Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeJun 13th 2008
     permalink
    Lady ojejku a może faktycznie jej coś zaszkodziło. A moje pytanie dotyczy mercedesa a klasa ten mały (jezeli wiesz o co mi chodzi), czy cos wiesz jak się spisuje , jak z naprawami itd? bo M ma brata co ma warsztat ale chce znac inna opinię.
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 13th 2008
     permalink
    myszorko chodzi ci o A klasse ??? bo najmniejszy mercedes jaki jeździ to smart :) - no chyba, że to niego pytasz ?
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 13th 2008
     permalink
    właśnie nic nowego nie jadła .... w tym problem!!!
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 13th 2008
     permalink
    coś czuję, że gardełko będzie tego sprawcą...
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJun 13th 2008
     permalink
    no a moze jakies truskawki czy inny owoc/warzywo? mogla jesc wczesniej ale z innego zrodla i to nowa partia mogla jej zaszkodzic... ja tak mam z pomidorami - kupione w sklepie mnie uczulaja a od jednego handlarza na rynku jest ok i to tylko z tej plantacji mi nic nie jest bo w 3 innych miejscach bralam i od razu wysypke mam
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeJun 13th 2008
     permalink
    Lady tak A klasa, nie smart
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeJun 13th 2008
     permalink
    Biedna Julcia - oby to nie męczyło jej za długo!

    Aniu śliczny nowy suwaczek, chyba też muszę z takim czymś 0powalczyć, bo efekt super, tylko ja nigdy nic takiego nie robiłam i nie wiem jak się do tego zabrać!:shamed::shamed::shamed:
    --
  1.  permalink
    O kurcze... A moze ból brzuszka spowodowała własnie zmiana wody?
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeJun 13th 2008
     permalink
    Witajcie !!
    Kobiety 10 stron przez jeden dzień :shocked: jesteście szalone!!!!!
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeJun 13th 2008
     permalink
    Witajcie
    Wczoraj net mi zastrajkował wieczorem i już nawet zła po meczu nie miałam sił i chęci z nim walczyc
    Zasnęłam szybko ale noc ostatnio dla mnie jest za krótka :(
    Kuba i Gabi dziś w domu - Kuba wrócił tak wymęczony i szczęśliwy ze nie szło z nim się dogadać, a u Gabi w grupie wczoraj 4 dzieci poszła do domu z temp - zaczęła się angina :/ no i nie jestem zwolennikiem tego ale zostawiłam ich w domu

    Właśnie dzwoniła moja Ania że pani wychowawczyni mówi ze wszystkie dzieci są ubezpieczone (!) czyli moje dziecko też i muszę iść do sekretariatu by dowiedzieć się co dalej
    --
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeJun 13th 2008
     permalink
    Wiecie co mi się marzy taki dzień leniuchowania i zabiegi upiększające, żeby super wyglądać, jakiś stylista, pełno ciuchów i żeby kasą się nie martwić.
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeJun 13th 2008
     permalink
    Aniu suwaczek Krzysiowy rewelka!!
    --
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeJun 13th 2008
     permalink
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJun 13th 2008 zmieniony
     permalink
    NR niezle... puszcze w obieg dalej to encyklopedyczne wyjasnienie kto zacz...
    a swoja droga to biedny ten sedzia... jak go w Anglii dopadna polscy kibole :cool:
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJun 13th 2008
     permalink
    dziewcyzny probowalyscie DANIO INTENSO chrupiace nasiona??
    dla mnie rewelka!
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeJun 13th 2008
     permalink
    nie jeszcze nie....
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJun 13th 2008
     permalink
    poczytalam na gazeta.pl co pisze prasa po wczorajszym meczu i hmmm tradycyjnie kopia naszych i widza tylko zel strony... a mi jest po prostu szkoda chlopakow i ... naszego kuzyna ktory wybieral sie na maecz cwiercwinalowy z PL w roli glwonej :devil:
  2.  permalink
    Miłego dnia dziewczyny:))
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeJun 13th 2008
     permalink
    Chłopaki wcale nie zagrali wczoraj złego meczu. Na początku grali niemrawo, ale po tym golu się rozkręcili...
    --
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeJun 13th 2008
     permalink
    Dzięli She :))
    Izunia martiwi mnie trochę ta pogoda na nasz urlop.....
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJun 13th 2008
     permalink
    Sheh, Tobie tez milego... odezwal sie koles??

