, tzn łatwiej mi ćwiczyć tyle, ile sobie zamierzyłam, kiedy jestem w towarzystwie, po po prostu głupio mi zejść z bieżni w połowie programu:)
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMay 30th 2008
     permalink
    Ja też siedzę w domku ... JUlka właśnie wstała a Ja w tym czasie ogarnęłam jako tako mieszkanie... gotuję zupkę przy okazji bo zapasy się skończyły... Muszę się wykąpać i wtedy idę na spacerek !!!

    M wyłączoną ma komórkę i chyba mnie zaraz coś trafi a muszę z nim pogadać pilnie..... do tego wszystkiego nie mogę się dodzwonić do poradni na truchana i trafia mnie coś ... poza tym dół brzucha boli i ryczeć mi się chce :(((((
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMay 30th 2008
     permalink
    do tego zła jestem bo teściowa jeszcze nie ma ustalonych terminów urlopów i nie wiem nic kiedy mamy robić plany .....
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMay 30th 2008
     permalink
    Myszorko dziękuję za chęci ale chyba dzisiaj będzie zadyma w rodzinie bo nie ruszę nic bez informacji kiedy M ma urlop ... nie chcę siedzieć w domku bo poumawiałam terminy wtedy kiedy on ma urlop ... tam nie odbierają nadal - to jest chore !!!
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMay 30th 2008
     permalink
    Lady skad ja znam to dzwonienie... ja do instytutu nie moglam sie 2 tyg dodzwonic i dopiero znajoma ktora tam w kadrach pracuje poszla zapytac :confused:
  2.  permalink
    Witam południowo:)
    Jak ja uwielbiam piątek :clap::clap::clap:

    Hoga- gfajoski masz ten sprzecior- tez nbym chcałą- ale zupełnie nie mam gdzie postawić :(

    Magg- kupiłam eveline extreme 3d- polecała mi kolezanka.
    Straaasznie grzeje- mam nadzieję ,ze to oznaka,że działa:)
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMay 30th 2008
     permalink
    IWA - ja nie ide na szczepienie mmr2 (priorixem czy czymkolwiek) bede to przeciagala w czasie ale o tym pisalam juz w temacie o szczepieniach
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeMay 30th 2008
     permalink
    ale , czy można tak przeciągać, czy ktoś może za to dać nam po gaciach - jak to mówi mój M????
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeMay 30th 2008
     permalink
    a na bilans idziesz?
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMay 30th 2008
     permalink
    IWA na bilans hmmm... moze i pojde chociaz 2tyg pozniej mam wizyte u naszej neonatolog wiec zobacze czy mi sie bezdie chcialo na drugi koniec miasta gonic...
    mi to lata i powiewa czy mnie beda scigali czy nie - bede szukala co raz to nwoych wymowek... nie moga zaszczepic dziecka nawet przy minimalnym katarze i nie szybciej niz 2tyg po chorobie... na szczescie ciocia meza pracuje w naszej przychodni wiec luzik
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMay 30th 2008
     permalink
    siedze i rycze i mam dość wszystkiego ................ zasranej firmy teściów !!!!
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeMay 30th 2008
     permalink
    LADY ,rozluznij sie,nie warto sie denrwowac...
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeMay 30th 2008
     permalink
    Magg ja też będę się pakować za 3 tyg :crazy:
    Lady rozchmurz się nie ma tego złego ... Nerwy na wodzy trzymaj - jutro będzie lepiej to Twoje słowa i ja Ci je przypominam :D
  3.  permalink
    Helou laski
    wróciłam od ciotki ,maly dosypia.Dzisiaj marudny jest jakby to dziś był szczepiony:confused:co do siusiaka to zdaje mis ie ze jakos łatwiej teraz schodzi ta skórka i niczym nie robiłam absolutnie,nie ruszam nic z tymi okolicami:)
    U nas goraco Pietruszka w krótkim rękawku pierwszy raz śmigał:)
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMay 30th 2008
     permalink
    wróciłam po spacerku.... jestem padnięta... słońce grzeje jakby to był środek lata - szoook ... Julcia bez skarpetek i botków oraz w krótkich spodenkach i na krótki rękawek ! ! !
    Nastroje ciutkę polepszone ale jeszcze we mnie się coś gotuje!!!
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeMay 30th 2008
     permalink
    No a ja nie wiem jak to sie stało ale napitoliłam w grafiku i do pracy miałam na 12 a nie 14 hmmm no ale już mam wolne :D i weekend hihihi Dziewczyny po mnie dzwoniły co się dzieje a ja spokojnie na dworku z dzieckiem. Doszłam to była już 13 :D i od 16,30 po pracy

