Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJun 6th 2008
     permalink
    Magg hahahaha :D
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeJun 6th 2008
     permalink
    Własnie dlatego mój M jest taki jaki jest - KOCHANY, bo wie, że wspomnienia są bardzo ważne dla każdego!
    Dlatego wszędzie gdzie się da mnie, a teraz nas zabiera, kocha nas i częst nam to okazuje, chce żebyśmy zawsze wiedziały i pamiętały że jesteśmy dla niego wszystkim!
    Zawsze jak gdzieś jedziemy, pozwiedzać, pospacerować, poogladać nowe miesjca, jak dzieje się w naszym życiu coś nowego, coś wspaniałego to przypomina mi o tym, że trzeba żyć pełnią, chwytać wszystko co niesie życie i pamiętać, bo to własnie tworzy WSPOMNIENIA!
    Kurcze właśnie zaczeły mi sie przypominać wszystkie szczęśliwe chwile w naszym wspólnym życiu, a to już 12 lat jak się znamy!:wink:
    --
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeJun 6th 2008
     permalink
    Iwa dużo starszy jest Twój M od Ciebie?
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeJun 6th 2008
     permalink
    Nie - tylko 2 lata! A czemu pytasz???:wink:
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJun 6th 2008
     permalink
    IWA no ja znam się z moim M 11 lat - też mamy mnóstwo cudownych wspomnień :D
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJun 6th 2008
     permalink
    A mój M dwa lata ode mnie młodszy :P
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeJun 6th 2008
     permalink
    Bo wydaje się taki dojrzały i dorosły hihihihi jak na faceta... a ty ile masz lat? Pytam bo myślałam że ty młoda dziewczyna jeszcze a tu już razem 12 lat/....
    --
    •  
      CommentAuthorMamadusi
    • CommentTimeJun 6th 2008
     permalink
    A ja wpadam zyczyc milego wekendu my zaraz wyruszamy bede w poniedzialek wieczorkiem pa pa:wink::wink::wink:
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeJun 6th 2008
     permalink
    Mój M ma 31, a ja 29 lat, ale poznaliśmy sie jak ja miałam 17 lat, on 19 - kończył Liceum i szedł na studia!
    --
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeJun 6th 2008
     permalink
    No to całkiem podobnie jak u nas ja poznałam swojego jak miałam 19 lat i już 14 razem.....
    --
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeJun 6th 2008
     permalink
    mamadusi ta super zabawy życzę i wypoczynku!!!!
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeJun 6th 2008
     permalink
    A co do dojrzałości - to już taki charakter, kwestia wychowania i podejścia do życia, bo tako wogóle to bardzo rozrywkowy, sportowiec itd. Tylko potrafi widzieć ta dobrą stronę każdej rzeczy która go w życiu spotka i potrafi sie ze wszystkiego cieszyć. Czasami bardzo mu tego zazdroszczę, ale na szczęście to jest troszkę zaraźliwe! :wink:
    Dzięki temu on jest bardzo szczęśliwym człowiekiem i to po nim widać!:wink::bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeJun 6th 2008
     permalink
    No to na pewno kwestia charakteru.. Mój jest chyba większym realistom mocno stąpa po ziemi no i jest cudownym mężem i ojcem , uwielbiam w nim że tak świetnie potrafi się bawić z dziećmi i w każdej chwili mogę je z nim zostawić i wiem że sobie poradzi.... ot taka złota rączka do wszystkiego :wink:
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJun 6th 2008
     permalink
    MD udanego weekendu !!
    Ale se mężów chwalicie - ja też chwalę mojego a co !! :P
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeJun 6th 2008
     permalink
    Izunia bo jak są kochani to trzeba ...byle nie za często hihihihihi
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJun 6th 2008
     permalink
    Tak Magg i niech nie słyszą tego :P
    A poważnie to wiecie jak jest z facetami - ja na mojego nie mogę narzekać choć i tak narzekam - ale przy maluchach wszystko zrobi !! :D
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeJun 6th 2008
     permalink
    Magg - to widzę, że masz tak fajnie jak ja. Mój M też za dziećmi przepada i nigdy nie było dla niego problemem zostać z Oliwką i to od samego początku. On ją nakarmi, przewinie, ubierze, wykapie, uśpi, a zabawy to z tatusiem sa lepsze niż z mamusią! To ważne żeby czuć że M angażuje się w wychowanie dzieci tak samo jak ty, a nie tylko mówić: ja zarabiam, a ty wychowujesz dzieci i stroić miny jak trzeba sie na chwilkę zająć dzieckiem, bo własnie takie mam przypadki wśród koleżanek i zawsze jak to widzę to w myślach dziękuję Bogu, że wybrałam sobie takiego wspaniałego człowieka na męża i ojca moich dzieci - mam nadzieję że bedzie ich więcej!:wink::wink::wink::bigsmile::bigsmile::bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 6th 2008
     permalink
    36 postów nowych wrrr nudzi Wam się babolce ?
