Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 14th 2008
     permalink
    Ania Ja mam jedną szafę bo jak na razie nie dorobiłam się więcej... jest tylko moja w sypialni i Adriana ma swoją!!! i szafka na buty mała w przedpokoju!!!
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 14th 2008
     permalink
    Ania zieleninki Krzysiowi nie żałuj!
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 14th 2008
     permalink
    Moje dziecko ma 37,5 ... tempka rośnie sobie w górę...
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 14th 2008
     permalink
    Ania kurze na sucho wycierasz ???
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJun 14th 2008
     permalink
    Lady nie zbijaj temp dopoki nie bedzie 38.5 - niech organizm powalczy...

    ehhh ide do roboty... kurcze przez ta pochmurna pogode nic mi sie nie chce...
    na szczescie przyjaciolka wpadnie zostac z dziecmi wiec sobie spokojnie na zakupy skocze :)
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 14th 2008
     permalink
    Ania nie zbijam jeszcze jak napisałam wyżej... czekam aż ją rozłoży i potem czopeczek będzie!!! Paracetamol dobrze jej pomaga widzę!!!
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJun 14th 2008
     permalink
    Lady no to obserwuj Mala... miejmy nadzieje ze to 3dniowka i antybiotyki konieczne nie beda...
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 14th 2008
     permalink
    Ania o dziwo dzisiaj ma podgorączkowy stan ale chodzi na nóżkach i właśnie kaszkę zjadła na śniadanie... i nie marudzi czy też nie leży plackiem....

    Jakoś dziwnie obstawiam trzydniówkę...

    Jutro pływalnia i mam dylemat co robić.... Ja mam @ a z Julcią to kto wie jak będzie... Jeśli rano tempka będzie do 37 to pojedzie!!!
    •  
      CommentAuthorSheherezadah
    • CommentTimeJun 14th 2008 zmieniony
     permalink
    Hej dziewczyny, ja już po zakupach:)
    Aniu, ja smaruję opryszczkę hascovirem, jest dużo tańszy od zoviraxu, a prócz tego mam takie tabletki, heviran, jak czuję, ze mnie usta swędzą, bądź jak mi już nawet wyskoczy, to biorę je przez 5 dni, bardzo szybko opryszczka schodzi, z tym, ze one są dostępne na receptę.
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 14th 2008
     permalink
    Antybiotyk mam wykupiony i opisany już i przyda się na wyjazd na wakacje bo wiadomo zmiana klimatu na bardzo ostry i żywności różnie może wpłynąć na dziecko....

    Moja mama zawsze ma tam silną grypę a Adriana tak samo jakiegoś wirusa podłapie... oby tym razem było łagodniej!!!
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeJun 14th 2008
     permalink
    LADY ,mòj duzo pracuje i ja sama nie chce zeby cos robil w domu,ale on sam sprzata bo lubi,ja jakbym tyle hakowala co on ,to pewnie bym palcem nie tknela ze zmeczenia ...
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 14th 2008
     permalink
    Zastanawiam się czy nie namówić mamę na szczepienie przeciw grypie.... ona w tym roku nie była szczepiona i jak już przechodziła ją to bardzo mocno.... może to tam na mazurach troszkę jej złagodzi objawy i odciąży serducho
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeJun 14th 2008
     permalink
    LADY ja dzis nie poszlam na basen,bo M pracuje a sama na razie nie chce...
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 14th 2008
     permalink
    ewa to tak jak mój M z tym , że on uważa robotę w domu za beznadziejną i bezsensowną!!! Niestety u niego w domu nigdy nie było tak jak w moim rodzinnym wszystko uporządkowane i czysto!
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 14th 2008
     permalink
    ewa tam gdzie Ja chodzę znajoma dość często sama idzie.... pomaga jej z włożeniem do basenu instruktor!!!

