Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 19th 2008
     permalink
    a Ja wróciłam.... kupiłam Julci ciemne welurkowe spodnie dresowe aby na wsi brudziła się ile wejdzie do tego ciemne krótkie spodenki i getry ciemne...niestety na jasne się nie piszę ze względu na fakt, że tam jest czysta wieś i chociaż jest czysty klikat to niestety piachu nie brakuje jak i w chlewie będzie bardzo brudno...

    aaa i kupiłam buciki z befado takie przejściówki bo nie sandały i nie pełne kryte - róż z dzinsem!!!
    Ja na szczęście moje jako tako nic nie potrzebuję dam sobie radę z tym co mam!!!
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJun 19th 2008
     permalink
    widze ze wy dzisiaj zakupowo - pakowaniowe :) ja spacerow dzisiaj nie uskutecznialam ale na balkonie z dzieciakami posiedzialam i w sumie juz dzisiaj sie nigdzie nei wybieram bo jakas zmeczona jestem

    Magg, Izunia no to udanych ostatnich zakupow i oby same letnie rzeczy wam byly potrzebne :)

    NR wspolczuje przygody z okiem. przyloz sobie fusy - zaparz herbate lisciasta,przestudz, zlej wode a fusy takie wilgotne naloz na siniaka. szybciej zmieni koloryt i zamaist schodzic 5dni pozbedziesz sie go w 2 tyle ze kuracje trzeba powtarzac pare razy dziennie.

    patent z wodka z pieprzem na bol zoaldka jest idealny, tudziez lyzka nalewki z orzecha wloskiego na spirycie 90%
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeJun 19th 2008
     permalink
    Wiecie co tak wczoraj sobie wbiłam do głowy te super piękne paznokcie że dziś zaczęłam szukać co mi będzie potrzebne - marzy mi się French ehh i chyba na marzeniu sie zakończy bo pomimo moich szczerych chęci pięknie on wygląda ale na równych i prostych pazurkach :( a ja mam 2 brzydkie i mi sie zwijają lekko (drzwi od auta nie lubiły mojej ręki) Więc chyba faktycznie sztuczne, albo zapomnij o tym :( i skończy sie raczej na tym 2
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJun 19th 2008
     permalink
    And mi wlasnie odrasta paznokiec po przygodzie z drzwiami ;)

    ps. dostalas juz podwyzke za N?? szlak czlowieka moze trafic... w ciagu 1.5roku 18zl podrozalo ::devil:
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeJun 19th 2008
     permalink
    Nie Aniu ale może decyduje umowa - bo my wzięliśmy tylko na rok (właściwie 15m-cy) i łącznie z podstawowym mamy 4 pakiety za 48zł
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJun 19th 2008
     permalink
    a no to was nie obejmie... my mielismy minimum ktore trzeba wziac czyli 2pakiety i stad podwyzka.. jak pralismy w lutym rok temu to pakiet 10zl kosztowal (teraz 16) i pakiet informacja-rozrywka byl za free a teraz kolejne 6doplacic trzeba
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 19th 2008
     permalink
    And uważam, że pomimo iz np 2 masz jakieś "wadliwe" to nie zaszkodzi użyć lakieru - nic ciemnego - takiego letniego jasnego :)) zawsze to ładnie i czysto wygląda!
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeJun 19th 2008
     permalink
    Dronko ale już French odpada :( cos pastelowego pewnie mnie skusi ale nie wiem jaki kolorek bo nie wiem w co sie ubiore :/ nie mam takich wyjsciowych ciuchów a tym bardziej na ciążę :( w garsonkę się nie zmieszczę i pewnie stanie na tym że czarne spodnie na kant i jasna szara długa marynarka a pod spód biała bluzeczka jakaś na ramiączkach :/ wcale mi się nie uśmiecha to ale napewno nie będę kupować ciuchów!
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeJun 19th 2008
     permalink
    Ps Aniu my mamy 3 pakiety po 16zł plus podstawowy 0zł (wzielismy pakiety "kultura nauka świat" Dzieci "hity filmowe") to nam się najbardziej opłacało wchodziliśmy w promocji 0zł pełen pakiet 3miesiące no i kolejny plus że nie na 2 lata :)
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeJun 19th 2008
     permalink
    Hit dnia dzisiejszego w wydaniu blondynki...
    Wychodząc z domu nie mogłam znaleźć karty do bankomatu - Andrzej na szybkiego mi ją dał i pobiegł po dzieciaki a ja spacerkiem do sklepu po dosłownie 1 rzecz... Chciałam zapłacić kartą a tu zong - transakcja odrzucona, mówię proszę jeszcze raz bo na koncie są pieniądze to samo odrzucona. Zła wróciłam do domu. Przed 18stą wyskoczyłam z Anią do Schleckera mleko dla małej kaszka i kilka pierdołek - oczywiście płacę kartą, ten terminal jest mądrzejszy i podał komunikat "karta nie ważna" hmm jak nie ważna jak ważna! drugi raz to samo... coś mnie tknęło patrzę na kartę - ważność do marca :/ Zadzwoniłam do And że dał mi starą kartę anulowałam paragon i tyle wrrr Wściekłam sie jak nie wiem co - And biegł z 2 kartą i zrobiliśmy te zakupy ale już gotówką... Teraz siedzę i się śmieję sama z siebie ale wściekłam się niesamowicie
    --
  1.  permalink
    Jezu- 48 zł za telewizję?:shocked:
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJun 19th 2008
     permalink
    And ja taki numer odstawilam na wyjezdzie... karta zostala 150km od sklepu i to dopiero byl problem :P na szczescie kredytowa na czarna godzine mielismy ze soba ale kicha jak diabli w sklepie :shocked:

    mam nadzieje ze moj dziec zaraz padnie bo chce obejrzec mecz dzisaij Niemcy - Portugalia. jestem za Portugalczykami... i nie ze wzgledu na ROnaldo ale na Nuno Gomes :p
  2.  permalink
    dziewczyny - udanego urlopu- dużo słonca i niezapomnianych chwil :) I wracejcie opalone, zdrowe i szczesliwe :swingin:
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJun 19th 2008
     permalink
    Ja będę z doskoku :D
    No nie dziękuję hihihiiii :*
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJun 19th 2008
     permalink
    oooo Izunia :) a ja ci produkcje zyczeniowa pod wykresem strzelilam bo myslalam ze juz nie zajrzysz :P

    jak pakowanie?
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJun 19th 2008
     permalink
    Ha Aniu stwierdziliśmy, że jutro trzeba kupić większą torbę podróżną - dobrze, że M ma wolne hihihiiiii :P
    Dzisiejsze zakupy przełożone na jutro bo zasiedziałam się u kosmetyczki :D
  3.  permalink
    Oj- a mi sie pochrzaniło,ze Ty juz jutro rano jedziesz:/ gapa ze mnie :shamed:
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeJun 19th 2008
     permalink
    Wiesz Aniu gdyby nie to że zostało nam mleka tylko na dobranoc to pewnie bym nie szła dzisiaj i może jakoś bym zauważyła :/ A tak to leciałam bo na rano już nie było
    Mała jest okropna :( Jeszcze taką marudą nie była nigdy wrrr idą jej zęby - dziąsło wielkie i na górze i na dole aż do 4, na dole widać 2 i 3 na górze 3, ani żele ani czopki nie pomagają :( mam dosyć i ona też
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJun 19th 2008
     permalink
    dziewczyny a to dzisiaj nie piatek???
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJun 19th 2008
     permalink
    Aga jedziemy nocą - lepiej dla nas i maluchów :D
    Mniejszy ruch no i zawsze mogę M zmienić za kółkiem ...
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeJun 19th 2008
     permalink
    kuuu.... gol dla niemcòw....ufffa...
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJun 19th 2008
     permalink
    Ania a wiesz, że mi się też pierdzieli :rolling:
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJun 19th 2008
     permalink
    no i jeszcze dzisiaj tylu uczniow na zakonczenie roku szlo...
    dzieko sasiadow mnie z tropu wybilo :devil::devil::devil:
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJun 19th 2008
     permalink
    No Niemcy już 2:0 prowadzą ...
  4.  permalink
    No własnie- mi tez się pochrzanilo przez to zakonczenie roku :) Wiecie, jak ja się strasznie ciesze ze juz sa wakacje? Wreszcie odpoczynek od pilnowania lekcji, zrywania porannego jeczącego dziecia i zero wywiadówek. Ufff :cheer:
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJun 19th 2008
     permalink
    wstyd sie przyznac ale jako nauczyciel ja na wakacje tez czekalam jak na zbawienie :shamed:
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJun 19th 2008
     permalink
    Ania czemu wstyd - nauczyciel też człowiek i ma prawo do odpoczynku :D
    Aga wyobrażam sobie Twoją radość - skaczesz ?? :P
  5.  permalink
    Pewnie :D :cheer:
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJun 19th 2008
     permalink
    aaa ciacho wlasnie bramke strzelilo :)
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeJun 19th 2008
     permalink
    a mnie sie marza wakacje :) kazdy gdzies wyjezdza a mnie tylko czeka trawa przed blokiem :P i malenki basenik dla Kacperka na trawce tak jak dzis ;)
    --
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeJun 19th 2008
     permalink
    mnie tez sie marza wczasy w polskich gòrach ,takie ze sniadaniem ,obiadem i kolacja,dwa tyg,ale na razie mnie nie stac,jak zaczne pracowac to na pewno pojedziemy...
