Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeJun 18th 2008
     permalink
    No właśnie ewa - ja tak samo. Robiłam sobie kwasy i teraz jest całkiem fajnie. No ale ja też mam lepszą cerę bo biorę tabsy!:bigsmile::wink:
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 18th 2008
     permalink
    IWA kwasy ?? tabsy ???
  1.  permalink
    Lady, lepiej idź do dermatologa, ja ostatnio poszłam, bo mam problem z plecami, i już widzę efekty kuracji:)
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 18th 2008
     permalink
    She byłam .... miałam atopowe zapalenie skóry - przeszło już ale tabletek nie mam przepisanych żadnych... może kosmetyczka na serio będzie w stanie mi pomóc ?
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeJun 18th 2008
     permalink
    A ja to bym chciała fajnie wygladać ale to siedzenie u fryzjera i kosmetyczki to mnie do szału doprowadza :devil:
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJun 18th 2008
     permalink
    Myszorka dokładnie :D
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 18th 2008
     permalink
    myszorko to sama przyjemność..,, uwielbiam to siedzenie u fryzjera :))
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJun 18th 2008
     permalink
    A ja nie lubię - owszem trzeba liczyć się ze siedzeniem, ale jak mi się zaczyna dłużyć to mam nerwa ...
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJun 18th 2008
     permalink
    Lady znam lepsze przyjemności :P
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeJun 18th 2008
     permalink
    Tak Lady , a co ?

    Kwasy robiłam serię jeszcze przed ślubem jakieś 4 lata temu i od tamtej pory cere mam fajową, czasami coś wyskoczy jak jestem przeziębiona czy osłabiona.
    A odkąd biorę tabletki to cera jest super - to bardszo często wynik brania!
    Nie rozumiem twojego zdziwienia!?????
    --
  2.  permalink
    Hmm, trudno powiedzieć lady, ja uważam, ze najlepie mieć jakiegoś dobrego dermatologa, on powinien też doradzić, jakie ewentualne zabiegi mogłabyćś mieć zrobione u kosmetyczki, tylko skąd takiego dermatologa wziąć to nie wiem niestety:(
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeJun 18th 2008
     permalink
    To proste - Lady tam u ciebie czy w Katowicach na pewno jest taki dermatolog - kosmetyczka od typowych spraw związanych z kosmetycznymi problememi. We Wrocku tacy są! On doradzi co robić, jakie zabiegi i z reguły tam można je wykonać, przepisuje jednocześnie leki na receptę i kosmetyki potrzebne poleca!:bigsmile:
    --
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeJun 18th 2008
     permalink
    ja tez mialam kwasy..i tabsy tez bede brala...
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 18th 2008
     permalink
    IWA jakie kwasy i jakie tabletki ??? zdziwiona bo nie za bardzo rozumię.........
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeJun 18th 2008
     permalink
    kwasy to jest seria zabiegòw,robi sie je na jesien,a tabsy to pigulki antykoncepcyjne...
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 18th 2008
     permalink
    ewa hi hi hi to fajnie zabrzmiało :)) kwasy i tablety ha ha ha
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 18th 2008
     permalink
    IWA a jaką miałaś buzię w trakcie robienia kwasami ??? schodziła skóra... mam przebarwienia po pryszczach i myślałam już o tym ale tu też nie mam kogo się poradzić ....
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeJun 18th 2008
     permalink
    albo zima,tak zeby slonca malobylo...
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeJun 18th 2008
     permalink
    Lady i jeszcze jakaś faja i kirać mozna :wink:
    A własnie jak byłam w międzybrodziu to taka wiocha a sklepik turecki z fajami mieli :shocked:
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 18th 2008
     permalink
    myszorko ha ha ha ha :)) najlepsza wodna bo niezła fazka :))
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeJun 18th 2008
     permalink
    CHYBA zdrrzemniemy sie z VEVE wychodzimy jak zwykle o 3 ,az do wieczorka...
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 18th 2008
     permalink
    ewa a TObie nie za dobrze ??? co to za spanie :))
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeJun 18th 2008
     permalink
    ja sie oszczedzam heeeeeeee...
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeJun 18th 2008
     permalink
    musze zaczac opalac sie,bo do PL chce sczaskana przyleciec...
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeJun 18th 2008
     permalink
    a ja to bym na solar się przeszła ale jakoś nie mam czasu.
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 18th 2008
     permalink
    Ja byłam kilka razy ale chlor na pływalni mi zjadł opaleniznę!
  3.  permalink
    no ja tez znów biore tabsy jak wy to mówicie czy antyki hhih i tez cere mam super(odpukac)
    --
  4.  permalink
    A ja jestem biała i dobrze mi z tym:)
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeJun 18th 2008
     permalink
    A ja tabsów nie biorę i lepiej się czuję niż na tabsach :bigsmile: a stan skóry wolę sobie poprawiać w inny sposób niż trując swój organizm.
    --
  5.  permalink
    eee tam
    ja z natury jestem blada jak ściana ale nie znosze tego bo wygladam jakbym była chora dlatego od czasu do czasu ide na solarium i mam taki brazowy odcień ale nie za mocny bo nie lubie takiej przesady.
    Izunia widziałam na zdjeciach ,że tez jestes ładnie opalona tak w sam raz
    Moje dziecie śpi teraz ja robie reszte porzadków i jak sie obudzi jedziemy do dziadka Marka na imieniny ,zaraz do niego napisze czy przewiduje jakies lody:)
    --
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeJun 18th 2008
     permalink
    ciasteczko1984: ide na solarium i mam taki brazowy odcień ale nie za mocny bo nie lubie takiej przesady.

