Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 8th 2008
     permalink
    dupa dupa jasiu .......... do domu boroki wrrrrrr
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeJun 8th 2008
     permalink
    No to pa, do usłyszenia jutro na kawce! Idę spać i tak mialo być wcześniej, a wyjdzie na to że niewiele....!:bigsmile::wink:
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 8th 2008
     permalink
    IWA pa pa pa
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJun 8th 2008
     permalink
    Łoooooooooo rzesz :devil::devil::devil::devil::devil::devil::devil::devil::devil::devil:
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 8th 2008 zmieniony
     permalink
    mogłam dzisiaj obstawiać na polskę to bym zakłady wygrała jak oni przegrywają a mój M chciał 500 na Kubicę wrrr i jesteśmy oboje źli !! Gdybyśmy mieli luźną kasę to byśmy obstawili dawno!!!
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJun 8th 2008
     permalink
    Jessssssuuuu prawie była ehhhhhhhh ... :neutral:
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 8th 2008
     permalink
    Izunia prawie nie robi różnicy :))
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJun 8th 2008
     permalink
    Coś czuję, że będzie 3:0 dla Niemców ... Kładę się już buuuu :shamed::sad::confused:
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 8th 2008
     permalink
    hi hi hi Ja też idę zrobić picie dla Julci na noc i na rano i chyba się położę wcześniej ale hmmm sama nie jestem pewna czy mi się chce....
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 8th 2008
     permalink
    STANDARD POLSKA PRZEGRAłA hi hi hi to było z góry wiadome ... szkoda ale z niemcami jeszcze im nigdy się nie udało!!! jutro ściągam flagę z balkonu!!!
    •  
      CommentAuthorHogatka
    • CommentTimeJun 8th 2008
     permalink
    A mój Jakub wrócił do domu bo jak stwierdził nie mógł na to patrzeć, zawiedziony jak nie wiem.
    Kobitki wy to gorące jesteście tak sobie pomyślałam w łóżku też z taką pasją "kibicujecie" hihihi poganiałam wypociłam i nabrałam energii zamiast padać :bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 8th 2008
     permalink
    HOGA hi hi hi no Ja nie mam sił na pedałowanie... zapomniałam Ci napisać, że wczoraj byłam w aqua parku i też się wyszalałam i wypływałam hi hi hi a waga w miejscu stoi hi hi hi
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeJun 8th 2008
     permalink
    Jestem rozczarowana meczem :( Ogólnie ładnie grali ale chwilami jakby się zgubili i nie wiedzieli po co są na boisku :confused: Idę spać
    --
  1.  permalink
    czesc dziewczyny,ja już od 6 na nogach,wczoraj też pływałam w basenie ale w naszym na ogrodzie
    --
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeJun 9th 2008
     permalink
    witam ja bulke z miodem wcinam. potem kawka i do roboty trzeba sie zabrac
    --
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeJun 9th 2008
     permalink
    a ja wylaczylam ,wszystko i poszlam spac po drugiej bramce ,tak sie wkurzylam.LADY nie LUBIE SMIETANY.DZIEN DOBRY.
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeJun 9th 2008
     permalink
    AHA niemcy ,brzydule,zapraszam dzis na ITALIA-HOLANDIA ,TO przynajmniej ladnych chlopakòw pogladac mozna...
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeJun 9th 2008
     permalink
    No ja też witam z kawką i miską truskawek na śniadanko!:wink::bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeJun 9th 2008
     permalink
    iwa ale mi smaka zrobiłaś chyba dziś mamę pośle do sklepu bo ja juz nie kupię po pracy.
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeJun 9th 2008
     permalink
    Witajcie porannie u nas noc spokojna ale za szybko minęła.
