Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 7th 2008
     permalink
    ewa wy basen w soboty tylko czy jeszcze w niedziele ??
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 7th 2008
     permalink
    ewa no mam jak mam żyć trzeba i czekać na to co przyniesie przyszłość :))
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeJun 7th 2008
     permalink
    LADY pewnie,FACECI SA tylko dodatkiem do zycia,my na basen w kazda sobote na 11.20 ,dzis bylam w moim miesie pierwsz raz i lepiej ,jednak w dziurach jest fajniej ,bo tylko 6 dzieci i inasryktorka super...
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 7th 2008
     permalink
    no to świetnie :))

    a Ja właśnie szykuję się na pływalnię i nie wiem czy w aqua wyląduję czy na miejskim :)) ale znikam z domu aby się zrelaksować!
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeJun 7th 2008
     permalink
    Nienawidzę wszelkiego rodzaju demonstracji. A dzisiaj niemalże pod moim domem przeszła tzw. parada równości. Przed nimi garstka przeciwników. Mnóstwo policji oczywiście, żeby żadnemu pederaście krzywda się nie stała... Muzyka na full, zablokowana Marszałkowska... Nie wiem, kto się na to zgodził, ale ten co się zgodził jest skończonym idiotą (ew. idiotką). I nie to, że mam coś przeciwko homoseksualistom (chociaż coś tam mam), mam coś przeciwko demonstracjom, które utrudniają funkcjonowanie innym ludziom, nawet jeśli nie mnie.
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeJun 7th 2008
     permalink
    Ja skończyłam pracę koleżanek :) Super szybko poszło.
    Moje dzieci szczęśliwe na ognisku a najbardziej Ania bo "jej konie są" :) Niebawem wrócą a ja nie mam dziś sił na nic
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 7th 2008
     permalink
    witam wieczorową porą..... jestem padnięta - dwie godziny w aqua parku - wymasowana, wyszalana i zadowolona hi hi hi no i zmęczona na maksa!
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeJun 7th 2008
     permalink
    no ja tez juz w domku,smaze miesko i pieke papryke w piekarniku,zeby obrac ze skòrki ,bo ciezkostrawna...
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 7th 2008
     permalink
    ewa hmm a tej metody nie znałam bo zawsze jakoś ze skórką dawałam... dobrze jednak wiedzieć...

    a Ja nic nie robię bo mój M nie chce do sklepu jechać a mi też się nie chce... Jutro będzie na głowie stawał !!!

