Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorHogatka
    • CommentTimeJun 23rd 2008
     permalink
    Witam poniedziałkowo
    Lady ja tez chcem zobaczyć a nie mogę bo nie wiem gdzie twój wykresik no, babolu jeden.
    My wczoraj cały dzie poza domem , najpierw spacerek potem nasiadówka przed blokiem, rozłożyliśmy sobie kocyk przed blokiem i tak przesiedzieliśmy potem wieczorem zrobiliśmy sobie grilla za blokiem hihihihi i wróciliśmy do domu po 22 młody padł od razu chociaż w dużym pokoju na macie by jeszcze szalał a w łożeczku od razu zmiana świateł. Nauczył się siadać i powoli wędruje już na klęczkach choć w bardzo nietypowy sposób, grunt że zadowolony bo prawie wszędzie się może dostać. I hit dnia pierwszy raz w zyciu gnida spi tak długo rano, nawet tata jak do pracy szedł to syn go ani jednym usmiechem nie uraczył. No ciekawe czy do 9 przespi.
    Zdjęcia wrzucę do naszych dzidziołków.
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJun 23rd 2008
     permalink
    Hoga no to tylko sie cieszyc ze moglas sie wyspac ;)

    Ciacho a moze powinnas wziac Piotrusia na przetrzymanie i od razu do niego nie wstawac? kurcze tyle pobudek to torche duzo przy 7miesieczniaku

    Ewa no w duzym % lekarze maja racje. uczulenie moze byc od owocow czy wlasnie od mleka. moze przypomnij sobie co jej jesc dawalas z pokarmow stalych

    NR - witaj :)
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeJun 23rd 2008
     permalink
    Witajcie w poniedziałek na kawie
    Weronika dosypia, Ania śpi, dzieciaczki poszły do przedszkola a ja chcę spać. Noc była straszna bo nie miałam jak sie ulokować przez te plecy i ramiona :( Jejkuś już zapomniałam co to znaczą spalone plecy :(
    U mnie ciepło ale strasznie pochmurno (w nocy było około 20st a teraz 23) i chyba będzie lało
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeJun 23rd 2008
     permalink
    Cześć dziewczyny!
    Boże czemu te wekendy tak szybko mijają. Ja właściwie miałam taki przedłużony, bo już piątek był wolny, ale i tak szybko poleciało.
    W piątek troszkę zakupków i zabawy z Oliwką. Ona już taka duża dziewczynka jest, normalnie już biega, a nie chodzi, sama sobie wstaje już bez podtrzymywania i w nogi, rozumie co się do niej mówi, powtarza słowa wstań, coć i chcesz.
    Jesteśmy tacy dumni z naszej córeczki.
    W sobotę troszkę sprzątania, a popołudniu grill u znajomych w ogródku, super zabawa dla Oliwki, było dużo dzieci i zabawek, piskownica, rowerki i inne pojazdy - raj na ziemi dla Oliwki. I wszyscy podziwiali, że ona taka uśmiechnięta cały czas, nie płacze, nie marudzi tylko cały czas się bawi.
    Wczoraj u nas był straszny skwar, rano byliśmy w kościułku, a potem wybraliśmy się na działkę do teściów i troszkę się poopalałam, a M pobawił się z Oliwką w cieniu. Było super, Oliwka padła o 15 jak piesek Pluto i spała prawie 2 godzinki. Popołudniu byliśmy u mojej mamci na imieninkach i ............... KONIEC WEKENDU.:cry::cry::cry::cry::cry:
    Nic to jeszcze tylko jeden tydzień i od przyszłego poniedziałku - URLOOOOOOOOOOOOP!:cheer::cheer::crazy::crazy:

    Miłego dnia i tygodnia!:swingin:
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeJun 23rd 2008
     permalink
    Apropo uczulenia - moje dzieci (Ania, Kuba, Gabi) w testach mają wszystko ok, a Kubusia coś wysypało - dekolt, brzuch, okolice uszu, plecy. Ciężko powiedzieć by 7-mio latek jadł cos nowego chemii nie zmieniałam. W tygodniu idziemy do alergologa bo pediatra na telefon kazała podawać tylko wapno i zyrtec
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeJun 23rd 2008
     permalink
    U mnie własnie przeszła burza taka z piorunami i ulewnym deszczem, ledwo zdążyłam do pracy!:bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJun 23rd 2008
     permalink
    kurcze u nas tez dzisiaj zapowiadaja burze a ja do zusu po papierki musze leciec i zrobic rtg zeba... chyba dzieci obudze zeby zalatwic to nim zmiana pogody przyjdzie
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeJun 23rd 2008
     permalink
    Iwa to brawlo dla Oliwki że taka radosna i samodzielna.
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJun 23rd 2008
     permalink
    And a moze po prostu mialas warzywa z innego miejsca? ja np mam tak po pomidorach - tylko od jednego sprzedawcy na rynku moge jesc spokojnie, po innych ktorych probowalam zawsze jest wysypka...
    czemu twoje dzieci w wakacje chodza do przedszkola???
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeJun 23rd 2008
     permalink
    Bo moje dzieci chodzą do końca czerwca :) Tak mamy zapłacone przedszkole i niech ten tydzień jeszcze sobie tam pobedą

    Aniu mozliwe że to inne źródło - ale ja specjalnie nie kupowałam w jednym miejscu rzeczy i od zawsze różnie kupuję - ehh już sama nie wiem i owszem wapno daję ale póki co z zyrteku zrezygnowałam
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJun 23rd 2008
     permalink
    And no u nas po zakonczeniu roku to malo ktore dziecko jeszcze chodzi dlatego pytam...

    kurcze usiluje obudzic Gabrysie na sniadanie a ona sie na glowe przykrywa i mowi ze zostaje sama w domu... o ile zus moge przerzucic na jutro o tyle na to rtg musze koniecznie leciec.. pewnie skonczy sie na tym ze bede dzwonila po rodzinie kto ma czas do dzieci wpasc bo juz cos zaczyna sie pogoda psuc :confused:
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeJun 23rd 2008
     permalink
    A u mnie piękna pogoda i upał się zapowiada.Mati spi a potem z babcią na spacerek idzie.
    --
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeJun 23rd 2008
     permalink
    A ja mam do załatwienia sprawy w tepsie, niedobrze mi się robi, jak mam tam iść... Ale mus to mus, trzeba załatwić przed końcem miesiąca, a lepiej teraz niż później... W końcu jeszcze kiedyś się musze pouczyć...
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeJun 23rd 2008
     permalink
    Aniu u nas (tzn w tym przedszkolu) jest jakoś tak fajnie że pomimo uroczystego zakończenia itd rok kończy sie ostatniego. Fajnie dla dzieci które nie jadą od razu gdzieś tylko są jeszcze w domku

    Czekam na męża i muszę podejść do sąsiadki - nie wiem o co chodzi ale wczoraj prosiła bym przyszła o 9 na chwilkę - fajna taka "babcia"
    --
    •  
      CommentAuthorHogatka
    • CommentTimeJun 23rd 2008
     permalink
    A u mnie słoneczko i ciepło a burza tylko w nocy była. Więc pewnie cały dzionek na dworze o ile psikusa nam pogoda później nie zrobi. No ja jeszcze kilka dni i też zmykam na odpoczynek, ale czy 24 h na dobe z bąblem to ja odpoczne, bo żon będzie w domu niestety w czasie sezonu raczej szkoda mu brac urlop
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJun 23rd 2008
     permalink
    NR no ale obrona za tydzien dopiero tak?
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJun 23rd 2008
     permalink
    a moj M wlasnie dzwonil i duuuuuupa nie moze przelozyc ulropu bo kolega z ktorym maja sie na wzajem zastepowac ma wczasy wykupione od 17sierpnia... takze wezmie tylko tydzien i zostaje nam miec nadzieje ze mojej sis juz sie nic nie pozmienia bo jesli jeszcze cos wykombinuje to nici z wakacji na mazurach :cry:
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeJun 23rd 2008
     permalink
    Tak Aniu, już za tydzień. Zaczynam się lękać.
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJun 23rd 2008
     permalink
    NR ee tam nie lekaj sie dasz rade...
    zreszta sama prace pisalas to nie ma opcji ze nie odpowiesz na pyt. dotyczace pracy ;)
    u was s ajakies konkretne zwyczaje na obronie dot pytan? np ze 1 z pracy a 2 z innego zakresu? u mnie na licencjacie (kolegium nauczycielskie) bylo 2 pyt z pracy, 2 z metodyki i 2 z zakresu studiow.
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeJun 23rd 2008
     permalink
    Tak naprawdę to nie wiem. Wcześniej mówiło się, że będą dwa pytania z zakresu studiów i jedno z pracy. Ostatnio promotorka mówiła, że z pracy raczej nie będzie, no bo ona nie widzi sensu.
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJun 23rd 2008 zmieniony
     permalink
    NR no w sumie najlepiej zeby bylo z pracy a nie ze studiow... u mnie w kolegium byla kicha i kazdy po 2-3pyt zadawal. na obronie mgr tez po 2 pytania byly tyle ze z zakresu pracy i przedmiotu kierunkowego. wez ze soba na obrone Cyryla. Krzysko mi chody wyrobil nawet w kolejce - mimo ze przyjechalam ostatnia weszlam pierwsza :wink:
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 23rd 2008
     permalink
    ewa co do pytania to do basenu tam gdzie Ja chodzę nie można wejść z dzieckiem na rękach... dziecko podaje opiekun znad basenu.... jak się wchodzi i wychodzi.... rodzic sam wychodzi z wanny :)
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 23rd 2008
     permalink
    Witam z rana... ale produkujecie posty!!!