    Jutro M wchodzi i ciekawe czy Julcia będzie chciała... oby nie trzeba było nurkować jeszcze jak on będzie !!!
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 14th 2008 zmieniony
     permalink
    a Ja chcę taki buty z ecco ale o cenie nie myślę nawet bo pewnie powalająca
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 14th 2008
     permalink
    mam jedne pełne czerwone od kilku lat i przeszły wiele a teraz jazdy konne i nie chcą się zedrzeć wredziole!!!
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 14th 2008
     permalink
    •  
      CommentAuthorzuza
    • CommentTimeJun 14th 2008
     permalink
    Ania mi na opryszczkę zawsze pomaga pasta do zębów.
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJun 14th 2008 zmieniony
     permalink
    jestem wkurwiona na maxa ze az sie poryczalam :cry:
    zamowilam tort na dzisiaj w ksztalcie jedynki koloru niebieskiego z zaznaczeniem ze MUSI byc niebieski z bialym napisem wchodze a tam tort niebieskie boki i zoltor pomaranczowo zielono rozowa posypka!!! zrobilam taka afere ze szok ale tyle moje ze sie powyklocalam bo cene normalna zaplacic musialam... najchetniej bym go nie wziela ale u nas w miescie kolo poludnia nie dostanie sie juz tortu bez zamowienia...
    takiej tandety to jeszcze nie widzialam :(((
    bede dzieciakowi czarno biale zdjecia musiala porobic bo kolorowe to wstyd by byl :devil:

    ja wiem ze to tylko tort ale zaplacilam za cos co mi sie nie podoba (malo powiedziane!!) 50zl czyli jak dla mnie duzo. zebym wiedziala ze mi taki numer zrobia bylby tort domowy jak na urodzinach Gabrysi za pol ceny...
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeJun 14th 2008
     permalink
    witam :)
    a ja dzisiaj oddałam resztę papierków w szkole, jeszcze tylko oświadczenie o zgubieniu legitymacji muszę dostarczyć, ale to już na obronę... nie oddam legitki, która jest ważna jeszcze 4 miesiące!! tym bardziej, że bilety w wawie zdrożały strasznie... No i póki nie mam tych 26 lat, to warto ze zniżek w pociągach korzystać.
    termin obrony już potwierdzony - 30 czerwca... A ja sobie bimbam - nie chce mi się uczyć...
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeJun 14th 2008
     permalink
    NR trzymam kciuki mocno! A powiedz mi po ile są u Was bilety?
    --
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeJun 14th 2008
     permalink
    a ja nie pamietam ,kiedy jechalam tramwajem ,albo autobusem...
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 14th 2008
     permalink
    ewa to tak jak Ja hi hi hi mam 12 lat prawko i w tym czasie kilka razy jechałam pociągiem i autobusem i tramwajem ....

    Dlaczego mnie pytałaś o rodzeństwo ?
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeJun 14th 2008
     permalink
    Ania, nie widziałam Twojego posta wyżej - OOO - też bym się wkurzyła niesamowicie. Nie potrafię sobie wyobrazić takiego tortu, ale skoro Tobie się nie podoba, to pewnie masz rację...

