Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJun 11th 2008
     permalink
    Aga no wiesz... ja bym kazala mu wyniesc w spodniach drugi but :P
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 11th 2008
     permalink
    She jak będziesz mieć męża to ostatni nie dla Ciebie bo ten jest dla starych męzatek :)) z cHBSami:))
  1.  permalink
    Fajnie się tutaj z wami siedzi, miałam dzisiaj taki stresujący dzień, a teraz po tych naszych pogawędkach no i po tej rozmowie z ciachem humor mam taki, że aż mi spanie odeszło, śmieję się do kompa jak głupi do sera:)
    -- http://cudmania.blox.pl/html
  2.  permalink
    Lady, co to ChBS?
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJun 11th 2008
     permalink
    a z ta pielucha to mysle ze dlatego ze u mnie pierwsze od wejscia sa drzwiczki smieciowe a lodowka dalej a u cioci pierwsze drzwiczki to lodowka a drugie kosz na smieci... moj M sie smial ze chcialam wychlodzic pieluche zeby ja uzyc ponownie :P
  3.  permalink
    Hihi Aniu, świetne to było, dobrze, że Twój M taki spostrzegawczy i wyrzucił pieluchę:)
    -- http://cudmania.blox.pl/html
  4.  permalink
    Lady, już wiem co ten skrót znaczy, pewien rozwodnik mi go kiedyś opisywał;d
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 11th 2008
     permalink
    She chroniczny brak seksu :))
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJun 11th 2008
     permalink
    Ania no widzisz rutynowo podeszłaś do wyrzucania pampersów :P
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJun 11th 2008
     permalink
    Lady :thumbup:
  5.  permalink
    Lady, CHBS to ja mam teraz;p
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 11th 2008
     permalink
    She Ja to nie myślę nawet hi hi hi
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJun 11th 2008
     permalink
    hmmm lady no wiesz....
    po slubie chbs??? eee no co ty ...
  6.  permalink
    Aniu, mnie też to dziwi, jak po śłubie można na to cierpieć:D
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 11th 2008
     permalink
    Ania no 15 lat po ślubie to różnie już bywa....
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJun 11th 2008
     permalink
    Dziewczynki ja się odmeldowuję - idę już spać - do jutra !!
    Spokojnej nocki :D
  7.  permalink
    Ja też zmykam już do łózka, słodkich snów, a dla ANi M. - deszczu w nocy lub jutro z rana:)
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 11th 2008
     permalink
    mmm marzy mi się ciepły ocean i taki materac i pod nim Ja :)) i... drink
  8.  permalink
    Jezu dziewczyny- ale macie wene ... Poszłam na strone o nieruchomozsiach- wracam a tu 40 [postów natrzaskane :shocked:


    A co do dziecia... YYY... ja nie szkoliłam, ale sandałek był nawet niegłupi :P
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeJun 12th 2008
     permalink
    Witajcie ranną porą - mój syn już wyrzucony z domu a ja zaczynam łapać stresa :( Pojechał na wycieczkę z przedszkola (olimpiada malucha) aż za Opole (do Głubczyc) ma tam być jakieś miasteczko Kubusia puchatka i coś jeszcze, wracają po 22... Dostałam propozycję jechać z nim ale pomimo że w pierwszej chwili powiedziałam ok to oddzwaniałam że przepraszam ale jednak nie... No i Kubutek pojedzie sam. Małż go zaprowadził i o 6 wyjazd... Obawiam się jak on da sobie radę taki mały dzieć ale jakoś musi i oby nic się nie stało
    Noc zdecydowanie za krótka i chyba wracam do łóżka na godzine (o 7 muszę budzić Gabi do przedszkola)
    --
  9.  permalink
    czesc dziewczyny,mój dziec wczoraj spał wspaniale w dzień,w nocy gorzej-troche sie krecił znów. Opusciłam znó w fajne rozmowy ale to dlatego ,ze M mi zawracał głowe na skypie co do tych naszych wczasów.
    Baseniki fajne,Lady kiedy ten wielki kupujesz? a doczytałas tm ile wchodzi tam wody? bo nasz jest tak samo głeboki ale nie taki szeroki i wchodzi w niego dokładnie 22 tys litrów
    --
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeJun 12th 2008
     permalink
    Witam ale miałam czytania, jesteście niemożliwe.
    Aga Hanutek już nieźle kombinuje :wink:
    Izunia to byś sobie naczekała na tą wannę pełna wody
    She szukaj jakiegoś faceta bo z nimi jest wesoło.
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeJun 12th 2008
     permalink
    Witam dziewczynki!
    Ale miałam postów do nadrobienia - prawie 200 - normalnie szok, chyba muszę codziennie wieczorową pora tu zaglądać, bo fajne rozmowy prowadzicie!
    Ale wczoraj to nie było możliwe, po pracy i cały wieczór spędziłam w toalecie. Niestety coś mi zaszkodziło i tak mnie przeczyściło, że niewiele ze mnie zostało. Przeszło ok. 23, po połknięciu 3 stoperanów. Nie mialam nawet siły na kąpiel i przygotowywanie do pracy, ale jakoś się udało.

