Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJun 17th 2008
     permalink
    Dziewczyny przy tym pakowaniu to niezły rozpiździel mi się w mieszkaniu zrobił ... :shamed:
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJun 17th 2008
     permalink
    Izunia ja taki rozpierdzielnik zostawilam i pojechalam bo dopakowywalam sie w nocy przed wyjazdem i... jak wrocilam dorzucilam reszte to wygladalo jakby tajfun przeszedl :P
  1.  permalink
    A ja nigdzie nie wyjeżdzałąm, a mam taki bałagan, ze szkoda słów, dzisiaj to będę sprzątać...
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJun 17th 2008
     permalink
    Ania no dosłownie ryczeć mi się chce ... Rozumiesz maluchy mi pomagają wiernie :P
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 17th 2008
     permalink
    Wiecie co odnośnie wyjazdu może i u mnie to jest chore ale Ja zawsze jak gdzieś jadę to nawet w nocy nie śpię jak wszyscy śpią i układam wszystko tak aby w mieszkaniu było na TIP TOP.... przed wyjazdem okna myję, firanki świeże wieszam, pranie do ostatniego piorę, prasuję tak aby nic nie zostało.... sprzątam jakby miała jakaś komisja mi wlecieć... w nocy podłogi wycieram .... zboczenie to jakieś sama nie wiem .... po powrocie jedynie podłogi mogę pomyć i te zalegające kurze sprzątnąć i uzupełnić lodówkę hi hi hi
  2.  permalink
    a mi sie sprzatacz włączył,jak nigdy mam posprzątane w kuchni i zaraz zabieram sie za łazienke
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 17th 2008
     permalink
    ach Ja to czasami sprzątaniem staram się nadrobić aby mieszkanie chociaż z tej strony jakoś wyglądało jeśli nie jest zrobione do porządku pod kątem remontu!!!
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJun 17th 2008
     permalink
    Lady a ja zawsze w przeddzien a wlasciwie przednoc wyjazdu zmieniam koncepcje pakowaniowe :D
    a komisja w sumie sie zjawia bo mama do rybek przychodzi ale jakos mi to nie przeszkadza... nie mam cisnienia zeby zostawic lad i porzadek ale ja ogolnie jestem balaganiara i tylko w mega rozgardiaszu biurkowym potrafie wsyzstko znalezc bo jak poukladam to nigdy nie wiem co gdzie jest :wink:
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeJun 17th 2008
     permalink
    AniaM: tylko w mega rozgardiaszu biurkowym potrafie wsyzstko znalezc bo jak poukladam to nigdy nie wiem co gdzie jest
    buhahaha to tak jak ja :shamed: Mój małż układa w kostkę a ja potem po swojemu :D
    Ogólnie za porządki muszę sie wziąć i to takie generalne z praniem dywanów włącznie - jeszcze nie wiem jak to zrobię i kiedy no ale muszę. Póki co stanęłam na porządkach szafkowych - Weroniki szafka zrobiona Anki częściowo ale za maluchów nie mam już sił sie zabrać

