Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJun 20th 2008
     permalink
    Pelasiu z przyczyn burzowych nie dotarlam do sklepu po farby ale spiknelam sie z kolezanka ktorej mama tam kupuje akwarele i powiedziala zebym sie dobrze teoretycznie przygotowalam bo paniusiua ktora tam pasuje totalnie nie ma pojecia o niczym i jak idziesz po cokolwiek to nazwami trzeba operowac bo inaczej wyjdziesz z niczym... jest ytlko nadzieja ze przy sobocie mozna trafic na wlasciciela :wink:
  1.  permalink
    Aniu, to trzymam kciuki,żeby jutro ten właściciel był:))
    A wiesz, u mnie w rodzinie tańsze prezenty sierobi, na ogół 50 zł do koperty, plus jakis drobiazg
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJun 20th 2008
     permalink
    Sheh u nas sie doroslym w ogole nie robi prezentow. Chrzesniakom kupujemy 3 razy w roku - gwiazdka i urodziny tak do 70zl i dzien dziecka ok 30zl. nie obchodzimy imienin mikolajek czy 'zajaczka' wiec w skali roku to nie jest jeszcze tak zle :wink:
  2.  permalink
    czesc dziewczyny
    U nas pogoda sie tez troszke zmieniła ale zanosi sie i zanosi na burze i nic...a szkoda bo w dzień by było super powietrze
    Mały spi a ja kończe obiadek.
    słuchajcie mamy ze szwagierka taki problem tzn ona ma ze swoją córka(prawie 7 lat)
    Mał codziennie jej sie posika...idzie na dwór i wraca mokra tłumaczac sie ,że zapomniała przed wyjsciem a potem nie zdążyła lub taksie zajeła zabawa ze nie zwróciła uwagi i juz.
    Szwagierka juz tłumaczyła,prosiła a nawet ostatnio dała kare i mała nie poszła na basen.Ja nie wierze ze ona nie rozumie tego że trzeba sie w domu załatwic ale jej nawet wstyd nie jest! tzn może jest ale przed domownikami juz nie.Nawet pomyslała że moze jej załozy pieluche takąspecjalna i moze to ja oduczy.Macie jakies znajome sytuacje z tym problemem:confused:
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeJun 20th 2008
     permalink
    Magg - mam prośbę.
    Wklej mi jeszcze raz zdjęcie twojego stroju bo wczoraj nie widziałam.
    A w zamian pochwalę się swoim, zakupiłam dzisiaj na wypadzie spacerkowym z Oliwką!
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeJun 20th 2008
     permalink
  3.  permalink
    Iwa -Fajny i kolorki ciekawe jak na opalonej skórze bedzie super wyglądać
    Stanik nie dlamnie bo jakos moje cycki w takim źle wyglądaja.Mimo ,że po ciąży to nie moge na nie narzekac nosze rozmiar duże C i mam dosyć "stojące"lepiej wyglądaja w miękkim staniku
    Ten kamyszek na majtkach jest słodki-lubie takie akcenty
    --
  4.  permalink
    ładny strój Iwo:))
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeJun 20th 2008
     permalink
    ciacho i ja po ciąży nie narzekam na cycuchy tylko ja zawsze miałam rozmiar A co najwyżej małe B więc tylko takie usztywniane push-up wchodzą u mnie w rachubę.
    Mnie się podoba chociaż pareo które dostałam na urodzinki średnio to niego pasuje (właściwie wogóle) ale ciężko dokupić strój do paero - trzeba robić odwrotnie, więc kupię sobie inne. Strój dobrze na mnie leży i bardzo mi się spodobał i kolorek i fason, zwłaszcza nie za mocno wykrojone majty. Jak trafię kiedyś na jakiś strój w jednym kolorze np. pomarańczowym, czy żółtym to sobie zakupię i będzie do tego paero co dostałam, a teraz to już nie mam czasu aż tak poszukiwać, bo za tydzień z haczkiem wyjeżdżamy. Szybciek dobiorę sobie teraz paero do tego, a tamto innym razem............!:wink::wink::wink:
    --
    •  
      CommentAuthorHogatka
    • CommentTimeJun 20th 2008
     permalink
    Ciacho mnie sie wydaje ze młoda ma problem który akurat tak sie objawia, może próba zwrócenia uwagi, jeśli nie to to do lekarza wypadałoby iść bo u mnie np w rodzinie mamy coś takiego że prawie wszyscy mieliśmy brak czegoś tam co informuje mózg o tym ze należy wstac do sikania ale problemem dla nas były tylko nocki a w dzień ok, choć mnie samej też nie raz nie udało się zdązyć jak za długo wstrzymałam a powiem ze u mnie taki problem trwał do 14 roku zycia a z trzymaniem moczu mam do dziś ze jak za długo bym wstrzymała to wtedy stara bab ze mnie a bym się mogła wstydu najeść. NIech przedyskutują problem z pediatrą, bo może kary jeszcze bardziej pogłębią zamiast pomóc.
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJun 20th 2008 zmieniony
     permalink
    Iwa no zalezy dla kogo malo wyciety ;) mi najbardziej podobaja sie takie z szortami ale osobiscie to tylko jednoczesciowy wciagam i obowiazkowo pareo
    ten jest np wg mnie super przy duzym biuscie tylko szkoda ze figury brak :P
    ds

