Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJun 12th 2008
     permalink
    U mnie pod blokiem koszą trawy - hałas hałasem, ale pachnie mi w mieszkaniu skoszoną trawą - dobrze, że nie jestem alergikiem :P
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJun 12th 2008
     permalink
    ale sie wkur....
    dostalam maila z allegro ze nam konto zablokuja boo....

    zabrania się wspólnego użytkowania konta przez współmałżonków.

    qr... ale debile!!!!!!
    no nic to ze prawem polskim jesli nie ma intercyzy istnieje wspolnota majatkowa....


    :devil::devil::devil::devil::devil::devil::devil::devil::devil::devil::devil::devil::devil::devil:
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJun 12th 2008
     permalink
    She no nic dziwnego, nawet przez neta emanujesz szczęściem :P
    Też jestem ciekawa czy to ciacho pamięta co do Ciebie wczoraj mówiło :D
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJun 12th 2008
     permalink
    Ania już nie mają się czego czepiać wrrr ... :devil:
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeJun 12th 2008
     permalink
    Ania - no normalnie w szoku jestem. O co im chodzi, pierwsze słyszę?????????????????????????:shocked::shocked::shocked::shocked::shocked::shocked::shocked::shocked::shocked::shocked::shocked::shocked::shocked::shocked::shocked::shocked:
    --
  1.  permalink
    Hihi Izunia, pod wpływem alkoholu na pewno nie był, bo jest muzułmaninem:D
    Swoją drogą zaczynam myśleć zdroworozsądkowo, muszę biedaka dzisiaj wypytać o wykształcenie, plany życiowe, itp.
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJun 12th 2008
     permalink
    dla mnie to paranoja zwlaszcza ze od kilku lat jestesmy z M nadpisani jako wlasciciele obydwoje a dopiero hmm po 4latach sie dopatrzyli???
    nic to nie bede juz sie z nimi klocila bo w kazdym mailu pisza kretyni to samo ze jest to udostepnienie konta osobom trzecim... zmienie nazwe ze wlascicielem jest M a i tak dane dla kupujacego beda jakie beda :P konta specjalnie pod wymogi allegro nie bede przeciez zakladala :P
  2.  permalink
    Aniu, przeginają na tym allegro, jakby nie mieli nic innego do roboty, tylko szukanie problemów...
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJun 12th 2008
     permalink
    IWA zacytuje ci maila

    doszło do naruszenia zasad obowiązujących w Serwisie. W szczególności mam na myśli art. 2.13 Regulaminu Allegro, który stanowi:
    "Użytkownikowi nie wolno korzystać z Kont innych Użytkowników oraz udostępniać swojego Konta innym osobom, z wyjątkiem przypadków udostępnienia Konta Firmowego osobom należycie umocowanym przez Użytkownika do działania w jego imieniu. Użytkownik powinien zachować w tajemnicy hasło do Konta. Konta są niezbywalne".

    Pełna treść Regulaminu dostępna jest na stronie:
    http://www.allegro.pl/country_pages/1/0/user_agreement.php

    Powyższy artykuł zabrania również wspólnego użytkowania konta przez współmałżonków. Niedozwolone jest również dopisanie drugiej osoby w ustawieniach konta jako właściciela.

