Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeJun 25th 2008
     permalink
    Iwa a nie wiem czemu ja myslałam że Ty już na wakacjach.fajnie się masz ze już za chwilke jedziesz
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJun 25th 2008
     permalink
    a u mnie dzisiaj akcja reanimacja... jakos sie nie wyspalam... bylam tak padnieta i nieprzytomna ze nie bylm w stanie z mezem pogadac przed wyjazdem i tylko wybelkotalam czy kanapki wzial i dalam buziaka i wrocilam do wyrka spac nawet nie czekajac az wyjdzie... wczoraj sie polozylismy po 22giej wiec chyba to bylo dla mnie stanowczo za wczesnie i stad taki poranny zonk...
    od dzisiaj do soboty jestem slomiana wdowa...a najbardziej z tego stanu nie podoba mi sie to ze bede musiala sama sprzatac :tongue:
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJun 25th 2008
     permalink
    ooo Lady pozdrow dziewczyny :) fajnie ze sie "zlapaly"
    w moich stronach to totalny brak mozliwosci i zaluje ze szkoleniem slubnego wypadlo jak wypadlo bo mielismy w planach wybrac sie do wawy do znajomych i przy okazji do Sulejowka
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeJun 25th 2008
     permalink
    Szkoda. Może za rok?
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeJun 25th 2008
     permalink
    myszorka chciałabym już być nad morzem, ale poczekam i już z poniedziałku na wtorek jedziemy, możemy być u naszej paniu już o 7-8 rano.:bigsmile::wink:
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJun 25th 2008
     permalink
    Amazonko ja bardzo chetnie tylko wszystko zalezy od ustalen 'gory'. moze znowu zbierze sie komplet :)
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJun 25th 2008
     permalink
    najlepiej maz mi zostawil auto i kluczyki z tekstem "jakbys chciala gdzies podjechac" ( a wie ze sie boje i nie jezdze) no i tak sobie siedze wlasnie i mysle ze moze byc wyciagnela kuzyna i by ze mna pojezdzic poszedl no i zonk... maz nie zostawil dowodu rejestracyjnego... ja mu dam jak zadzwoni :wink:
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeJun 25th 2008
     permalink
    Aniu to ja ostatnio zabrałam M dokumenty a on do pracy jechał bez, ale powiedział że sie nie boi bo aż tak daleko do domu nie ma.
    --
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeJun 25th 2008
     permalink
    Ja też witam z rana, myszorka dołączam do grona odpaździernikowych dokształcaczek - straaasznie mi sie nie chcę ale muszę; co 2 weekend prawie w ogóle nie będę się widzieć z Maksiem :cry:
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeJun 25th 2008
     permalink
    Jemma to nie będę sama, super. Szkoda mi tylko tych weekendów bez Mata, a czego będziesz sie uczyć?
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJun 25th 2008
     permalink
    a ja jestem dziwna bo... chetnie bym poszla dalej na studia!
    ja sie chyba po prostu lubie uczyc no i nowe wyzwania lubie... tylko moja wymarzona amerykanistyka to wydatek 6tys rok :cry:
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeJun 25th 2008
     permalink
    muszę zrobić magisterkę bo mam tylko licencjat, tylko do czerwca 2010 jest się za to zwolnionym z egzaminów na certyfikat księgowego więc ostatnia szansa, ale żal mi tych chwil z Maksiem :sad:
  1.  permalink
    a ja chyba jednak nie pójde na studia dalej...dlatego ,że M cały czas nawija mi żebyśmy na pół roku pojechali z nim do Norwegii
    wrrrrrr ale jestem zła na siebie,już tak mi dobrze szło ze zrzucaniem wagi a dzisiaj ubieram gatki i już mi sie znów bokami wylewa,na wadze 63 kg wrrrrrrrrrr to przez to ze sie tak obżeram.dzisiaj robie sobie dzień głodówki -tylko woda mineralna
    --
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeJun 25th 2008
     permalink
    spoko ciacho - chwilowy spadek formy :wink:
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeJun 25th 2008
     permalink
    ciacho widzę że masz taki sam problem jak ja, po diecie kopenchaskiej miałam już 65 kg, a dzisiaj znowu 68kg, ale mieszczę sie nadal we wszyskie ciuszki także, aż tak mi to jeszcze nie przeszkadza! Ale chyba musze wprowadzić jakąś małą dietkę - inny sposób żywienia i podarować sobie te lukrowane pączki do porannej kawki i lody wieczorową porą!:bigsmile::wink:
    No to co robimy dietkowe suwaczki i zaczynamy gubienie kilogramów! Okres wakacyjno-letni jest na to bardzo dobry!:bigsmile::wink:
    --
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeJun 25th 2008
     permalink
    Jemma o co z tym certyfikatem bo ja ide na podyplomówke z rachunkowosci i jezeli mam 3 lata praca w księgowości to moge sama po tych studiach prowadzić biuro rachunkowe
    --
  2.  permalink
    Iwa no trzeba by było sie wziąść ale wiem,że ty wyjeżdżasz na wczasy a ja dzień po Tobie to może jak wrócimy??? bo ja nie wierze,że na wyjeździe bede jakies ograniczenia stosowała:cool::wink:
    --
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeJun 25th 2008
     permalink
    A ja to kicham już ile waże, bo ostatnio się mnie kolezanka zapytala czy ja chora jestem bo taka chuda po buzi a ja tam nie widze zebym chuda byla, bo tylek mam i tak większy od M.:tongue:
    --
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeJun 25th 2008
     permalink
    no właśnie ja muszę zrobić ten sam certyfikat; też wystarczyła by mi podyplomówka ale w końcu i tak bym musiała zrobić to mgr
  3.  permalink
    ja musiałabym zrzucić z 7 kg zeby byc zadowolona.W ciąży przytyłam 21 wiec uważam że i tak nieźle poszło jak do tej pory a przeciez nie karmiłam piersią.Ale cos sie zatrzymało i koniec-ani drgnie ta waga.
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJun 25th 2008
     permalink
    w prawdzie papier to papier ale jednak jak wazny... szczescia nie daje ale coz czesto bywa niezbedny...
    ja po zrobieniu mgr dostane w poborach tylko 124.50 wiecej czyli zadna mi tam zawrotna kwota..

