Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeJun 13th 2008
     permalink
    Izunia świetny suwaczek !! Jak Tosiula skończy roczek musisz mi powiedzieć jak się go robi :kissing:

    AniAM nie używałam kropli ze świetlika...
    Lady jak Julcia się czuje? .
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJun 13th 2008
     permalink
    U mnie chyba zaraz rozpęta się burza - nareszcie :bigsmile::bigsmile::bigsmile:
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeJun 13th 2008 zmieniony
     permalink
    Masz rację w nosie co ma być to będzie z tą pogodą!!!!
    u mnie też się chmurzy...
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJun 13th 2008
     permalink
    Magg nie ma sprawy - to już niebawem :D
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeJun 13th 2008
     permalink
    No na urlopie ....
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJun 13th 2008
     permalink
    No widzę, że Niunia z linijki włazi już na "jedynkę" hihiiii :D
  1.  permalink
    Izunia, za duża jestem, żeby sobie suwaczek zrobić:D
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeJun 13th 2008
     permalink
    A ja nie umiem wstawić kilku zdjęć na ten suwak :( 1 owszem ale więcej nie włazi mi :( Za to popsułam dzis suwak Niespodziewajka i muszę go naprawić :)
    Byłam z Anią u dobrego chirurga - dziecko może jechać na kolonie, temblak zbędny, gips do zdjecia w okolicy 8-10lipiec, ze szkoły wzięłam papiery do PZU i chyba tyle na dziś - padłam
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeJun 13th 2008
     permalink
    o suwak już ok :)
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJun 13th 2008
     permalink
    AAaaaa pada huuurraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa !! :jumping:
  2.  permalink
    wrrr a ja sie znów naciełam...
    wczoraj zgubiłam smoczka a raczej mały go gdzies na spacerze wyrzucił i dzis poszlismy kupic taki sam bo był śliczniutki ale ,że nie było "jedynki" to pani mówi "aaa niech Pani weźmie dwójke bo on juz ma 6 mcy a on dużo wiekszy nie jest" i kupiłam
    i co?
    dla Pietruszki jest za duzy bo ma odruch wymiotny jak go wsadza do buźki tak,że przeprosilismy znow stary smoczek ten do schowania"na zaś" a musze jechac specjalnie po nową Jedynke bo z takim wymymlanym mu nie dam drugi dzień chodzić
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 13th 2008
     permalink
    Dziewczyny potrzebuję na allegro kupić dobrą gatunkowo pościel flanelową podrzućcie link bardzo Was proszę!!!
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJun 13th 2008
     permalink
    I przestało padać ...
    Droneczko ja nie pomogę w tej kwestii :/
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 13th 2008
     permalink
    Poleciałam z Julcią dzisiaj do lekarza bo termometr pokazał 38,2 więc nie chciałam czekać co będzie dalej!!!

    Była dzisiaj rano nie do życia! Przytulała się do mnie i nie chciała się oderwać ... leżała taka niewinna i bezradna buuu
    Przyjechała moja mama i zarejestrowała mnie w poradni bo dodzwonić się nie było szansy ze względu na brak prądu!!!
    Przed wyjściem do lekarza podałam jej paracetamol w czopku i bardzo dużo wypiła herbatki!!!
    Do lekarza jak zajechałam było już lepiej... lekarka pooglądała gardełko ale niestety powiedziała, że nic nie widać, osłuchowo też czysta!!! Na wszelki wypadek mam przepisany ACIDOLAC i mam podać raz dziennie a w razie biegunki nifuroxazyt oraz gdy wystąpi gorączka i kaszel - obj. zapalenia gardła to podać mam CECLOR - antybiotyk!!!

    Na razie mała po wizycie zjadła bułeczkę z masełkiem i szyneczką i był spokój... wypiła chyba 500 ml herbatki... po tym wszystkim zjadła kaszki w ilości połowe tego co zwykle a teraz przed chwilką zupkę z botwinki! Wieczorem podam jej jeszcze paracetamol bo coś czuję, że zaczyna wchodzić znowu gorączka no i acidolac!!!
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJun 13th 2008
     permalink
    Lady 500ml ?? :shocked:
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 13th 2008
     permalink
    Izunia w dwóch odstępach ale niewielkich ok 15 minut...

