Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 4th 2008
     permalink
    kurteczki mamy na 104 i dwie bluzeczki w tej samej rozmiarówce...... te na 92 są niektóre dobre ale w większości za małe!
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeJun 4th 2008
     permalink
    O, to dzieci rosną na tym Śląsku :)
    Dla mojego niektóre 80 jeszcze przyduże.
    --
    •  
      CommentAuthorMamadusi
    • CommentTimeJun 4th 2008
     permalink
    dobranoc dziewczyny ja uciekam do lozeczka Dusia sie budzi:wink::wink::wink:
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 4th 2008
     permalink
    Dobranoc Ja też znikam spać bo Julcia śpi :)
  1.  permalink
    :cry::cry::cry::cry:dziewczyny ja juz od 3.30 nie śpie:cry::cry::cry:Mały juz wyspany ,zaraz mnie szlag trafi bawi sie na macie moim zegarkiem .ja zwariuje tak dalej nie może byc.W nocy sie budzi bo chce mu sie pić,dostanie to śpi dalej ale zeby juz o tej godzinie śpiewać i on próbuje wstawać tak że ni emoge go ignorować bo jak sie czegoś złapie to sie usiądzie ale sie kolebie wiec jak on nie śpi to i ja nie moge.:cry::cry::cry:dlaczego on mnie tak terroryzuje???(jest godz 4.23)
    co do ubranek ja kupuje body na 80,ale nie kazdej firmy np coccodrillo musze miec 80 ale zdarza sie ze 74 jest jeszcze ok.Jednak wole jak go nic nie uciska wiec kupuje większe
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeJun 5th 2008
     permalink
    Witajcie z rana
    Ciacho głowa do góry - Pietruszka wyrośnie z tego, teraz potrzebuje mniej snu (po co spać jak świat taki ciekawy?)
    Mnie coś obudziło po 6 i nawet nie wiem co ale już nie zasnęłam
    Dziś ciężki dzień się zapowiada - lekarz, praca i zaniesienie L4, przedszkole Kuby i korekta pracy licencjackiej która już powinna być gotowa. Wczoraj odnalazła mnie dziewczyna której przepisywałam pracę 3 lata temu, czy poprawię pracę jej córki bo ktoś tam spitolił, a ja tak dobrze zrobiłam że dostała 5 hihihi no zgodziłam się bo i miło mi się zrobiło że ktoś wraca do mnie no i szkoda mi dziewczyny a parę groszy się przyda. Tekst jest wklepany w kompa bez błędów ort czy literówek (jeszcze żadnego nie znalazłam) ale technicznie beznadzieja - akapity spacją, spacje w środku tekstu, ciut namieszane w przypisach, cudzysłowy pojedyncze ' ehhh i sporo takich. Przez 3 godz wczoraj zrobiłam tylko 20str i tytułową... Dziś będę więc u Was gościnnie bo muszę się z tym uporać by wieczorem wziąć się za poprawę tekstu, tabeli i wykresów

    Weronikę wysypało jeszcze bardziej - to już nie są krostki ale plamy - tyle że nie ma już temp i dzieć zaczyna powoli jeść. Pleśniawki zostały tylko w kącikach ust i widać że mysza czuje się dobrze
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJun 5th 2008
     permalink
    Witam :/
    Ciacho możemy sobie ręce podać ... U nas nocka również do d... !! Chłopakom znowu 3 i 4 dają w kość ... Jesssuu jak smarowałam im żelem to dosłownie dziąsło przekute szpilkami - kiedy te trzonowce całe wyjdą ??!!
    Co chwila zmienialiśmy się z M bo a to Szymon płakał i za diabła nie chciał leżeć tylko na rączki - a to znowu Filip miał "atak" płaczu - musiało ich to cholernie boleć ... Pierwsze ząbki do tej pory wyszły niemalże nie zauważone jeśli chodzi i płacz i histerie ... M poszedł nie wyspany do pracy a mnie oczy szczypią jakby ktoś piachu nasypał :shamed::sad::neutral:
    Oczywiście Viburcol N podałam - teraz jeszcze śpią chyba ze zmęczenia ...

