Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJun 18th 2008
     permalink
    Aga cześć :D
    Ja tylko widziałam jak to wygląda - jednak doświadczenia nie mam jeśli chodzi o paznokcie i żele u stóp ...
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 18th 2008
     permalink
    Izunia hi hi hi bo szukam takiego czułego, delikatnego hmmm który będzie częściej w domu :))

    Oddam Ci za dopłatą mojego Izunia hi hi hi
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 18th 2008
     permalink
    jeju zapomniałam o właściwościach olejku rycynowego aga... dobrze, że przypomniałaś!!!

    Moje pazurki są kruche bardzo .... szybko pękają po bokach i rozdwajają się co mnie wkurza.... przedwczoraj musiałam znowu je spiłować bo się bardzo porozdwajały.. Kupiłam sobie już pilnik papierowy i piłuję w jednym kierunku i dupa jasiu !!!
  1.  permalink
    eee- lady tacy czuli i delikatni sa nudni :) Ja nie lubie romantyków- jakoś wzdychanie do księzyca i patrzenie sobie w oczy do mnie nie przemawia;)
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJun 18th 2008
     permalink
    a ja jakos nie moge zapuscic paznokci szczegolnie u rak... mam okropny nawyk i jak przychodzi silny stres to obgreyzam... zadne smarowidla nie pomagaja a ze sztucznymi zle sie czuje... chociaz teraz chyba powinnam sztuczne sobie walnac bo mi paznokiec zszedl u prawej reki i wyglada to paskudnie :devil:
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeJun 18th 2008
     permalink
    Lady na allegro swojego wystaw :tongue:
    --
  2.  permalink
    Lady- kup sobie odzywkę Sally Hansen - miracle. jest naprawdę rewelacyjna
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJun 18th 2008
     permalink
    Lady ponoc najlepszy jest pilnik szklany
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 18th 2008
     permalink
    aga ale tacy też potrafią być facetami kiedy jest tego potrzeba.... mój nie potrafi walnąć pięścią w stół wrrr wszystkie decyje Ja muszę podejmować co mnie już męczy .... poza tym 15 lat po ślubie hmmm czas na wymianę co nie ??
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJun 18th 2008
     permalink
    Ania pieprzem i solą posypię to nie będziesz obgryzać :P
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 18th 2008
     permalink
    Ania i szklany nic nie daje.... tylko szybko się zużywa a cenę ma nie małą..... wystarczy papierowy i piłować w jednym kierunku ale jak się ma słabe paznokcie gdzie przyczyna tkwi od wewnątrz to nie ma rady na to!!! trzeba witaminki zazywać
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJun 18th 2008
     permalink
    Lady hahahaaaa :D
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeJun 18th 2008
     permalink
    ja tez mam daremne paznokcie, i to jedyny minus karmienia, bo włosy się trzymają
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 18th 2008
     permalink
    myszorko też myślałam ha ha ha ale więcej gapiów będzie niż kupujących jak mu walnę opis hi hi hi
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeJun 18th 2008
     permalink
    aga1976: And- skoro nie masz kasy to może warto zadbac o własne paznokcie? Olejek rycynowuy i odzywka naprawde moga zdziałac cuda...
    Aguś ja wiem że to zabrzmi śmiesznie ... blisko 30 na karku a ja nie umiem robić takich rzeczy i nie wiem nawet jak się do tego zabrać... Chciałabym, ale nie potrafię a jak spytam w kosmetycznym co mam zrobić to przecież mnie wyśmieją...
    W swoim życiu AŻ 2 razy miałam długie i pomalowane "ala tipsy" - bo miałam swoje nie naklejane - na ślub własny i na Komunię Ani, Tylko że teraz nie uda mi się wyhodować długich :( za mało czasu zostało i nawet nie myślałam o tym ścinając w sobotę
    Nie znam się na kosmetykach prawie żadnych - poza dziecięcymi i to też nie wszystkie znam. Dla siebie uzywam całkiem niewiele rzeczy bo 1 nie lubię a 2 zamiast jakiegoś kremu czy czegoś wolę kupić coś albo dzieciakom albo iść na lody... Jestem z osób którym wystarcza mydło i woda :D Chyba powinnam być facetem
    A z innej strony czasami mam ochotę spędzić godzinę w łazience i zrobić sie na bóstwo...
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJun 18th 2008
     permalink
    No moje włosy po ciąży raczej się wzmocniły, ale przez pasemka są wysuszone - teraz jak zmieniłam kolor jest ciutkę lepiej ...
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeJun 18th 2008
     permalink
    E tam Lady przeciez przystojny jest a opis musisz zrobic ekstra to i opcję kup teraz :wink:
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJun 18th 2008 zmieniony
     permalink
    ja juz smarowalam wit A+E, mam NAILTEK i g... daje... moze gdybym byla mega systematyczne i smarowala codziennie to bylyby rezultaty... moje kolezanki ktore uzywaly nailtek wszystkie sa zachwycone ale one to byly mega systematyczne a ja tylko jak sobie przypomne :P
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJun 18th 2008
     permalink
    Hmm Lady byłabyś zaskoczona jak kobity by się na Olka rzuciły :D
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeJun 18th 2008
     permalink
    Ja miałam żel na stopach jakieś 2 miesiące - letnie i włascieie to one trzymają się tyle co na dłoniach tzn. trzeba iść poprawić po miesiącu, później nie ma problemu ze ściąganiem czy odrastaniem bo stopniowo się je spiłowuje i prawie nie widać, aż wkońcu ma się ponownie swoje na jesień i zimę. Kurcze chyba się skuszę o ile moja kosmetyczka będzie jeszcze miała czas!

