Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJun 20th 2008
     permalink
    Ewa przyznaj sie ze ty bardziej do rodziny chcesz jechac niz w gory dla samych gor :)

    my w gory mysle ze wybierzemy sie jak Krzysko z 4lata bedzie mial nie wczesniej...
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeJun 20th 2008
     permalink
    Mazury jak dla nas za daleko :/ poza tym tato z Kaszub więc siła rzeczy Pojezierze Kaszubskie jest mi bliższe :)
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJun 20th 2008
     permalink
    a my mamy w gory strasznie daleko... na szczescie na mazury ok 120km :)
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeJun 20th 2008
     permalink
    za to u nas wszystkie szkolene wycieczki były obowiązkowo w góry; najczęsciej Jelenia Góra albo Karpacz; mnie to jakoś nie "kręci" :wink:
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJun 20th 2008
     permalink
    Jemma no to jezdzilysmy w te same miejsca :)
    chociaz i tak najmilej wspominam 3 tyg w Limanowej na obozie jezykowym i wypady do Nowego Sacza i Zakopca :)
  1.  permalink
    Mam to samo- uwielbiam byc tam, gdzie jest woda. Lubie lezec i się opalac i wszystko miec w nosie. Jak pojechałam nad morze z moja przyjaciółka to przychodziłysmy na plaze jako jedne z pierwszych i jako jedne z oststnich wychodziłyśmy. Lenistwo było totalne- przez cały pobyt nawet sobie nie zrobiłysmy kanapki- wszystko gotowce :bigsmile: Ech- to był raj....
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJun 20th 2008
     permalink
    jednym slowem kategoria LENIWIEC :)

    DS
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 20th 2008
     permalink
    Ania do Limanowej są częste obozy nawet i u mnie na śląsku ...
    Mam niedaleko :))
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 20th 2008
     permalink
    ewa a Ja na mazury mmm kocham te strony :)) tam się poniekąd wychowałam :))
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 20th 2008
     permalink
    ewa jakoś myśli mi się kołują wokół tego zdarzenia o którym dzisiaj pisałam - zginął chłopak co biegł do autobusu i nie zauważył tramwaju, który go zabrał ze sobą i do tego przejechał.... jeju ryczeć mi się chce na samą myśl!!!
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJun 20th 2008
     permalink
    Lady no wierze ze zostaje jakis szok... szkoda chlopaka [*]
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 20th 2008
     permalink
    W Chorzowie na ul. Katowickiej 13-letni chłopiec zginął potrącony przez tramwaj.
    Policjanci z Chorzowa wyjaśniają dokładne okoliczności wypadku, do jakiego doszło wczoraj tuż przed 15.00 na ul. Katowickiej. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 13-letni mieszkaniec tego miasta, wybiegając zza tramwaju, wpadł pod drugi tramwaj jadący z przeciwka. W wyniku doznanych obrażeń nastolatek zmarł.
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 20th 2008
     permalink
    Ania szoook to mało powiedziane.... przecież tramwaje u nas jeźdzą wszędzie... na deptaku na środku jest torowisko gdzie jedzie tramwaj... oni czasami jak idioty jadą ta szybko
  2.  permalink
    Dziewczyny, byłam na urodzinach, wróciłam kilka minut temu i od razu poszłąm na tv zobaczyć jak mecz, a tam dwie takie akcje w dogrywce, że aż miło się patrzyło, i 1:1, będą karniaki. Żeby nasi tak grali....
    -- http://cudmania.blox.pl/html
  3.  permalink
    Turcja wygrała, ale super:)))
    -- http://cudmania.blox.pl/html
  4.  permalink
    Jak spotkam Izunie-wierze ze ja poznam,na pewno nie przejde obojętnie obok.no szkoda w takim razie bede sie rozgladac za Nia
    --
  5.  permalink
    a w ogóle to witam sobotnio u nas szaro i ponuro ale ja wybieram sie do miasta wiec mam nadzieje ze padać do południa nie bedzie,potem moze:)
    dzisiaj ja zapraszam na sniadanko