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 6th 2008
     permalink
    co Wy na taką sukienkę dla JUlci ?
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJun 6th 2008
     permalink
    IWA to naprawdę spoko twój M - ale nie wszyscy faceci są tacy jak Twój M - moje koleżanki niektóre to mają przekichane ... W naszym domu istnieje podział obowiązków i tak jak piszesz - oboje małżonków udzielają się w wychowywaniu dzieci. Jak będziesz miała drugie dziecko - będzie weselej :D
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 6th 2008
     permalink
    albo taką też mam kropki hi hi hi
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJun 6th 2008
     permalink
    Drona a co Ty tak narzekasz aaaaaaa ?? Jak Ty płodzisz posty to my czytamy więc i Ty się nie ociągaj Babolcu jeden !! :P
    Sukienusia zboczona >> czyt. dronkomania ale śliczna - :wink::bigsmile: KUP KONIECZNIE !!
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 6th 2008
     permalink
    Izunia no coś Ty nie kupię bo M by mnie udusił he he he
  1.  permalink
    Lady, ta pierwsza jest boska, kup ją Julci, super będzie wyglądać:)
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJun 6th 2008
     permalink
    No to niech Cię dusi - Julci będzie ślicznie w rej pierwsze kiecce :P
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 6th 2008
     permalink
    ale ta mnie urzekła i myślę o niej na roczek
    •  
      CommentAuthorSheherezadah
    • CommentTimeJun 6th 2008 zmieniony
     permalink
    Wrzucam na chwilę fotkę z trzaskania szkła, nie przeraźcie się:DD
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeJun 6th 2008
     permalink
    lady sukienusia piękna szczególnie ta pierwsza... ja zmykam papapap
    --
  2.  permalink
    Ta niebieska też jest śliczna:)
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJun 6th 2008
     permalink
    Magg pa :*
    No niebieska też cacy !!
    She a co Ty za faceta się przebierałaś ?? :P
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 6th 2008
     permalink
    She bu ha ha ha nieźle
  3.  permalink
    Shee no fajna fota(w końcu jakiejś nie przegapiłam)Lady ta sukienka niebieska śliczniutka
    --
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeJun 6th 2008
     permalink
    She - no świetna fotka :)
    Lady - mnie się najbardziej podoba ta pierwsza, potem trzecia - ta druga najmniej.
    --
  4.  permalink
    Lady- super nr1 i nr3:)
    Bierz 1 dla Julki- trzecia jest śliczna- ale Julcia ma chyba lekko rudawy odcień włsoków, więc chyba w takim odcieniu nie bedzie najlepiej wyglądała...
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeJun 6th 2008
     permalink
    Sukieneczki ,fajne ,ale nie dla VEVE ,BO ONA CHLOPCZYCA najlepiej czuje sie w body..MòJ M ,JAK przyjdzie z pracy ,zmeczony ,to pierwsze co robi 10 min VEVE ,ZABAWIA A DOPIERO POTEM myje sie ,przebiera i je...kocha ja strasznie...