    Ciacho a z glodowka uwazaj - musisz miec sile przy PIotrusiu

    Iwa a wiesz ze lody dobrze wplywaja na odchudzanie? ale tylko smietankowe bez zadnych dodatkow :)
    moja slaboscia sa sorbety
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeJun 25th 2008
     permalink
    Jemma nie chce straszyć ale z tego co wiem to przepis obowiązuje do konca 2009 i nie wiem jak będzie potem, czy liczy sie to że już rozpoczniesz studia uzupełniające i będziesz miec ten certyfikat?
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeJun 25th 2008
     permalink
    Ania- nie słuszałam o tych lodach na odchudzanie to by się dobrze składało bo ja uwielbiam śmietankowe!:wink::bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeJun 25th 2008
     permalink
    juz czytałam przepisy i dokładnie to do 30.06.2010 trzeba przesłać do ministerstwa komplet dokumentów ale tez się obawiam czy do 30.06 zdąrzę się obronić; dyplomu nie trzeba mieć, wystarczy zaświadczenie o ukończeniu studiów - mam nadzieję, że dostosują się do tych terminów na specjalizacji rachunkowość

    poza tym najwyżej - trzeba będzie zdać ten egzamin ...
  4.  permalink
    oj ja też tylko sorbety
    Aniu masz racje-on czasem daje mi tak czadu ja już widze jaki z niego będzie łobuz,jak juz teraz rogi pokazuje a jaki z niego nerwus!!!On ma tylko taką niewinną buźkę...
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeJun 25th 2008
     permalink
    Dziewczyny - ja to się teraz bardzo cieszę, że zrobiłam od razu mgr, bo teraz to by mi się strasznie nie chciało. Kiedyś jeszcze zrobię jakiś kurs z rachunkowości, księgowości, albo coś innego specjalistycznego i tyle, podyplomówki chyba nie (no chyba że zajdzie taka konieczność - potrzeba).:wink::bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeJun 25th 2008
     permalink
    Jemma i to rozumiem ze ministerstwo wydaje ten ważny papier i to do domu przychodzi? a nie wiesz jak to potem jest z takim biurem rachunkowym bo M mnie namawia na otwarcie ale ja mówie najpierw studia skoncze a potem będę myślec co dalej.
    Aniu a Ty nie masz mgr bo juz nie kumam
    A lody sa na odchudzanie bo zimno zmusza żołądek do pracy
    --
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeJun 25th 2008
     permalink
    Iwa ja robiłam licka dziennie a uzupel.mgr juz w małzenstwie ale od razu bez przerwy po licencjacie, i racja ze lepiej zrobic od razu.
    --
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeJun 25th 2008
     permalink
    myszorka jeżeli będziesz chciała znać wszystkie szczegóły odnośnie prowadzenia biura to pisz na priv - napisze ci wszystko co wiem - moja babcia prowadzi dośc duże biuro rachunkowe
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeJun 25th 2008
     permalink
    No to super z tymi lodami - od dzisiaj na kolacje lody śmietankowe - hurrrrraaa!!!!!:cheer::cheer::cheer:
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJun 25th 2008
     permalink