    http://www.biuroimprez.pl/g_zamowienia/kanapki_bankietowe_35,00_d.jpg
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeJun 21st 2008
     permalink
    Witajcie na rannej kawie :) Moje dzieci mnie obudziły o 6 :/ kurde w tygodniu o 7 ciężko co niektórych ciężko dobudzić a w dni wolne to nie śpią od bladego świtu
    Aga pytałaś o średnią Anki - może nie super wysoka bo "tylko" 4,86, zachowała pozycje 3 w klasie z półrocza przed nią są średnie powyżej 5, wg mnie jak na 5 klasę i 2 języki to i tak super (niemiecki i angielski 5) Będę bardzo szczęśliwa jak takie oceny zachowa w 6 klasie choć będzie jej ciut trudniej bo odpada część przedmiotów i nie będzie już np 6 z muzyki :) Ale to i tak zdolna baba i jak zacznie się uczyc to może być jeszcze lepsza - tylko że z książką to ja ją rzadko widzę a lekcje najczęściej odrabia "na kolanie"
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeJun 21st 2008
     permalink
    Ciacho mniam mniam takie sniadanko smaka mi robisz :)
    --
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeJun 21st 2008
     permalink
    lady ROZUMIEM ,JAK MòJ KOLEGA Z PRACY dowiedzial sie ze ma raka mòzgu,to tez do tej pory mnie dòl lapie...MAZURY TEZ LUBIE ,piekne sa i nie nudne,morze mnie nudzi ,wzdlòz plazy ,tylko spaceruje sie,piachu nie cierpie,ale mimo to zVEVE ZAPYLAM co dziennie...ANULA ,GòRY chyba mam we krwi...
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeJun 21st 2008
     permalink
    Witam :)
    And, super średnią ma Twoja Córcia :) Gratuluję :)

    u nas Cyrylus pierwszy raz spał od 20.30 do 6 - szok! Ale i tak się nie wyspałam, bo oglądaliśmy mecz... Mecz był super, ale mi się podobało jak grali - no i ta końcówka - miodzio :)
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeJun 21st 2008
     permalink
    Część dziewczyny!

    Ciacho dzięki za kanapeczki - pychotka.
    A teraz poproszę o kawkę z cukrem i mleczkiem, b o mi się dzisiaj nie chce robić!:bigsmile::wink:
    --
    •  
      CommentAuthorHogatka
    • CommentTimeJun 21st 2008
     permalink
    Witam
    Wczoraj jak wreszcie was nadrobiłam i napisałam mega posta to zrobili mi przerwe w dostawie neta wrr.
    O Izunia juz pojechała, Magg pewnie też.
    Ja wybywam za tydzień do ojca na dwa tygodnie, musiałam też zakupić sobie strój wasze fajne, ja kupiłam przez allegro bo ja niewymiarowa baba jestem pod biustem 70 miseczka E a majteczki rozm 38 w sklepie cięzko takie dostać a jak znalazłam w jednym sklepie to cena bagatela 489 złotych.
    No i sie popisałam moje szczęście znowu syrenę łączyło , jak przez ostatnie dwa tygodnie.
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 21st 2008
     permalink
    ewa w cholerę czasami na ten świat jestem zła jeśli śmierć dotyczy dzieci..... wg mnie one nic jeszcze nie zrobiły złego, nic nie osiągnęły i nie osiągną...
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 21st 2008
     permalink
    Witam z rana ... moje dziecko chociaż o 7 mnie obudziło to spało jeszcze do 9 więc i Ja ciutkę pospałam
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 21st 2008
     permalink
    HOGATKO ale Ty masz figurę :))
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 21st 2008
     permalink
    Hogatko hmmm będziesz miała czas do opalania się tam gdzie jedziesz ???
    •  
      CommentAuthorHogatka
    • CommentTimeJun 21st 2008
     permalink
    Lady ja jak jestem u ojca to zawsze na pogorię smigam i ja nigdy nie opalam się leżąc wolę w ruchu a jak wiadomo z dziećmi raczej nie poleżysz. Zresztą uwielbiam smigać w wodzie, zawsze z Jakubem się wygłupiamy , pływamy,nurkujemy i ogólne szaleństwo
    --
    •  
      CommentAuthorHogatka
    • CommentTimeJun 21st 2008
     permalink
    A co do figury to jeszcze mam ale do brzucha bo nie wrócił na swoje miejsce i brzydko mi odstaje z przodu taki kołdunik dlatego pareo mam też zakupione, mam nadzieję że z czasem i to zniweluję. A nad figurą Lady cały czas pracuję choć zawsze uważam ze wiele brakuje, mam mocne uda i szeroka w barach i niestety nie wszystko co mi się podoba mogę założyć. Ale mogłoby być gorzej:bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 21st 2008
     permalink
    Hogatko Ja ostatnio zabrałam się za pływalnię.... dla mnie to najlepsza forma wypoczynku i relaksu :)) mam nadzieję, że z czasem będą efekty nie tyle co wagowe ale na ciele, które chcę ujędrnić i poprawić jego kondycję!!! Mój brzuchol też odstaje i jest miękki jak galaretka i brzydki buuuu ale on już taki był po Adrianie a teraz tylko ciutkę się pogorszył...