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJun 9th 2008
     permalink
    witajcie poniedzialkowo :)
    wszedzie dobrze ale w domu najlepiej!!!
    nie ma jak to sie wyspac we wlasnym lozku i to przytulonym do meza :wink:
    obawialam sie ze po tygodniu spania z nami i nocnym podjadaniu Krzysko bedzie cudowal ale jestem mile zaskoczona - spal calutka noc we wlasnym lozeczku :crazy:
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeJun 9th 2008
     permalink
    ooo DZIEN DOBEREK ANNA...
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeJun 9th 2008
     permalink
    Aniu napisz jak było? jak Gabi i Krzys ,czy miałas pogodę?
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeJun 9th 2008
     permalink
    No własnie - prosimy o bliższe informacje!:wink::bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeJun 9th 2008
     permalink
    Kurde Aniu coś szybko wróciłaś - nie to że sie nie cieszę bo miło bardzo że jesteś z powrotem ale jakoś tak szybko to minęło, ledwie co pisałaś że jedziesz a już jesteś
    Jak dzieciaczkom podobał sie wypad z domu? Gabi już duża ale co na to Krzyśko?
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJun 9th 2008
     permalink
    Hey dziewczyny !!
    Moje chłopaki już najedzone bawią się na całego :D
    Ale duchota matko ... uuuuuuuffffff nie ma czym oddychać ...

    Aniu fajnie, że szczęśliwie wróciliście wszyscy do domku :D
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJun 9th 2008 zmieniony
     permalink
    dziewczyny bylo super super super tylko szkoda ze tak krotko... no ale z drugiej strony co za duzo to nie zdrowo :wink:
    dzieciaki podroz zniosly super (wczoraj jechalismy tylko z 1 postojem na cycka i w sumie w 4.5godz bylismy w domu) no a nad morzem szalaly w piachu...
    pogoda dopisala... nie wiem kto robi 'pogodynki' ale jak widzialam ze na mapie pokazuja 21 stopni a ja sie smazylam w bluzeczce na ramiaczka :wink: wrocilismy wypoczeci no i opaleni... ja nawet jak smigalam na solarke to nigdy nie pozwalalam sobie na mocniejsza opalenizne niz teraz :) w sumie mielismy jeden chlodniejszy dzien i trzeba bylo sie ciut cieplej ubrac wiec chodzilam w krotkim rekawku heheheh
    Krzysko bal sie morza a wlasciwie szumu fal ale piasek przednio mu smakowal :) no i wiem juz ze moje dzieci sa nie do zdarcia... my moglismy juz padac a dzieciaki dalej w kursie dziela :)
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJun 9th 2008
     permalink
    Ania no to SUPER !! Cieszę sie, że rodzinne wczasy choć krótkie jak to piszesz udały się :bigsmile::wink:
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeJun 9th 2008
     permalink
    No to super, że jesteście zadowoleni, że pogoda dopisała i wogóle - wypoczynek udany!:bigsmile::wink:
    --
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeJun 9th 2008
     permalink
    Aniu to fajnie że wyjazd się udal, to która teraz jedzie na wakacje?
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJun 9th 2008
     permalink
    Jaaaaaaaaaaaaa :jumping:
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJun 9th 2008
     permalink
    I chyba Magg - bo jakoś w tym samym terminie jedziemy - ja 20 na noc a Magg chyba 21 :P
    I będziemy blisko koło siebie nawet - może uda nam się spotkać ...
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeJun 9th 2008
     permalink
    Izunia to juz w przyszłym tygodniu ale ja jeszcze dwa miesiące,no ale w piatek tez se pojade 3 dni ale zawsze cos.
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJun 9th 2008 zmieniony
     permalink
    za 2 miesiace kolejny wyjazd. w planach 2 tygodnie nad jeziorem :) sis moze przyleci z malym wiec wczasy typowo rodzinne by byly - z moja chrzesniaczka i chrzestnymi moich dzieci :wink:
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJun 9th 2008
     permalink
    W lipcu jeszcze chcielibyśmy wyskoczyć do Karpacza - no zobaczymy :P
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJun 9th 2008
     permalink
    Izunia nad morze na 3tygodnie jedziecie??

