Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeJun 12th 2008
     permalink
    Lady 17 to nie 14 a córki masz obie cudowne.:wink:
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJun 12th 2008
     permalink
    hmm widze ze piszecie o nastolatkach w ciazy... w gimnazjum w ktorym ucze byly przez 6lat trzy ciezarne - wszystkie w 3kl gimazjum tyle ze dwie z nich repetowaly wiec po 17lat mialy. szkola starala sie tez jakos pomoc dziewczynom bo byly w trudnej syt. materialnej. razem z 2 kolezankami zbieralysmy wyprawke, jedna z nauczycielek kupowala co miesiac witaminy ale ogolnie bylo potepienie... trudno stalo sie wpadly... na szczescie ich 'partnerzy' okazali sie odpoweidzialnymi chlopakami ( z reguly pare lat starsi) i teraz tworza rodziny, spotykam ich na spacerach i wygladaja na szczesliwych :)
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJun 12th 2008
     permalink
    Izunia - no mam zamiar mu wieczorem dac skosztowac wiec wypackanie smietana niewykluczone ;)
    •  
      CommentAuthorScorpi
    • CommentTimeJun 12th 2008
     permalink
    Aniu - dobrze, ze faceci sie od tych dziewczyn nie odwrócili, miały laski szczęście,
    mam tylko nadzieje, ze taki zwiazek przetrwa i nie okaze sie za krótki czas być niedojrzałym
    •  
      CommentAuthorScorpi
    • CommentTimeJun 12th 2008 zmieniony
     permalink
    pokażę wam stworzenie które spotkałam na ostatniej wyprawie

    http://28dni.pl/pictures/45390.jpg


    Legenda mówi, ze Pan Bóg jak skończył tworzyć zwierzęta, to w worku zostały mu jeszcze różne członki nie pasujące nijak do siebie, jednak nie chcąc ich marnować stworzył góralka

    Góralek przylądkowy jest zwierzęciem bardzo szczególnym, przede wszystkim ze względu na budowę anatomiczną swego ciała. Mózg góralka przylądkowego przypomina budową mózg słonia. Jego żołądek ma budowę podobną do budowy żołądka konia. Struktura tylnych kończyn zbliżona jest do struktury tylnych kończyn tapira. Górne siekacze Procavia capensis przypominają siekacze gryzoni, górne uzębienie jako takie jest podobne do górnego uzębienia nosorożca, dolne przypomina uzębienie hipopotama. Kły tego ssaka przypominają kły słonia. Zoologowie porównują ogólną budowę ciała góralka do budowy ciała słonia lub konia. Podobnie jak słonie mają doskonałą pamięć.

    Czaszka góralka wyposażona jest w parę długich kłowatych zębów siecznych oraz w zęby trzonowe, które przypominają trzonowce nosorożca. Jego przednie kończyny są stopochodne, tylne zaś palcochodne (jak u psa czy konia). Spody stóp mają szeroką i miękką poduszkę, której wilgotność utrzymywana jest dzięki specjalnej wydostającej się z gruczołów wydzielinie. Samce są nieznacznie większe od samic.

    http://28dni.pl/pictures/45395.jpg

    http://28dni.pl/pictures/45400.jpg
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJun 12th 2008
     permalink
    Ania od jutra Ty będziesz szalała z suwaczkiem hehehe :D
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 12th 2008
     permalink
    Izunia i Ja za kieszeń i też tatę hi hi hi
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 12th 2008
     permalink
    NR a Ja czymkolwiek co zaleci ginek byle skuteczne !!
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJun 12th 2008
     permalink
    Izunia a wiesz ze nawet o tym nie pomyslalam??? fakt przydaloby sie cosik zmienic :P
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeJun 12th 2008
     permalink
    Nic nie jest skuteczne w 100%. 1% może okazać zbytnim ryzykiem, zwłaszcza w przypadku własnej córki.

