Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeJun 18th 2008
     permalink
    Izunia bo zaraz Ci nakopie do dupy!! Stara dupa - jasne :devil:
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJun 18th 2008
     permalink
    Izunia jak mozezs tak mowic... no wiesz... ja mam ciagle 18 ;)
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJun 18th 2008
     permalink
    Ania ja już nie bo mam 19 :P
    And no tak się mówi tylko nie :D
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJun 18th 2008
     permalink
    wiecie co a moje dzieci jeszcze spia... chodze stukam pukam, pralka wiruje a oni smacznie sobie chrapia... ide obudzic Gabrysie bo pozniej wieczorem bedzie cudowala...jak ona wstanie to i Krzysko jzu nie pospi ;)
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 18th 2008
     permalink
    no u mnie problemy skórne skłaniają mnie do pudru sypkiego .... Muszę czasami zatuszować te moje pryszcze buuuu i nadrobić makijażem celem podkreślenia oczu... :)) aby mrugać do facetów nimi hi hi hi
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeJun 18th 2008
     permalink
    Shehe - ja też się rzadko maluję, bo nie mogę ostatnio zdobyć się na zdobycie odpowiedniego podkładu. Kiedyś używałam Revlonu Color Stay czy jakoś tak i był boski, a ja mam bardzo jasną karnację.
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 18th 2008
     permalink
    u mnie po wielu próbach dobrze sprawdza się z max factora ...
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJun 18th 2008
     permalink
    Moje dziecko stwierdzilo "jeszcze 5minut" zebym wiedziala ze taki spaniowy dzien bedzie to bym sie po 7 nie zrywala :P

    jak juz sie maluje to tylko oczy no a w okresie wiosna-lato makijaz odpada bo chodze zaplakana i usmarkana po sam pas
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeJun 18th 2008
     permalink
    Pamiętam, jak kupiłam ten revlon - pani ze sklepu kosmetycznego tak mi mimochodem o nim wspomniała, bo był dość drogi, a ja generalnie wyglądam jak dziewczynka z liceum i była zdziwiona, że kupuję, ale z żadnego podkładu wcześniej ani potem nie byłam tak zadowolona.
    --
  1.  permalink
    ale macie temat!ja mam swoje krótkie paznokcie bo tak mi wygodniej teraz .Mam dosyc mocne wiec zapuszczam keidy jest taka potrzeba:)
    o kłaki to dbam baaardzo bo niestety mam rozjasniane a wiadomo ze to bardzo osłabia włosy wiec staram sie żeby nigdy nie wygladały jak siano
    Kosmetyków mam niewiele,ale jako tako sie na nich znam.Teraz chodze na solarium wiec za duzo ich nie uzywam bo nie ma potrzeby.Mam swoje ulubione perfumy od jakis dwóch lat ciagle te same i mi to wystarczy.Powiem Wam ze najgorzej to chyba zaczac codziennie od malowania sie bo potem człowiek sie bez tego czuje jakby nieubrany i nie moze si ebez tego obejsc.Ja narazie nie mam tego problemu bo jak narazie moje kosmetyki ograniczaja sie w wiekszosci do takich...pielęgnacyjnych
    --
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeJun 18th 2008
     permalink
    Ja na szczęście włosy mam długie, ale mocne i dość grube i wystarczy im zwykłe mycie i odżywka raz na jakiś czas.
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJun 18th 2008
     permalink
    Lady a ja na max factora reaguje wyspka.. jakby mi parch na twarzy wyskoczyl i nie wazne czy puder czy fluid :|
  2.  permalink
    NR, ja tez go kiedyś używałam, ale niestety, odkąd unikam słońca jest za ciemny:(, testowałam już różne, nawet z wyższej półki, ale wszystkie są za ciemne. Wiem, ze firmy produkujące selektywne kosmetyki miewają jaśniejsze odcienie, pytanie tylko, czemu w Polsce nie są one dostępne? Przecież dużo Polek ma jasnąkarnację...
    -- http://cudmania.blox.pl/html
  3.  permalink
    A włosy mam cienkiek, z tym, ze nic z nimi nie robię, jedynie szampon i odżywka, a schną same...
