Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeJun 3rd 2008 zmieniony
     permalink
    Jakaś faza Księżyca jest zawsze, heh. Tak samo faza Wenus.
    --
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeJun 3rd 2008
     permalink
    Chyba coś z tym księżycem, bo moje dziecko wyło wczoraj długo i już myślałam, że ucieknę do Irlandii... A już najbardziej mnie wkurzyło, że ten wyje, a tatulek śpi w najlepsze. Aż go obudziłam. Dlaczego on ma spać, nawet jeśli idzie do pracy na 14 godzin... Przynajmniej siedzi na tyłku, a ja muszę jeździć po mieście i załatwiać jego sprawy... Dopiero jak mu to wyrzuciłam, to podziękował.
    Jeszcze się wstyda najadłam za niego, bo pojechałam do Kolei Mazowieckich załatwić sprawę jego braku biletu i dał mi swoją kartę miejską, żeby anulowali karę i się okazało, że była skasowana tego samego dnia, co ta kara, ale ponad 6 godzin później.
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeJun 3rd 2008
     permalink
    Witajcie na kawie
    U nas wieczór i ranek były niemiłe ale noc nawet w miarę. Maleńka teraz dosypia a mi się nawet nie chce leżeć.
    Upały do 30paru stopni mamy od kilku dni i już teraz jest 23stopnie - dzieci poszły do przedszkola w krótkich rękawach i spodenkach
    Podziwiam rodziców dzieci chorujących... tych normalnych rodziców któzy się przejmują dzieckiem - ja od dwóch dni dostaję świra i jak patrzę na małą to aż płakać mi się chce
    --
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeJun 3rd 2008
     permalink
    And ja tez tak miałam jak Matus miał tą grype, normalnie cien nie mały ludzik.
    Trzymaj się kochana, będzie dobrze.Pamietaj ze masz dzidzię w brzuszku a wszystko to działa takze na nie.
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeJun 3rd 2008
     permalink
    Wiesz ludzie mówili (nawet pan w aptece) że juz na 2 dzień powinna spadać temp a u nas dupa ciągle 39 + rano miała 39,7
    Wypiła mleko ale samo czyste bez dodatków i tylko 100 :( ona nawet nie płacze tylko mruczy :( potem pójdę do apteki po inne czopki, może po prostu pyralginę jej wezmę - ponoć jest lepsza, może ona na dłużej zadziała
    A co do dzidzi w brzuszku - trudno się "walczy" o dwoje dzieci naraz :)
    --
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeJun 3rd 2008
     permalink
    Ja dawałam paracetamol ale jak ma biegunke to nie dawaj jej czopków bo ją to pobudzi,
    --
  1.  permalink
    And- współczuję ... Biedny maluch...
    Jezeli jutro bedzie utrzymywała się jeszcze temperatura zrób jej badanie moczu
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeJun 3rd 2008
     permalink
    Myszorko to nie biegunka - wczoraj była 1 kupka też zielona i rzadsza ale tylko 1. przy biegunce by było jej wiecej i częściej. Syrop paracetamol nie działa - tzn po godzinie łaskawie zbił temp aż o 1 stopień więc beznadzieja, tak samo działa nurofen w syropie. czopek zbija nam temp w ciągu 15-20 minut i na jakieś 4-5godzin i potem zaś jest ponad 39st wrrr
    Najbardziej martwi mnie to że ona nie je :( już tak ładnie zaczęła przybierać na wadze i porobiły się jej pyzunie a teraz chudnie w oczach :( Nawet do ust nie bierze łyżeczki czy butelki - kiwa głową że nie zaciska usteczka i koniec nie zmusisz jej. Wczoraj Mąż żeby ją lekko oszukać i podać syrop chciał jej dać najpierw nutellę na łyżeczce - nie ruszyła :( Może banana spróbuję jej potem dać
    --
    •  
      CommentAuthorScorpi
    • CommentTimeJun 3rd 2008
     permalink
    and - moze idź do pediatry
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeJun 3rd 2008
     permalink
    Aga jutro mam kontrolę z nią o 13,50 i pójdę już ja. Teoretycznie dzis już temperatura powinna zacząć puszczać i pojawiać się krostki - mamy 3 dobę bo zaczęło się w sobotę wieczorem Oby tak było! Jak nie będę marudzić pani dr by szukała jakiejś przyczyny tej temp
    Jak ja ją mam ubierać? w pokoju około 24stopni jest, na podwórko nie wychodzimy bo za mocny skwar i słońce - ale jak ją ubrać? body i skarpetki? nie załatwię jej jeszcze bardziej? zaczyna mi się włączać panikator im dłużej to trwa:cry:
    --
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeJun 3rd 2008
     permalink
    And kochana ściskam Cię mocno żeby dodać sił i otuchy :crush: jeszcze troche i przejdzie ... u nas zawsze eferalgan dla dzieci pomagał w czopkach może tego spróbuj...
    Lady słońce Ty się nie zamartwiaj wszystko będzie dobrze tylko musisz byc silną babką :))) a co z tą skazą jeszcze?
    U nas też jest podejrzenie ale na razie jeszcze mam obserwować...
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeJun 3rd 2008
     permalink
    skorpionka7: and - moze idź do pediatry
    Skorpio wczoraj małż był - pisałam o tym. Jutro mamy się pokazać wiec pójdę ja
    --
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeJun 3rd 2008
     permalink
    And body i skarpety ewentualnie jakieś cienkie spodenki nie będzie jej za zimno skwar straszny i u nas
    --
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeJun 3rd 2008
     permalink
    Coś dzisiaj weny twórczej nie mam ... wczoraj śmigałam od rana a dzisiaj wszystko leży odłogiem a ja z Wami gadam
    --
  2.  permalink
    lady- a czym Ty się przejmujesz dziewczyno?bierz się w garsc, załatwiaj małej dobrych specjalistów i mysl pozytywnie! Młoda ma prawo zezowac do roku, skaza widac nie jest silna, skoro Julka ma okresowo ładną skórę, więc głowa do góry i do przodu, do przodu :):):)
    Tu są tylko silne babki - pamiętaj ;)