    Wiek mojego pierwszego razu to żadna nowina.
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 12th 2008
     permalink
    Amazonko można się w 100% uchronić przed ciążą :))
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeJun 12th 2008
     permalink
    November dobrze objaśniła, jak to się robi.
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJun 12th 2008
     permalink
    no jasne ze mozna... szklanka wody zamiast :P
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 12th 2008
     permalink
    Ania albo zero seksu hi hi hi
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJun 12th 2008
     permalink
    Ania to szalej z suwaczkiem - masz synka roczniaka :D
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJun 12th 2008
     permalink
    Ja jeszcze w wolnych chwilach pokombinuję ze zdjęciami :D
    Lady miałam to napisać hehee :P
  1.  permalink
    to jeszcze ja o dziewictwie-straciłam je jak miałam 17 lat z facetem który jest teraz moim meżem i juz wtedy brałam tabletki
    Dziewczyny moje biedne dziecko bolą dziasełka,żelik juz nie pomaga czasem teraz musiałam mu dac panadol bo widziałam jak siemeczy i płacze i po chwili zasnał sobie.
    Jeszcze mnie M wnerwil tak,że dzisiaj cały dzien na skypie mnie nie bedzie ,jak mnie tak opierdziela to niech sobie szuka kogos innego do gadania jak mu sie nie podoba cos.Niech sobie spędzi samotny wieczór bez rozmowy z nami to może zmądrzeje...wr.....:angry:
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJun 12th 2008
     permalink
    Ciacho podaj małemu ViburcolN - ostatnio jak maluchom dokuczały górne 3 i 4 to właśnie ten środek okazał się skuteczny - maluchy były spokojniejsze i lepiej mi spały - przede wszystkim dawałam im na noc ...
    M się nie przejmuj, faceci też mają swoje fazy w m-cu :P
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeJun 12th 2008
     permalink
    No pewnie, że można się uchronić w 100% przed ciążą. Ja tak się uchroniłam, a mianowicie straciłam dziewictwo ze swoim M w drugą noc po ślubie, czyli jak miałam 25 lat! To nie tajemnica. Zawsze chciałam zrobić to po ślubie, taka moja zasada i cieszę się, że taką miałam i udało mi się jej nie złamać!:wink::bigsmile::cheer:
    --
  2.  permalink
    No własnie Izunia ten Viburcol na niego w ogóle nie dziala-to homeopatia i na mnie tez nic nie działa z takich rzeczy...a szkoda ehhh bo mam go tez
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJun 12th 2008
     permalink
    Ciacho ja gdzies czytalam ze ViburcolN trzeba podawac przez kilka dni (chyba 5) i dopiero wtedy zaczyna dzialac
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJun 12th 2008
     permalink
    No właśnie - myślałam, że nasze Ciacho wie :P
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeJun 12th 2008
     permalink
    3 17-latki donosiły ciążę. Ale czy to wszystkie, których starania okazały się udane?
    --
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeJun 12th 2008
     permalink
    ja mialam 19 lat i chlopak tez...
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJun 12th 2008
     permalink
    Amazonko nie nazwalabym w tym wieku ciazy staraniami :P
    3 byly w ciazy, o tylu wiedziala szkola i wole tak myslec mowiac szczerze ...
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 12th 2008
     permalink
    czy u dziecka 36,5 to normalny stan ?? bo już nie pamiętam czy się czymś różni od dorosłych!!!
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJun 12th 2008
     permalink
    AMA no ja jestem pewna, że nie były to starania o dziecko ... :P
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJun 12th 2008 zmieniony
     permalink
    Lady można by rzec normalny, dla malucha 37 to normalna temperatura :D
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeJun 12th 2008 zmieniony
     permalink
    Każde współżycie można nazwać staraniem, ponieważ poczęcie jest możliwe. :-) Zwłaszcza w przypadku nastolatków: młodych, płodnych.
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJun 12th 2008
     permalink
    AMA tylko teoretycznie można je tak nazwać - praktyka pokazuje inną rzeczywistość :D
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeJun 12th 2008
     permalink
    Praktyka pokazuje, że zabawy dzieciaków często kończą się plusami.
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJun 12th 2008
     permalink
    AMA nie uwierzę, że młodzież która tak wcześnie zaczyna się seksić stara się o dziecko tak świadomie jak np ja to poczynałam czy inne staraczki na 28 dni :D
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJun 12th 2008
     permalink
    Wydaje mi się, że sex jest dla nich tylko i wyłącznie zabawą - czymś cool :D
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJun 12th 2008
     permalink
    Lady wg tego co kiedys w CZD mi mowili to normalna temp jest od 36.5 do 37.5. 37.5-38.5 stan podgoraczkowy a powyzej 38.5 goraczka
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJun 12th 2008
     permalink
    AMA plusy są a owszem, ale i rozczarowanie i lament też - bo to nie były starania o potomka :D
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeJun 12th 2008
     permalink
    Owszem, stara się nieświadomie, w zabawie, ale rezultat jest ten sam: nowy człowiek.
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJun 12th 2008
     permalink
    sex wsrod gimnazjalistow = zaliczanie i przechwalki... niestety
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeJun 12th 2008
     permalink
    + moda i sport.
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJun 12th 2008 zmieniony
     permalink
    Amazonko zbaczamy z kursu i można by tak w nieskończoność ...
    Napisałaś
    Amazonka: 3 17-latki donosiły ciążę. Ale czy to wszystkie, których starania okazały się udane?

