Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJun 23rd 2008
     permalink
    cholera na 16 mam dentyste i mialam odstarczyc dzieci do rodzicow a tu nie dosc ze leje jak diabli to jeszcze burza sie zaczyna i cos jakby grad pada... kurcze przeciez w taka pogode z dziecmi nie wyjde :cry: mam nadzieje ze dentystka zrozumie spoznienie :confused:
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeJun 23rd 2008
     permalink
    A u mnie upał straszliwy. Dopiero co wróciliśmy z dworu. Być może zaraz znów wyjdziemy, bo nie chce mi się siedzieć w domu.
    --
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeJun 23rd 2008
     permalink
    Aniu u mnie grzmi ale nie wiem czy coś z tego będzie. a tego serka poszukam i porównam który lepszy :wink:
    --
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeJun 23rd 2008
     permalink
    Już pada i to takie wielkie krople.A i przypominam że dziś DZIEŃ TATY
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJun 23rd 2008
     permalink
    jak ja kocham dentystow... nie dosc ze godzine z geba wykrecona siedzialam to jeszcze o 100zl lzejsza wrocilam... w sumie ta watpliwa przyjemnosc kosztowala mnie 170zl... no ale najwazniejsze ze w szczenie dziury nie ma :wink:
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeJun 23rd 2008
     permalink
    a ja jestem mega wkurzona, od 4 nie mamy wody :devil: taki skwar a oni sobie bez żadnej informacji dostawę wody ucinają :devil::devil::devil:
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJun 23rd 2008
     permalink
    a dzwonilas do wodociagow? moze nie wiedza ze jest awaria nawet... ja sie przekonalam ze zawsze od razu zglaszam bo nie ma co czekac az inni to zrobia... raz tak czekalam i 3 dni mielismy w domu zimnice - 15stopni bo nikt nie zglosil (a w klatce jest 15rodzin!!!)
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeJun 23rd 2008
     permalink
    chyba zaraz zadzwonię
  1.  permalink
    I jak Jemmo, co Ci powiedzieli?
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeJun 23rd 2008
     permalink
    no to wiem - mam sie uzbroić w cierpliowść :devil::devil::devil::devil: mam niezłego nerwa: cała się lepię, wzięłabym sobie zimny prysznic ale dooopa ; nie miałam nawet wody na mleko dla Maksia
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJun 23rd 2008
     permalink
    do picia to jeszcze pol biedy mozna baniak 5l kupic, gorzej z kapiela... ale chcoiaz ktos to juz wczesniej zglaszal?
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeJun 23rd 2008
     permalink
    Jemma ja też nie miałam wody od 16 - właśnie oddali była awaria jakaś, a dzieciaki wróciły mi normalnie czarne
    --
  2.  permalink
    Ja na szczęście nie mam problemów z wodą, i jeszcze mama mi kupiła sześciopak wody niegazowanej, własnie wypijam, straszny pijak ze mnie :D
    And, patrzę własnie na Twój drugi suwaczek, ale szybko ten czas biegnie:)
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJun 23rd 2008
     permalink
    Sheh fajnie slyszec ze nie tylko ja jestem wodoholiczka :wink: u mnie minimum 2 butelki dziennie ale najczesciej ida 3 butle po 1.5litra a pijam glownie cisowianke chociaz primavera tez nie jest zla
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJun 23rd 2008
     permalink
    u nas tez strasznie goraco a po ulewie i burzy dodatkowa parowa sie zrobila... teraz znowu na cos sie zanosi i wiatr sie straszny zrywa... no ale dzisiaj przynajmniej mialam okazje ubrac dzieci w kurtki p/deszczowe a Gabrysie w kalosze :bigsmile:
  3.  permalink
    Ja piję różne rodzaje wody, lubię ustroniankę i żywiec, a teraz sobie sprzątam pokój przy kompie, blado widzę ten porządek :D
    I jeszcze myslovitza sobie włączyłam, kiedyś słuchałam tego na okrągło (miałam wtedy mega doła, słuchanie ich piosenek na pewno mi stan zdrowia poprawiło:D)
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeJun 23rd 2008
     permalink
    taa upał starszny :) mimo ze lało porzadnie ze trzy razy i tak to nic nie dało :( u mnie w domu 29,5 stopnia mały łazi w samym pampersie a ciałki i tak ma wilgotne od potu bidoczek :)
    --
  4.  permalink
    u nas tez skwar a Pietruszkowy juz śpi-ciekawe czy dzis spokojnie już oby!!!!
    Nawet mi sie jesc nie chce w taka goraczke,ja tez pije dużo wody i tez własnie Cisowianke Primavere albo Gerbera tylko ta ostatnia droga jak pies wole ja do mleka zosatwic
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJun 23rd 2008
     permalink
    no ja sobie o sniadaniu to dzisiaj po 14tej przypomnialam dopiero... teraz najbardziej podchdoza mi truskawki i czeresnie jeszcze w miare. rozgladalam sie dzisiaj za arbuzami ale same takie bladziochy sa w sprzedazy a przeciez to juz sezon :confused:
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJun 23rd 2008
     permalink
    ojjj ale bym zjadla mrozonego arbuza... albo takiego nastrzyknietego alkoholem :wink:
  5.  permalink
    oj arbuzika bym zjadła ,alew POLO były straszne ostatnio a do Kauflandu jak mam jechac i pchac ten mega wielki wózek zPietruszka zdejmujacym mi co popadnie z półek to dziekuje:)))))Przejde sie na jakis targ czy cos moze beda mieli...pamietam w ciąży sie zajadałam arbuzami...ehhh
    --
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeJun 23rd 2008
     permalink
    tu tez skwar,ale ja nad morzem od 4 siedzialam pod parasolem...
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJun 23rd 2008
     permalink
    u nas otworzyli Lidl'a no i takie kolejki ponoc ze wozkow brakuje... smiejemy sie z mezem ze za pare dni sie zrobia luzy bo Kaufland otwieraja w srode :P
    czy w lidlu oprocz slodyczy jest cos dobrego? nie znam tego sklepu ale pamietam ze kolezanka miala pyszne cukierki z wsadem promilowym wlasnie z lidla. na forach zachwalaja lidlowe pieluchy chociaz ja jestem zadowolona z dada i nie szukam podmianki...napiszcie czy warto cos tam w ogole kupowac?
  6.  permalink
    Nie pomoge,bo nie lubei tego sklepu,byłam raz czy dwa ale nie przypasował mi.Najbardziej lubie Intermarche
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJun 23rd 2008
     permalink
    no u nas nie ma.. do tej pory mielismy biedronek sztuk 4 (buduja juz piata!!) i Polo. od paru dni jest Lidl i od srody bedzie Kaufland... a no i Pepco mamy ale to inna 'dzialka' :wink:
  7.  permalink
    Dobry wieczór:)

