Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeJun 24th 2008 zmieniony
     permalink
    Proszę bardzo - kawusia podana:

    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeJun 24th 2008
     permalink
    Jestem lekko zła bo chciałam jeszcze poczekać z wiadomościami tym bardziej że dzieci nie wiedzą (K i G)

    Poproszę pączka ale jak są to z budyniem :)
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeJun 24th 2008
     permalink
    Proszę bardzo:

    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeJun 24th 2008
     permalink
    mniam mniam - dziękujemy Iwuś
    --
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeJun 24th 2008
     permalink
    hej kobitki ,ale upal...
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeJun 24th 2008
     permalink
    cześć ewa - u mnie dzisiaj super jak narazie pogoda. Jest taka fajna temperatuta cok ok. 22-23 stopni z rana i jak narazie to słonko nie praży, jest troszkę chmurek. Rano nawet założyłam na sukienkę lekki, biały, rozpinany sweterek, bo byłoby mi chłodno. Taka pogoda mogłaby być cały czas, no i nad morzem też, nie za gorąco i nie za zimni.:bigsmile::wink:
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJun 24th 2008
     permalink
    a ja mam dzisiaj labe... Gabrysia na caly dzien wybyla do tesciow, chrzesniak meza wczoraj wieczorem mnie powalil tekstem "jescze tylko kilka godzin i Gabrysia przyjezdzie" no i powiem wam ze mile zaskoczona jestem tak swietnie sie dogaduja - on jest 3lata starszy i chlopiec ale bawia sie fajniej niz np Gabrycha z rowiesnikami... cieszy mnie to niezmiernie bo w wakacje mam ja przynajmniej gdzie odteleportowac ;)
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeJun 24th 2008
     permalink
    No to fajnie Aniu, Gabrysia ma się z kim pobawić,a ty w tym czasie troszkę odsapniesz! :wink::bigsmile:

    Ja już kawkę wypiłam, pączusia zjadłam i muszę się troszkę wziąść za robotę, bo kolega na urlopie , a szefowa na L4 i ktoś musi zrobić to co trzeba zrobić - niestety padło na mnie! Ale nic to - poradzę sobie - tylko do piątku, a potem laba!:cheer::crazy::cheer::crazy::cheer::crazy::cheer::crazy:
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJun 24th 2008
     permalink
    ja chyba zrobie remament w szafkach... niby niedawno sprawdzalam czy Gabrycha nie powyrastala a tu zonk - daje jej dzisiaj rybaczki a one i w kroku za krotkie i w pasie waskie, wyciagam spodenki a one jej przez dupine przejsc nie chca... czeka mnie mala segregacja w takim razie ale poczekam az sie z Krzysiem wybawie i wene zlapie ;)
  1.  permalink
    a ja dzisiaj nawet pospałam...do 6.30 hihihiih ale jak dla mnie to długooo
    Pietruszka bawi sie balonem na dywanie a ja sobie jem śniadanko...u nas niestety chyba bedzie taki sam upalny i duszny dzien jak wczoraj,przecież nie było czym oddychac!
    W taki upał to mam lenia strasznego
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJun 24th 2008
     permalink
    ja jeszcze nie odslonilam zaluzji... Krzys spi wiec nie bede mu siwatla wpuszczala do pokoju :P
    mimo wczorajszej ulewy dzisiaj wstalam zakichana i zasmarkana po pas i oczy mam spuchniete... matko jeszcze z 3tyg tego duzego stezenia i powinno byc juz ciut lepiej!
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 24th 2008
     permalink
    Witajcie z rana ... na przebudzenie kawusia jak znalazł u mnie :)) Julcia w turystycznym łóżeczku śpi od paru dni lepiej niż w swoim!!! Może to dlatego, że postawiłam je tuż obok swojego łóżka?
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 24th 2008
     permalink
    jeśli chodzi o mnie to spałam do 8.30 dzisiaj .... czyli ostatnimi czasy to normalne!!!
  2.  permalink
    No możliwe Lady! nasz mały o wiele lepiej śpi np z nami w łózku niż w łózeczku mimo ze stoi w tym samym pokoju.On jest taki uśmiechnięty jak otwiera oczy i patrzy-po jednej stronie mama po drugiej tata i kogo by tu pierwszego poslinić hihihi
    A na moim suwaczku tak mało dni zostało do powrotu M od dzis zabieram sie za ogarniecie mieszkania takie solidne
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 24th 2008 zmieniony
     permalink
    Ciasteczko u mnie postawiłam na spanie Julci w swoim łóżeczku ... teraz w sypialni ma dwa do wyboru!!!
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 24th 2008
     permalink
    gardło i katar dalej mnie męczą wrrrr mam ich już dość :((
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeJun 24th 2008
     permalink
    witam
    Lady lody sobie zjedz na gardełko
    a ja dziś urzędzuje w kuchni, M ma jutro urodziny wiec wziełam wolne i pichce, ciasta juz mam upieczone tylko krem i owoce do jednego a drugie to tiramisu.
    She fajne butki
    pozdrawiam uciekam jeszcze na zakupki truskawkowe
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJun 24th 2008
     permalink
    Lady dalej angina?? nie wzielas antybiotyku?

