Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

  1.  permalink
    Ania- to ja czekam na tę fotę - uwielbiam takie z minkami :D
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeJun 18th 2008
     permalink
    OO, Ania, czyżbyś też miała terrorystę w domu?
    Bo mnie się czasem wydaje, że mam w domu jedno gniazdo al-kaidy.
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJun 18th 2008 zmieniony
     permalink
    Aga dokładnie - muszę nagrać :D
    Ja jak to słyszę to dosłownie morda mi się sama śmieje - rozumieją mnie bo widzę to w ich oczach, ale tylko kombinują aby zrobić mi psikusa :P

    Ania nasze chłopaki to rówieśniki - wcześniaki i po przejściach - jeszcze dadzą nam popalić :D
    Krzyś nie złe ziółko jak moje łobuzy ...
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJun 18th 2008
     permalink
    NR no u mnie dwóch małych terrorystów jest od poczęcia :rolling:
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJun 18th 2008
     permalink
    pamietam ze na Gabrysie mowilismy per "binladenka" hehehe

    Izunia a mowia ze wczesniaki i po przejsciach to zlote dzieci... cos u nas sie to nie potwierdza :D
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJun 18th 2008
     permalink
    Tiaaaaaa - zgadzam się z Tobą :D
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeJun 18th 2008
     permalink
    Ja mówię na Cyryla ostatnio "kurczaczku", ale jak mnie wkurza to tylko "osama" albo "binladen"
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeJun 18th 2008
     permalink
    Dobranoc drogie Panie, kładę się póki mam jeszcze siły dojść do łóżka - cały prawie dzień siedziałam przy 2 komputerze i złożyłam 1 z 4 hihihi Dzieci będą zaskoczone bo całkiem fajny i szybki wyszedł :) i ja też sie cieszę
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJun 18th 2008
     permalink
    And kolorowych snów :D
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJun 18th 2008
     permalink
    And poskojnej nocy
  2.  permalink
    Kurcze- and =- to sporo macie w domu tych komputerów :) ja mam tylko 2 :)
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeJun 18th 2008
     permalink
    Aga ja też już tylko 2 :) Wczoraj kolega przyniósł starą puszkę - czy coś się da z tym zrobić jak już "coś" z tym zrobiliśmy stwierdził że ona jest dla nas hihihi a 2 pozostałe miałam w podobny sposób - sąsiadka 3 lata temu kupiła synkowi nowy a szroty chciała wywalić dzis z tych szrotów plus ten co miały dzieci powstał ładniutki Pentiumek z pamięcią ponad 300MB dosyć szybki miejsce na dysku to aż 12gb ale dzieciom wystarczy (musi) hihihi Może kiedyś jeszcze procesor im sie zmieni bo takiego niestety nie mamy. Łączny koszt jaki ponieśliśmy na ich komputer to było około 60zł 4lata temu - kiedy kupiliśmy obudowę z wentylatorem i płytą główną :) A reszta to już "złom" od osób które kupiły nowy a stary chciały wystawić na śmietnik :) Jutro rozbiorę 2 puszki do końca i samiuteńką obudowę wystawie złomiarzowi a części spakuję w kartonik i sie przydadzą na jakieś podmianki
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeJun 18th 2008
     permalink
    Wcinam zupkę chińską ser w ziołach - już zapomniałam jakie to pyszne hihihi
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJun 18th 2008
     permalink
    And a czy to nie czasem z Konorra ??
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeJun 18th 2008
     permalink
    chyba tak :) Mniam mniam :hungry:
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJun 18th 2008
     permalink
    komputer Gabrysi zlozylismy w podobny sposob tyle ze z naszego starego i z tego co kolezanka wywalala... jak ten siada to w odsieczy jeszcze mlodej jest :P
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJun 18th 2008
     permalink
    Też lubiłam tą zupkę - kurcze, ale smaka narobiłaś :P
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJun 18th 2008
     permalink
    ja nie zapomne jak moi uczniowie kupowali zupki chinskie (vifon) i wcinali ten makaron na sucho... raz tez kupilam z ciekawosci i powiem wam ze na sucho niezla przegryzka jest ten makaronik :P rzadko jadam takie zupy ale nim zaleje to zawsze troche makaronu teraz podgryze :D
  3.  permalink
    A ja z knorra uwielbiam pure ziemniaczane z boczkiem i cebulką. Niezdrowe toto ale pyszne
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJun 18th 2008
     permalink
    ojjj Aga nie rob smaka... jak na studia jezdzilam to zarlam to puree i popijalam barszczem czerownym :D
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeJun 18th 2008
     permalink
    Izuniu na dzisiejszy wieczór to jest TO czego mi się chciało :D Dawno nie jadłam i może dlatego tak wyborne danie mi się zrobiło :)
    Ok a teraz już najedzona znikam do łóżeczka bo rano trzeba wstać :/ a wtym tygodniu mi to ciężko wychodzi cosik
    Jutro muszę poprać i powiesić na dworze bo ma być ciepło więc może i ze 3 pralki puszczę - automat super rzecz ale czasami mocno mi brakuje frani ... dziś bym już sobie werande zawaliła tymi "naj" rzeczami a tak jutro w rączkach te lepsze dędę prać
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJun 18th 2008
     permalink
    Kochane je też zmykam do łóżka - spokojnej nocki dla Was :D
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJun 18th 2008
     permalink
    Izunia i bez wstawania :P
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeJun 19th 2008
     permalink
    Witam,
    Cyryl obudził się o 5. Na szczęście, Paweł się nim zajął, bo ja nie byłam w stanie oczu otworzyć i wkurzało mnie, że wędruje do szafy (nie wiem kiedy przyszedł do nas do łóżka :shocked:). Coś tam jeszcze dospałam, ale i tak jestem martwa. Chyba muszę kawusię skądś wykombinować.
    --
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeJun 19th 2008
     permalink
    NR witaj
    A mój Mati przesypia już prawie całe noce, budzi się około 5 zje i dalej śpi. Super troche dłużej mozna pospać.
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeJun 19th 2008
     permalink
    Cześć dziewczyny!
    No moja Oliwka dzisiaj nawet nie raczyła pożegnać się z rodzicami tylko po 6 jeszcze sobie smacznie spała i to od. 20.30.

