Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 26th 2008
     permalink
    Ania to suuuper wiadomości.... :))
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJun 26th 2008
     permalink
    Lady z podatkami to tak ze jak sie je placi to pozniej jest z czego zwrot zrobic :P
    my za 2008 tez odpiszemy za jedno dziecko tylko :|
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeJun 26th 2008
     permalink
    Lady na samej górze strony
    Aniu super wiadomości
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJun 26th 2008
     permalink
    teraz tylko msuze powiedziec sis ze kasa bedzie potrzebna wczesniej niz planowalam, no ale najwazniejsze ze mam od kogo pozyczyc i to bez odsetek
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 26th 2008
     permalink
    myszorko nasz znajomy wozi samochody z niemiec ... tam też mieszka wiec zapytam się go jak to jest z dieslami u nich!!! o dziwo więcej benzyniaków wozi!!!
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJun 26th 2008
     permalink
    u nas sporo osob sprowadza auta ze stanow i to nie tylko dla siebie ale i na handel
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeJun 26th 2008
     permalink
    hej kobitki,ja nie mam czsu ,VEVE WSZEDZIE JEJ PELONO ...
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJun 26th 2008
     permalink
    dzieci sie rozkrecaja wiec spadam... trzeba auto doprowadzic do porzadku po sobotnich chrupkach kukurydzianych ;)
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 26th 2008
     permalink
    Mój samochód na generalnym przeglądzie przed wyjazdem ....
  1.  permalink
    ja mam golfa IV w kombi i jestem zadowolona ale M powiedział ,ze do końca roku mi zmieni.U nas jednak w grę wchodzą tylko niemieckie auta M wspomina cos o golfie ale nie w kombi tym razem lub innym dieslu ale jak jużmówiłam-tylko niemieckie auta
    Aniu ja mam też pełno chrupek w aucie i wieczorkiem mam zamiar też auto posprzątać
    --
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeJun 26th 2008
     permalink
    JA JEZDZE toyotta rav 4, jest suuuper,pod gòrki zapyla extra,duzy poklad,czuje sie w niej bezpiecznie...
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeJun 26th 2008
     permalink
    M sie przymierza do chrysler jeep compass,bo jeepy na wioskach sie sprawdzaja...
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeJun 26th 2008
     permalink
    jeju jaki upal szoooooook
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeJun 26th 2008
     permalink
    veve ma chyba potòwke ,bo takie kropki na szyjce..
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeJun 26th 2008
     permalink
    Ja mogę nawet i pod namiot czy pod chmurkę pojechać :) Ale to może za rok - teraz to po prostu boję się nawet z domu ruszać ale to inna inszość :) Płakać nie będę że nie pojedziemy nigdzie i dzieci bedą na podwórku, kiedyś to sobie odbijemy i będzie cudownie choć nie w apartamencie czterogwiazdkowym :) Ważne by miło sie bawić a nie ważne gdzie

    My już po lekarzu. Pani dr bardzo miła i sympatyczna i przede wszystkim szczera. Weronika się spisała na medal bo spała a obudziła się jak już byliśmy pod domem :)
    --
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeJun 26th 2008
     permalink
    ewa taką toyotkę też bym chciała :wink:
    --
  2.  permalink
    ooo ewa to masz auto sam raz w teren ,ze tak powiem
    Podobają mi sie duze auta ale mam swoje takie ukryte marzenie nie powiem ze nie
    Byłabym megaszczęsliwa gdyby M kupił mi Mercedesa Klasa C coupe
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 26th 2008
     permalink
    ewa taka toyotka to moje marzenie buuu mogłaś nie pisać o niej :((
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 26th 2008
     permalink
    ehhh co Wy na te mercedesy się uparłyście ?