    Julcia zachowuje się w chorobie tak jak Adriana - dużo pije i pije jakby miała kaca :)) Ja się cieszę :)
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJun 13th 2008
     permalink
    Acha ... Kasik bo już myślałam, że jednym duszkiem !!
    To dobrze, że pije - bynajmniej się nie odwodni :D
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 13th 2008
     permalink
    Izunia i je... mówię Ci ona jest jak Adriana... Ada jak chorowała przed wycięciem migdałka to górą i dołem leciało a ta piła i piła i piła i zjeść też zjadła ale ostrożnie już!!!
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeJun 13th 2008
     permalink
    a ja siedze w domu ,bo pada i patrze na moje cudo jak raczkuje...ale kocham veve...
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 13th 2008
     permalink
    a ja coś czuję, że mój wózek już nie podskoczy ceną buuu za chwilę koniec i chociaż 36 osób obserwuje to nic się nie rusza!!! szkoda :(
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJun 13th 2008
     permalink
    zakichana wrocilam z bardzo udanego spaceru w sumie prawie 3godz smigalysmy. usmialysmy sie jak norki no i pare kilosow zrobilysmy. najlepsze jest to ze dopiero na spacerze uswiadomilam sobie ze ja dzisiaj zjadlam tylko te danio intenso no ale za to wody 2l wyzlopalam chociaz teraz powoli glodomor sie odpala... musze wypic troche wody przed jedzeniem bo pol lodowki wciagne :P


    Lady mam nadzieje ze z Julka bedzie juz ok. ja bym chyba ja troszke przeglodzila w sensie jedzenie bardziej dietetyczne niz botwinka ale moze dlatego ze u nas tak w zwyczaju jest

    Izunia wez no ten deszcz do mnie dmuchnij
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJun 13th 2008
     permalink
    Ania dmucham i chucham - bo u mnie znowu pada :D
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 13th 2008
     permalink
    Ania nigdy nie zmuszam dzieci na siłę jedzeniem... jeśli by odmówiła to ok ale ona wręcz patrzy na jedzenie i chce jeść bo się dopomina o kolejne łyżeczki.....

    Na razie gorączka wyszła i podałam kolejny paracetamol... żadnych leków jeszcze od lekarza nie dostała ale wszystko w pogotowiu!
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJun 13th 2008
     permalink
    Lady Julka pierwszy raz gorączkuje ?? Może okaże się to trzydniówką ... oby :P
    •  
      CommentAuthormonika_30
    • CommentTimeJun 13th 2008 zmieniony
     permalink
    szczęście jest ulotne,ale wiara czyni cuda
    (¨`·.·´¨)
    `·.(¨`·.·´¨)
    ` ·.¸.·´
    ...I to nieprawda,że ich juz nie ma
    Codzień was budzą ptakami o świcie
    Prawdziwie wolne, spokojem wiecznym
    bo po drugiej stonie czeka nowe życie!

    "Wierzę, że jesteś, że gdzieś tam istniejesz
    i że rozumiesz dlaczego....
    wierzę, że nic się bez celu nie dzieje
    tyle spotkało nas złego...
    żyję nadzieją, że znów się spotkamy
    a wtedy światu wybaczę....
    żyję nadzieją, że nie brak Ci mamy
    nie mogę myśleć inaczej...
    niewiele tak czasu nam było dane
    zaledwie kilka tygodni...
    to jakby nuty raz tylko zagrane
    fragmentu twojej melodii...
    lecz ja nauczyłam się ich na pamięć
    i będę po cichu nucić...
    czasami tylko mój głos się załamie
    bo wiem, że nie możesz wrócić" ...
    -- ...szczęściem żyć...
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 13th 2008
     permalink
    Izunia pierwszy raz takie coś ma Julcia... też tak myślę sobie, że to może być trzydniówka... ale czas pokaże swoje... na razie mała lezy sobie na tatusiu i słucha jak mama jej śpiewa ukochane wykonanie Ewy Farny z szansy na sukces mmm ale Ja to kocham jak ona to zaśpiewała!
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeJun 13th 2008
     permalink
    a ja przed tv ,bo za 15 mni gra I talia,M w pracy ,ale slucha przez radio...
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeJun 13th 2008
     permalink
    LADY ty masz rodzenstwo?
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 13th 2008
     permalink
    ewa brata w wieku 39 lat :)
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeJun 13th 2008
     permalink
    1:1
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJun 13th 2008
     permalink
    kurcze ktos tagow znowu nie zamknal :devil:
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeJun 13th 2008
     permalink
    Izuniu suwaczek sliczny ;) na poczatku myslalam ze nie chcesz pokazac czegos na zdjeciu i dlatego tego lizaka przykleiłas a potem sie domysliłam ze to ten odliczajnik :D ale tak centralnie na twarzy ma go ktorys z tych łobuzow :D
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeJun 13th 2008
     permalink
    Wiecie co - ręce mi opadają do mojego najstarszego dziecia :( Ja rozumiem focha, okres dojrzewania itd ale ona ma normalnie doła :( Siedzi i płacze, nic jej się nie chce do tego stopnia że nie chce nawet jeść :( Bo durny gips, połamanie na wakacje, kolonie z końmi na których nie będzie mogła jechać... Pościła sygnał do ojca on nie oddzwonił a ta rozpacza ze on ma ja w nosie :( To nie jest tylko zły humor, bo nawet wyciągnięcie na lody nie pomogło - nie chciała iść i nie poszła... Strzeliła focha u chirurga aż mi sie głupio zrobiło ale facet rozumny, pocieszał ją itd... Normalnie nie wiem co robić :( Anka leży w łóżku i chlipie wrrr Uwielbia Rodowicz - nie przyszła słuchać :( Nie mam pomysłu
    --
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeJun 13th 2008
     permalink
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 13th 2008
     permalink
    Amazonko Ty to już jesteś niewypał z pewnymi tematami nr 1 ....
    Zamiast posiedzieć i popisać z nami o normalnych codziennych tematach to Ty wklejasz nam ostatnio zagadnienia o dupie maryny!!!
    Mogłabyś np coś miłego And napisać ale Ty wyskoczyłaś z marketami wrrrr a moze to sugestia, że And ma córę zabrać do nich to jej przejdą czarne myśli związane z wakacjami i gipsem ... a może znajdziesz jakieś fajne tematy odnośnie zajęcia dla dziecka co ma gips na ręce i jest z tego powodu nieszczęśliwa???? wrrr
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeJun 13th 2008
     permalink
    haaa haaa
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeJun 13th 2008
     permalink
    And a moze ,còra zakochana i cierpi,bo bez odwzajemnosci...
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJun 13th 2008
     permalink
    And a nie ma szans zeby pojechala na te kolonie w drugiej turze? faktycznie wyjazd na konie bez mozliwosci jezdzenia na nich to kicha...