    Dla kogo kawka:
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJun 19th 2008
     permalink
    no a ja juz sie cieszylam ze mi sie dziecie przestawilo ale widze ze to jakas spiaca noc byla ;) Krzysko normalnie ok 5-6 sie budzi na cycka i z nami dosypia do rana (czasami i do 10!) ale dzisaij pobil swoj rekord spania "ciagiem" od 20:30 do 7:20... jak dla mnie bomba tylko cycki z lekka przeciekly ;)
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJun 19th 2008
     permalink
    ekipa juz wyszykowana wiec lecimy poopiekowac sie babcia i tata... mam nadzieje ze nie bedzie upalu bo na 4 pietrze to idzie odplynac.. teraz tylko musze logistycznie opracowac jak ja sie z tym wszystkim na gore wniose (zabawki, zapasowe ubrania etc)
    milego dnia dziewczyny!
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeJun 19th 2008
     permalink
    Aniu powodzenia :wink:
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeJun 19th 2008
     permalink
    Witajcie na kawie. Weronika dała pospać do 7 ale mój kochany synuś obudził mnie o 5 :shocked: Niby podsypiałam jeszcze i nawet mi się śniły bzdurki ale jestem jakaś zamotana
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeJun 19th 2008
     permalink
    Dziewczyny co polecacie do wyprania dywanów ? Myślałam o tym proszku Vanish który jest reklamowany ale cena około 30zł za coś niesprawdzonego do mnie mało przemawia. Kiedyś kupowałam płyn jakiś (nie pamiętam nazwy) ale szorowanie było pianą z niego i wcale nierewelacyjny - może coś znacie co mnie nie wykończy a pomoże mi wyprać te cholerne dywany?
    --
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeJun 19th 2008
     permalink
    hej kobity,upal,o 3 wypad na plaze a teraz obiadek i sprzatanko.AND niestety nie wiem...ty w ciazy i dywan chcesz prac??????????????!!!!!!!!!!!!!!1
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJun 19th 2008
     permalink
    Jestem i ja :D
    Kawę parzę bo głowa jakoś mnie pobolewa ...
    Ania powodzenia - obyś nie miała ciężkiego dnia.
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeJun 19th 2008
     permalink
    Ewa ktoś to musi zrobić i to jak najszybciej - dlatego myślę o jakimś cudzie przy którym nie trzeba aż tak sie namęczyć. Mój małż mi pomoże ale wiesz jak to z panami jest :/ Nie mogę już patrzeć na szare kolana Weroniki
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 19th 2008
     permalink
    Witam z rana ..... zastanawiam się czy kawusi się napić tej chemii bo rozpuszczalnej czy herbatki hmmmmm
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJun 19th 2008
     permalink
    Lady co tam u Was ?? Gdzie się wczoraj odziewałaś :D
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 19th 2008
     permalink
    kawa NIET herbata NIET - koktail truskawkowy DA
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 19th 2008
     permalink
    Iza chora jestem .... dopadł mnie katar i gardło więc nie potrafię za bardzo mówić :(
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 19th 2008
     permalink
    a treraz chciałam przebrnąć przez ilość postów przez Was napisanych no i ciężko mi to idzie więc spasowałam .............
  4.  permalink
    Hej dziewczyny, ja tez już jestem, dzisiaj na wodzie tylko bo żoładek mi daje znać ehh:(
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 19th 2008
     permalink
    She przy problemach żołądkowych staja się nie być tylko na samej wodzie .... sucharek czy chlebek tylko z masełkiem!
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeJun 19th 2008
     permalink
    Ja tez mam smaka na truskawki
    Lady bidulko zdrówka życze
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 19th 2008
     permalink
    myszorko dziękuję i nawet nie wiem dlaczego mnie to badziewie dopadło :(( najlepszy mam głos hi hi hi Julka na mnie dziwnie patrzy jak do niej mówię!!!
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJun 19th 2008
     permalink
    Dronka to gdzie się tak doprawiłaś - przewiało Cię czy co ... ??
    Ja również zdróweczka życzę i nie zaraź tylko najmłodszego szczęścia :D
  5.  permalink
    Lady, to na moje życzenie wlasne te problemy:(, w poniedziałek źle sie czułam, zatrułam się, i pn i wtorek jadłam tylko bułkę, a wczoraj lepiej sie czułam i dałam sie namówic na big maca to mam teraz ehh:( na własne życzenie:(
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeJun 19th 2008
     permalink
    She walnij sobie kielicha czystej z dużą ilościa pieprzu rozgrzeje Ci żoładek.
    --
  6.  permalink
    Myszorka ciekawa metoda:))
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeJun 19th 2008
     permalink
    She mnie to pomaga, teraz nie stosuje tego bo karmie ale wczesniej lekarstwo jak znalazł.
    --
  7.  permalink
    Myszorka, jak po powrocie do domu nadal się tak będę czuła to chyba to wypróbuje:)
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJun 19th 2008 zmieniony
     permalink
    Myszorka to samą miksturę robi mój M - ja nie przełknę wódki jak mnie boli żołądek tym bardziej z pieprzem ...
    Ponoć ból mija jak ręką odjął - a ja zazwyczaj się męczę ...
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.