    NR ja tez uwazam ze po tych 30min zagrali SUPER i tylko sedzia kalosz :devil:
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeJun 13th 2008
     permalink
    Szli jak burza !!! tylko ten pie..... sędzia....
    --
  3.  permalink
    ja też uważam, zę super grali, tylko początek był kiepski, a później sie rozkręcili:))
    Aniu, odezwał się, ale już wczoraj takiej euforii z rozmowy nie miałam:D, może dlatego, ze po meczu z nim rozmawiałam, i byłam trochę zdołowana...
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJun 13th 2008
     permalink
    w swietle tego meczu to tak naj naj najbardziej mi szkoda Leo... facet wlozyl nie tylko mase pracy ale tez sporo serca w nasza druzyne i po zadnej porazce nie widzialam go w takim stanie jak wczoraj...
    mowiac szczerze to jestem ciekawa poniedzialkowego meczu - wiadomo ze tylko cud dalby cwiercwinal ale jestem ciekawa czy chlopaki sie podniosa i zechca pokazac co potrafia
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeJun 13th 2008
     permalink
    no ciekawe.... kurcze że też żadnych konsekwencji taki sędzia nie ponosi , przecież chyba nie można tak bez karnie pomagać jednej drużynie ...
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJun 13th 2008
     permalink
    Magg moze gdyby to byla jakas inna druzyna to protesty by sie na cos zdaly ale nie zapominajmy ze gralismy z gospodarzami - na nasze nieszczescie :devil:
  4.  permalink
    Czesc Laski!
    ten sędzia wczoraj mnie strasznie wnerwił az poszłam spac...
    Dzisaj byłam w miescie bo jutro ide na 20 lecie ślubu i nie wiem co kupic! Myslałam o takim duzym gipsowym aniołku do postawienia bo chce wydac na to ok 100 zł,niesttey na 20 lecciu bede z Pietruszka i wracam z nim do domu bo nie mam z kim zostawic-cała moja rodzina będzie na tej imprezie a brat M mi w ostatniej chwili odmówił.Trudno.A moze i lepiej bo bez M bede...
    zaszalałam dzisiaj w sklepie...:shamed:kupiłam sobie bielizne za prawie 300 zł,chyba zwariowałam ale M mi kazał sobie kupic cos ale nie mówił za ile:shamed: Jestem pewna jednak,że mu sie spodoba:)
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJun 13th 2008 zmieniony
     permalink
    a widzialyscie to???

    ds

    ds

    a na naszej klasie Howard Webb wkurzeni kibice tez daja upust emocjom... jestem ciekawa czy UEFA wyciagnie jakies konsekwencje, jak ktoras cos uslyszy to dajcie znac
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJun 13th 2008
     permalink
    Ciacho no to niezle szalenstwo :) bielizna zawse poprawia nastroj i wlasny i mezowy :P
  5.  permalink
    w życiu bym nie kupiła za takie pieniądze ale M przelał mi dodatkowe i mówił że w Norwegii nie kupi bo nie wie jaki teraz rozmiar nosze(Maż ha!) wiec dzis poszłam kupic,jak mu oznajmie cene to sie postuka w głowe:) a z drugiej strony cały czas myśle nad prezentem,może macie jakiś pomysły,chętnie skorzystam

