Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJun 17th 2008
     permalink
    a moj M od jakiegos czasu spi w fotelu...zastanawiam sie czy go obudzic czy dac chlopakowi pospac :wink:
  1.  permalink
    No to siup,łykniem bo odwykniem za Włochów!
    http://www.kama.pl/assets5/m9.jpg
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 17th 2008
     permalink
    ale z 9 fajne ciacho mmmmm :))
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 17th 2008
     permalink
    Ania nie budź hi hi hi niech się wyśpi
  2.  permalink
    A ja zgłodniałam... Kurcze spać powinnam iść a jeść mi się zachciało:D
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 17th 2008
     permalink
    a Ja dzisiaj tak jak wczoraj przejedzona jestem i zjadłam wszystko co się dało ....
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 17th 2008
     permalink
    She Ja bym chciała mieć żele frenchem na stopach - na pazurkach
  3.  permalink
    widze dzisiaj pije sama,Iwy nie ma chyba baluje gdzies a Izunia czystą mowiła ze lubi -tez jej nie ma
    Trzeba do wyrka isc
    aaaa zapomniałam wiecie co u mojej cioci na tym 20leciu kazdy dostał kieliszek na smyczce do powieszenia na szyi ,w razie wedrowania każdy zawsze miał swój przy sobie
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJun 17th 2008
     permalink
    Ciacho hehehe musialo to fajnie wygladac :P bylo foty robic :P
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 17th 2008
     permalink
    Włochy wygrali :)) żabojady do domu pa pa
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJun 17th 2008
     permalink
    bylam wzorowa zona - kopnelam meza w kostke na zakonczenie meczu coby wynik zobacyzl jeszcze no i biedak padl juz w wyrku... mi jakos spac sie nie chce. sis powinna zaraz z pracy wrocic wiec moze jeszcze postukamy na gadzie...
    czeka mnie zakup sluchawek bo dzisiaj Krzysko wespol z Gabrysia polamali te co byly wiec skype odpada :|
  4.  permalink
    Hihi, super:)
    ja sie idę umyć, nie chce mi się, ale trzeba:D
    -- http://cudmania.blox.pl/html
  5.  permalink
    Aniu, ja nie mam słuchawek, na dodatek jak rozmawiam z Ahmedem to strasznie głośno mówię, muszę nad tym panować, mama zawsze wlatuje do pokoju, a Ahmed do niej z tekstem: "Hi mummy, how are you?" :D. Mama się musiała podstaw angielskiego nauczyć, żeby mu odpowiadac hihi:)
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 17th 2008
     permalink
    a Ja skończyłam frencza sobie robić na pazurkach hi hi hi co prawda na szybko i od ręki ale nawet super nie najgorzej!
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJun 17th 2008 zmieniony
     permalink
    Sheh no to faktycznie z lekka utrudnione macie rozmowy :) ja mialam zgrabne sluchawki z mikrofonem ale coooz sila wyzsza :P

    Lady ja ktoregos lata mialam paznokcie u nog (u rak nie maluje) pomalowane w paseczki na 3 rozne kolory i w sumie super wygodne to bylo bo do kazdego ciucha pasowalo :D
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeJun 17th 2008
     permalink
    Ehh ja juz naprawdę znikam zagadałam się ze znajomym i z małżem - 4 dni kłótni to dziś na spokojnie w miarę możemy pogadać ... Wiecie co to nie fer bo gdy możemy poprzytulać się bez konsekwencji to nie możemy bo ciągle coś wrrr brakuje mi seksu, piwa i spaceru - takiego długiego bez zmęczenia i padania na pysk :/ Idę spać
    --
  6.  permalink
    Ja chyba sobie jutro te paznokcie zrobię:)
    Dobranoc, słodkich snów:D
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 17th 2008
     permalink
    frencz zmazany bo sobie klapki na stopy założyłam a jeszcze był za świeży i starłam wrrr Jutro od nowa zrobię
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 17th 2008
     permalink
    Ania Ja jeśli zdobię sobie u stóp to delikatnie i najczęściej cyrkoniami.... bo błyszczą :)