    Ciacho moim zdaniem karanie moze tylko 'zaostrzyc' sytuacje i suma sumarum dziecko sie w sobie zamknie. a to ze sie nie wstydzi jest jednak trudne do stwierdzenia i byc moze przyjela taka postawe skoro widzi ze tym moze wyprowadzic rodzicow z rownowagi. ja bym obstawiala problem natury psychologicznej lub jakis fizjologiczny - warto moze sie wybrac nie tylko do pediatry ale i urologa...
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJun 20th 2008
     permalink
    a ja mam pytanie - czy oplacacie abonament rtv?? jesli nie to jak jest z kontrolami? u nas sprawdzaja no i za kazdy dzien zwloki w zaplacie nawet tej co miesiac wlepiaja odsetki
  5.  permalink
    no dziewczyny dzieki za opinie ,napomne jej bo narzucac nic nie moge to temat troche wstydliwy.Dodam,że nie jest wyzywana za to a jedynie powiedziane ma ,że po prostu"nasikasz to na basen nie pójdziesz" Ja juz dawno bym z nia poszła na jej miejscu do lekarza ...no cóż
    a mała naprawde widac ,że ma to gdzieś chyba że jest świetną aktorka
    --
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeJun 20th 2008
     permalink
    ANULA ,tu tez sie powinno placic,przszlo nam do zaplacenia ,ale mòj M NIE ZAPLACIL a oni wyslali ,list ze przyjda sprawdzic a mòj M i tak nie placi,a co z tego wyniknie to nie wiem...
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeJun 20th 2008
     permalink
    kurcze ,upal na maxa a ja w podkoszuleczku na plazy jak wariatka,i majtach od starego stroju,a veve UWIELBIA MORZE,zeby jej sie nie zmienilo ,bo sa tez dzieci ktòre placza...
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeJun 20th 2008
     permalink
    ja to juz nie patrze na kolorki stroju,tylko zeby cos wlozyc na siebie...
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeJun 20th 2008
     permalink
    A ja padłam ze zmęczenia... po 19,30 wróciłam dopiero do domu ale było cudownie!
    Kluchę miałam w gardle jak Ania odbierała świadectwo
    Pożegnanie zerówkowiczów, łzy wzruszenie ale i radość :) Nasze dzieci zatańczyły pierwszego w życiu poloneza (aż się rozkleiłam) Potem podziękowania piosenki i na koniec dyplomy i nagrody - bajkowe słowniki ortograficzne
    A na koniec piknik w przedszkolu - małe wystepy dzieci i przedstawienie "calineczka" Spektakl tworzyli mali aktorzy - dzieci! i rodzice :) Gabi była Motylkiem :) Jejku jakaż ona była dumna!
    Do przedszkola przyjeżdża Pani na warsztaty - tak raz na pół roku. I wtedy dzieciaki dostają role, tłumaczone jest im zachowanie na scenie itd. Wiadomo w 3 minuty nie nauczą się ról więc Pani im mówi co i jakim tonem maja powiedzieć :) Super i aż jestem pod wrażeniem też tej Pani bo jest niesamowita dla tych dzieciaczków. Jak uda mi sie powyciagam jakieś zdjecia z filmików i powklejam - ale dziś nie mam już sił
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJun 20th 2008
     permalink
    ... Słońce nad nami, piasek pod stopami, zimne piffko, ciepła woda - cudowne wakacje ...
    Pa dziewczynki do kliknięcia za 2 tygodnie :D
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJun 20th 2008
     permalink
    Izunia szczesliwej podrozy i jeszcze szczesliwszego czasu nad Baltykiem...

    And nie ma jak to matka dumna ze swojego narybku :)
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeJun 20th 2008
     permalink
    Izuniu odpoczywaj :)

    Aniu i to bardzo :) Błysk w ich oku to bezcenna rzecz :) Weronika bardzo dzielnie to zniosła i była kochana bardzo i grzeczna - padła ze zmeczenia (tak samo jak K i G) tyle że od 7 rano spała raz - 20 minut
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 20th 2008
     permalink
    Izunia chociaż eskiem daj znać jak jest :)) no i piasku mi Bałtyciego przywieź hi hi hi
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJun 20th 2008
     permalink
    ktora oglada mecz? Chorwacja vs Turcja... na myspace szal - masa znanych mi Polek kibicuje Turkom... chociaz biorac pod uwage ich walecznosc to niech wygraja i dokopia pozniej Niemcom :P
  6.  permalink
    Izunia- jeszcze raz udanego urlopu :)
    Magg- Tobie oczywiscie tez tego zyczę, bo chyba wyjezdzasz w tym samym terminie...