    A ja jestem na urlopie i nie wiem w co włozyc rece a siedze na necie :/
    Ale za to w piątek wyjeżdzamy :crazy:
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeJun 3rd 2008
     permalink
    Aga super a gdzie się wybieracie?
    --
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeJun 3rd 2008
     permalink
    A powiedz jak tam Hanutek też daje Ci w kość ze spacerowaniem za rączki?
    --
  3.  permalink
    Magg- jedziemy do wilgi( miejscowość turystyczna niedaleko wawy) U młodego w klasie jest organizowana wycieczka na 3 dni z rodzicami. Bedzemy się byczyć :) Bedzie pewnie fajnie- u nich jest w klasie tylko 12 dzieci :)
  4.  permalink
    A co do prowadzania- staram się tego nie robic, więc jeszcze nie wpadła na to,ze można mnie terroryzowac ;)
    Zapyla na czterech , więc i tak oczy w d......
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeJun 3rd 2008
     permalink
    Aga wiem gdzie jest Wilga mam tam obok rodzinę i sobotę tam będę :)
    To bawcie się z młodym superowo że taka rodzinna wycieczka
    --
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeJun 3rd 2008 zmieniony
     permalink
    No właśnie a moja wspina się po meblach dojdzie do końca łóżka i łapki wyciąga i nie da się jej oszukać bo krzyk straszny terrorystka jedna :cry:
    --
  5.  permalink
    Wow- więc może się spotkamy na jakims kąpielisku :)