    W zaistniałej sytuacji proszę, aby przy najbliższym logowaniu do Serwisu w ustawieniach konta ponownie pojawił się jego pierwotny właściciel. Brak reakcji na powyższe zalecenie przy pierwszym logowaniu - będzie skutkował blokada konta.
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJun 12th 2008
     permalink
    No właśnie miałam pytać czy jest jakaś wzmianka o tym w regulaminie ... Chyba jest uuupss ...
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 12th 2008
     permalink
    Ania a skąd oni wiedzą, że Ty tam siedzisz po drugiej stronie monitora a nie Twój M he he he to mnie bardziej ciekawi bo Ja korzystam z konta M ... :))
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJun 12th 2008
     permalink
    Lady bo mamy w dancyh osobowych napisane Anna i Robert :) po prostu zmieni sie na samego meza i po krzyku...
    ale debilizm do kwadratu :P
  3.  permalink
    Ehhh, dziwne to jest...
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJun 12th 2008
     permalink
    dobra spadam bo dziec wstanie a ja nic nie zrobie...
    do pozniej
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeJun 12th 2008
     permalink
    Allegro jest durniejsze niż myślałam.
    Mogliby się zająć czymś pożyteczniejszym niż ściganie za duperele.
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJun 12th 2008
     permalink
    NR mogli by pomyśleć jak dostarczać przesyłki jak poczta strajkuje hehehe :D
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 12th 2008
     permalink
    Ania napisz im, że z żoną żyjesz w separacji i nie ma dostępu do Twojego konta :))
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeJun 12th 2008
     permalink
    kDZiewczyny,a jakby wasza 14 letnia còrka ,byla w ciazy ,to co wy na to????????
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeJun 12th 2008
     permalink
    Ewa byłabym na siebie zła że gdzies popełniłam bład w wychowaniu, a jej byłoby mi żal ze życie w tak młodym wieku sobie zmarnowała.
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 12th 2008
     permalink
    ewa ... weź nie gadaj nawet... po pierwsze bym chyba siedziała i wyła jak bóbr bo wiem, że by sobie życie zmarnowała :(( po drugie wiem, że obowiązek wychowawczy spadłby na mnie i na M.... po trzecie myślałabym o najgorszym ... poza tym na razie rozmawiam z nią otwarcie o pierwszym razie i o zabezpieczeniu i liczę, że mnie to nie spotka!!!
  4.  permalink
    Ewa, na pewno na aborcje bym sięnie zgodziła, ale szczerze mówiąc, mam nadzieję, ze tak wychowam moją potencjalną córkę, ze tak sytuacja nie będzie miała miejsca. koleżanka mojego brata urodziła jak miała 15 lat, rodzice przysposobiloi jej synka, miała sie nim zajmować, a co chwilę z domu ucieka.... Tyle, ze jak jej matce zwracali ludzie uwagę, że córka się w niewłaściwym towzarzystwie obraca, to jeszcze pretensje miała, m. in. własnie do nauczycieli, gdy próbowali ją przekonać, żeby bardziej się córką zainteresowała...
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeJun 12th 2008
     permalink
    no ja tez ,bede chciala uswiadamiac VEVE szybko...
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJun 12th 2008
     permalink
    Hmmm ...
    Mogę jedynie napisać, że również było by mi bardzo przykro. Moich synów będę się starała jak najlepiej uświadamiać o konieczności zabezpieczania się przed ciążą w tak młodym wieku i w ogóle o konsekwencjach tak wczesnego współżycia seksualnego. Pewnie ciskałabym gromy ze złości i na bank bym to przeżywała i wylewała łzy ... Każda mama pragnie wychować jak najlepiej swoje latorośle i właśnie w naszych dzieciach pokładamy nadzieje na lepsze życie ... Nie poleciłabym jej aborcji ... Do końca swojego życia musiała by się borykać z konsekwencjami jakimi niesie za sobą "nieodpowiedzialny sex" - ja jako matka bym ją wspierała napewno ... A gdyby ciąża była wynikiem gwałtu - to nie potrafię odpowiedzieć jak zachowałabym się i co radziłabym mojemu dziecku ...
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeJun 12th 2008
     permalink
    Może młoda i naiwna jestem, a przy tym moher i ciemnogród, ale uważam, że są miliony gorszych rzeczy, które mogą spotkać 14-latkę i jej rodziców niż jej zajście w ciążę. I na pewno nie nazwałabym tego "marnowaniem życia".
    Gdybym miała córkę, przede wszystkim starałabym się ją wychować tak, żeby w wieku 14 lat i kilku kolejnych latach, myślała przede wszystkim o nauce, a nie o seksie. Gdyby moje wysiłki w tym zakresie poszły na marne i zaszłaby w ciążę, to na pewno nie zgodziłabym się na to, żeby usunęła ciążę. Skoro była na tyle dorosła, żeby podjąć współżycie, to powinna ponieść tego konsekwencje, a nie uciekać się do najłatwiejszych rozwiązań.
    --
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeJun 12th 2008
     permalink
    Izunia79: A gdyby ciąża była wynikiem gwałtu - to nie potrafię odpowiedzieć jak zachowałabym się i co radziłabym mojemu dziecku ...