    And, bilet miesięczny na strefe miejską kosztuje 78 zł (ulgowy 39), a wcześniej 66 (33), trzymiesięczny na miejską 196 zł (98), a kosztował 166 (83). Bilety ważne w strefie miejskiej i podmiejskiej - miesięczny 116 zł (58) - kosztował 90 (45), trzymiesięczny 290 (145) - nie pamiętam, ile kosztował wcześniej...
    --
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeJun 14th 2008
     permalink
    Ja się poruszam tylko komunikacją miejską, bo samochodu nie posiadamy, zresztą, ja nie mam nawet prawa jazdy :P
    --
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeJun 14th 2008
     permalink
    AA bo nigdy ,nic nie wspomnialas o bracie ,wiec myslalam ,ze jestes jedna...
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeJun 14th 2008
     permalink
    A w ogóle muszę się pochwalić, że na 12 osób w mojej grupie, które złożyły prace, moja jedyna została oceniona na 5 :bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeJun 14th 2008
     permalink
    A teraz lecę z domku na małe zakupki, a potem po dziecia. Małż ma po nas przyjechać koło 16 i mamy jechać na lotnisko, a potem na jakiś festyn czy cus na Podzamcze...
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 14th 2008
     permalink
    ewa on ma swoją rodzinę i dwójkę synów :)
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 14th 2008
     permalink
    Kiedyś tam pisałam, że idę na komunię do syna od brata .... ostatnią z jego strony :))
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeJun 14th 2008
     permalink
    ta pogoda do nie wloska ostatnio,zimno na polu i wieje,M dopiero wròcil z pracy,VEVE spi ...popoludniu ,jedziemy na zakupy spozywcze ,nienawidze jezdzic w soboty ,bo tlok..
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeJun 14th 2008
     permalink
    Strefa miejska Jeleniej Góry cały (wszystkie dni) 63,20 zł cały dni robocze 52,00 zł ulgowy 34,20 zł Ale juz 2 strefy wszystkie dni - 101,40 zł robocze - 87,60 zł ulgowy - 59,60 zł
    Wiesz wydaje mi się że jak na stolicę to wcale nie aż tak dużo więcej płacisz a masz wiecej środków lokomocji niż my - mało autobusów i nie mam tramwai :( noi dla ciekawostki u nas bilet cały kosztuje 2,24 zł studencki 1,12 zł ulgowy 1,27 zł Takich popitolonych końcówek nie ma nigdzie :devil:
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJun 14th 2008
     permalink
    bylam jednak w sklepie od razu dzisiaj…. normalnie nie wytrzymalam i sie rozryczalam jak maz przyniosl ten tort do domu… nie dosc ze wyglada 100 razy gorzej w swietle dziennym niz w sklepowym to jeszcze te durne krowy zamiast w kartonik wlozyc to go mezowi w reklamowke wlozyly!!! mimo ze R sie staral i przez cala droge (ok 400m) podnosil reklamowke zeby do ciasta nie dotykala to i tak przylela :(
    szefowa sklepu akurat byla wiec zrobilam im burze, przewinelo sie kilku klientow wiec sobie posluchali… nie mam szans na zadna rekompensate bo ona twierdzi ze to nie ich wina tylko cukierni gdzie zamawiaja i jedyne co wskoralam to nr telefonu do cukierni i w poniedzialek bedzie kolejna litania…
    takiej tandety w zyciu jeszcze nie widzialam zreszta zobaczcie same

    ds

    ds
  1.  permalink
    Oj Ania:hugging:
    Nie rycz babo... To tylko tort... :) Zresztą kto powiedział,że musi byc wypasiony? Wystarczy,żeby był symbolem i tyle:) Zreszta napewno bedzie pyszny :D
  2.  permalink
    NR- gratki:D Postarałas się Kobieto :D Jeszcze oby tylko obrona na piątkę... no i oczywiście praca adekwatna do możliwości- taka z zarobkami na 5+ :):):)
  3.  permalink
    Ania jestem taka jak Ty...jakbym czekała na coś za co płace forse to chyba wymagam prawda? też bym zrobił wojne ,niedaj sie.Ale dzisiaj już zapomnij o tym torcie ,jak dla mnie nie wyglada tandetnie,jest kolorowy poprostu dziecięcy.Nie płacz gosciom będzie smakował ale wojne zrób-popieram
    Ja własnie za godzine ide na to 20 lecie i mam troche stracha...nie wiem czy mnie zrozumiecie ale to bedzie grana impreza w restauracji hotelowej i ja z Pietruszka tam bedziemy jakies 3 godzinki bo on dłużej nie wytrzyma zreszta.Obawiam sie tego,że wszyscy beda go chcieli brać na rece,całować tulić i takie tam...a ja tego nie znosze...!!!! no dobra niech ciocia czy tam tata sobie go potrzymaja nie widze problemu ale jak ja widze na takich imprezach jak dzieciaki wędrują z reki do reki to mi ich żal,dlatego nie zdziwcie sie jak za godzine od wyjazdu bede tu z powrotem
    --
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeJun 14th 2008
     permalink
    ja bym sie nie przejmowala,bo to tylko tort,ale tez bym ich opierdzielila konkretnie....
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeJun 14th 2008
     permalink
    ciacho ,ja tam VEVE ,daje wszystkim potrzynac ...nie chce zeby balo sie ludzi...
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeJun 14th 2008
     permalink
    i po zakupach.jeju ile ludu w AUCHANIE nie lubie tam chodzic,ale kupilam fajna torbe na plaze,klucz VEVE plastikowe i lyzke ,dla VEVE...
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeJun 14th 2008
     permalink
    W czwartek u Gabi w grupie zaczęły chorować dzieciaki na anginę, w piątek nie dałam ich do przedszkola a dziś Kuba miał temp 38,9 i ból gardła :sad: rozłożyło go w pół godz Aż mi sie wszystkiego odechciało:( Do tego warczymy z małżem na siebie i jest tak ble w domu :(
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJun 14th 2008
     permalink
    ostatni goscie wlasnie zamkneli za soba drzwi... tort byl beznadziejny wygladowo ale ponoc smakowal przednio... upominali sie o dokladke wiec chyba tak bylo. na szczescie imprezka sie udala i zlosc mi juz przeszla ale i tak w poniedzialek dam im popalic
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeJun 14th 2008 zmieniony
     permalink
    Cześć dziewczyny - normalnie nieźle sobie wczoraj naprodukowalyście postów - ok. 250 do nadrobienia miałam!

