Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeJun 6th 2008
     permalink
    aga - masz rację - na swój sposób. Ale ja dziekuję za takie atrakcje jak pakowanie , straszenie o wyprowadzce i td. Ja z tych co uwielbiaja spokojne i szczęśliwe życie i niekłócenie sie o pierdoły, a jak sama coś zaczynam to mój M szybko studzi mije zapędy!:bigsmile::wink:
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJun 6th 2008
     permalink
    Aga ja ze stażem małżeńskim 4 letnim a też już się pakowałam - hahaha ehhh ten temperament :P
    A o pierdoły sprzeczki to norma - no nie ma domu bez złomu nie ??!! :D
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJun 6th 2008
     permalink
    NR no właśnie - chciało by się mieć :P tralalaaaa
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeJun 6th 2008
     permalink
    hahahahahahahahahaha- no nieźle dziewczynki to co do robótki i na staraczki , a tam właśnie już dzisiaj od rana Blanka płacze ze szczęścia!:bigsmile::wink::wink::wink::wink::wink::wink::wink::wink::wink:
    --
  1.  permalink
    Iwa- ja myslę,że nie ma ludzi, którzy nie kochają szczęsliwego zycia :)

    A co do spokoju... Hmm... Mi np do szczescia potrzebna jest adrenalina, power i ciągłe wyzwania. Dla kogoś innego szczesciem bedą coniedzielne obiady u tesciowej- tu nie ma reguły.
    I moje lub Twoje spojzenie na szczescie wcale nie musi być identyczne jak innej pary, która się mocno kocha:)
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeJun 6th 2008
     permalink
    Ja sie nie pakowałam ale raz M spał osobno na te 5 lat pozycia małżeńskiego, strasznie pusto mi w łóżku było.
    --
  2.  permalink
    Izunia- tez tak uwazam. jezeli ktoś mówi wylącznie o sielance w małzenstwie, to ja mu nie wierzę :)

    A to pakowanie.. To przeciez nie bylo tak na serio, nie ? :D
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeJun 6th 2008
     permalink
    O, ja się na razie tylko odgrażam, że jak wróci kiedyś ze swojego polsatu, to nas nie zastanie i na pewno nie znajdzie nas w najbliższym otoczeniu! tym bardziej, że u moja mama ma w domu teraz wielokropka... hahaha
    --
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeJun 6th 2008
     permalink
    NR twój M pracuje w polsacie?a jak się wam widzi zycie teraz gdy bedzie tyle meczy?
    --
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeJun 6th 2008
     permalink
    W niedziele na TVP2 będzie o 10-25 program o maluszkach.
    --
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeJun 6th 2008
     permalink
    Nie, nie pracuje w polsacie, pracuje w cyfrowym polsacie... Pewna różnica.
    A mecze... Oboje jesteśmy kibicami, więc jakoś nam się widzi :smile:
    --
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeJun 6th 2008
     permalink
    Mi M zapowiedzial niedziele od 16 do23 przed tv bo mecz, formuła, mecz :shocked:
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJun 6th 2008
     permalink
    Myszorka no w niedzielę NASI grają :D U nas flaga z tyskiego wisi na ścianie hihihihii :D
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJun 6th 2008
     permalink
    Chciałam na balkon - ale balkonu niet :P
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeJun 6th 2008
     permalink
    Heh, jak mój by chciał oglądać formułę to wypad z domu.
    Piłkę nożną rozumiem, rozumiem, że jest w niej jakiś sens.
    Ale za cholerę nie widzę sensu w wyścigach - nie tylko formuły 1.
    --
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeJun 6th 2008
     permalink
    A ja nie mam tej flagi, ale u mnie i tak by nikt nie zobaczyl, bo raz, że okna od podwórka, to jeszcze cofnięte.
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJun 6th 2008
     permalink
    No mój M na Kubicę patrzy, ale nie długo bo już mi brzęczę, że łeb pęka od tego tego wycia szumu czy jak tego nazwać ...