    Myszorko ja po skonczeniu kolegium zdawalam licencjat ktory dawal mi uprawnienia do pracy w kazdym typie szkol. pozniej mialam przerwe ze wzgledow finansowych i rok temu zrobilam mgr. Jestem magistrem filologii angielskiej ale marzy mi sie zrobienie podyplomowki (1.5roku trwa) z amerykanistyki czyli historia geografia polityka i kultura USA ale troche drogi taki kaprys :P
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeJun 25th 2008
     permalink
    to prawda - naprawdę drogi kaprys!:bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 25th 2008
     permalink
    jeju ale się rozpisałyście z rana a mi się tak czytać nie chce hi hi hi
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeJun 25th 2008 zmieniony
     permalink
    ciacho ja to chyba faktycznie po powrocie z nad morza rozpocznę. Chociaż czasami na wakacjach to wcale nie chce mi się jeść, zależy od pogody, może i tam uda mi się coś zgubić! Jak sobie pobiegam na plazy za Oliwka, bo ona to juśż biega i już widzę jak ona tam szaleje!:wink::bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 25th 2008
     permalink
    Witajcie na rannej kawusi! Moja córa śpi jeszcze i jedna i druga :))
    IWA no to będę przed Tobą na wakacjach :)) Mam w planach wyjazd z niedzieli na poniedziałek i mam nadzieję, że przy tempie mojego pakowania on wypali a jak nie to w tym samym dniu pojadę co Ty :))
    Nie ukrywam, że z pakowaniem się i przygotowaniami do wyjazdu jestem jeszcze w polu hi hi hi mam nadzieję, że zdążę :))
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeJun 25th 2008
     permalink
    Szkoda Lady że nie jedziesz nad morze, mogły byśmy się zobaczyć skoro w tym samym czasie jedziemy na wakacje - może kiedyś uda nam się spotkać, ale raczej gdzieś koło ciebie, jak będe w odwiedzinach u rodzinki mojego M!:wink::bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJun 25th 2008
     permalink
    Lady no a biorac pod uwage ze ty pakujes 3 baby to juz wspolczuje :PP
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeJun 25th 2008
     permalink
    Aniu dzięki za wyjasnienia bo juz nie wiedzialam czy mam taką skleroze czy jak :wink:a ile twój kaprys kosztuje?
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 25th 2008
     permalink
    Ania Ja dość często śmigam samochodem bez dowodu bo tak często z M się zmieniami w ciągu dnia, że wiecznie albo on albo Ja zapominamy go sobie przekazać :))
    U mnie samochód to w pewnym stopniu moje życie i nie wyobrażam sobie aby go nie było!!! Dzięki niemu wszędzie mogę zajechać bardzo szybciutko i bez problemu!
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJun 25th 2008
     permalink
    Myszorko tak jak wyzej pisalam 6tys za rok czyli w sumie 9tys plus dojazdy
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeJun 25th 2008 zmieniony
     permalink
    No tak Lady ja od jakiegoś czasu zauważyłam że samochód ważna rzecz, wszędzie mogę podjechać, nawet sama czy tylko z Oliwką, nie potrzebuję niczyjej pomocy. Nawet wielkie zakupki zrobię, bo wózki w marketach sa i do samochodu podjadę. I wogóle nawet jak M nie ma czasu to ja sobie mogę gdzieś podjechać! Samochód super sprawa!

