Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJun 9th 2008
     permalink
    chociaz w sumie moze w tych malych miejscowosciach jest inaczej... my sie paletalismy glownie po Gdansku a na plaze do Brzeźna jezdzilismy :)
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJun 9th 2008
     permalink
    Ania przypomnij mi - a Dar Pomorza gdzie stoi w porcie w Gdańsku czy Gdyni ?? Ja nigdy nie pamiętam :shamed:
    A zwiedzaliśmy go 2 lata temu - super bardzo mi się podobało :D
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJun 9th 2008
     permalink
    Izunia w Gdyni stoi Dar Pomorza, ORP Blyskawica i Zawisza Czarny...
    nie udalo nam sie jednak dowiedziec do ktorego portu zawinal Queen Victoria a szkoda bo pewnie niesamowite wrazenie robi w realu
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 9th 2008
     permalink
    Ania zobaczyć i jak będzie to co chcę w rozsądnej kwocie to kupię.... Julcia ma strasznie mało zabawek dla jej wieku... tylko garnuszek na klocuszek i koniec
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeJun 9th 2008
     permalink
    A my wyjeżdżamy za 3 tygodnie - huurrrrrraaaaaaaaaaaa!:crazy::crazy::crazy:
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 9th 2008
     permalink
    Ania tam gdzie Ja jadę jest fajnie bo po sezonie ludzi brak tylko sanitariusze no i może nie jeden ale dwa sklepy są na całą wioskę...

    Do plaży mam jakieś 700 m ( mniej albo więcej ) nie pamiętam!!! więc nie jest źle :))
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeJun 9th 2008
     permalink
    No Lady - mam nadzieję, że wrócisz z jakąś fajną zabaweczką dla Julci!:bigsmile::wink::wink::wink:
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 9th 2008
     permalink
    Izunia hi hi hi hi hi hi cicho pomyliłam się hi hi hi o

    ROCZEK Julci chyba odprawiam w ostatnią niedzielę sierpnia
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 9th 2008
     permalink
    u mnie najbliżej do Międzyzdroi ale tyle razy tam byłam, że nie wiem czy jak będę to odwiedzę.... zwiedziłam tam prawie wszystkie atrakcje jakie były możliwe.... teraz czas zmienić kierunek zwiedzania na lewo hi hi hi bo to wszystko było na prawo :))
  1.  permalink
    Hej dziewczyny, melduję się po weekendzie:)
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 9th 2008
     permalink
    IWA mam nadzieję ale nie jest powiedziane :) zobaczę co będzie bo sama nie wiem co mam kupić... wszystko bym jej chciała dać .....
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 9th 2008
     permalink
    She witaj jak po weekendzie pewnie promieniejesz :))
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJun 9th 2008
     permalink
    Hahahahaaaaaaa Lady :P
    Ania widzisz chyba muszę sobie zapisać :shamed:
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJun 9th 2008
     permalink
    Dronka weź kup coś dziecku do zabawy - niech mama zaszaleje !! :P
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJun 9th 2008
     permalink
    od cioci na plaze mielismy ok hmmm 13km... za to Stare Miasto to jedynie 2km.. w sumie wychodzilismy z domu ok 9tej wracalismy ok 19tej czasami ok 15tej na obiad i dalej w droge...

    Lady co do zabawek u nas wszystkie te "dzieciece" sa od pewnego czasu w odstawce. 2 auta sa ok a reszta zabawek beee, najlepsze sa butelki, pudelka z ryzem i inne takie 'domowe' rzeczy
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 9th 2008
     permalink
    Ania u mnie w kartonie wszystkie zalegają aby Julcia coś miała do przeglądania bo jakbym się ich pozbyła to sam garnuszek i parę pluszaków by zostało, którymi została obdarowana!
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 9th 2008
     permalink
    Izunia tak też zrobię i niestety muszę budżet na wakacje naruszyć!!!
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 9th 2008
     permalink
    Ania to strasznie daleko wszędzie..... mnie by takie coś nie urządzało bo jestem wygodnicka szczególnie jeśli chodzi o plaże... fajnie jest do niej dojść bez problemu a potem sobie spacerować i w każdej chwili wrócić ...
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJun 9th 2008
     permalink
    Lady no wiesz tyle ze my placilismy jedynie za podroz i kupilismy troche jedzenia wiec sila rzeczy niesamowita oszczednosc... rano wstawalismy to sniadanie bylo gotowe, wracalismy do domu obiad zrobiony... zyc nie umierac :)
    moglismy sobie nawet pojezdzic i 2 razy dziennie... na wakacje z platnymi noclegami nas nie stac bo i teraz mimo 'szanowania' kasy poszlo jej cale mnostwo - sama benzyna to 300zl :devil:
  2.  permalink
    Było super Lady, odpoczęłam, aż mi się płakać chciało jak musiałam wracać, ehhhh
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJun 9th 2008
     permalink
    A mnie ogarnia ogromne lenistwo :D
    Im bliżej wyjazdu tym nic mi się nie chce hhehehee :P
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 9th 2008 zmieniony
     permalink
    Ania wakacje to zawsze wg mnie duży wydatek bez znaczenia czy do rodzinki czy nie!!!

