Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

  1.  permalink
    i ja juz nie śpie:)
    Od 6 z mężem na skypie rozmawiałam.Ale zapowiada sie u nas znów duszny i gorący dzien.
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeJun 10th 2008
     permalink
    Witajcie z rana :)
    Na fotki się nie załapałam niestety - no cóż może innym razem mi sie uda

    Aniu mi z allegro losowo przysyłali info - z jednej strony to dobrze że się interesują
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJun 10th 2008
     permalink
    Ja również witam i również u nas duszno - nie ma czym oddychać - maaatko !!
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJun 10th 2008
     permalink
    u nas tez parowiasto... a na dodatek maz mnie urzadzil tak ze zdycham... smialam sie rano ze mnie na drugi swiat chce przegnac chyba... zostawil otwarte okno w duzym pokoju i rano wstalam usmarkana po sam pas, kaszlaca jak gruzlik z zapuchnietymi slepiami... dobrze ze podreczny zestaw mam zawsze przy sobie bo bym z wyra sie ie podniosla dzisiaj tak sie dusilam
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJun 10th 2008
     permalink
    Jeeessssuu Ania współczuję - mogło by porządnie przepadać ...
    A u nas jak zacznie lać to leje cały tydzień do znudzenia wrrr ...
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 10th 2008
     permalink
    Witam z rana ... No Ja nie czuję tego upału w moim mieszkaniu ze względu na lokalizację mojego mieszkania ... gdzieś tam wschodnio i zachodnie skrzydło więc słoneczko dopiero popołudniu a teraz cień cień cień :))
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJun 10th 2008
     permalink
    no ja dzisiaj to nawet zaluzji nie odslanialam jeszcze bo wiem ze zar sie wleje... w kuchni i aszym pokoju sa odsloniete i zaslonie ok 13tej a w duzym i u Gaby na odwrot :P chociaz troche powstrzymuja promienie...

    Izunia nawet nie wiesz jak pragne desczu... tak samo jak te trawy i warzywa tak i ja marze zeby porzadnie przylalo... nawet moge 2 dni byc uziemiona oby tylko sie powietrze oczyscilo
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 10th 2008
     permalink
    u Nas w nocy z soboty na niedzielę lał deszcz dość mocno a rano piękna pogoda :))

    dla mnie jest suuuuper chociaż na śląsku jest zaduch..... pewnie jak pojadę na wakacje będzie tylko deszcz i deszcz i deszcz a to już za 20 dni!!!
    •  
      CommentAuthorMamadusi
    • CommentTimeJun 10th 2008
     permalink
    Witam wtorkowo bardzo goraco :wink::wink::wink:
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJun 10th 2008
     permalink
    dziewczyny czy temat zdjeciowy wam sie bez problemu odpala? nie dosc ze pokazuje ze nie ma nowych wpisow (a po nickach widze ze sa) to jeszcze jak odpale to mi nie wchodzi i przegladarke zawiesza..
    •  
      CommentAuthorHogatka
    • CommentTimeJun 10th 2008
     permalink
    Boziu nadrobiłam Was
    Jak zawsze na najlepsze wieczorne , nie trafiłam.
    ciacho niezła dupa z ciebie:wink::bigsmile:
    Ania ja do 24 zasnąc nie mogłam bo tak mnie dusiło, a świszczało przy każdym oddechu że miałam wrażenie że młodego obudzę. Dziś znowu duchota, może wieczorkiem lepiej będzie.
    --
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeJun 10th 2008
     permalink
    Problem jest też wątkiem o trollach. Mimo że są nowe wpisy, po otwarciu zawsze wchodzi się na str. 2, a nie aktualną.
    --
    •  
      CommentAuthorHogatka
    • CommentTimeJun 10th 2008
     permalink
    Ania mnie wchodzi ok
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJun 10th 2008
     permalink
    Tak o trolach zauważyłam - zawsze mi się zawiesi komp na kilka minut :devil:
    Ania, ale reszta działa bez zarzutu :D
    Lady to kiedy dokładnie wyjazd ?? :P
  2.  permalink
    Hej dziewczyny, wpadam na herbatę:)). U mnie też upał taki, że można się rozpuścic...
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 10th 2008
     permalink
    Izunia 26 czerwca mama moja ma ostatnie badania wiec po tym czasie mogę się już szykować do wyjazdu i mam w planach już na samym początku lipca ale co z tego będzie nie wiem jeszcze.... Adriana moja to by chciała tuż po zakończeniu roku szkolnego czyli po 20 ale nie ma szans czekamy na mame... będziemy jechali w nocy i jestem ciekawa jak to Julcia zniesie. Wczoraj do Zabrza ledwo co zajechałam z nią wrrr
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 10th 2008
     permalink
    TROLE przeklęte mam zawiszony komputer i tam już nie wchodzę wrr bo potem się wściekam i nic nie mogę zrobić u siebie
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJun 10th 2008
     permalink
    no to mi trolle zawieszaja ale i dzidzie dzisiaj nie chca wlezc... trudno bede miala pozniej pewnie wiecej ogladania :P
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 10th 2008
     permalink
    Ania dzidzie mi wchodzą bez problemu ...
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeJun 10th 2008
     permalink
    "Spotkanie w czerwcu" już działa. "Szczepić, nie szczepić" się wiesza.
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJun 10th 2008
     permalink
    Lady co do jazdy to my jadac do Gdanska zatrzymywalismy sie zgodnie z planem w Olsztynie u wujka. 2,5godz jazdy, 2 odpoczynku i znowu 2,5godz jazdy. rano Krzysko sie troche wybudzil ale zaraz odplynal, pozniej u wujka pobawil sie na trawie i zjadl no i jak wyruszylismy dalej to caly czas spal... prawie ominelismy upal (nie mamy klimy) wiec chlopak nie marudzil... droge powrotna robilismy jednym rzutem bez zatrzymywania sie u wujka bo dzieci sie pospaly tuz przed Olsztynem. w sumie zatrzymywalismy sie na cycka 3 razy ale na zasadzie pociagnal pare razy i w droge... picie z kubeczka go zupelnie nie satysfakcjonowalo :P
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 10th 2008
     permalink
    na trolach na bank zacina się wszystko łącznie z kompem u mnie!!!
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 10th 2008
     permalink
    Ania u mnie dla Julki krótkie odcinki jazdy samochodem są męczące - zgaga marudzi jak nie wiem co i nie ma znaczenia czy przerwa jest czy nie ....