    u nas fajnie wyszlo bo maz wykorzystal wolna sobote za maj i za czerwiec wiec tylko 5dni urlopu bral (ma wolna 1 sobote w miesiacu)... w sierpniu pozniej wykorzysta wolna sobote lipcowa i sierpniowa a ze urlop planujemy 3-17 sierpnia to znowu tylko 9dni wykorzysta.. musimy na lekarzowe ganianie reszte zostawic
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJun 9th 2008
     permalink
    Ania na 2 tyg :D
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeJun 9th 2008
     permalink
    Izunia to byś miała się super, tyle czasu z M i jeszcze takie piękne miejsca.
    Aniu a jak Gabi z uszkami i czy cos się ruszyło?
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJun 9th 2008
     permalink
    Myszorka fajnie - mój M ma cały lipiec jeszcze urlop - w MON'nie tak mają :P
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJun 9th 2008
     permalink
    Po m-cu z M i wzajemnego byczenia to ja chyba będę miała kolosalne schizy wrócenia do normalności i codzienności !!
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 9th 2008
     permalink
    Hej kobiety z rana ... wstałyśmy już z Julcią o 9 ale musiałam sypialnię oporządzić hi hi hi
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 9th 2008
     permalink
    a Ja jadę dopiero w lipcu ze względu na moją mamę bo ma lekarzy przez cały miesiąc poumawianych!!!

    U mnie to wielka niewiadoma czy pojadę na tydzień, dwa a może cały miesiąc... wszystko od Julci i finansów zależy.
    Z pewnością we wrześniu po chrzcinach będę chciała wyjechać nad morze!!!
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJun 9th 2008
     permalink
    Izunia ja juz mam a tylko tydzien razem... zupelnie inaczej wszystko wyglada... no i wcale mi sie to nie podoba...

    Myszorko z uszami bez zmian. nic sie nie ruszylo bo nic w tym kierunku nie robilismy... potrzebowalam od wszystkiego odpoczac i dopeiro po niedzieli zaczne dalej sprawe ruszac bo czekam jeszcze na jedna informacje odnosnie konkretnego lekarza
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJun 9th 2008
     permalink
    a ja sie ciesze ze nie bylismy w sezonie, nie wiem jak w innych miejscowosciach ale w Gdansku i teraz byl tlok... na plazach tragicznie nie bylo ale jak sobie pomysle ze ludz na ludziu niedlugo bedzie to brrr... to nie dla mnie
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 9th 2008
     permalink
    wybieram się dzisiaj do sklepu na zabrze zobaczyć zabawki dla dziecka!!!
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJun 9th 2008
     permalink
    Lady tylko zobaczyc czy i kupic? :wink:
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 9th 2008
     permalink
    a mi tam tłok nie przeszkadza i te zapchane uliczki budami z duperelkami :)) jest wesoło a młodzież ma co robić :))
    we wrześniu jakbym pojechała to będzie jeden sklep otwarty i pustki na ulicach aż strach się bać
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 9th 2008
     permalink
    EWa co do meczu dzisiaj oj popatrzę sobie właśnie ze względu na chłopaków jacy grają mmmm malinki hi hi hi
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJun 9th 2008
     permalink
    Lady mysle ze niekoniecznie z tym 1 otwartym sklepem.. teraz bylo mnostwo bud budek i stolikow wystawionych... szkoda ze przy 'szkolniakach' nie ma jak jezdzic poza sezonem... no i mysle ze cenowo tez jest roznica na glupiej rybce lodach czy gofrach... moi znajomi zawsze jezdza albo pierwszy tydzien czerwca albo wrzesnia. mowia ze wtedy juz taniej, mniej tloczno a tak samo fajnie...
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJun 9th 2008
     permalink
    Lady jakiś chrzcinach ?? :bigsmile:
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.