    Jak zwykle nadrabiam tylko ostatnie kilka postów, bo produkcja jest ooogromna i nie chce mi isę wracac do tych porannych :)

    Aniu- w lidlu sprzedaja moje ukochane pierniczki w czekoladzie( nie moge się powstrzymac jak sa w domu) i cytrynowa wodę za 80 gr która mi smakuje.
  8.  permalink
    ooo własnie woda....moja mama ją namiętnie kupuje zgrzewkami własnie jakaś cytrynowa
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJun 23rd 2008
     permalink
    Aga a ta woda gazowana czy nie??
    cukierki z wodeczka tez byly przednie i juz na sama mysl chce mi sie skoczyc do Lidla ;)
    aaa no i w gazetce widzialam ze krazki cebulowe maja w ofercie i pianki marshmallows na grilla... nie jadlam tego wieki i jestem ciakawa jakiej jakosci to u nich bedzie
  9.  permalink
    Aniu- gazowana ale b delikatnie.

    Czasem miewaja tam niezłe produkty- większego rozeznania nie mam, bo nie bywam zbyt czesto( te piermniczki by mnie zgubiły). Wiem tylko,ze adam nieraz cos kupował z gazetki( oni mają b krótkie promocje) - jakies narzedzia, ładowarkę i coś tam jeszcze.
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJun 23rd 2008
     permalink
    no to moze sie skusze na tego lidla jutro. niech mi maz zrobi zapas wody przed wyjazdem na szkolenie :P
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJun 23rd 2008
     permalink
    mam dosc moich sasiadow... znowu wierca... cale popoludnie cisza a teraz od paru minut wiertara w ruchu :devil::devil::devil:
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeJun 23rd 2008
     permalink
    w lidlu czasem sa fajne rzeczy te promocyjne :) ubranka dla dzieci nieraz ale juz drozsze niz biedronkowe :)ja bywam tam czesto mam do wyboru albo biedronka albo lidl wiec sobie chodze na zmiany ;)