    Wyjadę w nocy i będę jechała z jedną przerwą o ile sytuacja nie zmusi do większej ilości... oby nie!!! mam do 6 godzin jazdy więc zobaczymy jak to będzie...
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 10th 2008
     permalink
    Hogatko możesz mi napisać trasę jaką Ty pokonujesz do Olsztyna ???
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJun 10th 2008
     permalink
    dzidzie weszly, szczepienia tez... na trolle wchodzic nie probuje bo widac temat 'przeklety' :P
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 10th 2008
     permalink
    Ania to podobno wina jakiego suwaczka, który tutaj nie wchodzi a tam zostawił swój ślad hi hi hi Ja też nie wchodzę bo już dzisiaj zawiecho zaliczyłam :)
    •  
      CommentAuthorHogatka
    • CommentTimeJun 10th 2008
     permalink
    Lady lecę trasą nr 8 w kierunku na Warszawę,blisko Łodzi jest rozwidlenie i na nim kierujesz się dalej na W-wę tylko już trasą nr 1. Do samej Wa-wy nie jadę, za Mszczonowem ok 6 km są światła w miejscowości Radziejowice i tam zjeżdżam (na światłach w lewo a potem cały czas prosto, nigdzie nie zjeżdżam)kierując się na Błonie droga nr 579 i jadąc cały czas prosto dojeżdżasz do Kazunia tam jest zjazd na Gdańsk ze zjazdu masz 178 km do Olsztyna.
    Przez to nadrabianie zapomniałam o kisielku dla młodego, na szczęscie sie nie wygotowało ani nie przypiekło:bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeJun 10th 2008
     permalink
    a mnie sie nic nie wiesza ;) dziec mi usnał wiec mam troche czasu dla siebie :) mialam sprzatac ale dzis mnie len ogarnąl :) przez ostatnie pare dni przetrenowałam dzieciaka i kłade go spac przed 10 i spi ze 2 h a pozniej koło 15 z pol godziny spi i jak zasnie wieczorem około 20 to spi do rana :) cos mu sie poprzestawiało :) moze dlatego ze cyca juz w sumie prawie wogole nie pije :) czasem tylko nad ranem :) sam sie odstawia :)
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJun 10th 2008
     permalink
    my mielismy pozyczona nawigacje i jak wracalismy to ustawilismy ze przez olsztyn i glupia navi kierowala nas jeszcze pod szczytnem zeby zawrocic... ona sobie wymyslila ze pojedziemy przez centrum olsztyna a my chcielismy centrum ominac :P
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJun 10th 2008
     permalink
    kfiatuszku moze Kacprowi cyc juz nie smakuje... u nas spanie to srednio nawet i 4godz w dzien (rano 2.5-3 i ok 15tej 1-1.5godz) no i spanie od jakiejs 21 do 5-6rano wiec tez nie narzekam
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeJun 10th 2008
     permalink
    nie powiedzialabym ze nie smakuje :) bo czasem w dzien jak go usypiam a nie chce soczku czy herbatki to daje mu cyca i ciagnie bez oporow :)a jak mu sie nie chce spac to mnie bestia ugryzie :D
    --
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeJun 10th 2008
     permalink
    Witam wtorkowo!
    AniaM ja też miałam podobną sytuację z allegro tylko że M kupował coś i poprosił o wystawienie faktury na swoją firmę i też kazali mi wyjaśniać wyjaśniłam i jest ok nie czepiają się już :)
    u nas spanko jest w dzień tylko raz od 12-15 - jak dobrze pójdzie a w nocy od 20 do 7 z jedzonkiem o 5 :) więc też nie narzekam :devil:
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 10th 2008
     permalink
    Hogatko ten Kazuń mi nie pasuje hmmm resztę by się zgadzało w miarę!!!
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 10th 2008
     permalink
    i Radziejowice hmmm nie pamiętam tych nazw... muszę sobie dzisiaj na spokojnie przeanalizować trasę
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJun 10th 2008
     permalink
    Kfiatuszku teraz też jest duszno więc małemu się może też i nie chce szamać jak moim łobuzom :D
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJun 10th 2008
     permalink
    Lady to moze jakis dokladny atlas drogowy by sie przydal???
    ubezpieczalismy teraz auto w liberty direct (placimy tylko oc a to az 160zl taniej niz w pzu!!) i przyslali samochodowy atlas polski... bardzo dokaldny (nawet tycie wiochy pozaznaczane), fajnie wydany no i zgrabny do reki... nie to co te ksiegi wielkie kiedysniejsze...
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeJun 10th 2008
     permalink
    Upał jak nie wiem co :( Siedzę w majtkach i koszulce i mi gorąco wrrr