    And- gratulacje :)
    To jaka srednia na Ani świadectwie?
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeJun 20th 2008
     permalink
    Hej kobiety, padnięta jestem jak nie wiem co, mózg mam wyjałowiony ze wszystkich mądrzejszych mysli ale jeszcze tylko poniedziałek i URLOP :bigsmile:
  7.  permalink
    wow- jemma - zazdraszczam :)
    Gdzie w koncu jedziecie? Znalazłas jakieś fajne miejsce?
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeJun 20th 2008
     permalink
    Było ciężko znaleźć coś wolnego , zostało nam Chłapowo hehe - 150 mieszkańców , ale mam nadzieję, ze dobre towarzystwo wystarczy :wink:
  8.  permalink
    jakis link pokazesz?
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeJun 20th 2008 zmieniony
     permalink
    oland warunki takie jakie widać, ale musimy się liczyć z możliwościami finasowymi wszystkich
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJun 20th 2008
     permalink
    a mi sie tam podoba :) a cena chyba jak na sezon to 50zl to calkiem przyzwoita z tego co sie orientowalam...
  9.  permalink
    Wg mnie super. ja wcale na wakacjach nie oczekuję full wypasu- lubie ośrodki i kempingi :)
  10.  permalink
    no ja tez juz mam zarezerwowane w Kołobrzegu jedziemy od 1 do 7 lipca jupiiiiiiiii
    --
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeJun 20th 2008
     permalink
    łazienka mogła by byc nieco lepsza :wink: zależało nam na domkach
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJun 20th 2008
     permalink
    Ciacho to bylo sie z Izunia dogadywac bo oni tez w Kolobrzegu sa do 5 lipca :)
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeJun 20th 2008
     permalink
    ciacho my jedziemy w podobnym terminie bo 1-6.07 :)
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJun 20th 2008
     permalink
    Jemma moje jedyne ALE do tych domkow to wejscie na gore... szczegolnie dla panow po spozyciu moze okazac sie - trudne do pokonania :D
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeJun 20th 2008
     permalink
    hehe, faktycznie wygląda przerażająco; chyba jednak nie są az tak strome tylko zdjęcie się zwęża przy otwieraniu
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJun 20th 2008
     permalink
    Jemma no zebys sie nie zdziwila... bylam kiedys na biwaku z klasa gdzie czesc domkow miala wejscie jak po drabinie... od razu musieli nam inne dac bo ja na swoja odpowiedzialnosc dzieci nie chcialam tam zostawic
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeJun 20th 2008
     permalink
    nie strasz, bo to my mamy spać na górze :shocked:
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJun 20th 2008
     permalink
    no przy Maksiu to z deka ryzykowne.. ja bym wybrala dol zeby dziecka schody tak nie kusily... zawsze trudniej wejsc niz spasc :confused:
  11.  permalink
    mi się te domki podobaja - przyjamniej intrenetowo- bo nie byłam w tym osrodku

    http://www.zlotaplaza.ta.pl/
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeJun 20th 2008
     permalink
    bardzo fajne, nie pamiętam, zebym się na nie natknęła na necie
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJun 20th 2008
     permalink
    Aga no ale ceny tez fajne maja... ponad 100zl roznicy miedzy sezonem a czerwcem i wrzesniem...wyjazdy tylko dla osob bez dzieci w wieku szkolnym :devil:
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJun 20th 2008
     permalink
    baaa miedzy poczatkiem czerwca a lipcem to az 170zl za domek :shocked:
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 20th 2008
     permalink
    witam Was..... jeju jakoś nie chce mi się klikać na necie dzisiaj ... jestem jakaś zdołowana i padnięta :(
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeJun 20th 2008
     permalink
    wszyscy nad morze ????? a nikt w gòry??????????
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeJun 20th 2008
     permalink
    z dzieciakami ?????? :wink:
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeJun 20th 2008
     permalink
    LADY a czym zdolowana???
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeJun 20th 2008
     permalink
    ja tam za rok w gòry ,jade z VEVE ,MORZE MAM NA CO DZIEN...
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeJun 20th 2008
     permalink
    ja jestem leń i za górami nie przepadam, za to morze i jeziora to moja miłośc od dziecka
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJun 20th 2008
     permalink
    Jemma to szkoda ze na mazury nie jedziecie bo byscie na kawe po drodze wpadli :)
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.