Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeJun 21st 2008
     permalink
    Hop hop

    (echo odpowiada?)
    --
  1.  permalink
    hop hop
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeJun 21st 2008
     permalink
    Objadłam się sałatką jak "dzika świnia" i bolą mnie jelita :/ kurde nawet nic nie mam w domu na takie bóle a już powoli mam dosyć :( Kładę się - dobranoc Babulce
    --
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeJun 21st 2008
     permalink
    Dobranoc, And :)
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 22nd 2008
     permalink
    Dobranoc :))
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeJun 22nd 2008
     permalink
    Dzień dobry niedzielnie :)
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeJun 22nd 2008
     permalink
    Witajcie na kawie przepysznej :)
    W@Wczoraj te jelita dały mi popalić ale krople miętowe pomogły, za to teraz mam zgagę :confused:
    --
  2.  permalink
    And ja dopiero w ciazy poznałam co to zgaga i najgorsze ze ja sie najem pikantnych rzeczy to mam ją tez.a wiem,że straszna potrafi być
    Witam i ja...od 6 na nogach ,nocka nieprzespana bo Pietrucha sie krecił jak nigdy.Jutro jest Dzień Ojca i dzisiaj wybieram sie do teścia bo skoro M nie ma to ja przejełam ten obowiazek ,to nic ze nie moge sie znim dogadac,szacunek mu sie raczej nalezy i pamięc tez...no ale długo tam nie zabawie chyba ,ze dołaczy jakis szwagier z rodzinka
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeJun 22nd 2008
     permalink
    Ja teraz mam po raz pierwszy od dawien dawna i to na własne życzenie :/ Nie miałam pomysłu na kolacje a chciałam coś "innego" i zrobiłam sałatkę z makaronu. Taki śmietnik - wędlina, ser żółty, kukurydza, cebula, czosnek, jajo, pomidor, cebulka prażona i majonez + przyprawy. To było pyszne i łakomstwo mnie ogarnęło, ale było stanowczo za dużo cebuli i czosnku i potem czułam się ble :( i do dziś czuje smak cebuli :/
    --
  3.  permalink
    ojeju And a ja taka głodna ,narobiłas mi apetytu tą sałatka...mam nadzieje ,ze sie u teściów najem
    --
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeJun 22nd 2008
     permalink

    [URL=http://g.imageshack.us/g.php?h=58&i=basenof5.jpg][/URL]
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeJun 22nd 2008
     permalink
    LADY z baseniku...
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 22nd 2008
     permalink
    EWA hmmm nie wiem czy podziwiać basen, Veve - rzecz jasna też czy Twojego M :wink::tongue:
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 22nd 2008
     permalink
    ewa mały macie ten basen - jak będzie opcja zrób zdjęcie w całości i napisz jak wyglądają Wasze zajęcia :)
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 22nd 2008
     permalink
    u Nas już tak dziecka jak trzyma Twój M nie można za bardzo ....
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 22nd 2008
     permalink
    męczę się dzisiaj z zatokami i gardłem .... czuję się jakbym była po 2 drinkach ciągle mi się w głowie kręci buuu
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeJun 22nd 2008
     permalink
    wow ja też chcę taki basenik :) Tylko nie wiem kto by do niego wszedł :/ mój M powyżej 5 cm nie wchodzi, ja przeciekam a Ania pewnie za mała
    Za to byłam dziś na działce po świeżą botwinkę i jakiś chłodnik zrobię na "kolacje" Wracajac byliśmy nad rzeką i dzieciaki pomoczyli sie troszke a ja spiekłam kark i kawałek pleców aaaaaa boli!
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJun 22nd 2008
     permalink
    no i niedziela prawie minela... kurcza caly dzien blogie lenistwo... przerzucilam w prwadzie stos gazet bo stwierdzilam ze niektore nie beda mi potrzebne a tu ciezarowki 2 sa w otoczeniu wiec im lekture podrzuce :wink:

    Lady - swietny nurek z Julki :) swietnie nogami od razu pod woda macha. czy to przytulenie na koniec to zalecenie instruktora? (padly glosniki wiec nie wiem czy byl dzwiek)
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeJun 22nd 2008
     permalink
    LADY ,on wszedl pierwszy raz i jeszcze nie wiedzial jak,insryktorka potem go pouczyla,teraz on bedzie wchodzil ,bo mnie woda meczy...nastepnym razem zrobie fotke,calego ,teraz kapie VEVE ,POTEM skrobne o zajeciach...
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeJun 22nd 2008
     permalink
    KOBITKI ,dzis mecz graja gorace chlopaki Hiszpania ITALIA...
  4.  permalink
    aja wnerwiona wróciłam od tesciów....wrrrrrrrrr
    po pierwsze spotkalismy sie na mszy za dziadka w sąsiedniej wsi-nic nie powiedzieli że jada na kawe do rodzinki i ja za nimi czekałam 5 godzin w domu!!! a wiedzieli ze tam sama czekam.Poczekałam az wróca dała tesciowi Najdroższa whisky jaka byław sklepie wrrrrrrrrrrrrrrr i pojechałam do domu.nawet specjalnie mnie nie zatrzymywali.Jeszcze usłyszałam ze jestem zepsuta:confused:aaa i najlepsze ze smialisie bomały miał ubrane takie body z napisem"POLSKA" i że mam nie robic zniego piłkarza bo oni maja nie po kolei w głowie...acha a oni maja??? wrrrrrrr
    --
  5.  permalink
    fajnie fajnie ta Julka nurkuje ,widac ze wody sie nie boi
    Lady Twój M tez niczego sobie:bigsmile::shamed::wink:
    --
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeJun 22nd 2008
     permalink
    LADY super,u mnie na basenie ,to dzieciaki juz dluzej pod woda sa,ale poczatki pewnie sa takie,ciekawe jak VEVE zareaguje na nurkowanie jak przyjdzie czas na nia..Twòj M nie wyglada ,ba ponuraka ,calkiem fajny facecik...JULCIA BARDZO DZIELNA I WIDAC ZE CIEKAWA...
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeJun 22nd 2008
     permalink
    LADY u nas to jest bardziej duza wanna,niz basen,tylko 6 dzieci ,instruktorka pyta ktòre zajecie i pokazuje cwiczenia i obserwuje i poprawia ,jak ktos zle robi,czasem w kòlko bobasy plywaja a ona spiewa piosenki,mòwie cie jak dzieci w nia oczy wlepiaja,no szoook,pelny relax,ja basenòw ,morza itp nie lubie,wiec wepchalam M...
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJun 22nd 2008
     permalink
    a nam sie z deka pokomplikowaly plany wakacyjne - maz zaplanowal urlop od 4 do 14 sierpnia a tu sis zadzwonila ze w PL bedzie dopiero 9 :confused: teraz maz bedzie musial kombinowac zeby moze chcoiaz troche przesunac urlop (najlepiej zeby sie udalo 10-22) a jak sie nie uda to pewnie zrezygnuje z pierwszej czesci i wezmie tylko 10-14 bo dopiero wtedy wyjazd na mazury wypali...
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 22nd 2008
     permalink
    Ania co do przytulania tak instruktorzy mówią aby robić ... to forma pochwały i dodania otuchy dziecku :)) poza tym osoba towarzysząca kibicuje w formie oklasków :)) czy np mówienia czegoś do dziecka miłego :))

    Dzisiaj dostałam kilka wskazówek co do zachowania ostrożności podczas pobytu nad wodą Julci! Podobno takie dzieci wchodzą do wody bez oporów i nie mają żadnych zahamowań w przeciwieństwie do tych co na pływalnie nie chodzą!

    Instruktor na tym filmiku uczył i pouczał mojego M jak ma wykonywać to ćwiczenie bo on go nigdy nie słucha uważnie a potem popełnia błędy, których nie powinien popełniać!!!

    Komplementy mu przekazałam - uśmiechał się :))
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 22nd 2008
     permalink
    ewa tam gdzie Ja chodzę dzieci jest więcej ale wanna jest większa i do tego 3 instruktorów oraz 1 ratownik... Czy u Was też musi mieć swoje tzw ręce i nogi np podczas wchodzenia do basenu nie można z dzieckiem??? na każdych zajęciach podchodzi się do instruktora i mówi np jesteśmy 9 raz ... no i dostajemy zadanie odpowiednie do x na basenie!
  6.  permalink
    Witam wieczornie :)