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeJun 6th 2008
     permalink
    To macie szczęscie że macie takich mężów ja na mojego meża nie narzekam, ale bywało że miałam straszne nerwy na niego.Teraz sie już dużo zmieniło bo jest więcej w domu ale jak była praca przez weekend to ciężko mi asmej było.A teraz wyjdzie z nim na rower, pobawi sie i ogłonie jest fajnie
    --
  5.  permalink
    To u nas jest troche inaczej.Jak M był w Polsce to póki nie było Pietruszki to darliśmy koty często.Potem pojawił sie brzuszek i już M trochę spoważniał,a gdy sie urodziło dziecko nie powiem zdarzały mu sie idiotyzmy ale jakoś nauczył sie przepraszać i nie terroryzowac mnie.:)))
    Teraz gdy pracuje w Norwegii i widzimy sie rzadko chyba dopiero zrozumiał że rodzinka przede wszystkim bo jak przyjeżdża to nawet na impreze moge iść z kolezankami czy do Poznania sama na zakupy pojechac a on zostaje sam z małym i mówi że lepiej sobie radzą beze mnie nawet:) mnie to cieszy że on za Pietruszką tak jest bo nie boje sie go z nim zostawić,wszystko przy nim potrafi zrobić a mały jest przy nim spokojniejszy.Ale nawet na odległosc potrafimy sie pokłócis o pierdoły ale szybko zapominamy bo szkoda nam czasu na kłótnie.Ale tak jest chyba w każdym małzeństwie.M ma wady jak każdy człowiek i ja też mam ,najważniejsze żeby tych wad nie było wiecej jak zalet:)Powiem Wam tak z tego co piszecie o swoich M-Nie mam tak dobrze jak Iwa ale nie mam tragedii:)
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 6th 2008
     permalink
    no właśnie Aga tutaj masz rację ... różowe odcienie jej pasują do tych włosków!
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeJun 6th 2008
     permalink
    lady sukienki super nr 1 i 3
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 6th 2008
     permalink
    z sukienek jeszcze taka :



    ta jest śliczniutka


    tej do końca nie jestem pewna


    to już takie na co dzień fajne
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeJun 6th 2008
     permalink
    Lady - twojej Julci to tak jak mojej Oliwce - dobrze w odcieniach różu (obie maja raczej jasne włoski).
    Zakup tą pierwszą Julci, będzie ślicznie wyglądać, a na M się nie patrz, jak on sam nie kupuje to ty musisz nadrabiać!:wink::bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 6th 2008
     permalink
    sukienki 2 i 3 są rewelacyjne hmmm patrze na nie pod kątem roczku!
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeJun 6th 2008
     permalink
    Lady gdzie takie śliczne sukieneczki oglądasz - daj linka - nie bądz taka!:wink::bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeJun 6th 2008
     permalink
    Mój małż czasem doprowadza mnie do szału, jak zrzuca na mnie rzeczy, które sam miał zrobić i oczywiście zrzuca je na mnie w ostatniej chwili, ale generalnie to dobry człowiek - kochamy się i jesteśmy razem szczęśliwi. Znamy się może krótko, bo raptem 3,5 roku, ale teściowa mówi, że jak zaczęliśmy się spotykać to ona dopiero uwierzyła w te opowieści o połówkach jabłka.
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeJun 6th 2008 zmieniony
     permalink
    2 w tą krateczkę jest BOSKA!
    --
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeJun 6th 2008
     permalink
    2 i 3 bardzo mi się podobają. Kurczę, aż chciałoby się mieć córkę, żeby ją w coś takiego ubrać :bigsmile:
    --
  6.  permalink
    A ja myślę,ze każda z nas ma dobrze na swój sposób :)

    Dla mnie szczescie rodzinne nie polega wcale na ćwierkaniu o tym, jak nam wspaniale i spijaniu sobie miodu z dzióbków. Czesto tam, gdzie ludzie pieja peany bańka mydlana pęka - i np okazuje się,że druga strona ma juz dośc tego przesłodzonego zycia.
    Wg mnie najważniejsze to tolerancja, zrozumienie, zaufanie... Kocham bardzo mojego meza i wiem,ze on tez mnie kocha. Co więcej- wiem,ze z nikim mu nie bedzie tak dobrze jak ze mną :)
    Chociaz jesteśmy 13 lat po slubie to i tak zdarza nam się kłócić o pierdoły, które w zasadzie powinniśmy sobie darować. Ba- powiem więcej - zdarzyło mi się kiedyś spakowac torbę i wyprowadzić z Michałem :) Do Mc donalda :)Na pół godziny, ale zawsze ;) Jeździł jak wariat i nas szukał a potem klękał na środku i przepraszał trzymajac balon z Mc donalda w ręku :) No i jak nie kochac takiego wariata? :)
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeJun 6th 2008
     permalink
    NR takie same myśli jak się patrzy na te cudne sukienki:wink:
    --
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeJun 6th 2008
     permalink
    Aga - zgadzam się z Tobą całkowicie!
    A męża masz bombowego, skoro było go stać na taki gest!
    --
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeJun 6th 2008
     permalink
    Myszorka, heh, a ja chciałam mieć samych synów. Czas chyba zrewidować poglądy.
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.