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeJun 19th 2008
     permalink
    jakbym miala morze pod nosem to bym nawet nie myslala o wyjezdzie :P
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJun 19th 2008
     permalink
    oooj tak w gory bym pojechala baaardzo chetnie tylko ze to juz przejechac cala PL musimy... znajomi maja fajna tania kwatere i pani ponoc pysznie gotuje, moze kiedys skorzystamy z ich doswiadczen i wyruszymy na gorskie szlaki :)
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeJun 19th 2008
     permalink
    kwiat ,ja za morzem nie przepadam a mam piekne plaze pod nosem,po prostu mnie nudzi...gòry to co innego...
  6.  permalink
    Czesc dziewczyny ,no ni mam dzisiaj czasu nic kompletnie,do jutra papaa
    --
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeJun 19th 2008
     permalink
    ciacho papa
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJun 19th 2008
     permalink
    ciekawa zaleznosc ze ludzi z gor ciagnie nad morze i odwrotnie :P
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeJun 19th 2008
     permalink
    dobrano veve mnie wola...
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJun 19th 2008
     permalink
    Dokładnie Ania - ja mam za to po połowie - hmm nie raczej w góry bliżej no ale ...
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJun 19th 2008
     permalink
    No to zmykam - mam jeszcze troszkę do zrobienia - spokojnej nocy pa.
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeJun 19th 2008
     permalink
    Dobranoc Izunia :)
    I dobranoc dziewczyny, bo jakaś wymęczona jestem dzisiejszym dniem i zła, bo miałam dzisiaj neurologa na 18.15 (tzn. Cyryl), ale wchodzę do przychodni a pani mi oznajmia "nie przyjmuje dzisiaj pani dr" i że niby nie mogli mnie zawiadomić, bo nie ma numeru w karcie, a ja powinnam zadzwonić i potwierdzić wizytę...
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 19th 2008
     permalink
    PORTUGALIA ma szansę i trzymam za nich :))
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 19th 2008
     permalink
    Jestem kobiety ... byłam na pływalni.... :)) wymęczyłam "materiał"
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeJun 19th 2008
     permalink
    Mi na jutro przepadła wizyta u okulisty :( Rejestrowałam dzieciaki ponad m-c temu i nawet mi do głowy nie przyszło że może być zakończenie roku szkolnego w przedszkolu :/ a pani dr przyjmuje tylko godz od 15-16 :confused: i zaś miesiac czekania :(
    W ogóle jutro będzie cieżki długi i trudny dzień ale potem już wakacje :) Dla Ani od soboty dla Maluchów od 1wszego lipca :)
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 19th 2008
     permalink
    And nie wiem ale Ja bym kichała zakończenie roku szkolnego -- lekarz ważniejszy jest !!!
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 19th 2008
     permalink
    JAKIEJ FIRMY żELAZKO POLECICIE --- MOJE PADłO I MUSZę SOBIE KUPIć NOWE A JUż SAMA NIE WIEM CZY OBRACAć SIę W STAREJ FIRMIE CZY SZUKAć CZEGOś INNEGO!!!
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 19th 2008
     permalink
    Q......................Wa NIEMCY I półfinalistą wrrrrrr duuuuuuuuuupki wrrrrrrrr
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 19th 2008
     permalink
    smutny GOMES buuu
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 19th 2008
     permalink
    Kiedyś na jego cześć chciałam tak psa nazwać ale zostałam przy Gadgecie :)
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJun 19th 2008
     permalink
    no i Portugalia przegrala... Niemcy widac sie rozkrecaja chociaz mam nadzieje ze mistrzostwa nie wystrzelaja :P
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.