    Kiedyś była rozmowa o goleniu nóg i bikini. Dziś spróbowałam na odżywkę do włosów - hmm całkiem fajnie :D i jak narazie nie mam czerwonych krostek chociaż się nie zabalsamowałam :) No i stwierdzam jedno - maszynki jednorazowe (Gilette) są beznadziejne, a może to tylko ja sie przyzwyczaiłam do innych (?) Mach3 jest zdecydowanie lepsze
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJun 10th 2008
     permalink
    And no i sie nie balsamuj chyba ze czyms po depilacji. normalny balsam moze narobic wiecej zlego niz dobrego...
    co do zyletek do bikini koniecznie mach3 ale nogi mozna szybko pojechac rozowa gilette :P

    musze w koncu zamowic wosk bo mi sie jakis czas temu skonczyl ale zawsze inne wydatki sa i nigdy nie zostaje zbedna kasa...
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 10th 2008
     permalink
    Ania przy przebudowach dróg czasami dobry atlas nie pomaga a mam ich kilka i to bardzo dobrych... czasami jednak mało z nich korzystam a HOGATKA jeździ w tym samym kierunku co Ja więc dopytuję bo może ma ciekawszą drogę..

    Osobiście jeźdzę na pamięć.... ale teraz wiem, że się dużo zmieniło!!!


    HOGATKO zobacz co zumi mi pokazało
    TRASA
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 10th 2008
     permalink
    A dla Julci nie ma znaczenia czy ciepło czy nie - zawsze coś zje sobie!!!
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJun 10th 2008
     permalink
    no Krzysko tez nie jest wybredny jesli idzie o pogode i jedzenie ;)
    nad morzem zapychal sie rybami, zjadl np pol mojej porcji halibuta :)
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeJun 10th 2008
     permalink
    Izuniu ja wlasnie sobie robiłam porzadek na meilu i wiesz co znalazłam ??:) zdjecia usg twoich szkrabow ;) wysłalas mi je kiedys zeby je tu dodała :) zostawilam sobie na pamietake ;)
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJun 10th 2008
     permalink
    Kurcze my też musimy ustalić trasę do Kołobrzegu :D
    And ja też siedzę w majtoszkach i koszulce - skwar ufffffffffffff :confused:
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJun 10th 2008
     permalink
    Kfiatuszku a no wysyłałam :D
    Ale mi miło :tooth:
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeJun 10th 2008
     permalink
    Wiesz Aniu nawet do nóg wolę mach3 - jak raz na pół roku ukradnę małżowi 1 nożyk to dużo hihi. Miałam (mam) babska Wilkinson z wymiennymi ostrzami ale mi zupełnie nie pasuje. Balsam do ciała mam jakiś zwykły ale od kiedy nim smarowałam po goleniu krostki były i mniejsze i mniej
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJun 10th 2008
     permalink
    A ja mam balsam do biustu z Dove - super jest - jak dla moich cycków bomba :D
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJun 10th 2008
     permalink
    w Gdansku jest troche remontow wiec czasami nawigacja sie wsciekala a my z nia :devil:
    najlepiej jak kazalo mezowi skrecic a ja mu krzycze do ucha ze jest zakaz, oczywuiscie on nie spojrzal i skrecil i trabili za nim... smial sie ze myslal ze moze ja znaki pomylilam ale od tamtej pory ja pilnowalam znakow a on navi :P
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 10th 2008
     permalink
    Ania znajomy ma nawigację i ciągle przez nią błądzi... źle go naprowadza w pewnych momentach dlatego Ja też zdaję się na mapę i koniec języka za przewodnika ostatecznie :)
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJun 10th 2008
     permalink
    Tak mapa i język to podstawa :D
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 10th 2008
     permalink
    dzisiaj w zumi sobie trasę ustawiłam i przez łódź mnie na Olsztyn pokierowała he he he
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.