    A ja jeszcze jedna rzecz u siebie zauważyłam, że ostatnio to mi sie nie chce jeść, tylko rano mam ochote na kawę i coś do kawki, póżniej to jakaś zielenina, ale nie z głodu tylko tak sobie , bo lubię ogórki, pomidory, rzodkiewkę itd. i po powrocie z pracy nie moge przełknąć obiadu, więc nie jem, a na kolacje to ostatnio lubie jeść lody i od dzisiaj tylko smietankowe!:wink:
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 25th 2008
     permalink
    co do lodów to najlepiej pomagają big milki! Kiedyś jadłam po 3 dziennie i o dziwo waga spadła w dół :))
    Mi obecnie brakuje ok 4 kilo do mojej wagi ale mieszczę się już w moich jeansach więc dla mnie to i tak suuuper :))

    Znajoma wczoraj kupiła hula hop... skusiłam się je wczoraj zobaczyć i się przeraziła to co moje oczy zobaczyły...
    Myślałam, że będzie ono jakieś malutkie z malutkimi kuleczkami do masażu ale ledwo co objęłam na grubość w dłoni to obwód tak wielki, że szooooook... zakręciłam raz i więcej nie dałam rady bo spadło mi od cieżaru :((
    Laska tak wywija nim i to przez 1,5 godziny potrafi bez oderwania!

    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJun 25th 2008
     permalink
    a ja sie nie moge przekonac zeby zaczac jezdzic... w sumie 8lat nie siedzialam za kolkiem i chyba mam stresa.. wiem ze jakbym sie przalamala to byloby super ale kwestia usiasc i pojechac na razie jest w fazei zamiarow..
    dobrze ze mam w miare blisko wszedzie chociaz czasami jak zrobie zakupy to wracam jak wielblad - plecam wypchany, siaty tacham a wozek pcham brzuchem albo Gabrysia prowadzi... dobrze ze zakupy robie blisko domu bo inaczej bym pewnie nie wydolila
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJun 25th 2008
     permalink
    Lady niezle te hula :) mozna sie chyba przy okazji zdrowo poobijac :wink:
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeJun 25th 2008
     permalink
    O to dobrze bo ja lubię śmietankowo-śmietankowe z Algidy, a to chyba takie same!

    To hula niezłe, ciekawe jak się nim hula! Ja swojego czasu bardzo długo mogłam robić ale takim zwykłym, takiego nigdy nie widziałam.!:shocked::shocked::shocked:
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 25th 2008
     permalink
    Ania znajoma w celu schudnięcia .... ale jego grubością i jego ciężarem byłam zaskoczona... szkoook
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJun 25th 2008
     permalink
    moje mlodsze dziecie wlasnie wstalo i podryptalo obudzic Gabrysie... najpierw ja delikatnie ciaga za bluzke a jak nie pomoze to troche bardziej brutalnie bo lapie ja za wlosy a Gabrycha zamiast go pogonic to od razu go przytula z tekstem 'o moj kochany braciszek sie za mna stesknil' ... wlasnie sie turlaja po podlodze... w sumie dobrze ze wstali bo jakies sniadanie by zjesc w koncu wypadalo.. dzisiaj serwuje jajkownice na pomidorach :)
    no i trzeba sie w jakies spacery wybrac bo pogoda niezla :)
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeJun 25th 2008
     permalink
    wspaniały widok Aniu - na pewno!:wink::bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJun 25th 2008
     permalink
    dziewczyny czy ktoras sie pisze na poznowieczorna impreze? ja stawiam slomianowdowowe ;)
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeJun 25th 2008
     permalink
    Aniu ja będę pić za zdrowie M, mogę ciacho podesłać i sałatki.:wink:
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.