    Hoga daj znać jak będziesz u taty?
    •  
      CommentAuthorHogatka
    • CommentTimeJun 21st 2008
     permalink
    Lady ja już u niego będę w niedzielę 29 i wracam 13 lipca więc dam znac :bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 21st 2008
     permalink
    Hgatko daj znać bo może do tego czasu będę jeszcze na śląsku a potem jadę tam skąd ty przyjedziesz :) będę pod nidzicą w szczepkowie-borowym :)
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJun 21st 2008
     permalink
    ja juz po zakupach - truskawy kupione, wedlinka tez...
    zastanawiam sie nad jakims obiadem, chyba paste machne jakas...
    nie wiem jak u was ale u mnie zanosi sie na mega skwar... po 8 rano w bluzeczce bez rekawow latalam
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJun 21st 2008
     permalink
    aaa Magg prosila zeby was pozdrowic. o 8:30 mieli do przejechania jeszcze 300km wiec teraz pewnie z polowe mniej - ponoc Tosia jak do wtedy byla super i oby tak juz cala podroz im zostalo ;)
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeJun 21st 2008
     permalink
    a ja ide z VEVE na basenik papa...
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 21st 2008
     permalink
    ewa no to po baseniku zdaj relację jak było no i fajnie byłoby zobaczyć fotki:)
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 21st 2008
     permalink
    Izunia już prawie na miejscu jest ..... ma ok 30 km do celu!!! Chłopaki bardzo grzecznie są mówi no i powoli czują klimat nadmorski :))
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJun 21st 2008
     permalink
    znalazlam minus mezowskiego wolnego - Krzysko nie moze zasnac... lazi i sie przez nogi przewraca, oczy mu sie wywijaja ale ciagle 'tata' i nie ma spania... chyba oddeleguje meza na rolki z Gabrycha zeby Mlodego uspac
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJun 21st 2008
     permalink
    ale im fajnie!!! oby tylko pogode dobra mieli... no i blizniaki zuchy :thumbup:

    a my mamy rybke kamikadze - wyskakuje z pojemnika a'la kotnika do duzego akwarium i co ja zlapiemy to ona znowu skoki uskutecznia :devil:
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 21st 2008
     permalink
    Ania ha ha ha a może to rybka pirania bo one potrafią tak sobie latać hi hi hi
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 21st 2008
     permalink
    ach Ania odrobinkę im zazdroszczę .... Ja jeszcze sobie poczekam do wyjazdu ale już niebawem i Ja pojadę na wieś :))
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJun 21st 2008
     permalink
    Lady no dziec z 2 molinezji wiec raczej chyba sie nie zmutowal :P

    ja ciagle czekam na info czy moja sis przyleci z malym... jesli tak to od 3 do 17sierpnia bedziemy na mazurach :)
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 21st 2008
     permalink
    Ania jakie okolice mazur ??? Ja pomiędzy mławą a nidzicą
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJun 21st 2008
     permalink
    Lady a ja za Szczytnem nad jeziorem Sasek Wielki
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJun 21st 2008
     permalink
    lece dolaczyc spacerowo do moich bo Krzysko ma w nosie spanie :)

    milej soboty
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeJun 21st 2008
     permalink
    Miłego spaceru Aniu
    My też wybywamy, tylko dziecię czyms napcham, żeby głodne nie było
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 21st 2008
     permalink
    Ania to niedaleko mnie będziesz :)) albo Ja ciebie :))
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeJun 21st 2008
     permalink
    LADY wròcilam,,fotki potem wkleje ,bo teraz makaron gotuje,dzis 2 dzieciaki nurkowaly,a mòj M oczy wywalil ,no i oczywiscie boi sie ,jak VEVE zacznie nurkowac ,eee on juz przesadza...
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeJun 21st 2008
     permalink
    kurcze ,chcialam zmniejszyc fotki a VEVE wrzuciala kabelek ,do wiadra z woda i nie dziala ,teraz musze skoczyc i kupic nowy...
  6.  permalink
    tu jak zwykle w sobote cisza....
    dziecko zasneła-jak długo -nie wiem? cos dzisiaj go nos swedzi.Mielismy popołudniu jechac do szwagierki ale zadzwoniła,że jej mała dwulatka ma biegunke zeby mnie "ostrzec"wiec darujemy sobie wizyte.aż normalnie urosłam bo zadzwoniła drugi raz zapytac co ma małej podac jak ma kupke ze śluzem(a niedawno Wy radziłyscie mi hihii)
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.