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeJun 18th 2008
     permalink
    Ja też testowałam różne, ale na razie tylko ten był odpowiedni... W sensie koloru, ale też konsystencji i wytrzymałości.
    Ale masz rację, nam kobietom o jasnej skórze jest ciężej dobrać odpowiedni podkład...
    --
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeJun 18th 2008
     permalink
    she taki ,widzisz ,bo kasuje...
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 18th 2008
     permalink
    Ania u nie sprawdził się świetnie tak samo jak tusz do rzęs ale cienie do oczu odpadły... jedyne jakich używam to art deco - uwielbiam te kolorki :))
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJun 18th 2008
     permalink
    A aj żadnych fluidów nie używam - mam korektor w sztyfcie i jak jakaś "zachcianka" mi wskoczy to machnę i nic nie widać - raczej go używam przy tuszowaniu popękanych krwinek na nosie :P
    Oko też muszę malnąć, aby wyglądać jak człowiek - mam długi rzęsy, ale końcówki bardzo jasne więc musowo używam maskary aby nie straszyć :wink:
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 18th 2008
     permalink
    Ewa przy Twoich ciemnych oczach tobie tusze nie są potrzebne w przeciwieństwie do mnie!!!
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJun 18th 2008
     permalink
    no dobra 5minut minelo... ide mloda z lozka z ciagac bo pol dnia w wyrku przebumeluje...
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 18th 2008
     permalink
    a przy mojej skórze brzydkiej buzi i pryszczach wskazane pudry hi hi hi
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJun 18th 2008
     permalink
    Lady nie przesadzasz !! Widziałam Cię z odległości nawet 20cm i tej brzydkiej buzi i pryszczy nie widziałam !! :devil:
  4.  permalink
    ja mam taki puder w kulkach brązujacy swietny i uzywam go przy jakisc wyjsciach bo na codzien to nie
    --
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeJun 18th 2008
     permalink
    Ech jaki fajny temat drinkowy był fiu, fiu.mniam, mniam....
    Tosia chora jakaś wirusówka ją dopadła katar , gorączka i zaczerwienione gardło, od wczoraj mi z rąk nie schodzi a w nocy to po prostu na mnie śpi.... a ja muszę się pakować na wyjazd tylko jak?
    --
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeJun 18th 2008 zmieniony
     permalink
    Lady jak Ty schudłaś :shocked:
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 18th 2008
     permalink
    Magg hmm gdzie Ty to widzisz bo daleszej dolnej części nie ma hi hi hi
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeJun 18th 2008
     permalink
    A muszę się pochwalić, że wczoraj mój małżonek znalazł nasze pity z 2006 roku, które twierdził, że zostały we wrześniu wyrzucone, a najpewniej sam je zabunkrował w miejscu, w którym je znalazł (biorąc pod uwagę to, że ja się nie dotykam do szafy, w której się znalazły). No i wyszło, że będzie musiał robić korektę swojego pita za zeszły rok.
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 18th 2008
     permalink
    Magg buziaczki dla Tosi
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJun 18th 2008
     permalink
    Lady to stare zdjęcie :fingersear:
    Mam puder rozświetlający taki z drobinkami - używam ale nie zawsze :P
    Oj Magg mam nadzieję, że Małej minie to !!
    Kiedy wyjazd dokładnie - my z piątku na sobotę o 3 :D
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeJun 18th 2008
     permalink
    Lady - co Ty się w ogóle taką kropeczką przejmujesz?
    Co ja mam powiedzieć... Mam takich kropeczek więcej...
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 18th 2008
     permalink
    Magg Ja tylko się modlę aby Julcia nie podłapała po mnie anginy ..... walczę sama ze sobą ile się da :((
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 18th 2008
     permalink
    NR Ja też hi hi hi to był i tak super stan mojej skóry na co dzień jet gorzej
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeJun 18th 2008
     permalink
    Oj, Magg... współczuję i dużo zdrowia dla Tosi
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJun 18th 2008
     permalink
    Jeny odpukać moje maluch zdrowe - był katar ale to przy zębach - na razie spokój i oby tak pozostało ...
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeJun 18th 2008
     permalink
    Pewnie przesadzasz Droneczko!