    Nocka taka sobie, Oliwka troszkę się budziła, bo katarek już zgęstniał i czasami jej przeszkadza.

    Zaprosiłabym na kawkę, ale ja dzisiaj to tylko gorzka herbatka i suchy chleb dla konia!:wink:
    --
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeJun 12th 2008
     permalink
    Dzień dobry :smile:
    U nas noc jakaś niespokojna, mały się rozdarł tak, że aż mój małż normalnie go z łóżeczka wyjmował. A może rozdarł się właśnie dlatego...
    Obudził się o 6, teraz już śpi ponownie. Dobrze, że tak szybko zasnął, bo wczoraj jego drzemka do 12 cokolwiek popsuła mi plany.
    A dzisiaj - może wyskoczymy sobie na jakieś lepsze zakupki, bo szanowny małżonek przyniósł trochę nieopodatkowanej kaski :smile:
    --
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeJun 12th 2008
     permalink
    Aha - ja dzisiaj zapraszam na herbatkę malinową - pychotka.:bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJun 12th 2008
     permalink
    jezdem i ja...
    Krzysko chyba ma przeczucia ze dzisiaj jego dzien bo... o 4:30 dostal takiej trajkotki ze myslalam ze nie zasnie :) na szczescie pol godz pozniej padl i spalismy do 7 :)
    a ja dzisaij mam wyglad firmowy idealny nad morze - bawie sie w pirata :| musialam zakleic oko bo sobie masc wpuszczalam a chce zeby dobzre ze rozlala po oku. na razie dzialam z atecortinem ale musze skombinowac neomycinum. kurcze do okulisty nie ma szans sie dostac a na prywatna wizyte kasy niet... mam ewiedentnie zap. spojowek (norma jak co roku!) i tylko czekam kiedy na drugie oko przelezie :cry:

    a deszczu nawet kropelki. slonce swieci i zadnej chmury nawet na niebie nie ma :(
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeJun 12th 2008
     permalink
    HEJ a mnie sie snilo ,ze M mnie zostawil i wstalam wkurzona,...heeee
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeJun 12th 2008
     permalink
    KOBitki dzisPL GRA??? M powiedzial ,ze pelno polskich flag na balkonach,on kierowca ,jezdzi duzo to widzi...
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeJun 12th 2008
     permalink
    ewa dziś będzie gra o wszystko :wink:
    --
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeJun 12th 2008
     permalink
    Ostatnio w Metrze wyczytałam taki kawał:
    Do tej pory polska reprezentacja na mistrzostwach grała trzy mecze:
    Mecz otwarcia, mecz o wszystko i mecz o honor.

    Do kompletu:
    Z kim spotka się polska reprezentacja w drugiej rundzie mistrzostw ?
    Z kibicami na Okęciu...

    I jeszcze jeden:
    Mały chłopiec podbiega do Lukasa Podolskiego i prosi o pięć autografów.
    - Dlaczego aż pięć? - dziwi się piłkarz.
    - Bo za twoich pięć dostanę jeden Smolarka!!
    --
  10.  permalink
    Hej dziewczyny, ja już w pracy, ale mi sie dzisiaj dobrze spało:)))
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeJun 12th 2008
     permalink
    NR :wink:
    She ale się masz fajnie
    A ja dzis idę do mordochwyta nie lubię tego :sad:
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 12th 2008
     permalink
    Witam i Ja... lecę sobie kawusię zaserowować kto się pisze ???
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 12th 2008
     permalink
    Moja flaga znowu opuszczona w dole więc dzisiaj chyba grają ... niech wygrają w końcu aby raz!!!
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 12th 2008
     permalink
    nockę miałam fatalną moje dziecko budziło się non stop i płakało sobie wrrr myślałam, że nie wyrobię!!! miałam nad ranem dość!!!
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeJun 12th 2008
     permalink
    No przydałoby się, żeby dzisiaj wygrali - to ich jedyna szansa!