    Ja jeśli miałabym wybór to wolę jaguara bo niejednokrotnie miałam okazję jechać modelej j30 i już sportowym xk
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeJun 26th 2008
     permalink
    a wiecie tu chrpek nie ma,ciekawe czy VEVE polubi jak jej w PL kupie..
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeJun 26th 2008
     permalink
    LADY w miescie ,to ci nie potrzebna,moze lepszy taki model reno jak pokazalas...W kKrakowie PEWNIE BYM JEJ NIE KUPILA ,bo kisila by sie tylko pod blokiem..
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 26th 2008
     permalink
    ewa obyś nie musiała wracać z dodatkowym workiem chrupek!
  3.  permalink
    no jak Lady....jest gwiazda jest jazda:)
    Miałam okazje poprowadzić niejednego Merecdesa nawet nowe Vito i Viano dlatego naprawde Mercedes C klassy to jest moje skryte marzenie
    --
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeJun 26th 2008
     permalink
    Iwa, nam też się marzy taka Zafirka!! W ogóle, szukamy jakiegoś 6-7 osobowego samochodu z gazem ziemnym.
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJun 26th 2008
     permalink
    auto ogarniete, przydalby sie odkurzacz ale z okna przedluzacza zrzucala nie bede wiec jak juz naprawia ten prog to skocze i na podworku u kuzyna odkurze.
    niestety mundrej ani sie zapomnialo i nie wzielam prochow wiec po 1.5godz na podworku wrocilam zapuchnieta, nie dosc ze trawki robia swoje to jeszcze kurz samochodowy mnie doprawil... nie iwem czy 100 razy czy wiecej juz kichnelam ale pol osiedla chyba mnie slyszy :P
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeJun 26th 2008
     permalink
    Ja mam Disela - o takiego:

    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeJun 26th 2008
     permalink
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeJun 26th 2008 zmieniony
     permalink
    Tylko kolorek taki szaro-zielono-morski metalik!:wink:
    I ciemne szyby z tyłu!
    To wersja Elegance - także full wypas!
    --
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeJun 26th 2008
     permalink
    Aniu ja mam najgorszy atak wieczorem, tez strasznie kicham/
    --
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeJun 26th 2008
     permalink
    Iwa fajny ale jak dla mnie i tak za duży.
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJun 26th 2008
     permalink
    a no to ja wieczorem to jeszcze w miare... za to juz drugi tydzien mam kichawe od 3:45 do 4 :P glowe pod poduszke chowam zeby rodziny nie pobudzic :)
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeJun 26th 2008
     permalink
    Za duży , bo dużo miejsca, czy boisz się jeździć takim dużym autem!????
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeJun 26th 2008
     permalink
    To oczywiście zdjęcie z neta ściągnięte, nie mój samochód, ale nie mogłam znaleść takiego koloru jak ja mam, bo on podobno wyszedł w niewielkim nakładzie!
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJun 26th 2008
     permalink
    a ja bym chciala cos wiekszego niz nasza poczciwa micra ale pod warunkiem ze palilby tak samo malo :P
    taka honda odyssey by mi starczyla
    ds
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeJun 26th 2008
     permalink
    Ja to bym chciała zieloniutkiego Citroenka C3, tak dla mnie do jeżdżenia do pracy, na zakupki itd. A ten wtedy byłby dla mojego M i na wypady rodzinne!
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJun 26th 2008
     permalink
    Iwa wez wywal ten drugi suwaczek bo co go widze to mi zal ze truskawek nie mam pod reka :P
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeJun 26th 2008 zmieniony
     permalink
    Iwa, wiem, jak wyglada Zafirka, mój małż marzy o takim i ja też się już przekonałam, nam zależy na samochodzie, który by jeździł na cng, bo tani. Ale to i tak na zakup samochodu prawdopodobnie nie zdecydujemy się wcześniej niż na początku przyszłego roku - tyle mój mąż dał sobie czasu na odłożenie pieniędzy na niego. I prawdopodobnie sprowadzimy z usów, bo tam najwięcej jest takich - tzn. na cng
    --
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeJun 26th 2008
     permalink
    Iwa za duży jak dla nas. garaż dla mnie to drugi magazyn, jest porządek bo jest stara kuchnia od teściowej i wszystkie rzeczy które mogę to tam trzymam, zresztą stoja już tam nasze rowery. poza tym cena jest dla nas takiego autka zdecydowanie za wysoka.
    --
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeJun 26th 2008
     permalink
    A ja ostatnio jadłam truskawki u teściowej, przywiozła od koleżanki z działki i przekonałam się, jak to jest, jak się truskawek regularnie nie podlewa - owoce były słabo słodkie i mało soczyste.
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJun 26th 2008
     permalink
    moja mama wczoraj przywiozla z dzialki pollitrowy kubek poziomek. Krzysko srednio chcial ale za to my z Gabrysia mialysmy uczte :D
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 26th 2008 zmieniony
     permalink
    wracając do samochodów takim jeździłam i mam okazję czasami jeździć xk złoty a wnętrze jasna skóra


