Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJan 12th 2007
     permalink
    Mamy sobie na 28 dni pomagać i wspierać w tych czasami trudnych chwilach.... po to tu jesteśmy z tego co mi wiadomo a jednak czasami okazuje się inaczej!

    Będę się tarała zawsze zrozumieć każdą kobietę tutaj - narzekająca czy też nie......
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeJan 12th 2007
     permalink
    No to ja ponarzekam!
    Bolą mnie plecki brzusio mi się spina, nie mogę spać w nocy i co gorsza tylko czasami mam ochotę na małe co nieco!
    W dodatku siedzę na zwolnionku i się nad sobą rozczulam ....ale jak czytam że innym też jest ciężko i mają podobne dolegliwości to jakoś mi lepiej więc ja mogę czytać o waszych problemach a może czasem coś pomóc, czemu nie!
    Buziaczki Lady
    i trzymaj się staruszko! :)
    --
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeJan 12th 2007
     permalink
    Ladybird, a może wspomożesz inne osoby, które potrzebują pomocy, rady, wsparcia, zrozumienia? Dlaczego nie odpowiadasz na moje pytania tu i tam?
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJan 12th 2007
     permalink
    Amazonko no proszę cię..... już daj mi dzisiaj spokój :))

    CO do wsparcia i pomocy to chętnie pomogę jesli jakaś dziewczyna będzie potrzebowała tego ale nic na siłę :))

    Amazonko bo nie zawsze jestem przed kompem ..... tu i tam tzn ? Tu rozumię a tam ?
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJan 12th 2007
     permalink
    Magg :)) na moje szczęscie dzisiaj dla mnie dzionek skończył sie bardzo bardzo wesolutko :)) więc nie mam powodu do narzekania :))
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJan 12th 2007
     permalink
    póki co jem schaboszczaka i jest mi dobrze :))
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeJan 12th 2007
     permalink
    smacznego LAdy :)
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJan 12th 2007
     permalink
    kfiatuszku :)) dziękuję :))

    łaniusi masz suwaczek :))
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJan 12th 2007
     permalink
    ostatnio z jednym z wątków poruszony został temat wózków dziecięcych! siedzę teraz i przegrzebuję strony internetowe i golądam sobie z małym podejściem do wyboru na lipiec!

    Znalazlam przy okazji linka odnosnie sklepów z odzieżą dziecięcą w miastach

    http://branze.teleadreson.com.pl/slaskie/odziez_dziecieca.html
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJan 12th 2007
     permalink
    aaaaaaaa jeśli któraś ma bliziutko do Bielska B to warto chyba zerknąć do sklepu:

    http://www.wojcik.com.pl/
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJan 12th 2007
     permalink
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJan 12th 2007
     permalink
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeJan 12th 2007
     permalink
    Lady ja tes sobie ogladałam ostatnio :) na allegro :) ale typ wozka to raczej mam :) no chyba ze zmienie zdanie ale watpie :)) a wojcika mam tez w zabrzu :) rzeczy sa super ale starsznie drogie :) moja siostra miała pare z tego :) sa swietnej jakosci :) no ale trzeba zaplacic za jakosc :)
    --
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeJan 12th 2007
     permalink
    jakie sliczne :) zwlaszcza ten biały komplecik taki :)
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJan 12th 2007
     permalink
    a to troszkę rozrywki dla Waszych już znających się na necie pociech :))

    http://www.wojcik.com.pl/main-pl-dladzieci.html
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJan 12th 2007
     permalink
    kfiatuszku Ja do zabrza mam rzut kamieniem i właśnie siedziałam i zastanawiałam się gdzie Ja widziałam ten sklep poza bieskiem :)) a tu w Platanie jest przecież! Ciuszki drogę i też sobie z pewnością tam nie pozwolę na zakupy, chyba, że sponsora za kieszeń złapię :))
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJan 12th 2007
     permalink
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJan 12th 2007
     permalink
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJan 12th 2007
     permalink
    och jakie te ciuszki urocze są i te dzieciątka :))
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeJan 12th 2007
     permalink
    raz za kiedy jakas sukieneczke czy cos mzona sobie pozwolic :)) albo sweterek :) podobały mi sie zawsze w wojciku te marynarksie kompleciki dla chlopcow :) biała koszuleczka w paseczki granatowe do tego ogorodniczki granatowe i zołta kurteczka :) no cudo normalnie :)
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJan 12th 2007
     permalink
    kfiatuszku nie byłam jeszcze w tym sklepie ale jedynie jak spacerowałam po pasażu kątem oka patrzyłam na te cuda i z daleka się zachwycałam! Metek może nie będę oglądała :))