    AND nie musisz mieć szponów ja mam raczej nie za długie. Jak urodziła się Oliwka to miałam ledwo za opuszkę i stopniowo robiłam coraz dłuższe, ale teraz to chyba na wczasy zrobię sobie dłuższe - a co.!!! :bigsmile::wink::wink::wink:
    --
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeJun 18th 2008
     permalink
    Aniu a co to takiego jakis krem czy lakier
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 18th 2008
     permalink
    AND to poczytaj sobie na necie... dużo wiadomości tam jest jak dbać o paznokcie i co z nimi robić.... wstyd to kraść i z obcej dupy spaść a nie pytać się.... Ja tam czy mnie wyśmieją czy nie pytam jak mam potrzebę!!! nie każdy musi się na wszystkim znać!

    AND jak masz taką ochotę to zrób tak .... to bardzo przyjemne nie tylko dla samej siebie ale i dla oka innej osoby jak kobieta wychodzi z łazienki pięknie zrobiona!
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJun 18th 2008
     permalink
    Ania swego czasu jak mnie się paznokcie łamały, gdy nie miałam żeli to super egzamin zdawała odżywka z jedwabiem z INGLOTA :P POLECAM !!
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 18th 2008
     permalink
    IZUNIA to chyba go wystawię na allegro.... brzydki nie jest ale co z tego jak z ładnej miski się nie poje człowiek poza tym dużo pracy trzeba byłoby włożyć w jego dopracowanie hi hi hi

    Laski brzydzą się widokiem jego dłoni!!!
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeJun 18th 2008
     permalink
    Ladybird76: AND jak masz taką ochotę to zrób tak .... to bardzo przyjemne nie tylko dla samej siebie ale i dla oka innej osoby jak kobieta wychodzi z łazienki pięknie zrobiona!
    Dronko na ochocie sie niestety u mnie kończy bo ostatnio powywalałam prawie wszystkie kosmetyki jakie miałam bo były "odrobinke" po terminie (a tak ze 3 lata) Został mi się krem (bo to niedawno kupowałam), peeleng do twarzy, błyszczyk (to bardziej Młodej) i konturówka
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJun 18th 2008
     permalink
    NAIL TEK
    ds

    FORMUŁA II INTENSIVE THERAPY
    Do cienkich, miękkich lub rozdwajających się paznokci.

