Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJan 18th 2007
     permalink
    długo ten fotograf czekał sobei na to ujęcie hi hi hi :))
    •  
      CommentAuthorzuza
    • CommentTimeJan 18th 2007
     permalink
    Ja tez dołożę
    --
    •  
      CommentAuthorzuza
    • CommentTimeJan 18th 2007
     permalink
    --
    •  
      CommentAuthorzuza
    • CommentTimeJan 18th 2007
     permalink
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJan 18th 2007 zmieniony
     permalink
    Jesio znikam bo patrzę na te brzuski i aż miło się robi ale jak słyszę co się wyprawia od godziny w brzuchu mojego psa to az mnie skręca... jeździ mu tak głośno, że to się staje wkurzające powoli.....
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeJan 18th 2007
     permalink
    a mnie z wahadełka wyszedł chłopczyk, z tego programu dziewczynka a na usg chłopak, więc nie wierzę w te rzeczy, klejnoty na usg widziałam więc nie mam wątpliwości
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJan 18th 2007
     permalink
    Myszorka nie chce cie zawiesc ale moja kolezanka widziala jajeczka 3krotnie.. byl Jas Jas Jas i jeszcze pod koniec ciazy gin zapewnial ze100% chlopak, jakies bylo ich zdziwienie gdy gin wyciagnal bobasa z brzunia a tam... Paulinka :D usg bylo dobrej jakosci, dziecko ma teraz 7miesiecy wiec to nie byl jakis tam stary sprzet... dlatego ja ani w usg ani w te przesady ani kalendarzyki tak do konca nie wierze. Przed porodem z Gaba zawsze bylam przygotowana na meska ewentualnosc takze :bigsmile:
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJan 18th 2007
     permalink
    a Ja przy córce na początku upierałam się na syna a mąż na córę, potem już byla tylko córa no i urodziła się córa...

    Obecnie nastawieni jesteśmy oboje jednocześnie na syna ale co Bóg da to będzie :)) ważne aby całe i zdrowiutkie :))
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJan 18th 2007 zmieniony
     permalink
    a to moje brzusio właśnie sobie klikłam foto :))

    •  
      CommentAuthorLily
    • CommentTimeJan 18th 2007
     permalink
    no już całkiem spory :bigsmile:
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJan 18th 2007
     permalink
    Liluś noooo hi hi hi a to dopiero we mnie siedzi pomarańczka :)) a co jak balon będzie to Ja będę jak beczka hahha
    •  
      CommentAuthor_zibi_
    • CommentTimeJan 18th 2007
     permalink
    jesiu :))):shocked::shocked::shocked:
    ladybird .... w którym mcu Ty jesteś ????????????
    jaki fajniutki:crazy::crazy::crazy::crazy:
    -- [url=http://www.szipszop.pl][/ur
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeJan 18th 2007
     permalink
    fajny brzusio, mój jest taki okrąglutki,fajne teraz mamy widoki
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJan 18th 2007
     permalink
    skopiowane z onetu

    Rzecznik NFZ: nie ma limitów porodów
    "Nie ma limitów porodów. To bzdura" - tak komentuje artykuł w jednym z tabloidów rzecznik Narodowego Funduszu Zdrowia.
    Jolanta Kocjan podkreśla, że nie ma mowy o tym, aby ciężarna, która wymaga natychmiastowej opieki i pomocy medycznej nie była przyjęta do szpitala. Dodała, że porody są traktowane jako procedury ratujące życie pacjenta i Fundusz płaci za nie w pierwszej kolejności.

    Jolanta Kocjan przyznała, że szpitale położniczo-ginekologiczne, tak jak inne placówki, podpisują kontrakty z Narodowym Funduszem Zdrowia na określone świadczenia. W tym roku wysokość umów jest na poziomie ubiegłorocznym, albo w niektórych przypadkach nieznacznie niższa. Profesor Jan Kotarski Prezes Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego i szef kliniki Ginekologii Akademii Medycznej w Lublinie przyznał, że otrzymał w tym roku o 15 procent mniej pieniędzy na świadczenia.

    Profesor Kotarski wyjaśnił, że zarówno w przypadku porodów, jak i nowotworów złośliwych pacjentki są przyjmowane na bieżąco, wydłuży się natomiast kolejka kobiet czekających na inne zabiegi.

    Nakłady na ochronę zdrowia w tym roku wzrosły o ponad 4,5 miliarda. Większość tych środków pochłonęły jednak 30 procentowe podwyżki dla lekarzy, pielęgniarek i pracowników medycznych.
    •  
      CommentAuthorLily
    • CommentTimeJan 18th 2007
     permalink
    no tak myślałam że to ściema...
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJan 18th 2007 zmieniony
     permalink
    Lady niezly ten twoj brzus, ja taki mam po obzartwie z cebulka w roli glownej :)
    stwierdzilam ze moj brzuch teraz niewiele rozni sie od tego sprzed ciazy, wtedy mialam oponke tylko mniej jedrna niz teraz :fingersear:

    moze uda mi sie wkleic i mojego brzuchala - mocno po domowemu i z samowyzwalacza wiec sorka za jakosc