    Aniu gdzieś pytałaś o ziemniaki - cena u nas od drobnych orzeszków po 1,80 do takich normalnych dużych po 2,80 - skusiłam sie na nie i zaraz idę skrobać hihihi a do tego koperek i kefir i nic wiecej mi nie trzeba :)
    Za to nie skusiłam się jeszcze na truskawki - najtaniej po 8,50 a to ciut za drogo jeszcze :confused:
    --
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeMay 30th 2008
     permalink
    ja tez juz w domu,VEVE spi a ja siedze,musze znalezc jakas prace ,bo za duzo rozmyslam...
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMay 30th 2008
     permalink
    a u mnie płaciłam po 2 za takie fajne dorodne a te maleńkie podobnie jak u ciebie And cenowo!
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMay 30th 2008
     permalink
    głowa mi pęka hmmm ... Julcia obudziła się jakaś taka zmierzła - po mamusi :))
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMay 30th 2008
     permalink
    szukam skarpetek na allegro wartych polecenia - może coś podpowiecie tzn jakiś link???
    •  
      CommentAuthorHogatka
    • CommentTimeMay 30th 2008
     permalink
    A już nie raz śmigaliśmy w krótkim rękawie i spodeneczkach a dziś sam rampers bez rękawów, taki skwar był. Młody zasnął ponad 30 minutek temu, po kapieli ledwo dał radę zjeść,wystarczyło przytulić się do podusi.
    A teraz czas powyginać ciało smiało, żeby werwa nie przeszła:bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMay 30th 2008
     permalink
    Hoga chyba w Twoje ślady pójdę... na rowerek wsiądę chociaż na 30 minut ... na stajnie nie ma szans aby teraz jechać bo upał a konie strasznie potem wyglądają ( niosąc w siodle i w galopie taką masę jaką Ja mam ) więc może już jutro uda mi się na pływalnię zawitać na dwie godzinki i troszkę odpocząć:)
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMay 30th 2008
     permalink
    wlasnie posadzilam tylek... cale popoludnie zabiegane... troche jeszcze trzeba dopakowac i bede mogla odetchnac...

    Lady ja polecam skarpetki z Baby GAp albo Old NAvy, maja dobre absy no i co wazne nozka sie dziecku nie poci. na allegro sa dosc drogo ale u nas w outletach za nowki placi sie 3zl czyli bardzo tanio patrzac na jakosc
    dla Gabrysi kupuje skarpetki WOLA i tez jestem zadowolona
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeMay 30th 2008
     permalink
    Aniu miłego odpoczynku - zresetuj się i nabierzcie sił

    Dobrej nocki Babulce - ja odpływam już upał mnie wymęczył
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMay 30th 2008
     permalink
    Ania spokojnej drogi życzę Wam, abyście dojechali tam i z powrotem szczęśliwie :)) no i wypocznijcie - złapcie świeżej energii :))
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMay 30th 2008 zmieniony
     permalink
    dziekowac dziekowac....
    mam zamiar codziennie chodzic pijana... nadmorskim powietrzem :D

    do poklikania za 10dni
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeMay 30th 2008
     permalink
    Papa Aniu :smile: Miłej podróży i wspaniałego wypoczynku.

    A ja się czuję bardzo dziwnie. Teściowa zabrała mi dziecko na noc. Odczuwam niepokój. Mam nadzieję, że jest grzeczny.
    --
  4.  permalink
    Wracaj Anka szybko i szczesliwie :D
  5.  permalink
    Wow- NR - ale macie luzik :) Normalnie szykuje się noc pełna wrażeń i szaleństwa:)


    My za tydzien wyjeżdzamy na 3 dni bez Hani. Z 1 strony się cieszę, a z 2 jakoś dziwnie mi chwilami....:confused:
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMay 30th 2008
     permalink
    oj to Ja podziwiam bo bym nocy nie wyrobiła bez Julki..... Adriana dopiero jak była starsza spała u swojej babci a tak raczej w domku!
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeMay 30th 2008
     permalink
    Aga, wydaje mi się, że nici z nocy pełnej wrażeń i szaleństwa, bo mój padający na twarz małżonek wraca właśnie z włajażu i zamierza się jeszcze podobno uczyć, chociaż na oczy już ledwie widzi - no i ja podobnie, marzę o łóżeczku, ale jeszcze konstruuję tabele ocen.

    No i się dziwnie czuję, jak nie ma dziecka. Nie wiem, czy usnę, mimo, że jestem zmęczona.
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMay 30th 2008
     permalink
    a Ja chyba wskoczę na rowerek i popedałuję troszkę ... idę!
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeMay 30th 2008
     permalink
    Ja też się żegnam, ale idę do łóżeczka! Dobranoc!:wink::bigsmile:
    --
  6.  permalink
    Mój starszy dzieć tez zostawał u babci jak był trochę starszy. No ale czaeem pora na zmiany:) Zrezsta Hania ma juz zaprawę- spała w babcinym domu jak my robiliśmy imprezkę;)

    Ja tez chyba spadam... Dzis przez pół dnia jeziliśmy po okolicy w poszukiwaniu domu. I dupa :/

    A ma którs z was doświadczenia z komorniczymi licytacjami nieruchomosci???
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.