    Rodzinna połowicznie- hanutek zostaje z babcią
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeJun 3rd 2008
     permalink
    No tam są jeziorka może kto wie nie myślałam o tym jeszcze....
    --
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeJun 3rd 2008
     permalink
    a co Hanutek teraz porabia? Bo mój łobuziak książki ogląda i na każdej dzidzia i dzidia......
    --
  6.  permalink
    hahaha- niezła jest :)


    moja wyciąga mi z pudeł ciuchy, któte mam zamiar wystawic na allegro i przy każdym bardziej kolorowym krzyczy- olalalala!
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeJun 3rd 2008
     permalink
    no to jednym słowem zajęcia co raz to nowe i na pięć minut? Tosia też mi jedną torbę wiecznie wywala... M się śmieje że kobietami nie wygrasz ciuchy najlepsze
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJun 3rd 2008
     permalink
    Hey Kobitki już jestem :D
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJun 3rd 2008
     permalink
    Wczoraj cały dzień w Łodzi spędzony … Kontrola w PPN rewelacja – chłopcy rozwijają się prawidłowo bez jakichkolwiek zaburzeń. Jestem taka zadowolona bo była to nasza ostatnia wizyta w tej poradni. Pani neonatolog jeszcze dodała, że maluchy są bardzo bystrzy i dużo rozumieją :P
    Neurolog również była zachwycona widząc jakie postępy nastąpiły u nas – więc wszystko OK !!
    No i co – waga Szymon 8550/79 a Filip 8350/78 jestem szczęśliwa :D
    Zrobiliśmy również zakupy przedwyjazdowe – byłam już wczoraj taka zmęczona szok – no i te upały – uwielbiam jak jest tak cieplutko, ale to szybko męczy człowieka :P
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeJun 3rd 2008
     permalink
    Izunia brawo dla chłopaków za potępy.
    --
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeJun 3rd 2008
     permalink
    Iza super wieści :peace: brawa dla chłopaków :clap:
    Ja jeszcze żadnych zakupów nie robiłam ...a co kupiłaś chwal się
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeJun 3rd 2008
     permalink
    Izuniu wycałuj naszych Bohaterów!!! Cieszę się że jest ok bardzo bardzo mocno
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJun 3rd 2008
     permalink
    Magg kupiliśmy taki namiot plażowy osłonowy no i trochę ciuchów dla siebie i maluchów - koszulki i body itp. Nie mam zamiaru prać na wczasach :P
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJun 3rd 2008
     permalink
    Dzięki laseczki - And wycałowane :D
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeJun 3rd 2008
     permalink
    A ja szukam jakiegoś kostiumu i dupa...
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeJun 3rd 2008 zmieniony
     permalink
    Magg ja też jestem w trakcie poszukiwań, ale nic mi się nie podoba, albo mi sie podoba, a ja w tym źle wyglądam! :bigsmile::wink::wink::wink::wink:

    Izunia- super, że maluchy dobrze się rozwijają, brawa dla nich!:clap::clap::clap:

    AND tak mi szkoda naszej Weronisi, ona taka drobniutka i jeszcze teraz nie daj Boże schudnie - bidulka - ucałuj ją i uściskaj od nas! :hugging::kiss::kissing::rainbow:
    --
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeJun 3rd 2008
     permalink
    Iwa dokładnie....
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJun 3rd 2008
     permalink
    And teraz dopiero doczytałam, że Weronika przechodzi 3-dniówkę ... Będzie ok, u nas co prawda nie było takiej wysokiej temp, ale wiem co przeżywasz :/
    3mam kciuki, aby Niunią było ok powodzenia i zdróweczka dla Was !! :wink:

    U nas na zbicie temp najlepszy jest NUROFEN dla dzieci w syropie - polecam !!
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 3rd 2008
     permalink
    aga1976 ha ha ha kopniaka w tyłek powinnaś ode mnie zarobić :))