    Mam taką samą wątpliwość.
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJun 12th 2008
     permalink
    NR ale prawda jest taka, że nasza "młodzież" teraz coraz to wcześniej wkracza w życie seksualne i ja nad tym ubolewam - strasznie pociąga ich intymność ...
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeJun 12th 2008
     permalink
    To moze zrobimy ranking ile mialyscie lat jak straciłyscie dziewictwo.
    teraz młodzież jest coraz gorsza,a dla mnie i tak niektóre babcie to potrafią tez być straszne, a starsi panowie to sie cisną w sklepie jako pierwsi do kasy.
    --
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeJun 12th 2008
     permalink
    Oczywiście, że ich pociąga, bo z każdej strony są intymnością epatowani.
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJun 12th 2008 zmieniony
     permalink
    Myszorka no ja chyba staroświecka jestem bo "wianuszek" straciłam z moim M - a miałam pełnych 18 wiosen :D
    Yyy ale mój zacny wybranek miał już 16 - więc był nieletni :shamed:
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJun 12th 2008 zmieniony
     permalink
    NR masz rację ... Jak byłam jeszcze w ciąży [niewidocznej] wybraliśmy się z M i naszą ekipą do dyskoteki ... Zgorszyłam się jak widziałam co dziewczyny wyprawiają :shocked: No i jakoś czułam się nieswojo - byłam niestosownie ubrana a miałam jeansy i bluzeczkę wiązaną na szyi ... Dosłownie kipiało seksem ...
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeJun 12th 2008
     permalink
    Izunia ja mialam 17 a M 18 i to był i jest jedyny facet w moim życiu
    --
  5.  permalink
    Ja byłam już wtedy pełnoletnia i byłam przekonana, ze to będzie mój jedyny facet...
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 12th 2008
     permalink
    ciężko jest wychować dziecko tak jak byśmy tego chciały.... młodość rządzi się własnymi prawami... można tłuc do głowy co dobre a co złe ale co z tego jak i tak trzeba na własnej skórze się przekonać.... jedne małolaty chcą zasmakować tego pierwszego razy i potem zdarza się wpadka inne zaś nawet o tym nie myślą ... Uważam jednak, że 14 letnia dziewczyna z pewnością nie miałaby łatwego życia i wg mnie bardziej zmarnowane niż normalne!!!
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 12th 2008
     permalink
    Myszorko Ja wleciałam w wieku 17 lat.... moje kumpele się bawiły i korzystały z życia...a Ja w pieluszkach siedziałam... nie żałuję, że mam córę to najpiękniejsze co spotkało mnie w życiu ale lekko nie było!!! Gdyby nie ta cała sytuacja 14 lat temu u mnie z pewnością bym sobie życie inaczej poukładała.... Obecnie jednak nie zamieniałabym cór na nic innego w życiu...
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 12th 2008
     permalink
    czas może chciałabym czasami cofnąć ale tak aby była Adriana i Julka :)) bez nich nie ma życia dla mnie a jeśli jest to puste!!!
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJun 12th 2008
     permalink
    Ośmielę się dodać, że zmarnowane na własne życzenie !! Ja nie wiem o czym te małolaty myślą jak kładą się z chłopakiem [czasem nawet mężczyzną] do łóżka - o finiszu, który może okazać się ciążą chyba NIE !! :devil:
    •  
      CommentAuthorScorpi
    • CommentTimeJun 12th 2008
     permalink
    witam laseczki....

    nie czytam o czym piszecie, bo płodzicie posty w tempie zastraszajacym...

    ale pogode mamy fajna hihihihi :bigsmile:
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 12th 2008
     permalink
    Izunia szkoda, że moja mama ze mną nie rozmawiała o skutkach współżycia bez zabezpieczenia. Mogła przecież udać się ze mną do gina jak wiedziała, że od kilku miesięcy mam chłopaka i mogła mnie zabezpieczyć... były też ciutkę inne czasy!!!
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 12th 2008
     permalink
    skorpionko zimno jest u mnie!!!
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJun 12th 2008
     permalink
    Mi kiedyś 15-letni brat powiedział, że i 13-latki już - jak on to nazwał bzykają się - o sorry, ale mnie to przeraża - można już w takim młodym wieku cieszyć się seksem, przeżywać orgazm i w ogóle ?? ...
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 12th 2008
     permalink
    Izunia cieszę się teraz, że mi nic nie powiedziała bo odnoszę się do tego co napisałam wyżej hi hi hi
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 12th 2008
     permalink
    Adrianę moją jednak będę męczyła tematem zabezpieczenia .... jak będzie miała chłopaka na dłużej kiedyś to ginekolog murowany i tablety albo inne zabezpieczenie obowiązkowe!!!
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJun 12th 2008
     permalink
    Fakt Lady czasy były inne - ja moją mamę czasem za język ciągnęłam :D
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 12th 2008
     permalink
    Izunia a Ja nie... ciągnęłam ale nie za język :tongue::tongue::tongue::tongue::tongue::tongue::tongue:
    •  
      CommentAuthorScorpi
    • CommentTimeJun 12th 2008
     permalink
    Biedronko - u mnie ciepło... baaaaardzo ciepło :)
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJun 12th 2008
     permalink
    A za co - ja też po kieszeni, ale tato miał je znaczniej grubsze hehehhehh :P
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeJun 12th 2008
     permalink
    Ladybird76: tablety albo inne zabezpieczenie obowiązkowe!!!

    Na pewno nie będę córki truła chemią...
    A ja straciłam dziewictwo mając 18 lat i żałuję, że z tym facetem, z którym się to stało.
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJun 12th 2008
     permalink
    obiad sie juz dogotowuje, ciacho wykonczone a Krzysko wlasnie na nowo usypia... pomagal robic tort i pare razy lapka pacnal wiec dekoracja lekko zrujnowana ale ile mial smiechu paluchy oblizujac!!! az zaluje ze nie mialam jak aparatu dorwac, wygladal tak jak niektore forumowe dzieciaki po spotkaniu z sudocremem :P
  6.  permalink
    Aniu, musiał słodko wyglądać, no i przynajmniej miał frajde pomagając mamie zdobić swoje urodzinowe ciasto:))
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJun 12th 2008
     permalink
    Ania szkoda, że nie udało Ci się cyknąć fotek, byłaby nie zła pamiątka i dopełnienie tego wspaniałego dnia :D
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.