    Pracowałam swego czasu przy tipsach gdzie dane było mi się nauczyć robić zdobienia ale to nie dla mnie robota... za monotonne!
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJun 17th 2008
     permalink
    ja nie lubie cyrkonii zdobien czy wszelkich naklejek. paznokcie w paski byly moim najwiekszym tego typu wykroczeniem ale czasami mozna zaszalec zwlaszcza jak sie jest pieknym i mlodym hehehehe
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 17th 2008
     permalink
    Ania a Ja cyrkonie uwielbiam :) i kamienie swarowskiego są piękne :))
  7.  permalink
    Aniu jest fota!zobaczcie.

    Image Hosted by ImageShack.us

    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJun 18th 2008
     permalink
    Witam :D
    Wczoraj padłam i nie miałam siły siadać do kompa ...
    Nocka ok, tyle tylko, że spięłam się z M - ehhh do dooopy :neutral:
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeJun 18th 2008
     permalink
    Witam dziewczyny!

    Wczoraj wieczorkiem padłam bo dopiero po 20 wróciłam z zakupów we Wrocku.
    Zakupiłam sobie kilka rzeczy m.in. spódniczkę, 2 bluzeczki, 2 cieniutkie sweterki takie na sukieneczkę. Niestety nie znalazłam żadnego stroju który by mi pasował. W poniedziałek na urodzinki dostałam od siostry mojego M takie fajowe duże paero zielone w delikatne pomarańczowo-żółte kwiatuszki i chciałam jakiś fajny 2-częściowy strój, albo żółty, albo pomarańczowy, no ewentualnie zielony i normalnie w świecie nic nie ma!

    Oliwka tez oczywiście skorzystała na wypadzie mamusi. Dostała swoje pierwsze okularki przeciwsłoneczne z Hallo Kitty (bardziej do zabawy niż do noszenia, bo zabiera mi moje a ja dostaję zmarszczek od marszczenia twarzy na słońcu), zakupiłam jej 2 bluzeczki z krótkim rękawkiem z Cool Club po 9 zł były, 2 pary krótkich spodenek po 10 zł, spodenki dresowe i 2 pary cieńkich bawełnianych geterek 3/4. No i oczywiście kapielówki w dwupaku w H & M .

    No wystawrczy chwalenia się, a teraz kawka:

    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeJun 18th 2008
     permalink
    Lady ja też lubię cyrkonie na paznokciach, oczywiście takie pojedyńcze np. na 2.
    Właśnie zastanawiam się czy sobie na lato - teraz nie zrobić żelu na stopy, juto idę robić u rąk i umówię sie na stopy tylko nie wiem czy żel czy normalny pedicure????!
    --
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeJun 18th 2008
     permalink
    helo ja również witam porannie.Dobrze że środa bo nic mi się ostatnio nie chce, lenia ma i tyle.
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJun 18th 2008
     permalink
    Myszorka nie jesteś sama :P
    IWA a ja mam uzupełnienie w czwartek i też się zastanawiam nad pedicure ...
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeJun 18th 2008
     permalink
    czyli też jutro?
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJun 18th 2008
     permalink
    AHahahaha tak IWA :rolling:
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJun 18th 2008
     permalink
    witajcie porannie
    u mnie nad ranem znowu akcja inhalator. kurcze wczoraj troche padalo ale widac za malo bo mi guzik pomoglo.
    zastanawiam sie czy w sobote nie zaprosic kolezanek na jakies babskie ploty film i lody a z drugiej strony nie weim czy im by odpowiadalo towarzystwo dzieciakow bo M nie ma ale z dziecmi co zrobic nie mam no i wieczornie musialabym sie z maluchami pobujac a nie tylko z goscmi
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeJun 18th 2008
     permalink
    Ania zapraszaj, na pewno będzie fajnie, a towarzystwo to wybierz, przeciez znasz swoje koleżanki to bedziesz wiedziała czy komuś będą dzieci przeszkadzać czy nie. Ja jak nie miałam Oliwki to chodziłam do znajomej na wieczorki babskie , a ona ma 2 dzieci i uwielbiałam czas na kąpiel, bo mogłam brać w tym udział chociaż troszkę!