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJun 18th 2008
     permalink
    DRONA przestań bo przywalę !!
  5.  permalink
    Ewo, to widzę, ze masz takie delikatne włosy jak ja:)
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeJun 18th 2008
     permalink
    niestety...
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeJun 18th 2008
     permalink
    No cóż ja odkąd pracuję - już 5 lat to codziennie się maluję piza sobotą, w niedzielę tez bo rodzinkę odwiedzam i spacerki do ludzi!
    Na punkcie paznokci to mam fioła od liceum - to moja wizytówka, zawsze zwracam uwagę na dłonie i u kobiet i u mężczyzn. Lubię ładnie pomalowane paznokcie, ale nie szpony i tipsy raczej mi sie nie podobają. Od 4 lat robię żel na paznokciach i jestem strasznie zadowolona bo nic przy nich nie musze robić (raz w miesiącu wizyta u kosmetyczki. henne też robię tylko na brwi co 2-3 miesiące , regulacja co miesiąc, a 2 razy w roku pełna henna na brwi i rzęsy tzn. na zimę na narty i na lato na wakacje!
    Włosy już od kilku lat mam długie takie sporo za łopatki i balejage w blond z brązami. Teraz własnie jestem na etapi, że potrzebuję zmiany i zastanawiam się czy ich nie ściąć, ale nie wiem jaką fryzurkę wybrać.
    --
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeJun 18th 2008
     permalink
    Kurcze parę minutek mnie było a zas tyle postów, poszlam po ciacha do kawy a co tam raz się żyje.
    --
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeJun 18th 2008
     permalink
    Lady na twarzy widać, ostatnio widziałam Twoje zdjęcie z Julką i wporownaniu do tamtego widać....
    Izunia wyjeżdżamy w sobotę z samego rana...
    Dzięki dziewczyny oby ta gorączka ją puściła bo się strasznie męczy..
    --
  6.  permalink
    Ja ostatnio skróciłam, i zrobiłam sobie coś w rodzaju grzywki z boku, ale już mi odrasta ona, no i od ponad roku nie farbujęi powoli wracam do naturalnego koloru, choć nie powiem, czasami mam straszną ochotę na jakąś zmianę koloru włosów, ale jakos się powstrzymuję hihi:). A makijaż to sporadycznie robię, i w sumie częściej jak chcę gdzieś wyjść z przyjaciółką niż do pracy, chociaż sekretarką jestem. Na szczęście z cerą nie mam większych problemów, jedynie rumieńce mnie denerwują...
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 18th 2008
     permalink
    IWA henna szybko schodzi ... więc pewnie po tygodniu efekty idą w kanalizację z mydełkiem....
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 18th 2008
     permalink
    IWA Ja ostatnio mocno ścinam włosy ale wcześniej miałam też bardzo długie i do tego kręcone więc i skupiałam uwagę ludzi i każdy mnie po nich rozpoznawał i do dzisiaj rozpoznaje!!!
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeJun 18th 2008
     permalink
    moja siostra ,to preciwienstwo mnie,ona wlasni,tipsy,baleiaz,makijaz,jak jest u nas to M ,MòWI ZE DOBRZE ZE 2 lazienki mamy, i miejmy nadzieje ze VEVE nie poda sie do cioci...
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 18th 2008
     permalink
    Kosmetyczki boję się aby mi jeszcze gorsze pryszcze nie wyszły .... nigdy nie byłam ale chciałabym iść tylko do takiej z polecenia!!!
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeJun 18th 2008
     permalink
    Magg dużo zdrówka dla Tosi
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeJun 18th 2008
     permalink
    eeeeeeeeeeee - no coś ty Lady mnie się trzyma ładnie może nie 2 miesiące, ale miesiąc mam!
    --
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeJun 18th 2008
     permalink
    LADTY ,wybòr na lezy do ciebie ,ja mialam cere okropna od kiedy chodze regularnie do kosmetyczki jest ok...
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 18th 2008
     permalink
    ewa mało moich znajomych korzysta z kosmetyczki więc żadna nie może mi polecić dobrej ale nie mówię, że nie pójdę bo jeśli ona polepszy stan mojej skóry to jestem na TAK
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.