    Kawa już za mną :) mam gościa w domku bo koleżanka Ady więc zagoniłam młode do robienia śniadania!!!
    Julka w raju i rządzi pomiędzy nimi :))
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 23rd 2008
     permalink
    IWA suuuper, że weekend udany a Oliwcia to już raczej nie będzie malała ale rosła w górę i siłę :))
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeJun 23rd 2008
     permalink
    Ania, wolę jechać bez Cyryla... Przynajmniej będę miała spokojny dojazd, spokojne oczekiwanie...
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeJun 23rd 2008
     permalink
    To prawda Lady, z dnia na dzień widzę jak ona już urosła i ile rzeczy już sama potrafi zrobić np. wczoraj jak zmieniłam jej pieluszkę to wstała ( tak śmiesznie podnosi dupcię do góry a rączki na podłodzie i wstaje) i poszła do kuchni, otworzyła szafkę z koszem na śmieci i czeka żebym jej podniosła pokrywkę żeby mogła wyrzucić do kosza. Normalnie super babka z niej!:bigsmile::wink:
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJun 23rd 2008
     permalink
    NR no sa wady i zalety :P

    Lady no to u was istny babiniec dzisiaj :D

    chodze spiewam (czyt. falszuje masakrycznie) a na moich dzieciach nie robi to najmniejszego wrazena :shocked:
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJun 23rd 2008
     permalink
    IWA no no u ciebie to zawsze wszystko super... w sumie niezle podejscie do zycia, to chyba ma jakas nazwe nawet :wink:
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeJun 23rd 2008
     permalink
    Kosmos jakiś. Rano Cyrylus pił mleko, a teraz nie mogę znaleźć butli...
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJun 23rd 2008
     permalink
    Gabe z lozka zwalilam, Krzys tez otwiera oczy takze sie zbieram i wyruszam w pogoni za papierkami...
    milego dnia
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeJun 23rd 2008
     permalink
    Za bardzo pochwaliłam sie pogoda już się psuje, sloneczka nie mai chyba cos wisi w powietrzu.
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeJun 23rd 2008
     permalink
    Aniu nie zawsze super, przecież ostatnio Oliwka miała np. katar i to nie było super, albo w sobotę nabiła sobie guza i nawet masło nie pomogło, ale nie płakała bardzo. :wink:
    Mnie się poprostu wydaje, że ona jest takim pogodnym dzieckiem (nie tylko mi się tak wydaje), pozatym zawsze byłam raczej realistką w życiu, ale mój M to optymista i to chyba jest zaraźliwe. Staramy się nie robić problemów z niczego i nastawiąc sie pozytywnie do wszystkiego. Pewnie gdybyśmy mieli takie ogromne - prawdziwe problemy to bym tak nie pisała, a ponieważ narazie - odpukać - nie mam takowych to jestem zadowolona z życia i staram się zarazić tym ludzi!
    Staram się cieszyć z najmniejszych rzeczy które spotykają nas codziennie, a ponieważ mogę tu z wami troszkę pogaworzyć codziennie to się wam chwalę z tego co mnie cieszy!:bigsmile::wink:
    --
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeJun 23rd 2008
     permalink
    Moja VEVE W sobote spadla z lòzka WYSOKIEGO,ale nie w naszej obecnosci ,tylko u tesciowej ,mòwilam zeby jej nie zostawiala samej ,bylismy nawet na pogotowiu ,bo spadla na nos,ale wszystko ok,skonczylo sie na siniaku i mam nauczke...
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeJun 23rd 2008
     permalink
    aa i kupilam wreszci stròj,nie najgorszy,ale còz bralam co wlazlo ,na mnie...
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeJun 23rd 2008
     permalink
    Ewa moj Matus tez spadł ale w miare z niskiego i nic mu się nie stało, ale na dzieci trzeba bardzo uwazac bo są takie szybkie że szok