    z tego co widziałam na zdjęciach, to wyglądasz tak w sam raz :) W ogóle mi się nie podobają kobiety, które są bardzo mocno opalone w solarium - to widać często na pierwszy rzut oka, wyglądają obleśnie...
    --
  6.  permalink
    oj tak nieraz wychodza takie pomarańczowe aż-brrr wyglada to strasznie sztucznie i nic w tym ładnego.
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeJun 18th 2008
     permalink
    Lady kwasy owocowe na twarz które powodują że cera jest boska, to taki zabieg kosmetyczny. A tabsy to tabletki antykoncepcyjne, które z regułu maja takie działanie, że cera się polepsza!:wink::wink::wink::wink:
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeJun 18th 2008
     permalink
    Mnie nie schodziła skóra Lady, miałam troszkę czerwoną tak z 1-2 po zabiegu i tyle, robiłam 6 zabiegów co 3-4 tygodnie.
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 18th 2008
     permalink
    IWA a coś konkretnego jakiś typ może to był specjalny .... jakaś nazwa ???
  7.  permalink
    Lady, ale jak chcesz kwasy używać, to musisz sie filtrowac, i lepiej poczekaj do jesieni, żebyś przebarwień nie miała....
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeJun 18th 2008
     permalink
    Lady nic konkretnego nie wiem, ufam swojej kosmetyczce więc o szczegóły nie pytałam. Sehe ma rację - musisz poczekać do jesieni, bo to sie robi w okresie jesienno-zimowym, bo nie wolno wystawiać cery na słońce!
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeJun 18th 2008
     permalink
    Kurcze dziewczyny gdzie zakupić fajny strój kąpielowy, takiz usztywnianym stanikiem i wysokimi gatkami???
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJun 18th 2008
     permalink
    Ciacho dzięki - ja chodzę do solarium raz na jakiś czas - no właśnie jak w ogóle go mam :D
    Raczej dla przyjemności bo lubię leżeć i się wygrzewać - swego czasu nawet moja dermatolog polecała 5 min kuracje [2x w tyg przez prawie m-c] opalające w celu zasuszenia brzydkich krost na łopatkach - teraz już nie mam tego problemu :P
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJun 18th 2008
     permalink
    Ja swego czasu miałam również straszny trądzik - szczególnie jak @ przyłaziła ...
    Po solarium również mi się wszystko ładnie zasuszyło - jednak przez długi czas myłam twarz szarym mydłem - okropność, ale pomogło. Nie mam blizn i to jest najważniejsze :D
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeJun 18th 2008
     permalink
    Ja nie wiem, gdzie taki kupić, ale ja sobie zamówiłam taki:
    kostium

    Mam nadzieję, że będę się prezentować w nim równie apetycznie :wink::wink::wink:
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJun 18th 2008
     permalink
    IWA ja kupiłam na allegro - u mnie w mieście nic nie ma - wszystko jakieś takie do doopy i bleee :sad:
    Ja zaryzykowałam bez przymierzania jak również poprosiłam sprzedającego o możliwość wymiany jeśli bym machnęła się w rozmiarach. Sprzedający przystał na to i jestem zadowolona :D
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJun 18th 2008
     permalink
    No ja już pokazywałam wam - mam taki
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJun 18th 2008
     permalink
    NR ja mam miseczki usztywniane w stroju a ten co Ty zamówiłaś to jest miękki ??
    No i jest zapinany z tyłu a nie wiązany - wiązane zawsze mi się rozwiązywały - nie lubię takich ...
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeJun 18th 2008
     permalink
    Ja z zawiązywanym nigdy nie miałam problemów, więc na to w ogóle nie patrzyłam... Nie jest usztywniany stanik, nie chciałam takiego, mam małe cycki, na których miękkie lepiej wyglądają... W sumie to jeszcze go nie mam, bo dopiero w niedzielę go zamówiłam, więc jeszcze nie dotarł.
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJun 18th 2008
     permalink
    NR no mój biust mały nie jest, ale bardziej zwisający i musi mieć "trzymanko" :D
    A zamawiałaś na allegro czy przez jakiś katalog ??
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeJun 18th 2008
     permalink
    ze strony bon prix
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJun 18th 2008
     permalink
    Mnie się bardzo podoba strój FEBA COCO - on jest 3 częściowy - miseczka usztywniana, JEDNE MAJTKI W PASKI WIĄZANE,
    DRUGIE BIODRÓWKI Z FALBANKAMI - ale bardzo niziutkie - mój brzuch by wyglądał nieapetycznie :l
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJun 18th 2008
     permalink
    To są moje kolory - lubię takie zestawienie :D
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeJun 18th 2008
     permalink
    A ja się cieszę ze nie jadę nad morze bo mam straszne cycole, takie zwiędłe :cry:
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.