    Miłego dnia !!
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJun 5th 2008
     permalink
    No i zarówno Szymonowi jak i Filipowi wyżynają się 2 górne 3 i 2 górne 4 NARAZ !! Dobrze, że teraz to się dzieje a nie na wczasach ... :neutral:
  2.  permalink
    dokładnie Izunia.Ja Viburcolu nie podaje bo zwyczajnie nie działa na Pietruszke!byc moze u nas też ząbki...ale pod palcami nic narazie nie czuje.Teraz jestesmy po godzinnej drzemce wiec chyba sie przejdę po cos na śniadanie póki nie ma takiego skwaru
    --
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeJun 5th 2008
     permalink
    Ciacho przytulam CIę mocno, Mati też łobuzuje ale nie tak mocno ale będzie lepiej tylko się uzbrój w cierpliwiość.
    Izunia biedne te twoje chłopaki, Mati nie da sobie do buzi zajrzeć i nie wiem czy idą mu zęby czy nie. Miałam iść dziś do lekarza ale idę we wtorek i na te nieszczęsne pobieranie krwi z żyły. A czy miało któreś z dzieciaczków takie badanie?
    A co do szczepionek to biorę priorix i rozmawiałam z kilkoma matkami na life i nie mam się dać zwariować i ich dzieciom nic nie ma po tym szczepieniu.
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJun 5th 2008
     permalink
    Myszorka moje chłopaki też nie dają sobie zajrzeć - ja ich troszkę łaskoczę i one tak szeroko się uśmiechają :D Ale wczoraj to udało mi się maznąć paluchem z żelem i byłam w szoku :shocked:
    Co do pobierania krwi z żyły to nam również pobierano - bezproblemowo na szczęście :P
    No to dobrze słyszeć taką wiadomość co do szczepienia mmr ...
    •  
      CommentAuthorHogatka
    • CommentTimeJun 5th 2008
     permalink
    Witam
    U nas nocka w miarę, nie było wyjca w nocy.
    And znaczy że trzydniówka jak nic jutro powinny te plamy zejść, buziaki dla zdrowiejącej Weroniczki.
    Ja dziś z młodym do lekarza żeby mi zyrtec przepisała dla młodego na ten jego wodnisty katar bo mnie to wygląda typowo alergicznie
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeJun 5th 2008
     permalink
    Witam dziewczyny!

    Moja Oliwka miała dzisiaj dobrą nockę. Jak wychodziłam do pracy o 6.10 to ona jeszcze spała - od ok. 21.00. Dzisiaj się nie obudziła, ale posmarowałam jej dziąsła żelem na nooc, bo kolejny trzonowy wychodzi!:wink::bigsmile:

    Wczoraj razem z tatusiem spędziliśmy wspólne popołudnie, byliśmy na spacerku, na lodach (Oliwka dostała wafelka od lodów i całego go wrąbała), na placu zabaw, była mała sesja zdjęciowa. Wróciliśmy ok. 20.00 i byliśmy padnięci, szybka kąpiel i do łóżeczka spać!

    Oliwka nosi ogólnie rozmiar 80, czasami ostatnio zakupuję 86. Na dzień wczorajszy, czyli na roczek waży 11.500 kg i na coś ok. 80-82 cm.:clap::swingin:
    --
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeJun 5th 2008
     permalink
    Izunia a czy pobieranie wygląda jak u dorosłych, czyli zawiazanie tej opaski i pobieranie?
    Iwa fajnie się masz z tym spaniem, Mati o 5 pobudka, mały budzik-ludzik
    --
    •  
      CommentAuthorHogatka
    • CommentTimeJun 5th 2008
     permalink
    Hubert ciuszki ma na 80-86 w zależności od producenta. A wagę to zobaczymy dziś, powiem siostrze w przychodni zeby mi go zwarzyła
    --
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeJun 5th 2008
     permalink
    a tu w sklepach moich ,na metkach jest napis np,9 miesiecy bez rozmiaròw,tylko beneton ma rozmiary,ale trzeba wziac poprawke ,bo takie male te rzeczy ,CIACHO NO NIE FAJNIE,milego dnia...
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJun 5th 2008
     permalink
    Myszorka chłopakom pobierali krew z żyły na rączce - nie w zgięciu łokciowym - nie było żadnych opasek uciskowych - pielęgniarka znalazła żyłkę i się wkuła :P Maluchy nawet nie płakały - denerwowało ich tylko, że ktoś im przytrzymuje rączkę.
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeJun 5th 2008
     permalink
    DLA MAUSIEK - ciacho, szczególnie,ie dla Ciebie ;)
  3.  permalink
    Jemma dzięki dzięki,często sobie puszczam takie piosenki i tańczymy z Piotrusiem.Ehh no bo wiecie co mi nawet M ostatnio powiedział ,że dla tego uśmiechu Pietruszki z rana to on by sie cały dzień męczył nawet z nim.Więc biorę sie w garśc normalnie:)
    --
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeJun 5th 2008
     permalink
    kobitki,piekna pogoda sprzatam,gotuje kolacje,i o 2 eychodzimy na dlugi spacerek,nad morze...
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeJun 5th 2008
     permalink
    ewa - ale ci zazdroszczę - w dobrym tego słowa znaczeniu!:wink::wink::wink:
    poszłabym z wami nad morze - uwielbiam takie spacerki :bigsmile::bigsmile::bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeJun 5th 2008
     permalink
    Agata Mróz nie starała się o córkę?
    --
  4.  permalink
    u nas chyba tez bedzie dziś gorąco,wiec spacerek będzie późnym popołudniem.Stali u nas na rynku z tymi balonami napełnianymi helem,chciałam małemu kupic bo tak sie ładnie bawił nim u chrześnicy(tzn tylko pociagał za sznurek) ale juz sie zmyli i nie stoja.W sumie nie wiem czy mieli interes bo balon kosztował 15 zł!
    --
  5.  permalink
    Ama nie wiemy i nie wiemy czy stosowała antykoncepcje.To wiedziała tylko ona najlepiej
    --
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeJun 5th 2008
     permalink
    U nas też nocka pod hasłem koszmar... obudziła się Tosia ok. północy i wyjec się włączył chyba też zębolki idą tylko nie wiem czy górne 3 czy dolne 2 .... ogólnie czuję się do dupy i nawet ogarnąć chałupy mi się nie chce....
    Już nie wiem jakie zabawy wymyślać Toli no pięć minut nie posiedzi sama...ooo już wyje... :cry:
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeJun 5th 2008
     permalink
    Moja Oli tez nie posiedzi, ale nie wyje, tylko chodzi cały czas, a ja za nią, albo z nią za rączkę!:wink::bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeJun 5th 2008
     permalink
    daj jej klucze - normalnie dziecka nie ma :tooth:
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 5th 2008
     permalink
    no to chyba pełnia albo jest albo będzie bo u mnie też nocka nieciekawa :(((
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 5th 2008
     permalink
    Witam z rana :))
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 5th 2008
     permalink
    Amazonko qrde Ty myślisz, że my się interesujemy takimi pierdołami czy się starała czy wleciała - ważne, że urodziła córcię...