    Byłam dziś na spacerze - w przedszkolu po dzieci i wróciłam mega skonana Nogi bolą mnie całe od pięt po biodro
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJun 17th 2008
     permalink
    no w szafkach to muzse miec poukladane ale na biurku to dziada i baby brak :P
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeJun 17th 2008
     permalink
    Aniu w szafkach naszych i Weroni jest w kostkę ale u dzieci od kiedy rządzą się same to już rzadziej :shamed: Nie mam sił non stop tego robić i zaglądam tam jak układam pranie
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 17th 2008
     permalink
    To Ja z tych co lubię segregować wszystko i sortować i mieć poukładane w równym rządku... niestety przy moim M i Adrianie ciężko to czasami mi wychodzi :))
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeJun 17th 2008
     permalink
    kobitki,dzis Itali Francja, M juz gotowy do kibicowania...
  3.  permalink
    W takim razie trzymam kciuki:))
    -- http://cudmania.blox.pl/html
  4.  permalink
    To ja kibicuje Italii
    --
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeJun 17th 2008
     permalink
    no bravo kobitki,powiem M,ze kibicujecie...
  5.  permalink
    Powiedz że jak już Polska do domu jedzie to my na Włochów sie przerzucamy
    :tongue:
    --
  6.  permalink
    Hihi, zwłaszcza, ze Włosi lepiej wyglądają:P
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeJun 17th 2008
     permalink
    no mòwie...
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJun 17th 2008
     permalink
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeJun 17th 2008
     permalink
    ooo juz czytam
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeJun 17th 2008
     permalink
    oj ja widzialam ,metory w GRECJI sa niesamowite...
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeJun 17th 2008
     permalink
    fajnie by bylo ,zobaczyc wszystko...
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJun 17th 2008
     permalink
    zaraz wyjde z siebie i stane obok... sasiedzi maja remont i juz mnie szlak trafia bo zaczynaja wiercenie po 19tej i tak do 22giej... ja wiem ze cisza nocna dopiero przed nami ale Mlody juz sie kolejny raz budzi a Gabrysia spac isc nie chce no i glowa peka od tego kucia i wiercenia :devil: w dzien to czlowiek chociaz by z domu wyszedl... a swoja droga my jak remontowalismy to nigdy dluzej niz do 20tej a dzieci na klatce wtedy nie bylo tylko same starsze osoby wiec ze wzgledu na nich ograniczalismy czas pracy
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeJun 17th 2008
     permalink
    bo ludzie mysla ,tylko o sobie ,u mnie w WIELKANOC ,sciane burzyli a ja mialam gosci...
  7.  permalink
    u nas za płotem mam sasiada który ma psa boxera o wdziecznym imionku Tyson(czyli generalnie kojarzy mi sie z odgryzanym uchem)psa tego wypuszczaja na noc i tak ujada ze juz nie raz mi pietruszke obudził.M poszedł postraszyc ich straza miejska problem ucichł a teraz znów słysze go.Chyba ja musze sie za to zabrac bo M strasznie ugodowy
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 17th 2008
     permalink
    Ciacho u mnie bez gadania byłaby straż u nich :) wszystko wszystkim ale jeśli chodzi o porę po 20 to dla mnie święty czas bo dziecka raczej śpi!!!
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJun 17th 2008
     permalink
    niech mi tylko zawierca po 22giej to bedzie afera na cala klatke... na szczescie udalo mi sie ululac Krzysia i chyba byl tak padniety ze nawet sie nie budzi... oby juz tak zostalo...
    ciekawe ile jeszcze dni beda sie remontowac... ja wszystko rozumiem ale sobotnie zbijanie tynkow od 6.30 i teraz to borowanie mnie juz wkurzaja :|
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 17th 2008
     permalink
    Ania współczucia .... dobijają remonty po 20!!!
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJun 17th 2008 zmieniony
     permalink
    HAAA sasiadka poszla sie do nich dobijac... myslicie ze wypada podluchac?? :wink:
    chyba majsterklepka sie zbiera bo cos wynosza... oby na dzisiaj to byl koniec...
    chociaz z drugiej strony wole poznym wieczorem niz przed 7 rano :D
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeJun 17th 2008
     permalink
    M mi dziecko przestraszyl, krzyk 1- 0 italia
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 17th 2008
     permalink
    ewa hi hi hi mój ostatnio dostał opiernicz i musiał iść usypiać Julcię... na szczęście Polska tak mało bramek strzeliła :)
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 17th 2008
     permalink
    jestem dzisiaj padnięta ... Julcia dała mi popalić i mam dość dnia.... idę załączyć pralkę, myć się i spać.. może zasnę!
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 17th 2008
     permalink
    kole a wele byłoby 1:1
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeJun 17th 2008
     permalink
    Aniu ja wiem że taka sytuacja rozkłada nawet anioła na łopatki isama bym urwami rzucała... tylko ze jak ktoś pracuje do późna to chyba niestety nie ma innego wyjścia :( Ja hydraulika miałam tylko po 19 - wcześniej nie mógł po prostu i nie mogłam szukać innego (kasa) i kuł ściane po 20 - tak przez 3 czy 4 dni przychodził a wychodził po 23. I co z tego ze był konfort bo tu nie mieszkaliśmy - nie dało rady inaczej
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJun 17th 2008
     permalink
    And my tez nie mieszkalismy jak robilismy remont a maz robil wszystko sam i dopiero ok 17.30 mogl zaczynas ale i tak nie robil dluzej niz do 20tej wlasnie ze wzgledu na sasiadow... dla mnie takie postepowanie to norma. kultura tego wymaga zeby sie nie naprzykrzac. po 20tej no dobra 20.30 mozna robic rzezcy mniej "halasliwe"
    a swoja droga kolejny numer z ich strony to brak wody przez kilka godzin w piatek bez powieszenia na klatce info ze bedzie takowy przestoj :devil:
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 17th 2008
     permalink
    siedze ze stopami w misce z wodą i będę się robiła od nóg na cacy bo na dziób już nic nie pomoże wrr :bigsmile::bigsmile::bigsmile::bigsmile:
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJun 17th 2008
     permalink
    Lady ooo super pomysl... moze tez sie skusze na kapiel jakas solna... znajoma dala mi jakis krem do stop bo miala kilka z gratisow wiec jest okazja by wyprobowac :D
  8.  permalink
    Pijemy cos dzisiaj?
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeJun 17th 2008
     permalink
    Jejku w 2,5 godziny to my byśmy z rok tu robili! a i tak remont trwał za długo bo od maja do sierpnia - ba gdyby było więcej kasy to by poszło szybciej no ale niestety nie było. Jeszcze mamy do zrobienia przedpokój i podłogi - moze kiedyś to zrobimy :D
    o wodzie jednak powinni powiadomić - nie ładnie zrobili

