Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeJun 15th 2008
     permalink
    NR ja juz widzę siebie w takiej sytuacji ... padłabym ze smiechu, i nie ważne jakbym była na niego wściekła śmiałabym się w głos

    Mój Małż nie powiem pomaga mi bardzo bardzo dużo ale są sytuacje że mnie to już wszystko wkurza - 3 dni proszę o poodkurzanie, ciągle słyszę za chwilę za chwilę i odkurzacz wraca do drugiego pokoju :/ Dzisiaj pomimo ze niedziela zrobię to sama bo już mnie szlak trafia na sierść którą widzę i na dywanie i podłodze
    --
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeJun 15th 2008
     permalink
    AND ja mam elektroniczny i jest do bani,kupie rteciowy...
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeJun 15th 2008
     permalink
    ewa74: AND ja mam elektroniczny i jest do bani,kupie rteciowy...
    Ja dla dzieci też mam elektroniczny - używam go tylko jak chcę orientacyjnie zmierzyć temp - nigdy i nie pokazał tyle ile wychodzi rtęciowym
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJun 15th 2008
     permalink
    witajcie niedzielnie... ale sie wyspalam!! dzieciaki spaly do 9 a pozniej Gabrysia stwierdzila zeby rodzice sobie pospali a ona sie bratem jeszcze zajmie wiec kolejne pol godizny dogorywalam w wyrku a maz jednym okiem kontrolowal sytuacje... w prawdzie o 4 nad ranem mialam akcje pt 'inhalator' ale w kwadrans mi przeszlo i padlam jakby mnie ktos z nog scial...
    dzisiaj kolejna tura gosci, uff jeszcze to odbebnie i spokoj na rok ;)
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJun 15th 2008
     permalink
    a termometr i dla ans i dla dzieciakow mam elektroniczny. wczesniej mialam jakis zwykly apteczny teraz mam microlife mt1622 - zamawiajac dal siebie do wykresowania drugi wzielam dla dzieciakow. nie znosze termometrow rteciowych bo i czekac dlugo trzeba no i sa badz co badz malo bezpieczne
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeJun 15th 2008
     permalink
    ja też się wyspałam za to M nie bardzo, bo dzisiaj była jego kolej pilnowania Maksia rano ;)
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeJun 15th 2008
     permalink
    To jeszcze sprzedają rtęciaki? Podobno jest zakaz od zeszłego roku i mieli sprzedać tylko to, co wyprodukowane i koniec.
    --
  1.  permalink
    jestem i ja
    wczoraj było względnie wróciłam juz o 21.30 ale mały nie świrował z nadmiaru wrażen tylko poszedł spać.Wróciłam głodna,bo juz było po kolacji a nie mogłam sie doprosić zeby cos przyniesli wiec piłam tylko cole z lodem i zjadłam jabłecznika wiec jak wróciłam do domu to dokończyłam resztę obiadu a dzis zaszaleje w miescie na kolacji musze sobie odbic:bigsmile:
    Mały na początku sie bał muzyki takiej głośnej a potem go powoli przyzwyczaiłam.Tata mój nosił go na barana a ciocia nawet z nim tańczyła!
    Dziś jest u nas niedziela handlowa wiec idziemy do miasta po skarpetki jakieś bo braki mamy
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJun 15th 2008
     permalink
    u nas niedziele handlowe to tylko przed Bozym Naroidzeniem i WIelkanoca...
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeJun 15th 2008
     permalink
    Ja w sumie nie wiem, co to niedziela handlowa, bo u mnie i tak prawie wszystko świątek piątek czy niedziela pootwierane.
    Chociaż, pamiętam kiedyś, że mama przyniosła mi kiedyś z takiej niedzieli handlowej puzzle z Pocahontas.
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 15th 2008
     permalink
    Witajcie z prawie rana ....

