Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 15th 2008
     permalink
    słyszałam, że w Dąbkach jest fajnie
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 15th 2008
     permalink
    ładnie to wygląda ....
  1.  permalink
    A mi dzisiaj jakoś przykro...

    Zauwazyłyscie, ze jak człowiek ma pod górke to ludzie jacys milsi sa , a jak mu się układa to sprowadzaja temat wyłącznie do kasy? :/
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 15th 2008
     permalink
    aga ale w życiu tak czy siak wszystkie tematy krążą wokół kasy ....
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 15th 2008
     permalink
    aga można wiedzieć co się stało, że ci smutno ???
  2.  permalink
    nie wiem Lady... Jak ktos się z czegos cieszy to nie pytam ile to kosztowało :(
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 15th 2008
     permalink
    IKEA opanowała zielony domek :))
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 15th 2008
     permalink
    aga hmmm myślisz, że każdy cieszy się z czegoś za co dużo dał kasy ???
  3.  permalink
    Ech- chyba nawet nie chce mi się o tym mówic... Smutno mi, jezeli staram się myslec o drobiazgach, którymi zajmuja się osoby z mojego otoczenia - a one gdy potzrebuje zainteresowania- takiego zwykłego, ludzkiego pytaja tylko o koszty ... :/
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 15th 2008
     permalink
    angażujesz się za bardzo .....
  4.  permalink
    Ale przynajmniej na pół godziny dzis wpadłam do mojej przyjaciółki. Wyszłam z łubianka truskawek z jej ogródka i z jajkami od wiejskich kur :D
    Dobrze miec taka prawdziwą - nie tylko z nazwy :D
  5.  permalink
    A jak Twój M? Przeszedł mu PMS?
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 15th 2008
     permalink
    aga wiesz dobrze mieć.... coś wiem o tym :))
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 15th 2008
     permalink
    wiesz co nie wiem co z nim jest nie tak.... jak kiedyś potrafiłam go rozszyfrować tak teraz stał się dla mnie wielką zagadką! Mówią, że kobieta zmienną jest hmmm w przypadku M mojego chyba bardziej to się do mężczyzny odnosi!