    Moją córę ubieralam kiedyś w ene-due- rabe i w 5-10-15 .... teraz ona sama się ubiera i najczęściej w młodzieżowych sklepach na promocjach :))
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeJan 12th 2007
     permalink
    a widziałąs to ??:) z biedroneczkami :)
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJan 12th 2007
     permalink
    kfiatuszku a gdzie na śląsku kupujesz ciążowe ciuszki o ile takowe kupujesz??
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeJan 12th 2007
     permalink
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJan 12th 2007
     permalink
    aaaaaaaaaa Ladybug hi hi i śliczne .......a to z jakiego sklepu? śliczniutkie :))
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJan 12th 2007
     permalink
    kwiatuszku gdzie to mozna kupić aaaale ładne hi hi hi mam nadzieję, że cena również nie jest aż taka śliczniutka :))
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeJan 12th 2007
     permalink
    w zabrzu raczej :) w centrum jest taki sklepik stokrotka :) raczej na tej glownej ulicy na wolnosci :) tam jest troche :) no i na allegro :) ale tam raczej to gory bo z dołem to ciezko bywa :)
    --
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeJan 12th 2007
     permalink
    w wojciku :)
    to kolekcja spring 2006 :)
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJan 12th 2007
     permalink
    Zabrze znam .... :)) Mieszkam w świętochłowicach ... do zabrza mam bliziutko a jakw końcu skończa budowę tej drogi to 5 minutek i będę na miejscu :))
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeJan 12th 2007
     permalink
    oooa moja siostra miala taki swterek zapinany i sukieneczke taka rozowa to sa sliczne z kaczuszkami :)) teraz moja niunia je odziedziczy :)

    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJan 12th 2007
     permalink
    mam tę kolekcje z 2006 ... nie przeglądałam dokładnie strony wójcika więc nie widziałam :))
    hmmmm powzdycham troszkę :))
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeJan 12th 2007
     permalink
    radze kiedys wejsc do srodka :) reczy sa drogie ale nie az tak :) drozsze niz targowe ale wiadomo ze tez lepsze :)
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJan 12th 2007
     permalink
    bosssssieee ma piękne ciuszki bez dyskusji :))
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJan 12th 2007
     permalink
    kfiatuszku qrde na razie boję się oglądać ciuszków dziecięcych. Ostatnio byłam nie ukrywam w smyku w silesi hmmmm tam też niektóre ładniutkie :)) i tak mnie kusiło coś kupić! Za wczesna to jednak ciąża aby porywać się z motyką na słońce :))
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeJan 12th 2007
     permalink
    heheh nie mowie teraz :) ale jak juz dzidzia bedzie :) ja tez narazie tylko zagaladam tesknieb na te wszytskie ubranka :) jak juz bede mogła to normalnie wykupie chyba pol sklepu :P
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJan 12th 2007
     permalink
    patrząc na ciuszki jakie nosiła córa 13 lat temu a teraz na modę dziecięcą, wykonanie, gatunek to aż miło mieć bobaska :))
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeJan 12th 2007
     permalink
    oo wlasnie odkryłam ze jest sklep internetowy wojcika :) se pogladam:) tylko poogladam :) ale teraz to uciekam spac juz :) dobranoc Biedroneczko :*
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJan 12th 2007
     permalink
    dobranoc - Ja tez uciekam spać bo mąż z pracy wrócił :))

    a na dobranoc jeszcze ciuszek
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJan 13th 2007
     permalink
    kfiatuszku zamiesciłam wcześniej linka do sklepu wójcika!