    Krzys probuje sie nauczyc wchodzenia na lozko. pare minut temu zawisl z lekka z jedna noga na lozku i probowal sie podciagnac za poduszke.. dobrze ze jeszcze mam troche refleksu bo byloby niezle BUM
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeJun 24th 2008
     permalink
    Cyrylus też cały czas próbuje wchodzić na wersalkę, ale na razie jest za niski - udaje mu się tylko kiedy może po czymś wejść albo kiedy złapie mnie za ręce to się wciągnie. Za to zejście to już kwestia kilku sekund. Moment - pupsko do tyłu i spuszcza nóżki...
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 24th 2008
     permalink
    Ania Ja nie pisałam o anginie... gardło mnie nie boli ale straszny mam głos jakbym z tydzień piła hi hi hi sądzę, że albo to krtań albo struny :(
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJun 24th 2008
     permalink
    Lady no jakis czas temu zdawalo mi sie ze pisalas ze masz angine i boisz sie zeby Julki nie zarazic no ale moze balas sie ze bedziesz ja miala...
    a lody na gardlo super sprawa, ale tak przynajmniej z pollitrowy kubek trzeba zjesc :)
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 24th 2008
     permalink
    Ania ha ha ha lody zjem owszem ale one szczególnie na anginę pomagają a u mnie jej brak...

    Na początku myślałam, ze to angina ale potem pisałam ze nie boli gardło ....
  3.  permalink
    hej dziewczynki, ja też się melduję, pożarłam właśnie cała paczkę paluszków, póki co moja dieta wzięła w łeb, muszę się wziąć w garść, i znowu zacząć chodzic na siłownię, zwłaszcza, że mam karnet... A dzisiaj idę na "Seks w wielkim mieście", poprawie sobie humor hihi:)
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 24th 2008
     permalink
    She Ja to wolę chodzić na pływalnię.... efekty coraz to lepsze co mnie bardzo cieszy :)) bo może nie tyle co wagowo ale ciało się zmienia na lepsze :))
  4.  permalink
    Lady, ja pływać nie umiem:(
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 24th 2008
     permalink
    She uuu rozumie... szkoda ale na naukę nigdy nie jest za późno :)) ostatnio patrzałam jak ratownik uczy pływać starszą babeczkę... potem się na naukę mojego pływania przerzucił i korygował moją żabkę niestety o czym wiedziałam, że źle nią pływam... kraulem jednak bardzo dobrze mi idzie ale stękam na kondycję po nim :))
  5.  permalink
    Ja umiem tylko pieskiem, ale to strasznie męczące...
    -- http://cudmania.blox.pl/html
  6.  permalink
    kurcze jak mi sięw sobotę buty rozwaliły, to cały rynek i galerię krakowską przemierzyłam, zeby kupić wygodne sandałki, i w końcu kupiłam za 185, a teraz widzę, ze w ccc są podobne z lasockiego za 129 ehhhh
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJun 24th 2008
     permalink
    myslalam ze nie nadrobie tyle postow bedzie a tu dzisiaj mega cisza... wracajac ze spaceru spotkalam kolezanke z synkiem o 5tyg mlodszym niz Krzys no i chlopcy mieli niezla frajde wspolnie sie bawiac no i urzadzili mi mala demolke ;)
  7.  permalink
    Ja się też dziwie, ze taka cisza, zwłaszcza, zę dzisiaj wolna jestem i mogę posty produkowac:D
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJun 24th 2008
     permalink
    u nas super pogoda do spacerow. w prawdzie tylko 18stopni ale slonko swieci i mozna sie szlajac do woli :P
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeJun 24th 2008
     permalink
    A ja się już nabiegałam jak nie wiem co :)
    Ogólnie dzisiejszy dzień super pod wieloma względami.
    Załatwiłam do końca kolonie Ani - jedzie do Kołobrzegu w sierpniu. Karta już po lekarzu i jutro zaniosę.
    Widziałam Niespodziewajka, zrobił mi "papa" i powiedział "Matka przestań się o mnie zamartwiać!" ale najpierw nas nastraszył bo "schował" żołądek i pani dr się naszukała :) I dostałam jeszcze dzisiaj wspaniały "prezencik" dla Maleństwa :) I od mojej Gabi usłyszałam że jestem jej skarbem (cholernie to miłe :) )
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJun 24th 2008
     permalink
    And no to fajnie ze wsyzstko jest ok :) a slowa dziecka sa piekniejsze niz wszystkie prezenty czy inne nagrody
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 24th 2008
     permalink
    nie wiem jak w innych regionach polski ale na śląsku nie tyle co ciepło ale nie ma czym oddychać tak duszno...