    No i na skoki narciarskie też czasem zerknie - ale piłka nożna jest na pierwszym miejscu :D
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeJun 6th 2008
     permalink
    ja tez sie pakowalam i wracalam do PL ,ale M oczywiscie przepraszal,wcale tego mile nie wspominam i nie twsknie do takich klòtni,M jest zapracowanu ,ja tez bylam przed VEVE ,wiec i tak malo czasu dla nas mielismy ,wole zyc w zgodzie...tym bardziej,ze mnie zle traktowac sie nie da ,bo od razu uciekne...
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJun 6th 2008
     permalink
    NR ale ściany w domu masz :D
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeJun 6th 2008
     permalink
    U mnie pilka i teraz formuła jak robson jezdzi.my z Matem sie w niedziele pójdziemy spacernać a te niech się patrzy, tylko musi jakies piwka sobie kupic
    --
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeJun 6th 2008
     permalink
    mòj M wyscigi motocykli ufffa jak brzeczy...a ja to lyzwiarstwo figurowe,albo gimnastyke artystyczna...
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJun 6th 2008
     permalink
    Ewa różnie w życiu bywa - ja również nie tęsknię za kłótniami i sprzeczkami - ale sielankowo nie da się żyć ... Jest praca, stres, są choroby - każdy z nas jest inny ma inny charakter ... Życie jest takie jakie sobie je sami stworzymy - choć czasem na pewne rzeczy nie mamy wpływu !! Małżeństwo to docieranie się :P
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeJun 6th 2008
     permalink
    No tak mecze i wogóle sport to musi być u mnie w domu, bo mój M to typ sportowca, który oprócz kibicowania uprawia chyba wszystkie dyscypliny sportowena świecie :wink::wink::wink::wink::wink:
    Jak jest mecz to ja wsumie się cieszę, bo mam w jego trakcie masaż pleców albo stóp zapewniony. A w tą niedzielę to mecz o 18.oo będzie oglądał w barze z kolegami na telebimie, chyba ich tam zawiozę coby sobie chłopaki mogli piwko na meczu wypić i żaden nie był poszkodowany. Koleżanka nie chce ich zawieść, bo sie nie zgadza na ten ich wypadzik! No coż będę ta niedobra i razem z Oliwcią zawieziemy tatausia z kolegami - to tylko 5 km od nas!:wink::bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeJun 6th 2008
     permalink
    A wiecie co mnie do szału doprowadza:zjemy obiad i M wyniesie swój talerz a potem mój jakby od razu dwóch nie mógł zabrać :devil:
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJun 6th 2008
     permalink
    Myszorka buahahahahaaaaa :rolling:
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeJun 6th 2008
     permalink
    a mój piłka nożna (wszystkie możliwe ligi!) , koszykówka, formuła 1 ... wszystkie wiadomości sportowe w Tv a potem jeszcze to samo na necie; pezchlapane dziewczyny, mówię wam :)
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeJun 6th 2008
     permalink
    Iwa do masażu w trakcie meczu też go wykorzystuje i do czesania włosów.:wink:
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeJun 6th 2008
     permalink
    myszorka - nieźle Hahahahahaha, Hihihihihihihih, Hehehehehehehe

    Ty masz nieźle pod sufitem .........!
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeJun 6th 2008
     permalink
    myszorka - i o to chodzi, dla każdego coś miłego...!:wink::wink::wink::wink::wink:
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJun 6th 2008
     permalink
    A moje chłopaki właśnie grają w piłkę hehhe - mówię Wam jeden drugiemu podaje a jak piłka czmychnie na bok to gonia za nią :D
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeJun 6th 2008
     permalink
    Iwa a ja tez się karmi napije i na necie posiedze albo prasuje, chce wykorzystac ten czas a teraz go będzie aż nadmiar.:wink:
    --
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeJun 6th 2008
     permalink
    IZUNIA wiem ,ze kazdy ma inny charakter,moja siostra np ,powiedziala ,ze z moim M nie wytrzymalaby dlugo...buuu
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeJun 6th 2008
     permalink
    A jeszcze wam nie pisałam co Mati zrobił dzis rano podszedł do lodówki i mówi am am i sobie ją otworzył.