    a u mnie szykuje się jak co tydzień burzliwa niedziela!!! Mój M tego dnia zawsze do wszystkich ma pretensje o byle co.... Adriana już się go pytała o coś to jej odwarknął i o mało by się nie popłakała.... Julkę miał mi popilnować ale zasnął więc nawet nie mogłam nic w spokoju zrobić koło siebie:(( o
    oj czas się ewakuować .... na stałe!!!
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeJun 15th 2008
     permalink
    kupilam termometr ,elektroniczny ,bo nie mialam nic w domu i ucze sie mierzyc na nas zdrowych ,zeby potem w razie goraczki bylo jasne jak dziala,VEVE ma 36,6 a ja 36,3 ale ciezko zmiezyc VEVE ,BO wyciaga i mysli ze to zabawka...
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeJun 15th 2008
     permalink
    LADY chyba okropny ten twòj M...
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeJun 15th 2008
     permalink
    Lady - no są tacy mężczyźni - wieczny okres...
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 15th 2008
     permalink
    echhhhh
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 15th 2008
     permalink
    jadę z Julcią na pływalnię... :)) buziaczki kobiety i do wieczorka ))
    •  
      CommentAuthorMamadusi
    • CommentTimeJun 15th 2008
     permalink
    Witajcie niedzielnie babeczki

    Droneczko echhhhhhhhhhhh szkoda slow :hugging:
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeJun 15th 2008
     permalink
    Nie raz chwaliłam Wam się występami mojego dziecia. Dziś troszkę pobawiłam się i wydobyłam audio z filmiku i wrzuciłam na wrzutę Kiedyś może jeszcze jakieś przechwycę :) "A tu a tu"
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 15th 2008
     permalink
    Wróciłyśmy... dzisiaj w wodzie z Julką był M gdyż Ja mam @ więc nie chciałam wchodzić...
    Mała miała dwa razy nurkowanie i chociaż otwiera buzię i instruktor powiedział, że takiego przypadku jeszcze nie miał do tej pory jak ona to nie nabrała wody w usta w weszła na wdechu :))) M się ręce trzęsły ale mała była dzielna jak nie wiem co :)) ależ jestem z niej dumna. Adriana moja to nagrała na komórkę ale Ja oczywiście myślałam,że to kiepskiej jakości zdjęcie więc usunęłam :( następnym razem raz jeszcze nagram i pokażę Wam :))
    •  
      CommentAuthorMamadusi
    • CommentTimeJun 15th 2008
     permalink
    Brawa dla Julci :cheer::cheer::cheer::cheer::cheer::cheer::cheer:
    --
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeJun 15th 2008
     permalink
    NO to fajnie Lady,my idziemy w sobote,ciekawe po jakim czasie taki bobas zaczyna plywac?
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 15th 2008
     permalink
    ewa jak pytałam z czystej ciekawości to wszystko zależy od chęci dziecka i jak wiadomo każde uczy się w różnym czasie... jedne szybciej drugie dłużej!
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 15th 2008
     permalink
    zdjęcia z basenu na dzieciach są .... i zrobione w formacie tak aby było widać mniej wiecej jaki duży jest ten basen!!!
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeJun 15th 2008
     permalink
    ja tez zrobie zdiecia u nas tylko 6 dzieci wchodzi ,bo basen maly ,ale to moze lepiej bo instruktorka ma pod okiem wszystkich i zwraca uwage jak cos zle cwiczymy...
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeJun 15th 2008
     permalink
    no widzialam zdiecia ,super sobie plywa trzymana pod paszki,tak zeby nie krepowac ruchòw,mnie jeszcze instruktorka pokazywala ,podtrzymywanie tylko na lokciu,tak zeby VEVE prawie sama na wodzie sie utrzymywala.
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeJun 15th 2008
     permalink
    Mam dosyć dzisiejszego dnia. Mój M mnie wkurwia od 3 dni ale dziś już przegiął wrrrr Pożarliśmy się a teraz była dokładka na dobranoc - pitole nie odzywam się do niego :cry: co powiem to cisza nawet jak o coś pytam, albo odp zaraz
    Anki ojciez był i oświadczył ze może 20 wpłaci mi 100zł z alimentów wrrr Do dupy :(
    Siedzę i wyje
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 15th 2008
     permalink
    And kochana ... nie możesz się teraz złościć.... pamiętaj, że po burzy zawsze świeci słoneczko i nie ma tego złego .....