    Wczorajsza burza zalała mi mieszkanie a dzisiaj skwar!
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeJun 24th 2008
     permalink
    Masakrycznie boli mnie głowa. Cyrylus chyba wyczuł, więc złośliwie jest wredny i krzykliwy...
    --
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeJun 24th 2008
     permalink
    ja tez juz w domku,VEVE padla w samochodzie,wskakuje pod prysznic ,musze wykorzystac ze spi...
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJun 24th 2008
     permalink
    Lady u nas nie ma zaduchu na szczescie, chociaz ja i tak ledwo zipie przez pylki. co ciekawe na co raz krocej starczaja mi leki :(
    a jak idzie pakowanie? wyjazd juz przeciez lada moment :)


    Ewa - to nic dziwnego ze Veve tak bardzo pozno pozniej ci chodzi spac jak sobie drzemki o tej porze ucina :shocked:
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeJun 24th 2008
     permalink
    ANIA tu jest inaczej niz w PL ,jak bylam na poczatku dziwilam sie ,ze dzieci o 9 wieczòr,jeszcze na spacerach,ale tu jest taki upal ,ze do 3 kisi sie w domu a potem na plaze ,albo na spacery,morze meczy ,wiec jak wracamy to VEVE spi ,teraz bryka i o 22 do spania...
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeJun 24th 2008
     permalink
    a czy moze sie zdarzyc ,ze w 8 miesiacu dziecko nie raczkuje,bo na plazy kobitki majace 8 mies dzieci ,mòwia ze nie raczkuja,VEVE zapyla po calym mieszkaniu buuu?
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeJun 24th 2008
     permalink
    ewa nie buuuuu tylko się ciesz - raczkowanie jest ważne dla rozwoju ruchowego dziecka ale także umysłowego :wink:
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeJun 24th 2008
     permalink
    Chyba przede wszystkim mózgowego bo zaczynają konkretną prace obie półkule :)

    Uciekam do łóżka dzisiejszy dzień wykończył mnie i pogoda i psychicznie Wczoraj dołki a dziś radości :) Dobrej nocki Babulce
    --
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeJun 24th 2008
     permalink
    AND dobrej nocki...
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeJun 24th 2008
     permalink
    Dobranocki :)
    Ja też się kładę. Głowa przestała boleć, ale czuję się strasznie zmęczona.
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 24th 2008
     permalink
    Ania w lesie jestem jeszcze z pakowaniem :(( nic nie mam przygotowane i nic nie mam zrobione ani nie kupione ehhhhh
    Ale na szczęście czasowo jestem niezależna od niczego tzn od żadnego terminu!!!
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 24th 2008 zmieniony
     permalink
    Jestem po pływalni,,, szłam na basen na piechotkę :(( M szykuje mi auto więc chcąc czy nie chcąc muszę wszędzie z buta popindalać :(( wykończona na maksa mam dość :((
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 24th 2008
     permalink
    ehhh Izunia spotkała się z Magg ale im dobrze :)) świetnie, że wakacjach udało im się spotkać :))
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeJun 25th 2008
     permalink
    witam myslałam że będzie dużo czytania a widzę że wakacje robią swoje
    Lady pozdrów od nas Izunie
    Ja zaraz śniadanie i kawka
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeJun 25th 2008
     permalink
    Witajcie na kawusi :) właśnie skończyłam kanapkę i biorę sie za kawę. Nawet się dziś wyspałam :)
    --
  8.  permalink
    a ja tak sobie...dzisiaj znów ma byc u nas upał wiec aż boje sie wyjsc z domu.naszczescie ciocia wróciła z wczasów i moge jej małego podrzucic co by ze mna nie jechał do miasta.
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeJun 25th 2008
     permalink
    Cześć dziewczyny, no to co kochane kawka na dobry początek dnia.
    A ja to już wakacjami prawie żyję, jeszcze tylko 3 dni w pracy, musze pozałatwiać sprawy, coby nie zostawiać za dużo koledze który mnie będzie zastępował i na urlopik....!
    Co chwilkę coś mi sie przypomni i w szufladzie mam kartki to sobie zapisuję, żeby nie zapomnieć!

    Fajnie, że dziewczyny spotkały się w trakcie wakacji, kurcze szkoda że któraś z was nie jedzie do Ustki to też byśmy się spotkały i pogadały!:sad:
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.