    Aniu tort nie był najgorszy - kolorowy! Ale jakby był niebieski - taki jak chciałaś to byłby fajowy - faktycznie!

    My dzisiaj mieliśmy kolejnych gości na imprezce roczkowej Oliwki - dopiero teraz udało nam się ściągnąć do nas znajomych z dziećmi, 4 letnim Olkiem i 11 miesięczną Julią. Był kolejny torcik, dużo balonów, szampan Picolo i przednia zabawa!:bigsmile::wink:
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 14th 2008
     permalink
    Ania daj im popalić...... chociaż sam w sobie tort ładny to nie w moim stylu i też bym się wściekała wrr
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 15th 2008
     permalink
    Wiecie co nie wiem co to było z tą Julcią.... Dzisiaj ma się już dobrze... zero gorączki ... byłyśmy popołudniem późnym na koncercie Kate Ryan.... i na pokazie tańca Titooooo !! Julcia była zachwycona ilością ludzi i balonikami :)) Siostrzyczka jej załatwiła balon!!!
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 15th 2008
     permalink
    And kochana będzie dobrze.... widać M też zły, że dzieci chore i jest tak jak i ty bezsilny!!!
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeJun 15th 2008
     permalink
    lady ,jak sie mierzy pod pacha tem,to trzeba cos dodac ,czy odjac ''?
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeJun 15th 2008
     permalink
    Witajcie na kawie w niedzielny ranek
    Jestem nie wyspana zasnęłam po północy i budziłam sie co jakiś czas, bleee chcę spać
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeJun 15th 2008
     permalink
    Ewa pod pachą termometrem rtęciowym nie robi się nic - nie dodaje nie odejmuje
    Są niektóre elektroniczne gdzie w instrukcji pisze by odjąć coś tam - nie pamiętam jednak ile (było to chyba 0,1 i miał to u mnie 1 termometr który już dawno wywaliłam)
    --
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeJun 15th 2008
     permalink
    Ja też jestem niewyspana, w dodatku mąż mnie wkurza...
    Wczoraj dwie godziny łaziliśmy bez sensu po pikniku naukowym, myślałam, że dotrzemy tam koło piątej, a byliśmy prawie o siódmej... Dziecko wymęczone, a ten łazi, bo on musi kontakty i ulotki... W końcu dziecko wymęczone padło w nosidle. Już nie wspomnę o sobie - miałam jego potwornie ciężki plecak, bo stwierdziłam, że wolę plecak niż dziecko nosić na plecach i go w ogóle nie widzieć... A jak wróciliśmy do domu, po 21, to ten sobie włączył mecz, dziecko już na klatce się obudziło... A potem stwierdził, że musi iść spać i oczywiście poszedł spać, tv nie wyłączył, kompa nie wyłączył, dziecko do północy po mnie skakało... Nie słyszał nawet jego rozdzierającego krzyku, chociaż wrzeszczał mu prawie nad uchem... Ja rozumiem, że jest zmęczony, ale po cholerę w takim razie tyle łaził po tym piiiiiiiiiiip pikniku, zamiast przyjechać do domu?
    Chyba muszę na złość mu zrobić i pójść do pracy, może wtedy będę miała prawo do odpoczynku, bo jako matka w domu nie mam prawa spać i odpoczywać. Tylko on, co do późna pił z kołem gospodyń wiejskich....

    Ale za to bekę miałam z niego. W środę w zoo szympans jakiś obrzucił go swoim guanem :rolling: Może to nieładnie z mojej strony, że się śmieję (wczoraj wpadłam w dziki śmiech, jak się zapytał, czy się sprało małpie g***o ze spodni), ale... No... No... no dobra, nie mam nic na swoje usprawiedliwienie:tooth:
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.