    Lady - ja poproszę kawkę, ale małą i słabiutką z mleczkiem. Troszkę się boję po wczorajszych przebojach ale raz się żyje...!:wink::bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 12th 2008
     permalink
    wiecie co moja aukcja allegro była przeglądana 1071 razy i 32 osoby obserwują -szoook normalnie ale ciekawe co się z tego urodzi ? :)
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 12th 2008
     permalink
    IWA proszę bardzo
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeJun 12th 2008 zmieniony
     permalink
    No bardzo ciekawe Lady - zobaczysz, że na koniec jeszcze wszystko się zmieni!

    Moja aukcja była też przegladana w przeciągu tygodnia przez ponad 1200 osoby, ponad 30 miało w obserwowanych i na koniec w ostatniej minucie biło się 5 osób.:bigsmile::wink:
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeJun 12th 2008
     permalink
    Dzięki Lady!

    Efekt aukcji bardzo zadowalajacy i wózeczek dzisiaj wyjechał od nas. Teraz mogę rowery wstawić do piwnicy, a na balkonik wystawić stolik i krzesełka i się balkonować!:dinner:
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJun 12th 2008
     permalink
    I ja już jestem :D
    Dopiero teraz tu wchodzę, bo ogarnęłam moje przedszkole i mam chwilkę popisać !!
    Ja też chcem kawy jeśli można :P
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJun 12th 2008
     permalink
    NR fajne - muszę to sprzedać mojemu M phihihiii :D
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJun 12th 2008
     permalink
    IWA a u mnie na odwrót od wczoraj mam takie jakieś zaparcia ... Nic dziwnego wpieprzyłam niemalże całe pudełko ptasiego mleczka - a co !! :P
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJun 12th 2008
     permalink
    She hmmm nowy dzień i kwitnący nastrój - podjęłaś już decyzję ?? Hhihhiii :D
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeJun 12th 2008
     permalink
    No dziś na meczu u nas znów będą sąsiedzi - będzie wesoło oni piwo a ja soczek

    AniuM ty też masz telewizję N - wypatrzyłaś tam może polsat? Bo ja mecza oglądałam na niemieckiej jakiejś ale na polskiej by było łatwiej i nie było by "Aga co mówią?"

    Jejkuś ale dziś mam dzień ble... Pospałam jeszcze chwilke na raty do 9,30, ale wszystko mnie boli kark szyja głowa :( albo sie źle ułożyłam w nocy albo mnie zawiało :neutral:

    Kuba na wypadzie, Anka w Szklarskiej z zespołem Gabi w przedszkolu Weronika łobuziakuje a ja chcę spać
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJun 12th 2008
     permalink
    a ja chce deszczu... nie ma ktroras pod reka jakiejs magicznej rozdzki zeby do mnie opady podeslac???
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeJun 12th 2008
     permalink
    Oj ptasie mleczko i czekolady nie dla mnie :( Mam ochotę ale potem nie jem bo po kostce czekolady stwierdzam ze jest ble :( Dopadłam nutelle to po pół łyżeczki powiedziałam ze chyba jest zepsuta bo miała dziwny smak (oczywiscie wszyscy mówią że dobra)
    Zjadłabym bigosu tylko nie chce mi sie robić :/ Może dziś podeślę małża do "baru mlecznego" by kupił na wynos 2 porcje i będzie obiad
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJun 12th 2008
     permalink
    And w telewizji N nie ma polsatu. my mamy go w pakiecie dla kazdego (takim za 5zl miesiecznie)
  11.  permalink
    Iza, ciekawa jestem, czy koleś sie dzisiaj odezwie:DD, ale humor nadal mi dopisuje, wstałam taka happy, że aż kumpela sie zdziwiła, która do mnei rano dzwoniła, ze mam "radość w głosie":P
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJun 12th 2008
     permalink
    dobra baby ja spadam robic torcicho...
    masc troche pomogla i w koncu moge przestac byc piratem i przejze na 2 slepia :P
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.