    mnie czeka jutro basen z Julką i basen z Adą!
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeJun 7th 2008
     permalink
    lady wsadz cala papryke do piekarnika i skòrka sie przypali i ladnie odchodzi,potem na kawalki potnij papryke,polej oliwa zoliwek i posyp pietruszka i posòl,pycha ,mozna dodac czosnek,ale ja nie dodaje bo potem smierdzi ...
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 7th 2008
     permalink
    ewa mmm i tak to sobie jecie ? bez niczego czy jako jakiś dodatek ???
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 7th 2008
     permalink
    od dwóch dni mam problem z wykąpaniem Julci... panicznie płacze jak chce ją M włożyć do kabiny i kurczowo trzyma się za szyję. Wczoraj kiedy to miało miejsce byłam tego świadkiem a dzisiaj Julcia też nie chciała się dać wykąpać przy czym byłam poza zasięgiem więc nie widziałam.
    Qrde ostatnio wypuszczałam wodę jak ona jeszcze siedziała i nie wiem czy się nie wystraszyła spływania wody tuż przy końcu i tego dziwnego odgłosu!!!
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeJun 8th 2008
     permalink
    DZIEN DOBRY.LADY ,jesz jak chcesz ,do drugiego dania ,albo na kanapke, to ty JULCIE kapiesz pod prysznicem?..moze ,teskni do wanny..?
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeJun 8th 2008
     permalink
    Witajcie rano :)
    Weronika ostatnie dni płacze mi przy myciu główki - chlapać się może, woda po oczkach lać ale wystarczy że ją kładę płacz
    --
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeJun 8th 2008
     permalink
    Parę dni temu kąpałam Cyryla pod prysznicem - płakał, jak woda mu leciała na głowę.
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 8th 2008
     permalink
    ewa do tej pory nie było problemu czy polewałam ją prysznicem czy też normalnie byłą kąpana... wszystko suuuper przechodziła i się cieszyła... sądzę, że ten spływ wody ją wystraszył i ten odgłos ssssania...
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 8th 2008
     permalink
    no i DZIEń DOBRY KOBIETY :)
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeJun 8th 2008
     permalink
    Dzień dobry Kobieto!:smile:
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeJun 8th 2008
     permalink
    Ania wie o Niespodziewajku... bardzo nie chciałam jej mówić, ale zmusiła mnie ssytuacja :( Dziś dzieć ma konkurs i bardzo jej zależało bym była - biedna aż płakała że nie przyjdę... powiedziałam jej, Nie wiem już sama czy dobrze zrobiłam :cry: Pierwsze pytanie - czy umrze :( wrrr to straszne
    --
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeJun 8th 2008
     permalink
    And, wcześniej czy później i tak musiałabyś jej powiedzieć. Z mojego punktu widzenia, chyba lepiej, że powiedziałaś jej prawdę niż miałabyś kłamać albo pójść i miałoby się coś stać. Odpoczywaj. Na pewno jeszcze będą konkursy, na których jej będziesz towarzyszyć.
    --
    •  
      CommentAuthorHogatka
    • CommentTimeJun 8th 2008
     permalink
    Witam
    Skwar taki że siedze w domu, rano tylko wypad do makro po zakupy bo tylko w niedzielę można z dziećmi.
    And dobrze że już wie bedzie ci łatwiej bo tak uważac na każde słowo na każdym kroku to ciężkie.
    Dronka to może żeby ją na nowo zachęcic daj jej np jakąs lalkę którą ona sama będzie szykowała do kąpieli, potem kapała i myła i w formie zabawy sama może też wejdzie do lali.
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 8th 2008
     permalink
    Hogatko ona chyba za mała jeszcze na takie experymenty no i z lalka nie przejdzie jej przy jej charakterze ale dzisiaj Ja ją wykąpię bo ona jakoś nie ufa mężowi
    •  
      CommentAuthorHogatka
    • CommentTimeJun 8th 2008 zmieniony
     permalink
    Może i faktycznie, u nas jest ryk jak wychodzi z wanny, mógłby chyba godzinami w wodzie siedzieć
    No mamy kolejnego ząbka czwartego:bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJun 8th 2008
     permalink
    Laski ja tylko na chwilkę - jakoś mało pisałyście ...
    Niebawem mecz :D
    Buziaki !!

    And nie martw się będzie dobrze !!
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJun 8th 2008
     permalink
    wrocilismy - opaleni wypoczeci i pelni bojowego zapalu na dzisiejszy mecz :)

    na dluzej wpadne jutro jak sie uporam z segregowaniem prania :)


    P O L S K A ___ B I A ł O - C Z E R W O N I

    DS
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 8th 2008
     permalink
    no właśnie niebawem mecz ale będę tutaj siedziała i kątem oka oglądała!!! Formuła teraz leci jest ciekawsza jak dla mnie!!!
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 8th 2008
     permalink
    Ania ha ha ha wrzuciłam to co napisałam i patrzę a tu flaga hi hi hi