    --
    •  
      CommentAuthorHogatka
    • CommentTimeJun 23rd 2008
     permalink
    Mój już dwa razy lądował głowa w dół z wersalki ale nie upilnujesz chwilka nieuwagi i pac lezy.
    Gnomek mnie zadziwia wstał o 8:30 zamulony jak nie wiem a teraz padł na nowo hoho chyba odsypia ostatnie dni
    Zmykam poczytać bo mnie książka wciągnęła
    --
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeJun 23rd 2008
     permalink
    Cyryl już parę razy spadł z naszej wersalki, ale na szczęście na płaczu się skończyło. Raz nam spadł z większej wysokości, na szczęście upadek został zamortyzowany przez pieluchy, ale i tak pobiegliśmy z nim do szpitala. Na szczęście, nic mu się nie stało...
    --
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeJun 23rd 2008
     permalink
    Hogatka, jaka książka?
    --
    •  
      CommentAuthorHogatka
    • CommentTimeJun 23rd 2008
     permalink
    Jennifer Weiner-Mamuśki gotowe na wszystko
    --
  1.  permalink
    no próbuje nie wstawac ale ja jesten pewna że to przez ząbki bo nawet mi posmarować dziaseł nie chciał dac.Było dzis strasznie duszno i gorąco może to go drażniło.Tez mi sie zdaje że zadużo fiksuje
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 23rd 2008
     permalink
    Jadę laseczki z moimi laseczkami do sklepu... zaduch straszy, że mogłabym ciągle pod prysznice siedzieć wrrr a słońca nie ma w mieszkaniu... Na mazyry chyba pojadę z niedzieli na poniedziałek bo już śląska mam dość!!!
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeJun 23rd 2008
     permalink
    Kobiety jak się ten serek nazywa co się nim taka zajadacie bo ja mam taki i bardzo mi smakuje
    --
  2.  permalink
    A ja pierwszy raz ten serek widzę, będę musiala go poszukać
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeJun 23rd 2008
     permalink
    she mnie smakuje moze ewa cos nam powie na ten temat skoro on jest typu włoskiego
    --
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeJun 23rd 2008 zmieniony
     permalink
    no wlasnie ,tak czytam i szczerze , nie znam sera o takiej nazwie,albo jakis kit z tym "typu wloskiego ,albo ja nie znam u takiego sera...tutaj biale sery ,to ricotta ,albo mozarella,moze on podobny do ricotty,a nazwa to od CAPRI wyspy
  3.  permalink
    Szału dostaję, nie dość, ze w biurze parno, to jeszcze wszędzie gdzie mam się dodzwonić nikt nie odbiera wrrrr
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeJun 23rd 2008
     permalink
    a ja do tej pory kisilam w domu,teraz VEVE SPI a jak sie obudzi ,to dopiero o 3 wychodzimy,bo za wielki upal...
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeJun 23rd 2008
     permalink
    dzięki Ewa za odpowiedź
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJun 23rd 2008
     permalink
    jestem po ponad 4 godzinnym spacerze... msuaialm jedzenie dzieciom po drodze kupic bo sasiedzi (ci od remontu po 20tej) wymieniali drzwi wejscioowe i nie mialam szanys wrocic do domu. nogi mi wlaza w d...
    a na dodatek jak tylko weszlismy to nie weim jak pobilam moja ulubiona miseczke (nisolam Gabrysi czeresnie)... nie sadzilam ze moze sie rozprysnac na taka ilosc malych szkielek i na taka odleglosc... najwazniejsze ze dzieci nie byl w zasiegu razenia :confused:
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJun 23rd 2008
     permalink
    Myszorka to jest praktycznie ten sam ser o ktorym pisalysmy z Aga w temacie zywieniowym. po prostu inna mleczarnia i inna nazwa - jest jeszcze taki o nazwie sorento ;) chociaz mi osobiscie ten CAPRI z osm Sierpc smakuje najbardziej
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.