    !Image Hosted by ImageShack.us!
    •  
      CommentAuthor_zibi_
    • CommentTimeJan 18th 2007 zmieniony
     permalink
    aaaaaaaaaaaaaaaaaallllllllllllleeeeeeeeeeeeeeeee brzuchy :crazy::crazy::crazy:
    ja jeszcze nie mam się czym pochwalic :(((

    ale już nie długo:rolling::rolling::rolling:
    -- [url=http://www.szipszop.pl][/ur
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJan 18th 2007
     permalink
    Ania gdzie Ty babo masz brzuch hhi hi hi hi albo do końca nie będziesz miała albo Ciebie dopiero co wysadzi :)) a Ja już mam brzusio jak na 13 tc :)) a nich sobie jest..

    Całe zycie miałam tendencje do piłkowatego wysadzania brzucha i w ciaży to strasznie się udziela! Głodówka i ćwiczenia jedynie go nieco zmniejszają :))

    Ania i jakie ładne pośladki większe od brzusia :)) ( mam nadzieję, że na żartach się znasz :)) ? )
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJan 18th 2007
     permalink
    zibi weź mnie nie dołuj bo Ja to początek a do końca jeszcze daleka droga :)) jak Ja to mówię - jeszcze rok :))
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJan 18th 2007
     permalink
    powinnam zadek jak JLo ubezpieczyc :bigsmile:
    kiedys tylek byl moim kompleksem ale ze mezu go uwielbia to tez zaakeptowalam i fakt w obcislych spodzianach jak te smigam tylko po domu ale juz dla mnie nie problem, cale szczescie ze dupsko nie jest rozlane czy plaskie i wielkie, tylko sterczy na swoim miejscu hehehe :smile:
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJan 18th 2007
     permalink
    Aniu Ja się dziwię, że mogłaś mieć kompleksy! niejedna laska z tzw "płaskodupiem" Ci zazdrości takich pośladeczków :)) hi hi hi

    Ja mam normalne pośladki :)) ale fotografować ich nie będę hi hi hi a i wagowo jestem spora baba :))
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJan 18th 2007
     permalink
    zibi dlaczego nie prowadzisz wykresu? praktycznie nie wiem czy jesteś już w ciązy czy dalej się starasz????????
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeJan 18th 2007
     permalink
    Podoba mi się wasz pomysł z wklejaniem brzuszków, też to zrobię jak będzie go juz ładnie widać :)
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJan 18th 2007
     permalink
    JEMMA nie gadaj i Ty, że nic nie widać bo pozostanę sama z wielkim brzuszyskiem :))
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeJan 18th 2007
     permalink
    zupełnie nic i wcale mnie to nie cieszy
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJan 18th 2007
     permalink
    JEMMA to Ja zaczynam się martić bo my przeciez idziemy leb w łeb :)) z ciążą :))
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJan 18th 2007
     permalink
    tzn jestem dzień za Tobą :)) na kiedy masz termin ??
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJan 18th 2007
     permalink
    chociaz patrząc na Twój wykres też zaczęłaś od 19.10 jako 1dzień cyklu! a u mnie wychodzi na suwaczku jeden dzień do tyłu :(( dlaczego nie rozumię!
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeJan 18th 2007
     permalink
    mam suwaczek ustawiony na liczenie wg określonego przeze mnie terminu porodu a termin porodu policzyłam na jakimś kalkulatorze na necie zgodnie z podanym dniem owulacji
    http://kobieta.interia.pl/rodzina/datownik_porodu
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJan 18th 2007
     permalink
    JEMMA tak czy siak widzę, że mamy ten sam czas :))
    •  
      CommentAuthorjagoda
    • CommentTimeJan 18th 2007
     permalink
    ja jutro wklejam swój brzuszek:)))


    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJan 18th 2007
     permalink
    Jagodka czekamy!
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeJan 18th 2007
     permalink
    to ja wkleje moj teraz obecnie :D tzn z przed tygodnia :D ja to dopiero bede miała brzuszysko :D



    i jesio jeden :D



    wybaczcie gołe brzuszysko ale tylko takie miałam :D

    a tam siedzi albo Daria albo Maksymiliam :Dostatnio sie wygłupialismy z M i wymyslilismy ze dzieczynka to bedzie Salmonella :) w skroce Nelcia :D zart oczywiscie :))
    --
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeJan 18th 2007
     permalink
    aaa dziewczynki macie moze ta brązowa kreseczke w polowie brzuszka?? bo ja sie jej doczekac nie moge :D
    --
    •  
      CommentAuthorzuza
    • CommentTimeJan 18th 2007
     permalink
    ja miałam tak przy pierwszej ciaży, ale nie od razu, natomiast zazdrościłam laskom wystającego pępuszka jak guziczek
    --
    •  
      CommentAuthorjagoda
    • CommentTimeJan 18th 2007
     permalink
    no kfiatuszek, gratuluje takiego brzuszka:))))

    ja wkleje swoje jeszcze dzisiaj, zaraz M mi zrobi zdjęcie.