    Idę spać bo padłam po dzisiejszym dniu za dużo łażenia jak dla mnie jednak

    Kurde musze spodnie Kubie kupić na kant - galowe bo teraz zakończenie uroczyste noi rozpoczęcie będzie
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeJun 17th 2008
     permalink
    Ciastuś z chęcią sie wirtualnie schleję!
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJun 17th 2008
     permalink
    And ja mowie o kuciu scian czy wierceniu. remont trwal 6tygodni z czego 3dni od 9 do 18 siedzial elektryk i 3dni hydraulicy bo reszte robilismy sami tymy recamy :P


    Ciacho ty chlorze :P no dobra mozecie wyjmowac szklo na stol.. ja wlsanie zrobilam sledzika :P
  9.  permalink
    http://poznan.cityinfo.pl/upload/zalacznik_3979_Drinki.jpg


    Stawiam wszystkim! czestujcie sie
    --
  10.  permalink
    http://www.wineandalcohol.com/files/images/5890.preview.jpg
    może ktos woli czysta to zapraszam z kielonkiem
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 17th 2008
     permalink
    2:0 dla Włochów przez rykoszet :)
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 17th 2008
     permalink
    EWA twój M nich otwiera butelkę hi hi hi
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeJun 17th 2008
     permalink
    http://swinki.pl/wp-content/uploads_/2008/04/06/09/001.jpg
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeJun 17th 2008
     permalink
    :D przeglądam obrazki (kumpel podsyła mi linki) i akurat trafiłam na taki
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 17th 2008
     permalink
    ewa mój M mówi, że finał to będzie mecz pomiędzy włochami i holendrami :))
  11.  permalink
    Dołaczam sie do Was:)
    Lady, ja się za pedikiur już ze dwa tygodnie zabieram i umiem si ęjakos zmotywowac...
    -- http://cudmania.blox.pl/html
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.