    Lady- fajny filmik, a Julka widac,ze zuch :)


    od nas niedawno wyszli goscie- dziś są moje urodziny :) 18 oczywiście :D
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 22nd 2008
     permalink
    to są początki w nurkowaniu z czasem będzie lepiej bo dłużej we wodzie ale wszystko z czasem... może za pół roku Julcia sama pod wodą popłynie!
  7.  permalink
    A jak Julcia reaguje na to nurkowanie? Wydaje sie być spokojna:)
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeJun 22nd 2008
     permalink
    OO, to wszystkiego najlepszego! Wielu szczęśliwych osiemnastek :wink:
    --
  8.  permalink
    Dziękuje NR :D
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 22nd 2008
     permalink
    Dobra filmik zobaczony więc kasuję jak coś to jest pod moim wykresem!!!
  9.  permalink
    Aga, wszystkiego dobrego:))
    -- http://cudmania.blox.pl/html
  10.  permalink
    dziękuje SH:kissing:
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJun 22nd 2008
     permalink
    no to jeszcze raz i turaj Agi :flowers: zdrowka i spelnienia marzen szczegolnie tych o wlasnym domu :wink:
  11.  permalink
    oj dzięki Aniu :D
    Bardzo czekam na to,zeby się spełniły :)
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJun 22nd 2008
     permalink
    Ewa jak tam pewnie jek zawodu u was co???
    no to Rosja vs Hiszpania moze byc ciekawe
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 22nd 2008
     permalink
    AGA NOWIESZ I O TEJ PORZE SIę PRZYZNAJESZ DO URODZINY... a gdzie drineczki i ciasto :))
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 22nd 2008
     permalink
    wszystkiego NAJ NAJ-lepszego dużo miłości i radości i kasiory na nowy dom!
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 22nd 2008
     permalink
    filmik Julci jak sobie z tatusiem pod koniec baseniku pływa pod wykresem
  12.  permalink
    Ja juz nie spie od 5 a wlasciwie to nie spie wcale od wczoraj...mały sie kreci,w nocy nie pasuje mu pozycja albo za goraco albo pic albo kupka albo dziasła trzeba posmarowac:cry::cry::cry::cry:juz którąś noc tak mi robi i ja czuje ze śpie na siedzaco.Poza tym głowa mi pęka dzisiaj a w nocy była taka burza,że dwie godziny czytałam gazete bo niestety w burze nie zasne.
    No to sobie ponarzekałam i dzieńdobry:cry::cry::cry::cry::cry:
    --
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeJun 23rd 2008
     permalink
    ANULA ja poszlam spac ,bo mimo ze bylam za Wlochami,to nie czulam emocji,co innego jak by PL grala,to na pewno bym ogladala do konca ,no zawòd na MAXA ,M ZLE SPAL...
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeJun 23rd 2008
     permalink
    LADY nie rozumiem za bardzo twojego pytania,bo VEVE wchodzi z M do wody,a jak ma wejsc ,przeciez nie umie chodzic'?
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeJun 23rd 2008
     permalink
    a moja VEVE ma straszne placki ,na brzuchu ponoc ,to nic powaznego ,ale niestety nie mam pojecia od czego...
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJun 23rd 2008
     permalink
    witajcie poniedzialkowo...
    cholera czemu te weekendy tak szybko sie koncza? moj M byl w domu i normalnie inne zycie. w prawdzie Krzysko spaniowo troche szopki odstawial bo za tata ganial ale dla mnie nieporownywalna wygoda no i w ogole tak inaczej bo wiecej czasu dla siebie... jutro w nocy M wyjezdza na szkolenie wiec musze opracowac plan dzialania na popoludnie cobym nie zostala z zakupami i innymi duperelami sama do soboty...

    a tak w ogole to pamietacie ze dzsiaj dzien ojca?
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJun 23rd 2008
     permalink
    Ewa te placki ma czerwone czy skora wysuszona? moze to alergia
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeJun 23rd 2008
     permalink
    dzień dobry dziewczyny :)
    --
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeJun 23rd 2008
     permalink
    skòra nie jest wysuszona,tykjo placki i tylko na brzuchu,bylam u 2 lekarzy i moze to byc alergia ,ale na co?????????? moze na mleko w proszku ....jeden i drugi lekarz ,opierniczyl M ,ze nie wolno dzieciom ,dawac nic ,co nie jest dla nich ,do jedzenia,bo na wszystko maja czas...
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeJun 23rd 2008
     permalink
    witam poniedziałkowo
    Znowu tyle postów do czytania
    A ja weekend troche pracowicie, w sobote zakupki, potem jeżdziłam z M za GPS do auta, w niedziele rano kościółek, potem na uczelnie złożyć papiery i do parku chorzowskiego a popołudniu na kawie urodzinowej M była sis i co koniec weekendu. :cry:
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.