    Aniu wczoraj nie dodzwoniłam się do przychodni ale zaczerpnęłam wiadomości u koleżanek które mają dzieci powyżej roczku - 2 latka i co się okazało: Otóż już nie doszczepia się dzieci u nas też. Lekarz sprawdza czy jest blizna, ale to chyba z przyzwyczajenia bo ma jakieś 50 lat... Hihihihihi. Szczepienie jest tylko u nowonarodzonego dziecka w szpitalu i zapis w książeczce. Moje koleżanki nie miały problemu bo blizna była widoczna także oprócz wpisu miały pewność że szczepienie było.
    Moja Oliwka ma bliznę wielkości 3-4 mm także śpię spokojnie, strópek pamiętam był spory, ale ja bardzo na niego uważałam i szybciutko zasechł i odpadł dlatego nie pamiętałam jak wygląda blizna, jest blada trzeba się przyjrzeć żeby ją znaleść! Ale jestem spokojna bo jest! :wink::bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 18th 2008
     permalink
    swego czasu myślałam o tipsiorach ale ostatecznie jestem na nie.... Chociaż moje nie są ładne to jednak pozostanę przy takich jakie mam... może na wakacje uda mi się je wychodować dłuższe i coś z tego będzie.... u mnie płytka jednak jest za słaba i tyle razy ile razy miałam robione zawsze musiałam czekać na odrost moich bo te po tipsach były fatalne nawet gdy sobie sama robiłam - widać nie każdemu to służy... Żele na stopy jednak bardzo polecam wyglądają rewelacyjnie :))
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 18th 2008
     permalink
    IWA oj szalejesz kobieto szalejesz .... obsypujesz małą ciuszkami :))
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJun 18th 2008
     permalink
    IWA dokładnie u nas też tak było ... Chłopcy byli zaszczepieni dopiero jak osiągnęli masę ciała powyżej 2kg - więc sprawdzałam w książeczce dokładnie 7 dni przed wypisem ... U nas jakoś to się nie babrało - pamiętam tylko zaczerwienienie i lekki obrzęk. A dziś jest blada blizna i trzeba się przyjrzeć - no ale jest - nawet M mierzył z linijką - 4 mm. No i przed chwilką wreszcie dodzwoniłam się do naszej przychodni - taka sama śpiewka - nie doszczepiają. Sprawdzają bliznę - jednak w przypadku blizny mniejszej niż 3 mm lub jej brak - nic z tym nie robią - dziwne to ...
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJun 18th 2008
     permalink
    IWA najgorzej ze wiekszosc kolezanek to belfrzyce i w piatek zaczynaja wakacje... malo kto zostanie na miejscu...
    w sumie najchetniej bym zaprosila 2 najulubiensze ale jedna w sobote jest na weselu a druga ma mi dac odpowiedz bo w niedziele wieczorem wyjezdza na 2tyg do anglii wiec wiadomo pakowanie i takie tam..
    no nic w razie czego obejrze sama jakies filmidlo z kubkiem lodow :)
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeJun 18th 2008
     permalink
    HEJ KOBITKI,LADY M ,ZADOWOLONY STRASZNIE z meczu w niedziele Hiszpania,TIPSYjak dla mnie sa okropne,siostra sobie zawsze robila,cos wstretnego...
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJun 18th 2008
     permalink
    EWA kwestia gustu - i zależy jak kosmetyczka robi ...
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 18th 2008
     permalink
    ewa hi hi hi no to życzę włochom i holandi aby zagrali ostatni mecz :)) 9 i tak mi się podoba... :))