    Izunia to u Ciebie juz mistrzostwa uwaza sie za otwarte.
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJun 6th 2008
     permalink
    Ewa ja z M mojej siostry ani dnia bym nie wysiedziała :P
    Myszorka DOKŁADNIE TAK - Szymon i Filip bardzo lubią piłki - gumowe, dmuchane, brzęczące i jakie tylko małe i duże :D
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJun 6th 2008
     permalink
    Myszorka może kiedyś moje KSERÓWKI będą grać w reprezentacji Polski - hahahahha :D
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJun 6th 2008
     permalink
    No to Mati już sam jedzenie sobie skubnie z lodówki :P
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 6th 2008
     permalink
    się produkujecie z postami i hi hi hi hi a Ja nie mam czasu na siedzenie z wami bo roboty nie mało!!!
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeJun 6th 2008
     permalink
    eee LADY jakiej roboty?? u ciebie w domu to chyba jak w muzeum...HHEE
  3.  permalink
    u nas nikt sie nie pakował:)a M nie jest miłośnikiem sportu zeby oglądał ale formułe 1 oglądamy bo jestesmy zmotoryzowaną rodzinką,lubimy samochody i lubimy prowadzic.A M napoczatku małżenstwa myślał ze bede na niego z obidakeim podanym na stole czekała i bedzie zawsze wszystko na cacy a on tylko z pracy przyjdzie i nogi do góry...szybko mu to wybiłam z głowy
    --
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeJun 6th 2008
     permalink
    Moje dziecię jeszcze nie otwiera samo lodówki, ale jak tylko słyszy, że jest otwierana to biegnie ile sił w rękach i nogach :) Jak mój kot kiedyś.
    A teraz śpi już długo i co jakiś czas straszy, że się obudzi.
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJun 6th 2008
     permalink
    Dokładnie Ewa - Dronka tylko pucu pucu myju myju :P Hacjenda wyglancowana :P
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeJun 6th 2008
     permalink
    A u mnie znów melina się zrobiła - zawsze jak małż przychodzi niweczy w ciągu 3 sekund wszelkie moje wysiłki odmelinowujące mieszkanie
    --
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeJun 6th 2008
     permalink
    lady to może się stara tak jak na tvn style :wink:
    Izunia byłam wczoraj w carfu i kupiłam dla Mata taki mały basenik
    --
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeJun 6th 2008
     permalink
    Łażę po allegro i szukam bluzki na egzamin... Normalnie jak coś mi się podoba to jest w rozmiarze 44, 48, 54......... A to co w moim to brzydkie, zbyt nieskromne, zbyt zwyczajne...
    --
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeJun 6th 2008
     permalink

    [URL=http://g.imageshack.us/g.php?h=184&i=klapytl0.jpg][/URL]
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeJun 6th 2008
     permalink
    czy do PL ,TAKIE klapki dotarly juz??? bo tu kazdy je ma ,to sa takie do chodzenia nad wode ,bo z gumy???tanie jak barszcz...
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeJun 6th 2008
     permalink
    Wczoraj chodziłam po realu i zobaczyłam - "O! właśnie takiej bluzki szukałam", była biała w czarne znaczki... Jak podeszłam bliżej to mi się przestała podobać, bo czarne znaczki okazały się być trupimi czaszkami...
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJun 6th 2008
     permalink
    Tak Ewa są - u nas za 10-15 zł :P
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeJun 6th 2008
     permalink
    Ewa, całe stoiska widziałam w Wawie z takimi klapkami.
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJun 6th 2008
     permalink
    NR hahahahahhhaaaa :D
    Myszorka jaki basenik ?? Na lato ?? :D
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.