    U mnie też jak czytasz co piszę jest jak jest ... mam jednak córy, które sprawiają, że się śmieję codziennie i to dla mnie jest bardzo ważne!!!
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeJun 15th 2008
     permalink
    Oj, And... współczuję, ale ja jestem zdania, że mężczyźni też miewają pms i okres (nie dosłownie) i też, jak kobietom, to mija...
    U nas dzień w miarę, chociaż Cyrylus zwalił takie kupsko, akurat w czasie "na dobre i na złe", że aż wylazło z pieluchy i było bardzo fuj... Dziecko oczywiście nadawało się tylko do natychmiastowego prania. Dobrze, że byłam u teściów, to trochę mi teściowa pomogła, gdybym była sama dom mógłby się skończyć w Lulkowym guanie.
    A śmiałam się z szympansów...
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJun 15th 2008
     permalink
    wiecie co kurcze... dzisiaj taki nerwowy dzien... pocielam sie z moja serdeczna kolezanka , siostra meza nie dotarla na urodziny Krzysia bo poszla na udry ze swoim mezem a wlasnie M konczy rozmaiwac ze swoim przyjacielem ktory ma sie od zony wyniesc...
    cos wisi w powietrzu!
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 15th 2008
     permalink
    NR hi hi hi Ja to od razu stawiam pod prysznicem Julcię i tam pampka rozbieram i pupę prysznicem leję :)) mała ma dużo radochy a Ja mniej roboty hi hi hi
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeJun 15th 2008 zmieniony
     permalink
    eee tam, ja miałam super dzień :wink:
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 15th 2008
     permalink
    Ania oj coś wisi .... hmmm chyba faza księżyca się na niekorzystną zmieniła
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeJun 15th 2008
     permalink
    dziewczyny był chyba na forum jakis wątek o polecanych miejsach na wyjazd? pamiętacie jak się nazywał?
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 15th 2008
     permalink
    JEMMA aby Ty na razie jedna miałaś normalny hi hi hi ...

    U mnie wieczór też w miarę spokojny....
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJun 15th 2008
     permalink
    Jemma o ten ci chodzi?
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 15th 2008
     permalink
    JEMMA a nie w wakacjach z maluchem ?? albo gdzie na wakacje ???
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeJun 15th 2008
     permalink
    dzięki Aniu , ale stary ten wątek, szok :shocked:
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 15th 2008
     permalink
    JEMMA a gdzie jedziesz ???
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJun 15th 2008
     permalink
    Jemma wskocz na temat o wakacjach z maluchem :P
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeJun 15th 2008 zmieniony
     permalink
    no właśnie jeszcze nie wiemy, szukamy jakiegoś domku do wynajęcia nad morzem

    wakacje z maluchem na bank w całości przejrzę
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeJun 15th 2008
     permalink
    Lady, toteż od razu wsadzone do wanny i prysznic, ale on prysznica nie lubi, boi się albo nie wiem co i jest jeden wielki krzyk i darcie...
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJun 15th 2008
     permalink
    ja na dzisiaj sie odmeldowuje... spokojnego wieczoru no i przespanych nocek :)
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeJun 15th 2008
     permalink
    a ja szukam taniego ,lotu do PL i widze ,ze taniego nie znajde...
    •  
      CommentAuthorMamadusi
    • CommentTimeJun 15th 2008
     permalink
    witam wieczornie moge sie do was dolonczyc ???????:wink:
    --
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeJun 15th 2008
     permalink
    Ewa, wakacje - sezon!! pewnie we wrześniu już będzie taniej.
    Ja też się odmeldowuję na dzisiaj. Kupiłam "dziecko" idę poczytać.
    --
    •  
      CommentAuthorMamadusi
    • CommentTimeJun 15th 2008
     permalink
    no super nie ma nikogo tylko ja przyszlam trudno dobranoc :cry::cry::cry:
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 15th 2008
     permalink
    Jemma Ja mogę tylko kwaterę polecić IWONA TOMCZOK w miejscowości Międzywodzie!
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 15th 2008
     permalink
    MD i Ja jestem hi hi hi właśnie sobie co nieco poczytałam i się tutaj zameldowałam i nie gadaj, że chociaż 5 minutek dłużej nie zostaniesz ???
  2.  permalink
    Jemma - http://www.zielonydom.dabki.pl/ Chociaz opewnie o tej porze to juz cienko z miejscami :(
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 15th 2008
     permalink
    aga chyba jak wszędzie.... wakacje tuż tuż
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.