    ewa a nie ma Twój M brata hi hi hi szukam kandydata na nowego M :))
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeJun 18th 2008
     permalink
    Witajcie na kawusi :)
    Aż Wam zazdroszczę tych pięknych pazurków. Zastanawiam sie nad tipsami i mam znajomą która robi za 60-70zł całkiem śliczne ale nie wiem czy teraz dałabym radę mieć takie długie szpony :( Przy Weronisi ścinam ciągle na króciuteńko i już dawno nie miałam dłuższych niż 3-4mm bo mi przeszkadzają. Chciałabym w lipcu wyglądać oszałamiajaco pod każdym względem bo mamy ślub mojej kuzynki (na który nad pójściem głęboko sie zastanawiam) ale jakbym szła to chciałabym wyglądać jak ludź... Ehh zobaczymy jeszcze, bo pomijajac prezent (na który nie mam i pomysłu i kasy) to nie mam co na siebie włożyć, tymbardziej że brzusio będzie już widoczniejszy a rodzinka nic nie wie o nim (i wcale nie chce i się mówić)
    --
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeJun 18th 2008
     permalink
    LADY marata b,dobrego az za bardzo,chyba bys sie z nim nudzila...
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeJun 18th 2008
     permalink
    WLOCHY Z Holandia przyjaznia sie,wiec bylby fajny mecz...
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 18th 2008
     permalink
    And Ja też mam krótki i tylko pilnikiem ścinam do zera hi hi hi i mam to w nosie
    Od czasu do czasu z INGLOTA lakier nałożę tzn piasek pustyni czyli z wielocząsteczkowym pigmentem refleksyjnym - wygląda słodziutko na pazurach i na tipsach :))
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 18th 2008
     permalink
    ewa hmmm kto wie kto wie hi hi hi ... a wolny ??? hi hi hi hi
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeJun 18th 2008
     permalink
    IZAunia ,siostra ma bzika na punkcie tipsòw,wszystko juz mialal na paznokciach i dobrze zrobione ,solidne,i jak wchodzila do mieszkania ,to pierwszw to "ewa bez komentarza to moje paznokcie" hihi ,bo ja juz chcialam krytykowac...no i nic nie mòwilam...
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 18th 2008
     permalink
    ewa hi hi hi biedna ta Twoja siostra przy TObie :))
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeJun 18th 2008
     permalink
    LADY dla mnie facet dopuki ,niezamezny to wolny,ma dziewczyne ale taka zwiednieta ,ze trzeba ja podlac,zeby porozmawiac,(takA Nudna)...
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJun 18th 2008
     permalink
    Hahhaha Ewa to to samo jest u mnie :D
    Moja siostra też by chciała spróbować jednak zawsze zostaje przy swoich naturalnych - ja mam żele ale na swoich paznokciach - spiłowane są na bardziej naturalny kształt - nie na kwadrat - no i ważne, że ja je lubię a "one" mnie bo nic mi się z nimi nie dzieje - odpukać hihihi :P
  8.  permalink
    Czesc dziewczyny :)

    Widac,ze sezon sandałkowy, bo wszystkie się nad pedicurem zastanawiaja :) Mi się b podoba żel na stopach- chociaz nie miałam nigdy. Macie dowiadczenia jak długo utrzymuje się bez uzupełniania?

    And- skoro nie masz kasy to może warto zadbac o własne paznokcie? Olejek rycynowuy i odzywka naprawde moga zdziałac cuda...
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJun 18th 2008
     permalink
    Lady a co Ty tak swego O chcesz podmienić na innego ?? Hmm ja dziś też chętnie bym zamiany dokonała ...
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 18th 2008
     permalink
    aga nigdy nie pytałam jak długo się utrzymują na pazurkach chociaż moja fryzjerka ma i rewelacyjnie się prezentują!
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.