    www.wojcik.com.pl
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeJan 13th 2007
     permalink
    Piękne te ubranka aż się chce mieć dziewuszkę!
    --
  1.  permalink
    Oj piękne, naprawdę...
    Alez mi się marzy taka tłusciutka dziewuszka......
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJan 13th 2007
     permalink
    ej babolki tu sa też chłopaczki :)) Ja uparłam się na synka :)) ten wczerwonym to na 100 % boy :)) z oczu mu patrzy jak facetowi :))
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeJan 14th 2007
     permalink
    masz racje lady :)chłopaczek jak sie patrzy :)) wiesz co ja tez sie uparłam na synka ale chyba niestety nie bedzie mi to dane :P ostatnio robilam sobie taki test z obraczka na sznureczku :)wisi sobie na sznureczku obraczka nad lewa reka badz brzuchem i czekasz co zacznie robic jak sie zacznie krecic to dziewczynka a jak wahac na boki to bedzie chłopiec :) podobno to taka dziwna zabawy tylko ale mojej mamie i mojej cioci sie sprawdzilo :)) a ja mam nadzieje obalic ten mit ze to nie prawda :D
    --
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeJan 14th 2007
     permalink
    A z tą obrączką to ja słyszałam że jak w kółko to chłopczyk a jak w linii prostej to dziewczynka! Choroba i gdzie leży prawda ?

    --
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeJan 14th 2007 zmieniony
     permalink
    o w tym teście tak jest : ruch wahadłowy - dziewczynka!
    wyszło mi 70 % na dziwczynkę-super! :bigsmile:

    http://www.noworodek.pl/index.php?sm=1
    --
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeJan 14th 2007
     permalink
    a ja znowu wiem ze w kolko to dziewczynka bo to hmm dziurka :D moja mama trzy razy miala takie dziurki i ma 3 dzieweczki a moja ciocia miała raz dziurke raz hmm rurke i ma parke :D
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJan 14th 2007
     permalink
    to doświadcenie z obrączką praktykuję od wielu wielu lat :)

    Wywróżyłam już wielu osobom na jej podstawie płeć dziecka :))

    Kółeczko = dziewczynka
    Wahadłowy ruch = chłopczyk

    Słyszalam o tym co pisze Magg, że tak się też mówi ale wszystko zależy od tzn umowy z wahadełkiem! Ja ciągle praktykuję jw. i odpukać w niemalowane - sprawdza się!

    Mam gdzieś książkę odnośnie wahadełka - jak znajdę czas sprawdzę i dam zna :))

    Jadę na stadninkę :))
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeJan 14th 2007
     permalink
    Aaaaa to ja się z moim też umówię :bigsmile:
    sprawdzę i napiszę co mi wyszło!
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJan 14th 2007 zmieniony
     permalink
    kiedyś bardzo mnie to fascynowało! Wróżby, wróżenie etc... teraz mogę powiedzieć, że już z tego wyrosłam!( ale od czasu do czasu w tym temacie lubię poobcować )

    Magg zawieś obrączkę nad ręką - lewą strona ręki nie ma znaczenia! Zadaj pytanie np! Mój mąż ma na imię Karol - czekaj na reakcję, następnie zadaj to samo pytanie z właściwym imieniem! Przetestuj na innych pytaniach i zaobserwuj zachowanie obrączki bądź też wahadełka! Troszkę zabawy a zarazem hmmm zaskoczenia!

    Znak umowny obrączki jest wtedy gdy na pozytywne odpowiedzi odpowiada tym samym ruchem! :))
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJan 14th 2007 zmieniony
     permalink
    Dzisiaj wzięło mnie na muzykę! Trzeba będzie maleństwo uczyć moich ulubionych utworów :))

    Wystarczy dać play :)) ale na początek trzeba skopiowac linka :)) bo nie otwiera się samodzielnie :))

    http://teledyski.onet.pl/10176,1689077,teledyski.html
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.