    Ania reklama super hhahaha napewno bez echa nie przejdzie
    --
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeJun 13th 2008
     permalink
    Reklama - bardzo trafna. Co z tego.
    Pewnie i tak sędziemu ujdzie na sucho...
    --
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeJun 13th 2008
     permalink
    KOBITKI,TUTAJ makarony ,tez komentowali ,ze ten zut karny ,to nieporozumienie i byl nie sluszny,ale còz ...DZIS gra ITALIA I musi wygrac,bo tez do domy pojedzie...
  6.  permalink
    ja sie nie znam za bardzo ale to znaczy ,że my jus do domu możemy jechac tak? czy jeszcze jest jakas szansa?
    --
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeJun 13th 2008
     permalink
    ciacho ,szansa tylko teoretycznie jest ,bo musimy wygrac z chorwacja a to niemozliwe ...
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeJun 13th 2008
     permalink
    i tez liczyc na przegrana innych..
  7.  permalink
    NOm, szanse są niestety minimalne, ale trzeba wierzyć...
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJun 13th 2008
     permalink
    no jeszcze szansa na wygrana z Chorwacja jakas by byla (trzeba wygrac conajmniej 1 bramka wiecej niz oni powygrywali z innymi wczesniej) ale cud musialby sie zdarzyc zeby Niemcy przegrali z Austria...
    szanse sa 5% ale grunt zeby chlopaki wyszli i ten poniedzialkowy mecz chociaz zremisowali, tak dla kibicow na otarcie lez
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeJun 13th 2008
     permalink
    Tylko CUD może nasz uratować od szybkiego powrotu do domu.
    Ale takie CUDA zdarzają się raczej rzadko.
    --
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeJun 13th 2008
     permalink
    no tak ,szkoda..
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJun 13th 2008 zmieniony
     permalink
    dziewyczny czy ktoras z was uzywala kropli ze swietlika? mozna je stosowac 2-3razy dziennie wiec mialabym cos w odsieczy..zel ze swietlika przyniosl ulge powiekom i workom pod oczami bo tak mnie bolaly ze szok a teraz szukam czego co na oczy podziala bo same typowo alergiczne to tylko na troche ulge daja i nie mozna zbyt czesto ich stosowac
    ds
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJun 13th 2008
     permalink
    ale mnie wk... zaraz allegro i zrobie im taka burze ze sie nie pozbieraja...
    po tamtym mailu zmienilismy wszystkie dane znowu na meza i co??? dostajemy maila od nich:

    do chwili obecnej stosowne zmiany nie zostały wprowadzone na koncie.
    Proszę, aby przy najbliższym logowaniu do Serwisu w ustawieniach konta powrócił powtórnie jego prawowity właściciel.
    Przypominam, że brak reakcji na powyższe zalecenie będzie skutkował blokadą konta od 15.06.2008r.
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJun 13th 2008
     permalink
    Hello :D
    Kfiatuszku pokombinowałam ze zdjęciami i wyszło :wink:
    O Ania - śliczny suwaczek hihihiii :D
    Lady współczuję - wiem jak to jest kiedy dzidzia wymiotuje ... Chyba każda z nas wie ...
    Mam nadzieję, że Julci szybko przejdzie !! Zdróweczka dla niej :bigsmile:
    Magg ja się nie przejmuję już nie mam nerwów do pogody - co ma być to będzie - urlop nam się należy !!
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJun 13th 2008
     permalink
    Ania wyjaśniaj sprawę z Allegro - co oni sobie myślą skubańce !! :devil:
    Meczu nie mam siły komentować ...
  8.  permalink
    Byłam w aptece, za leki przepisane przez dermatologa zapłaciłam 150 zł, a jeszcze jeden krem mam do wykupienia, masakra, skąd oni te ceny biora?
    Aniu, mam nadzieję, zę ta sprawa z allegro się szybko wyjaśni...
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJun 13th 2008
     permalink
    dziecie wstalo wiec trzeba zadek na spacer ruszyc... deszczu jak nie bylo tak nie ma wiec prychania c.d. sie zaowiada

    Izunia ale suwaczkowo nam sie tu zrobilo :P
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJun 13th 2008
     permalink
    Tzn. nie meczu tylko tego jak postąpił sędzia - bo nasi grali OK :P
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJun 13th 2008
     permalink
    Ania a moje łobuzy śpią w najlepsze :P
    Ja mam jakiś dziś dzień nie swój ... Normalnie zakrętas ...
  9.  permalink
    Muszę też sobie jakis suwaczek wymyślić hihi:)
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJun 13th 2008
     permalink
    Ania no hihihiii - a co sobie będziemy żałować suwaczków - zaktualizuję po wczasach hehehhhhe :P
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJun 13th 2008
     permalink
    She dawaj linijkę ze swoimi fotami :D
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.