    Piękne te brzuszki macie!:clap:
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeJan 18th 2007
     permalink
    piekne ??:P tłusciutkie :D bynajmniej moj :D ale to zawsze byl moj kompleks :d
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJan 18th 2007
     permalink
    jesli idzie o kreske brazowa to ona sie pojawia chyba po polowce, tak przynajmniej bylo u mnie w pierwszej ciazy i u kolezanek tez u niektorytch to nawet w okolicahc 30tygodnia... teraz jej chcesz ale pozniej ciekawe czy cie nie bedzie irytowala - mi nie chciala z pol roku wyblaknac :neutral:

    Zuzka jesli idzie o ten wystajacy pepek jest taki przesad ze on na chlopczyka wystaje tak fajnie jak guziczek, wsrod wszystkich znanych mi osob to sie sprawdzilo, jesli pepek wylezie na zewnatrz to bedzie chlopczyk (smieja sie ze odstajacy sie robi na znak siusiaka) a jak zostaje normalny to wkleslosc na dziewczynke :bigsmile:
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeJan 18th 2007
     permalink
    hehehe i kolejny przepowiednik płci :D


    ejj moj pepku zacznij wystawac:D
    --
    •  
      CommentAuthorzuza
    • CommentTimeJan 18th 2007
     permalink
    oj to może cos w tym jest , urodziłam Julkę i faktycznie pępek był cały czas normalny, a ja chciałam taki guziczek
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJan 18th 2007
     permalink
    ja to sie nawet dzisiaj zastanawialam czy by nie zalozyc tematu o przesadach ciazowo-porodowo-niemowlecych ale stwierdzilam ze moze to zostac zle przyjete przez grono osob bardziej wierzacych i sie powstrzymalam ;)
    •  
      CommentAuthorjagoda
    • CommentTimeJan 18th 2007
     permalink
    mi z pępkiem się nie sprawdziło, nie miałam wystającego, a urodziłam chłopca :cheer:
    •  
      CommentAuthorjagoda
    • CommentTimeJan 18th 2007
     permalink
    a to mój brzuszek:swingin:

    [URL=http://imageshack.us][/URL]


    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeJan 18th 2007
     permalink
    ooo jaki duzy :D i ladny taki :))
    --
    •  
      CommentAuthorjagoda
    • CommentTimeJan 18th 2007
     permalink
    rosną, rosną nam te brzuszki:clap:

    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJan 18th 2007
     permalink
    chyba dostane kompleksu zbyt malego brzucha zaraz :devil: ja brzusie takie jak wy to miewam po wrabaniu wiesmaka albo sledzi z cebula tyle ze to nie brzuszek ciazowy a typowe wzdecia wtedy... cooooz ale zobaczymy jak to bedzie na finiszu... ja mam wiecej wagi to i szybciej mnie brzuch przerobi w wieloryba :bigsmile:
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeJan 18th 2007
     permalink
    AniuM nie wiem jak z waga ale z rozmiarem masz tak samo jak ja :D tzn tym przed ciazowym :D ja rano to ja tez mam malucki :D no moze nie calkiem ale troszke mniejszy jest :D
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJan 18th 2007 zmieniony
     permalink
    kfiatuszku ja na razie na wadze mam 1,5kg mniej niz przed ciaza. a jesli idzie o brzuszek to moja fotka byla robiona tak po 13tej wiec juz po jakims tam jedzeniu :confused:


    nie moge spac przez ten cholerny wiatr, huczy i huczy ze az mnie ciarki przechodza tak nieprzyjemnie jest... moze gdyby M byl to by bylo inaczek a tak w domu dziwnie pusto, rzadko zdarza mi sie nocowac samej z mala (moze to 5 czy 6 raz przez 5 lat) i pewnie stad te obawy
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJan 18th 2007
     permalink
    kfiatuszku masz bardzo proporcjonalny brzusio :)) taki ładniutki :)) Jeśli chodzi o brązową kreseczką to u mnie nie ma ale zapewne pojawi się jeszcze :)) bardzo lubię :)) jest taka słodziutka :))
    Pępuszka odstającego to Ja nie chcę :)) na szczęście miałam nisko podwiązaną pępowinkę i mam dziurkę - trochę zmniejszoną ale zapewne nie wypcha mi a chłopczyk i tak będzie :))

    Jeśli chodzi o kompleks zwany BRZUSZEK to u mnie od młodych lat on jest :)) cokolwiek bym nie zjadła czy też nie wypiła wiecznie wywalała mi BASIORA :devil:


    Jagódka i Twój brzusio jest uroczy :))

    Ania a Tobie brzusio się pojawi poczekaj tylko cierpliwie :)) jeszcze nas przegonisz :))
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJan 18th 2007
     permalink
    a u mnie gradem "wali" i deszcz strasznie po oknach zacina ( a chciałam je dzisiaj myć ) poza tym błyska się strasznie i wiatrzysko ogromne!

    Mąż w pracy a córa śpi ... jeszcze się nie boję :))
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.