    Przeszło mu po pływalni z Julką. Miała mała dzisiaj pierwsze nurkowanie a jemu ręce się strasznie trzęsły jak nie wiem co.... może dlatego się tak uspokoił ? sama nie wiem nie trafiam za nim!!!
  6.  permalink
    MOja taka najprawdziwsza przyjaciółka jest mama. A potem Dorotka i kasia- jesteśmy razem od kilkunastu lat :)
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 15th 2008
     permalink
    wrócę do czytania psychologii może coś uda mi się z niej wyczytać o zachowaniach ludzi, o takich jakie wykazuje mój M
  7.  permalink
    Lady- faceci po 30 czesto miewaja odpały. Przejdzie mu...
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 15th 2008
     permalink
    aga jemu przejdzie a co ze mną z moją zmęczoną psychiką ? ona mocno sobie utrwala to co było ....
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 15th 2008
     permalink
    wiesz Ja w chwilach kiedy jest mi źle mówię do "taty" cholernie mi go brakuje.... już 13 lat jak go nie ma a Ja czasami z bezsilności na pewne problemy chciałabym bardzo aby pomógł mi i mnie nakierował w tym jak mam postępować. Miałam wspaniałego ojca !
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 15th 2008
     permalink
    aga hi hi hi faceci po 30 , 40, 50, 60 hi hi hi oni ciągle mają coś nie tak :))
    •  
      CommentAuthorMamadusi
    • CommentTimeJun 15th 2008
     permalink
    Droneczko jestem bylam w kompieli :wink::wink::wink:
    --
  8.  permalink
    Mój tata tez nie zyje . Od 10lat. Ale poniewaz moi rodzice rozeszi się jak miałam rok, to od zawsze byłam z mama i jestesmy bardzo zwiazane. Nieraz sie pokłócimy ostro, ale zawsze wiem,ze to tylko na chwilę
    •  
      CommentAuthorMamadusi
    • CommentTimeJun 15th 2008
     permalink
    moj 8 tez byl dobry i czesto teraz kluce sie z mama z nia nie mam takich tematow :sad:
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 15th 2008
     permalink
    aga u mnie kłótnie na ostro są z Adrianą ale ona też dobrze wie, że zawsze może przyjść i się przytulić i wypłakać do mnie ... płaczemy wtedy razem. Mama moja jest kochana ale czasami mam wrażenie, że ona nie chce uwierzyć w to jak jest u mnie w rodzinie... nawet Adrianie!!! szkoda....
    •  
      CommentAuthorMamadusi
    • CommentTimeJun 15th 2008
     permalink
    ide Dusie nakarmic dobranoc dziewczyny:bigsmile::bigsmile::bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 15th 2008
     permalink
    Mój ojciec miał plany co do wnusi swojej kochanej. Był nią zachwycony i bardzo się z niej cieszył :)) Uwielbiał dzieci takie już chodzące jak dużo gadają i zadają pytania, uwielbiał z nimi rozmawiać i im czas poświęcać.... Pojechał nawet na mazury kupić domek aby mieć gdzie wakacje spędzać... wrócił z mazur ale już w trumnie!!!
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 15th 2008
     permalink
    MD o tej porze to dziecko powinno spać już do rana...........
    •  
      CommentAuthorMamadusi
    • CommentTimeJun 15th 2008
     permalink
    Droneczko masz racje powinny tylko moja Dusia nie stosuje sie do tego wrrrrrrrrrrrrrrrrrrr:devil:
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 15th 2008
     permalink
    MD Julcia ostatni posiłek nocny je o 20 - 21 ... dostaje butlę mleka 210 z kaszką ... w nocy tylko herbatka ... musiałam to wywalczyć sobie aby nie wołała o mleczko... kilka nowy męczyłam ale postawiłam na swoim!!! nad ranem je różnie bo 5 - sporadycznie a tak to w granicach 6 - 7
  9.  permalink
    Ja tez zmykam
    Dobranoc
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 15th 2008
     permalink
    dobranoc.... Aga jutro będzie lepszy dzień :))
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 16th 2008
     permalink
    chyba i Ja pójdę do wyrka bo jakaś mota mnie pędzie i macham rękoma aby mi wleciała na mnie wrrr i fuuuuj
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeJun 16th 2008
     permalink
    pogoda beznadziejna,nie wloska ,turysci zawiedzeni,DZIEN DOBRY....
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJun 16th 2008
     permalink
    witajcie poniedzialkowo... czy ktoras z was kojarzy czy jak sie zalatwia w ZUS'ie papiery odnosnie oplacania skladek przez pracodawce to trzeba miec jakies zaswiadczenia czy nic nie jest potrzebne? nie pamietam jak to bylo jak poprzednio latalam a teraz nie chcialabym sie nachodzic tylko za pierwsyzm razem zalatwic wszystko
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeJun 16th 2008
     permalink
    Witam na poniedziałkowej kawce!
    A dzisiaj do kawki serwuję coś słodkiego, co kto sobie życzy z okazji moich ostatnich 20-tych Urodzinek!


    --
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeJun 16th 2008
     permalink
    witam
    Czytania miałam co niemiara, przeszło 350 postów, przeleciałam pobieżnie.
    Lady jak Julcia?
    A ja miałam udany weekend i cieszę się ze Matuś byl taki odważny w nowym miejscu, poza paroma wypadkami typu zrzucenie mamie na głowe radia typu takiego starego czy pogryzienie ze skutkami wielkich siniaków to pikuś, było wesoło i to sie liczy.
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJun 16th 2008
     permalink
    IWA :flowers: najlepszego
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeJun 16th 2008
     permalink
    Iwa wszystkiego naj
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeJun 16th 2008
     permalink
    Iwusiu sto lat Babulcu !!

    Mojemu małżowi nie przeszło i mi też nie. Mam totalnie dosyć... Chciałam wczoraj z Wami chwilkę popisać to nie dało rady bo wisiał nade mną a potem miał focha ze wieczorem ja zajmuję komputer :/
    Od czwartku prosiłam by odkurzył - dzieciaki posprzątały, poodkurzały, Ania zmyła u nich podłogi a on zaraz, za chwilę, potem :/ W sobotę przyniosłam odkurzacz do tego pokoju on do mnie zostaw zrobię - wieczorem wyniósł odkurzacz. Wczoraj już nawet nie mówiłam - poodkurzałam i zmyłam podłogę - nawet się nie ruszył - tak jakby mnie nie było :devil: Zacisnęłam zęby i nic nie powiedziałam. Do chwili jak wytrzepał koc Weroniki (na którym dzieciak jadł ciasteczka) i zaczął strzepywać okruszki z prześcieradła w łóżeczku - opierdzieliłam go że ktoś tu poodkurzał i niech idzie nad wannę :/ Odkurzałam 2 raz.... chwilę potem pytam czy przebierze małą a ja idę zrobić kolację - tak już przebieram - dzieciak popłakiwał aż cisza zaglądam doi pokoju a Iśka przysypia a on jej nie przebrał - w pamperze kupsko Kurwa mać i cały dzień taki szczytem wszystkiego było to jak Weronika siedząc u niego na kolanach wyladowała na podłodze z fikołkiem w powietrzu - jak to się stało nie wiem ale jednak dziecko pierdykło i to dosyć mocno. Dziś powtórka z rozrywki bo jak zaczęłąm go budzić o 7 wstał po 8 zaraz, za chwilę, już :/ pomijając że dzieci spóźnią się ja nie pójdę zrobić badań - wiedział ze rano jest mi potrzebny :/ Z Weroniką nie pójdę bo pada
    Kurde do dupy to nigdy mnie tak nie wkurzał jak te ostatnie dni
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeJun 16th 2008
     permalink
    Dzięki dziewczyny!