    u mnie taka powiewa na balkonie tzn jest umocowana :))
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 8th 2008
     permalink
    Witaj w końcu po wypoczynku... myślałam, że dopiero będziecie jutro ... pewnie Ci wypoczynek się udał na maksa i mam nadzieję, że pełna sił jesteś ... Ja jeszcze miesiąc muszę czekać!!!
    •  
      CommentAuthorHogatka
    • CommentTimeJun 8th 2008
     permalink
    To chyba ja jestem jakiś wykolejeniec bo nie cierpie piłki nożnej, po bojach w domu mecz chłopaki będą oglądać u Jakuba.
    Gorzej że młody po dwóch drzemkach zasnął ok 19:30 myśleliśmy że to już na noc a ten sobie właśnie wstał i dawaj szaleć, chyba go oddam panom na oglądanie meczu a ja sobie książkę poczytam:bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 8th 2008
     permalink
    Hogatko nie lubię też meczu wolę F1 a szczególnie teraz jak jedzie Kubica... mam wielką nadzieję, że dzisiaj odegrają tutaj na podium polski hymn :)))) trzymam za niego kciuki :))
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 8th 2008
     permalink
    Kubica na podium :))
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 8th 2008
     permalink
    KUBICA PIERWSZY hurrrrrrrraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJun 8th 2008
     permalink
    Aaaaaaaa ZŁOTY KUBICA :D
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJun 8th 2008
     permalink
    :crazy::crazy::crazy::crazy::crazy::crazy::crazy::crazy::crazy::crazy::crazy::crazy::crazy::crazy:
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJun 8th 2008
     permalink
    :cheer::clap::swingin::cheer::clap::swingin::clap::swingin::cheer::clap::swingin::clap:
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJun 8th 2008
     permalink
    Teraz Nasi - POLSKA biało-czerwoni !! POLSKA biało-czerwoni !! POLSKA biało-czerwoni !!
    DO BOJU !!
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJun 8th 2008
     permalink
    :peace::peace::peace::peace::peace::peace::peace:
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeJun 8th 2008
     permalink
    Witam dziewczyny!

    A ja nie oglądam meczu, bo zrąbana jestem jak nie wiem co po tym wekendzie, a zwłaszcza dzisiejszym dniu!
    Męża wraz z kolegami odstawiłam do pubu na mecz na telebimie, Oliwka już wykąpana i śpi od pół godzinki, a ja sama zaraz się kąpię i zamierzam położyć się spać!:wink:

    Dzisiaj rano ponownie byliśmy z Oliwką w aquaparku, tym razem zabrałam ją do głębszego baseniku (120cm) i do jakuzi, ale miała radochę!:wink::bigsmile:

    Ale duchem jestem z naszymi piłkażami - nogdy nic nie wiadomo!:wink::wink::wink::wink::wink:
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 8th 2008
     permalink
    ale się poryczałam a przy hymnie jeszcze bardziej ....
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 8th 2008
     permalink
    IWA w w dżakuzi woda jest bardziej zasyfiona przez ludzi więc uważaj z małą!!!

    Julcia dzisiaj też po basenie ale dalej nie nurkowaliśmy... jeszcze nie jest gotowa.. trener bacznie obserwował jej zachowanie podczas ćwiczenia i doszliśmy do wniosku, że poczekamy...
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 8th 2008
     permalink
    TRZYMAM ZA POLAKóW fajnie by było aby dwa hymny zagrali na podium takich ważnych rozgrywek... KUBICA dał przykład :)) ehhh fajnie jechał :))
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 8th 2008
     permalink
    patrzę kontem oka na mecz( na moje szczęście nie muszę spoglądać jak piszę na klawiaturze ) ale jak zawsze Niemcy ułożeni i pięknie sobie podają piłkę a polacy biegają dookoła nich wrrr oby SMOLAREK wbił bramkę!!!
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 8th 2008
     permalink
    NIEMCY BRAMA wrrr 1:0
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJun 8th 2008
     permalink
    No i wkopali nam wrrrrrr :devil::devil::devil:
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 8th 2008
     permalink
    gdzie ich taktyka gry wrrr gdzie .................... cholera jasna!!! brama prawie pusta!!!
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJun 8th 2008
     permalink
    PODOLSKI :devil::devil::devil:
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 8th 2008
     permalink
    POLSKA ...... POLSKA ........ DO BOJU DO BOJU DO BOJU ...........
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeJun 8th 2008
     permalink
    no i przegrywamy ,k... nigdy sobie chyba flagi nie wywiesze....
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJun 8th 2008
     permalink
    POLSKA GÓRĄ !! POLSKA GÓRĄ !! POLSKA GÓRĄ !! POLSKA GÓRĄ !!
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 8th 2008
     permalink
    MóJ m CHCE JUż śCIąGAć HI HI HI
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.