    Napisz do jej męża odpowie Ci pewnie!!!
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 5th 2008
     permalink
    Ciacho bidulko :(( ściskam cieplutko... takie uroki dzieci w takim wieku i tak do roczku jeszcze potrwa albo citkę dłużej...

    IWA Julcia ma ok 1250 ale wychodzi na to, że wyższa bo ubranka na 86 poszły już dano w odstawkę!

    Izunia masz dzielnych chłopaków... nie chciałabyś słyszeć jak się drze Julka przy szczepieniu:)

    And nie taki diabeł czasami straszny :))

    EWA zazdroszczę Ci tego spacerku po plaży buuu
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJun 5th 2008
     permalink
    Magg no właśnie moje też rak wyją ... Normalnie już mi się nic nie chce - :shamed:
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeJun 5th 2008
     permalink
    Iwa tyle że ja muszę ją prowadzać albo nosić :devil: może jak sama będzie chodzić to bedzie latwiej....
    Lady jak ja lubię to Twoje walenie prosto z mostu....
    Jema klucze albo krem :devil: ale ona pakuje zaraz do buzi i to tak nie fajnie trochę....
    --
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeJun 5th 2008
     permalink
    Izunia mam takie napady bezradności że mam ochotę rzucić wszystko w diabły i iść do pracy....
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJun 5th 2008
     permalink
    Rozwaliło mnie - prosiłam M aby włożył te wodne gryzaki do zamrażalki tak na 10 min - właśnie mi się o nich przypomniało po całej nocy hehehe :rolling:
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJun 5th 2008
     permalink
    Oj Magg jak ja Cię rozumiem kobieto - bezradność nie znoszę tego stanu wrrrrr ...
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeJun 5th 2008
     permalink
    no to teraz masz mrożone:bigsmile:
    --
  6.  permalink
    A ja małego wpakowałam do auta i pojechalismy do polo-jakos w sklepowym wózku siedzi spokojnie i podrywa panie kasjerki.Ja mam śniadanko a on ma misia z biszkopta.a mój jesttaki ze zimnego gryzaka nie chce do raczki chwycic hahaa
    --
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeJun 5th 2008
     permalink
    Ciacho a jakiego misia bo ja kupuje te misie lubisie i Mati je wcina aż mu się uszy trzęsą.
    --
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeJun 5th 2008
     permalink
    chyba muszę zmienić nastawienie bo doprowadzę do samo destrukcji.....
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 5th 2008
     permalink
    a Julcia uwielbia mrożone hi hi hi wczoraj dostała patyczek lodowy - z wody do zabawy i siedziała tak długo aż się rozpóścił!
  7.  permalink
    No własnie Misia Lubisia:)Też je uwielbia:)
    --
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeJun 5th 2008
     permalink
    no to my lecimy na spacer papapa...
    --
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeJun 5th 2008
     permalink
    Ciacho mój Mati obiadem wczoraj pogardził a jak zobaczył tego misia to leciał jak na skrzydłach, nawet papierek chciał zjeść:wink:
    --
    •  
      CommentAuthorMamadusi
    • CommentTimeJun 5th 2008
     permalink
    Witam piatkowo kobietki my zaraz uciekamy na spacerek i do dziadkow zajze do was po poludniu milego dnia :wink::wink::wink:
    --
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeJun 5th 2008
     permalink
    MD dziś jest czwartek.
    Magg miłego spacerkowania
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 5th 2008
     permalink
    Magg :P
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 5th 2008
     permalink
    Laski idę sprzątać w mieszkaniu bo podłogi wołają o szmatę i wodę :))
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 5th 2008
     permalink
    MD he he he Ja wczoraj mówiłam, że jest czwartek Ty dzisiaj, że piątek :))
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeJun 5th 2008
     permalink
    Jak dobrze was mieć kobiety :rainbow:
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.