    Ja tylko chcę powiedzieć, że z pewnością dla tych dziewczyn to nie były starania planowane !!
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJun 12th 2008
     permalink
    Może ja inaczej interpretuję pojęcie "staranie się o dziecko" :D
    No seks+zabawa+alkohol+brak zabezpieczenia=w większości przypadków NOWY CZŁOWIEK :P
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJun 12th 2008
     permalink
    ehhh na mnie pora... Krzysko wstal wlasnie z drugiej drzemki i trzeba dziecku dupsko przewietrzyc... ide troche pozdychac... kurcze niech juz te pylenie sie skonczy albo niech chociaz popada!!
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 12th 2008
     permalink
    i Ja jadę ze starsza do sklepu i do banku muszę wpaść
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJun 12th 2008
     permalink
    NO to miłego popołudnia dziewczyny :D
    Ja czekam na męża i może później wyjdziemy razem - u mnie już słonko nie świeci i jest przyjemnie :P
  3.  permalink
    Ja zasypiam nad biurkiem, jeszcze półtorej godziny...
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJun 12th 2008 zmieniony
     permalink
    She dasz radę - jak jesteś w pracy to pewnie nie miałaś możliwości pogadania z ciachem - ale Cię molestuję teraz co hihii :D
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeJun 12th 2008
     permalink
    a ja wróciłam właśnie z szału zakupowego - w ogóle poszłam oddać zdjęcia do wywołania, a wydałam nie wiadomo ile pieniąchów, a wydam jeszcze więcej jak pójdę odebrać zdjęcia (ok. 125).
    oj... dobrze, że sezon w pełni i mąż co dzień jakieś pieniąchy do domu przynosi...
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJun 12th 2008
     permalink
    no i nie udalo sie za wiele polazic :( zlapal mnie taki atak kaszlu ze musialam zbierac sie do domu
    no i wprost w 3 kioskach tez nie bylo :confused:
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJun 12th 2008
     permalink
    NR - ja wywoluje zdjecia w empiku co pare miesiecy wcyhdozi po ok 200szt i w sumie z przesylka i tak mam taniej niz w punktach uslugowych u nas w miescie
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJun 12th 2008
     permalink
    dziewcyzny popsul nam sie komp a ten w Gabrysinym pokoiku z ktorego korzystam teraz cos dziwnie waniajet wiec tez zaraz wylacze takze jakby co to zniknelam z przyczyn technicznych ale tortem i tak was obdziele :P …
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJun 12th 2008
     permalink
    Ania OK :D
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.