    Jest bardzo często stosowana na początku terapii. Większość kobiet, które nie mogą wyhodować swoich paznokci ma problemy z wolną krawędzią. Ich paznokcie rozszczepiają się na końcach, na oddzielne warstwy. Te warstwy, będące cienką biologiczną tkanką, odrywają się oraz są podatne na wyginanie i rozdarcia. Formuła II, Intensive Therapy koryguje ten stan, trwale łącząc warstwy ze sobą. Ta zintensyfikowana odżywka wzmacnia i pogrubia cienką, miękką płytkę paznokciową, czyniąc słabe paznokcie mocnymi i elastycznymi. W zależności od tego jak szybko rosną paznokcie, cały proces trwa od 4 do około 6 tygodni.
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJun 18th 2008
     permalink
    Lady przecież tymi dłońmi pracuje - jak ciągle w smarach grzebie - taki ma fach ... Mój M jak w garażu siedzi to wiem, że otarcia i paznokcie czarne jak smoła - ale po dokładnym umyciu ja mu piłuję i nakładam krem do rąk i takie tam pierdoły ...
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeJun 18th 2008
     permalink
    To ciekawe czy u mnie to dostanę, a jaka cena tego cuda?
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJun 18th 2008
     permalink
    Aga !! Kiedyś pytałaś się o cb radio - zapomniałam o tym ... Yyy teraz mi się przypomniało - my mamy Johnny Presidenta - sorry :shamed::shamed::shamed:
  3.  permalink
    Izunia - dziękuję baaardzo :crush:
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJun 18th 2008
     permalink
    Myszorko z tego co wiem w sklepach nie ma nailtek ale mozna kupic na allegro. srednio ok 20zl + przesylka
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeJun 18th 2008
     permalink
    Już sobie oglądam może gdzieś bedzie w Katowicach do odbioru:wink:
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeJun 18th 2008
     permalink
    Wracam do paznokci - bardzo mi sie podoba takie coś
    http://ikf.com.pl/ff/14274/big/6827413.jpg nawet nie koniecznie z taką ilością srebra czy złota ale 2-3 błyszczącymi "czymś"
    --
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeJun 18th 2008
     permalink
    And, możemy sobie w sprawie kosmetyków rękę podać - ja też niewiele wiem.
    No i Aniu - też jestem za mało systematyczna, że opłacały mi się jakieś kuracje wymagające regularnegostosowania.
    Kupiłam sobie balsam na cellulit - stosowałam przez pierwszych kilka dni, a potem od przypadku do przypadku. Na szczęście, jak schudłam, to cellu sam zszedł jakoś.
    --
  4.  permalink
    Ja mam naturalne długie szpony, tyle że zabrać się nie umiem za ich pomalowanie, a trzeba będzie wreszcie, bo się połamią...
    A pilników używam tylko szklanych, i jestem bardzo zadowolona, na bardzo długo mi starczają:)
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJun 18th 2008
     permalink
    dla mnie tez najlepsze bylyby kuracje expresowe bo jestem bardzo niesystematyczna :confused:
  5.  permalink
    Ja uwielbiam kosmetyki, mam ich od groma, ale regularnie używam tylko żelu do twarzy, kremu do twarzy i kremów z filtrami,a reszta to jak mi się chce niestety...
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 18th 2008
     permalink
    And to błyszczące to kreska zrobiona specjalnym brokatowym lakierem na krawędzi frenczu ....
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 18th 2008
     permalink
    a mi świetnie służy od Julci mydło w płynie z bubchena i tylko nim się myję .... zresztą dermatolog nie pozwala używać nic innego jak dziecięcych kosmetyków do mycia przy moich problemach skórnych... krem IWOSTIN super się sprawdza ale ostatnio CORTINEF
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 18th 2008
     permalink
    paznokcie są wizytówką kobiety tak kiedyś słyszałam wrrrr
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJun 18th 2008
     permalink
    Lady paznokcie i brwi - ja tak słyszałam :D
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeJun 18th 2008
     permalink
    dla mnie najwazniejsza jest cera,bo jak sie ma brzydka to nawet makijaz sie nie trzyma...
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 18th 2008
     permalink
    hmmm o brwiach nie słyszłałam.... do kosmetyczki z moimi nie chodzę ale sama od czasu do czasu hennę nakładam. Jak mi kiedyś kosmetyczka zrobiła krechy to moja córa i M mnie wyśmiali.. muszę mieć zafarbowane tylko włoski a nie skórę jak to czasami miewają panie :))
  6.  permalink
    Izunia, o brwiach to mi nawet nie wspominaj - nienawidzę ich regulować:(, jak jeszcze jeździłam do Krakowa na studia, to przyjacióka mi je co tydzień regulowałą, czasami hennę tez zrobiła, a teraz rzadko siewidujemy i niestety idealnie nei wygklądają:((
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeJun 18th 2008
     permalink
    i wlosy ,ja niesyety mam do bani..
  7.  permalink
    Ja już nie pamiętam kiedy ostatnio makijaż robiłam - wszystkie podkłady są dla mnei za ciemne, więc sporadycznie sie maluję, bo dużo nerwów mnie to kosztuje na ogól:(
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeJun 18th 2008
     permalink
    Aniu zamówie sobie tą odżywke albo uda mi się przez znajomą w hurtowni kosmetycznej
    --
  8.  permalink
    Ewo, a jaki masz kolor włosó i długość?
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJun 18th 2008
     permalink
    Ja sama reguluję - hennę swego czasu nakładałam jak miałam włosy koloru fioletowa czerń :D
    EWA racja - chociaż to przysłowie też się sprawdza "nie pomoże puder, róż kiedy dooopa stara już" - to odnośnie do mnie :P
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJun 18th 2008
     permalink
    Myszorko mam nadzieje ze pomoze

    co do brwi to nim moja przyjaciolka do Islandii wyemigrowala to mi woskiem robila a sama jakos woskiem sie boje. u kosmetyczki to 10zl kosztuje ale nie podoba mi sie ksztalt jaki robi :| a co do farbowania to ja nie farbuje - pozniej juz zawsze trzeba bo robia sie wyplowiale wiec nawet nie zaczynalam
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.