    Lady - jak Julka???
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 13th 2008
     permalink
    Ania dostała dzisiaj dwa czopki i wypiła mleczko z kaszką i herbatkę i śpi.....

    Obstawiam na trzydniówkę ale obym się nie pomyliła!!
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 13th 2008
     permalink
    Ania może Ty mi pomożesz... potrzebuję pościel z flaneli dla Julci do łóżeczka kupić może masz jakiś link z allegro ???
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJun 13th 2008
     permalink
    a gdzie jej temp mierzysz??
    ile razy dzienniemasz jej dawac acidolac ? u nas oslonowo lekarka polecala lacidofil a znowu kolezanka podaje diclofor i mowi ze jest rewelka... zreszta takiemu maluchowi w razie wymiotow to smecte tez przeciez mozna podac..
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJun 13th 2008
     permalink
    Lady ja posciel z flaneli mam szyta. kupilam material w dalmatynczyki jeszcze jak Gabrysia byla mala i mama mi na maszynie przeleciala, wszyla rzep i gotowe... na allegro kupowalam tylko bawelniana u mamo-tato ale oni chyba flaneli nie maja.
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeJun 13th 2008
     permalink
    jeju ja to w ogòle nie przygotowana jestem na chorobe,mam tyko ma spadniecie tem i czopki na zatwardzenie...
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 13th 2008
     permalink
    Ania nie mierzę jej w pupci.... pod paszką...
    Dostaje raz dziennie... nic więcej...
    Obym cecloru nie musiała podać albo nifuroksazydu
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 13th 2008
     permalink
    ni emam krawcowej dlatego też chcę kupić gotową
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJun 13th 2008
     permalink
    no moja mama tez nie uszyla jakos profesjonalnie... po prostu po prostokacie :wink:
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 13th 2008
     permalink
    Ania wiem wiem i chociaż świetną maszynę to jakoś nie mam czasu ... a jak widziałam np po 25 to czasami szkoda zasiadać i się bawić ...
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJun 13th 2008
     permalink
    a no to jakos dziwnie tanio... my mamy z takiej grubej, wysokogatunkowej flaneli ze pewnie pod sama powloczka byloby cieplo :)
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJun 13th 2008
     permalink
    Witam wieczorem :D
    And no przykra sprawa ... Hmmm nawet nie wiem jak pocieszyć :I
    Kfiatuszku wiesz nie ma tam takiej małej nazwijmy to "odliczajki" hehe :P
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJun 13th 2008
     permalink
    Izunia najmniejsza jest gwiazdka :P przetestowalam kilka i tylko gwiazdka nie zakrywa calej twarzy :D
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.