    moje dziecie juz spi ale budzi sie co chwile chyba mu goraco a ja nie wiem jak mu pomoc :(
    --
  10.  permalink
    Aniu, Ty to masz z tymi sąsiadami, współczuję:((
    A u mnie tych dużych sklepów jest od groma, 2 biedronki, Auchan, kaufland, lidl, tesco, aldi i nie wiem co jeszcze ehhh
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJun 23rd 2008
     permalink
    a u mnie dzieci juz nie spia dzieki wspanialym sasiadom :devil:
  11.  permalink
    Dziewczyny zakochałam sie w butach, co o nich myślicie?
    http://e.snobka.pl/sn895/428b76f1000e69de485f85cf
    http://e.snobka.pl/sn170/abe886c500181408485f85c9
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJun 23rd 2008
     permalink
    buty Sheh
    dsds
  12.  permalink
    Dzięki ANiu, ja nie wiem, jak się linki wkleja...
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJun 23rd 2008
     permalink
    Sheh klikasz prawym klawiszem myszy na dany obrazek, wybierasz opcje KOPIUJ ADRES OBRAZKA a pozniej na forum nad polem komentarza jest taki przycisk adres obrazka klikasz znowu prawym, wklejasz link ktory byl zapamietany, naciskasz ok, znowu ok i juz obrazek wrzucilas :D
  13.  permalink
    Próba wrzucenia obrazka:D
    -- http://cudmania.blox.pl/html
  14.  permalink
    Udało się, dzięki Aniu, te buty to tylko do sprawdzenia:)
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJun 23rd 2008
     permalink
    popelniam wlasnie kolejny grzech w moim mocno grzesznym zyciu :wink:
    zostawilam pare kwiatow kalafiuta bo do zupy bylo za duzo i teraz sie nimi obzeram... mniaaaam uwielbiam jak mi tak super chrupie :) wole niz najlepsze z chipsow :D
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeJun 23rd 2008
     permalink
    Dobranoc drogie Panie

    Ps Aniu co do czasu z jednej str pospieszam go a z drugiej niech te chwile trwają wiecznie ze wzgledu na Weronikę - ona teraz jest tak kochana i słodka... do zacałowania
    --
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeJun 23rd 2008
     permalink
    W lidlu ,sa tanie fajne pieluchy,slodycze,sery,chemia,przynajmniej tutaj...
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeJun 23rd 2008
     permalink
    she ,buty b ladne,ja tez jestem kolekcioner butòw,moze w tym roku nie kupuje ,bo nie pracuje ,ale kiedys sobie odbije a tu butòw pieknych nie brakuje...
  15.  permalink
    Ja kocham buty ale trzeba się będzie z nimi ograniczać w tym roku niestety..
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 23rd 2008
     permalink
    Witajcie wieczorową porą... ale naprodukowałyście postów a Ja nawet nie mam siły na czytanie ich :((
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeJun 24th 2008
     permalink
    Witajcie na kawie :)
    Pobudkę miałam po 5 :/ przed 6 Kuba mnie już całkiem obudził - czy to dziecko nie może normalnie spać tylko wstaje o ekstremalnych godzinach :confused:
    Wczoraj byłam u pani sąsiadki na kawie - na szczęście jest bardzo miła i sympatyczna no i szczera - spytała wprost czy to prawda ze będzie kolejny bobas - zrobiłam wielkie oczy i pytam skad wie, ktoś jej powiedział ale nie powie mi kto :/ Tutaj z dzielnicy wiedzą tylko 2 osoby - kumpel z klatki obok - ale on by nic nie powiedział i znajoma "ciocia" która też by nic nie powiedziała... Dosłownie wie tylko kilka osób bo Weroniki zastępcza chrzestna, jej chrzestny, moja przyjaciółka (ale ona jest z Lubania), moja "przyłatana mama" - tyle że ona nie plotkuje o znajomych i tyle osób :/ no i Wy... Kurde jestem ciekawa kto to a poza tym oznacza to że szybciej niż zamierzałam musimy powiedzieć teściom by nie dowiedzieli się na ulicy - a może już wiedzą? Wrrr nie lubię czegoś takiego
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeJun 24th 2008
     permalink
    AND - no to nieźle, dobre wieści zawsze szybciutko się rozchodzą! :wink::wink::wink:

    Witajcie na porannej kawce, a ja mam do kawki lukrowanego pączusia - kto się skusi, diabełek ma już dzisiaj jedną ofiarę , czyli mnie, która następna???:wink::devil::wink:
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJun 24th 2008
     permalink
    IWA paczek to nie o tej porze ale kawa bys sie podzielila co??
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJun 24th 2008
     permalink
    And no to moim zdaniem wie BARDZO duzo osob... wystarczy ze kazda z nich powiedziala "w sekrecie" swojej przyjaciolce/mamie/mezowi i juz poszlo w swiat...
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.