    Skóra ładna bo staram się ale co chwilę jakiś flek się pojawia i to mnie złości.... teraz jakieś krosteczki znowu się pojawiły ... idę dzisiaj na 12.40 do lekarza!!! muszę mieć skierowanie na mleczko i do lekarza dla Adriany
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 3rd 2008
     permalink
    a Ja kupiłam sobie i do tego jest wiele innych co mi się podoba ale nie ta kasa :((
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeJun 3rd 2008
     permalink
    Izuś na nas on nie działa :( zbieram się do apteki i wezmę pyralginę w czopkach i eferalgan -> może któryś z nich będzie lepszy. około 8 dostała czopka nurofen, pospała 40 minut wstała bez temp a teraz znów 39,4 :( i nic jej nie mogę dać bo za szybko i za mała przerwa - do dupy to. robimy chłodne okłady na czoło karki i stopy ale to niewiele daje :(
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 3rd 2008 zmieniony
     permalink
    Dziewczyny chciałabym poprowadzić za rączki na dworze Julcię ale w bucikach tych niechodkach strasznie przekręca nóżki no i nie wiem czy powinnam jej takie stałe już kupić .......
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 3rd 2008
     permalink
    oj And to masz nieciekawie --- oby już popołudniu się jej poprawiło!!!
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeJun 3rd 2008
     permalink
    a i doczytałam w necie że może to trwać nawet do 5 dni! najczęściej ustępuje w 3-4 dobie ale nie konicznie :(
    Iwa sp[adek wagi chyba najbardziej mnie martwi :( bo dziś wypiła tylko troszkę rzadkiego nan2 i zjadła 2 chrupki kukurydziane :( do tego tylko pół butli (około 60ml) herbatki
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 3rd 2008
     permalink
    And zatem dopajaj ją ile się da herbatkami .... przy tych upałach i gorączce teraz najważniejsze picie jest !!!! Julka na jedno posiedzenie wypija 260
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeJun 3rd 2008
     permalink
    dronko ale ona nie chce pić :(
    --
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeJun 3rd 2008
     permalink
    ja bikini ,chyba musze sobie uszyc ,bo cyce jak donice a tylek maly...szukam po sklepach ,gdzie majty i stanik mozna osobno kupic...
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJun 3rd 2008
     permalink
    And to zachęcaj Małą do picia zwilżaniem usteczek - no i u nas gorączka ustąpiła po 4dniach a następnie pojawiła się wysypka ...
    Lady jeśli chcesz Julię prowadzać to kup już jej buciki te do chodzenia - pierwsze kroki są ważne - zwykłe butki [niemowlęce] potrafią koślawić stópki !!
  7.  permalink
    Mój tez dzis tylko 90 ml mleka wypił a tak jedzie na sokach i herbatkach no i czasem podaje mu wode przegotowana.Wierze ze dzieciakom nie chce sie jesc w taki upał.Dosatnie jeszcze jakis owocowy deserek.And trzymam kciuki zeby ta goraczka zeszła,daj znać co podziałało najlepiej.
    Ja wróciłam z zakupów a Pietruszka był u cioci.Marudny był niestety ,może to na zabki? juz sama nie wiem teraz spi bo zasnął mi w aucie i go przeniosłam do łózka.
    --
    •  
      CommentAuthorHogatka
    • CommentTimeJun 3rd 2008
     permalink
    And u małej brak apetytu może być również poza wysoką gorączką , upał na dworze mój wczoraj wypił tylko 12 mleka w dzień i pół suchej bułki i wieczorem tylko kaszka, spać w nocy nie dał a rano masakra wstał za 15 czwarta rano. Co do gorączki ja kupiłam eferalgan w czopkach ale 150 mg bo to się dawkuje wg wagi dziecka i na jakiś czas przeszło potem po 4 godzinach powtórka i tak przez 3 dni , na dzień przed wysypaniem młody nam zbladł,leciał z rąk i wymiotował a miał wtedy dobre 40 stopni. Oby Weronisi ustapiło bo nie dośc że drobniutka to jeszcze teraz wychudnie. Buziaczki dla niej.
    --
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeJun 3rd 2008
     permalink
    Lady pochwal się kostiumem bo ja to chyba sobie nic nie kupię :cry:
    And spróbuj eferalgan u nas też dobrze dzialał... uściskaj malenką od nas :crush:
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.