    Ja jadę na wieś do rodzinki a też nie pojadę tam z gołymi rękoma.... słodycze, proszek 10kg, kawy kilka paczek dużych, herbaty i inne rzeczy biorę...ooo szajs papier też hi hi hi wszystko po woli kolekcjonuję !!!
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 9th 2008
     permalink
    She to suuuuuper nie ma to jak dobry wypoczynek :))
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 9th 2008
     permalink
    Mamy Dusi jeszcze brakuje i mojej @ hi hi hi powinna się lada dzień pojawić - mam nadzieję :))
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJun 9th 2008
     permalink
    no my jakies drobiazgi tez kupilismy i jak juz bylismy na miejscu to kupilismy jedzenie ale takie to i tutaj bysmy kupowali wiec ta sama chwala... jak bedziemy jechac na mazury to tylko na alkohol pojdzie wiecej bo tam piwo sie leje litrami :wink:
    a proszku nie biore ze soba bo wszystko przywiozlam i teraz kolejna pralka wiruje :P
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 9th 2008
     permalink
    jeju piwska i alkohol jeszcze mnie czeka wrrrr najgorszy wg mnie wydatek i największy :(((
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 9th 2008
     permalink
    Ania no Ja jadę na typową wiochę więc muszę mieć aby prać no i nie będę czekała na rodzinkę aż dadzą!!! zamawiam z niemiec 10kg dashe więc nie ma problemu u mnie bo zawsze mam ich zapasy niezłe :))
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJun 9th 2008
     permalink
    alkohol to moze w jakiejs hurtowni albo w makro ci taniej wyjdzie...rok temu bylo ok 30-50gr taniej na puszce :P
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 9th 2008
     permalink
    wiesz ostatnio spoglądałam w selgrosie i tam nie za wiele taniej ... muszę jednak z pewnością piwska kupić bo kuzyn pije i żona jego i pozostałe kuzynostwo więc tego będzie bardzo dużo a ciotki tzn mama i ciocia jako najstarsze seniorki w tamtejszym groni drinki hi hi hi soki niech sobie same kupią :))
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 9th 2008
     permalink
    Ja jestem szczęśliwa, że tam pojadę... 3 lata nie widziałam rodziny i bardzo ale to bardzo mi ich brakuje... moja Adriana to nie może się doczekać wsi i tego rannego stawania do wypędzania krów na pole czy jeźdzenia traktorem :)) niby taka duża a zarazem takie dziecko z niej hi hi hi
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 9th 2008
     permalink
    najpiękniejsza jest jednak lokalizacja .... mało znam takich miejsc jak te gdzie ciocia mieszka... do niej z drogi asfaltowej jedzie się 5- 8 km piaszczystą... po drodze jakieś wsie się mija .... a dopiero ta gdzie ona mieszka to jakieś 15 domostw i na samej górce 500 m od pozostałych tuż pod lasem jest ona.... wokół nie ma już nikogo i niczego tylko lasy i pola... lasy moja mama mówi, że sadzili z dziadkiem i wujkiem jeszcze i pamięta te czasy a w domu tam gdzie jedziemy się urodziła... więc i dla mniej to wielka radość, że jedziemy :))
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJun 9th 2008
     permalink
    Lady my spedzamy wlasnie wakacje na mazurach w takich gluszy... od drogi asfaltowej jest prawie 8km w glab lasu az na brzeg jeziora, do najblizszego sklepu trzeba 7km przejechac lasem... strefa ciszy wiec nie ma motorowek na jeziorze... w lesie grzyby i jagody no i tez z 10 domow na krzyz... mam tylko nadzieje ze moja sis przyleci z malym i bedzie nas wiecej :) a co do zakupow hmmm to my sie po prostu "zrzucamy" jedzeniowo a nie ze jedni cos kupuja (np alkohol) a inni nie
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeJun 9th 2008
     permalink
    Wy na wakacje nad morze a ja do Krakowa do miasta,bo nad morzem mieszkam,ale marzy mi sie wypad w polskie gòry,to za rok jak VEVE JUZ chodzic bedzie...
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJun 9th 2008
     permalink
    Lady ale macie się fajnie - sama wybrałabym się z rodzinką na taką dzicz - chociaż u mojej babci na wsi też jest dobrze :D
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 9th 2008
     permalink
    Ania jedzenie to w większości tam mają własne ... więc nie martwię się o tę część :)) jak trzeba będzie to się pojedzie i kupi :)) pieczywo nie zawsze wypiekają więc z pewnością będzie trzeba kupować....