    AND - proszę - nie denerwuj się, bo niespodziewaje to czuje! Policz do 10 i głegoko oddychaj, ale staraj sie nie denerwować. Może chwilowo potraktuj M jak powietrze! Tylko sie nie denerwuj!
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 16th 2008
     permalink
    And chyba w powietrzu wisi coś nad Naszymi GADAMI wrrrr coś o tym wiem jeśli chodzi o proszenie się o pomoc... niestety dane jest mi zacisnąć zęby i zrobić to samej ale zawsze powtarzam KIJ MA DWA KOńCE - on jednym uderza ale drugi odwinie się przeciwko niemu ze zdwojoną siłą..... zawsze się sprawdza!
    And co do dziecka to mój M za takie coś miałby wojnę w domu.... u mnie jeśli chodzi o dzieci to bardzo mocno za nimi stoję!!! Kiedy widzę, że m się ma opikować a TV bierze górą sorki ale jest wojna!!!

    Nie denerwuj się - poukładaj sobie dzień wykluczając jego pomoc!!! Zobaczysz, że będzie wsio OK
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 16th 2008
     permalink
    IWA sto lat, sto lat DUżO ZDRóWKA I MIłOśCI I GOśCI :)) :flowers::flowers::flowers::flowers::flowers::flowers::rainbow::rainbow::rainbow::rainbow::rainbow::rainbow::rainbow::rainbow::rainbow::grouphug::grouphug::grouphug::grouphug::grouphug::grouphug::grouphug::grouphug::grouphug::grouphug::grouphug::grouphug:
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeJun 16th 2008
     permalink
    Dzięki bardzo Lady!:bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 16th 2008
     permalink
    IWA no to wieczorem jestem na torciku i drineczku :))
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeJun 16th 2008
     permalink
    Jak sie nie denerwować? Ja nie mam sił prosić czy błagać :( Wie jak jest, wie jak ja się czuje wie jak mi czasami ciężko coś zrobić i wie jak boli strata dziecka Wrrrrrr Co do dzieci - takie coś jest dopiero od 3-4 dni ale napewno nie na długo :/ To sie źle skończy i on o tym wie. Dziś wynoszę się z Weroniką do 2 pokoju, uczę ją wychodzić dziurą w łóżeczku by jej nie nosić - ja sobie poradzę :devil:

    Słucham dziś piosenek z Anki występów - będąc na jej koncertach robiłam aparatem filmy i powyciągałam muzykę :) To kolejna piosenka Mały obóz Teraz zajeła z nią 5 miejsce (komisja była bardzo surowa i za duzo "znajomości" w niej było hihihi - pani od rytmiki z przedszkola maluchów, i nasza ciocia u której nie ma znajomości :D) wcześniej Anka z tą piosenką zajęła 2 i 3 miejsce oraz wyróżnienia
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeJun 16th 2008
     permalink
    Lady - zapraszam wieczorową porą, ale ty robisz lepsze drinki!:wink::wink::wink:
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 16th 2008
     permalink
    IWA jak masz składniki to Ja będę serwowała hi hi hi
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 16th 2008
     permalink
    And lekko nie ma ale trzeba się nastawić na lepsze jutro..... bo inaczej człowiek zaczyna się gubić!!!
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 16th 2008
     permalink
    Myszorko co do Julci to ma się już dobrze - dziękuję , że pytasz :) nie wiem co to było z nią tego dnia ale na szczęście ustąpiło! nawet na 3 dniówkę nie wyglądało!
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeJun 16th 2008
     permalink
    To super Lady że jest ok, widzialam fotki z basenu super sobie radzi.
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.