    EWA góry kocham i zawsze jak jestem to łzy mam tam w oczach bo wracają piękne wspomnienia :))
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJun 9th 2008
     permalink
    uciekam pospacerowac i zrobic jakies zakupy w celu uzupelnienia lodowki :)
    milego dnia
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeJun 9th 2008
     permalink
    A mnie taka cisza z jednej strony przeraza w nocy jak mi cos skrzypi na strychu, a juz najgorzej zimą.
    --
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeJun 9th 2008
     permalink
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 9th 2008
     permalink
    Amazonko a czy to ma jakieś znaczenie czy planowana czy nie!!! po cholere o tym pisać i kogo to interesuje ... dziecko jest na świecie i to najważniejsze i tylko żal, że Agaty nie ma ...........
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJun 9th 2008
     permalink
    Kurcze w pierwszą rocznicę ślubu własny pogrzeb - przykre ...
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeJun 9th 2008 zmieniony
     permalink
    LADY ,NO wlasnie tez nie rozumiem ,tych wpisòw AMY...
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeJun 9th 2008
     permalink
    Ja też jestem, ale zaraz wybywam.
    'Mecz oglądaliśmy u teściów - własciwie, to mąż oglądał, bo mnie się przestało chcieć oglądać już po pierwszy golu, ale i tak zwinęłam się spać tuż przed końcem...
    A idziemy sie spotkać z moją przyjaciółką, która jedzie pilotować wycieczkę na mecz Polska-Austria. Oby Polacy wygrali, to będzie miała miły powrót :smile:
    --
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeJun 9th 2008
     permalink
    Własnie zjadłam sałatke z pekinskiej, sera, szynki i jajka ale było dobre.
    A mój M wymyśił ze ide na podyplomowe studia od października, znajde lepsza prace, ukulamy drugie dziecko i on pojdzie na wychowawczy bo ja tak będę dobrze zarabiać. :rolling:
    --
  3.  permalink
    własnie ja nie lubie takiej ciszy i takiego odludzia-boje sie poprostu hhihihi
    ja wybieram sie nad Morze 2 lipca ale na kilka dni tylko,mamy zaklepane miejsce ale jakby któras z Was miała namiary na fajny nocleg to jak moge prosić to dawajcie bo mój M nie jest przekonany do tego miejsca.Miejscowosc niewazna -byle nad Morzem
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeJun 9th 2008
     permalink
    HAHAHAHAHAHA HIHIHIHIHIHIHI HEHEHEHEHEHE

    Myszorka - no to niezły ten twój M, ma chłopak pomysły!:wink::bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJun 9th 2008
     permalink
    Myszorka mężyk pomysłami nie grzeszy :P
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeJun 9th 2008
     permalink
    My co tydzień na weekend wybywamy na wioskę ostatnio Tosia nawet przekonała się do chodzenia boso po trawie i kamieniach.... a do niedawna jeszcze bała się piachu hiihihihihihih
    AniaM to jednym słowem urlopik udany? A powiedz bo tak u nas pokazywali że na plażach po 18 stopni przez ostatnie dni było jak było faktycznie?
    No u nas zaraz pewnie będzie burza bo pod Warszawą już leje i burza z piorunami....
    --
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeJun 9th 2008
     permalink
    Myszorka tylko nie uświadamiaj go jaka to słodka harówka bo się chłopak wycofa :)
    --
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeJun 9th 2008
     permalink
    Magg, nie strasz burzą, bo my tu zaraz spotkanie towarzyskie mamy i myślałam, ze na wolnynm powietrzu, bo do domu to nei wpuszczę nikogo poza mężem...
    --
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeJun 9th 2008
     permalink
    Ma pomysły chociaż chciałabym iść na te studia, fakt przeraża mnie koszt (4700) i 2,5 roku na uczelni
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.