    a w xj wnętrze przestronne
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeJun 26th 2008
     permalink
    Hahahahahahahahahahahaha, Hihihihihihi, nie ma mowy Aniu!
    Mnie ten suwaczek przypomina, że wolno mi tylko owoce i warzywka! Hihihihihihihihi!
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeJun 26th 2008
     permalink
    Ja strasznie nie lubię niskich samochodów - sportowe nie wchodzą w grę. Nie cierpię z nich wychodzić i siedzieć tak nisko! Lubię duże autam takie co jak jadę, siadam to nawet się nie wygniotę za bardzo , bo wysoko siedzę. A wsiadanie i wysiadanie to przyjemność!:wink::bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 26th 2008
     permalink
    IWA do jakiej wagi chcesz dojść??
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeJun 26th 2008
     permalink
    magiczne 60 kg - Lady!
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 26th 2008
     permalink
    IWA nie każdy niski samochód jest niekomfortowy!!! Z racji firmy teściów wieloma samochodami jeźdźę więc mam porównanie dość bogate!!!

    Do jaguara i to pewnych modeli dałam się przekonać :)) nawet stare wersje są o niebo lepsze od nowszych samochodów!!!

    Nie ukrywam, że dużym luxusem było jechać Cayenne ( też ukryta moja miłość )
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 26th 2008
     permalink
    IWA to za chuda będziesz .... dla mnie 64 byłoby ok czyli jakieś 4 kilo jeszcze hmmm czyżbyś ważyła tyle co Ja ???
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeJun 26th 2008
     permalink
    Ja też chciałabym schuść do 60 kg, czli 5-6kg.
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 26th 2008
     permalink
    IWA bardzo kocham jazdę samochodami więc może dlatego w każdym doszukuję się przyjemności :))
    Praktycznie nie chcę więcej zaliczać fiatów 126p wrrr nie po wypadkach jakie nimi zaliczyłam :((
    Poza tym czy duże czy małe każde ma swoje plusy i minusy :) sportowe czy miejskie ...
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeJun 26th 2008
     permalink
    Lady ja też lubię jazdę samochodem, nawet ostatnio pozwalam napić się mojemu M jak gdzieś jedziemy i ja wracam, mogę sobie wtedy pojeździć. Ale nie lubię małych samochodzików, bezpieczniej i lepiej czuję się w dużych, a kiedyś myślałam, że będzie inaczej! :wink:
    Moi znajomi mówią, że ja zawsze lubiłam wszystko co duże - nawiązanie do mojego 2 metrowego męża! Hihihihihi!
    :wink:

    Lady - już pisałam, że obecnie ważę 68 kg, niestety zaczęły się niweczyć zbawienne skutki diety kopenhaskiej. Ważne że nadal mieszczę się w swoje wszystkie rzeczy, ale jednak chciałabym schudnąć. Jak będę ważyć 65kg też będzie dobrze to tylko 3kg więc nie będzie problemu, ale chciałabym 60kg ważyć. Kiedyś ważyłam 53kg to byłam za chuda, a 60kg to byłoby dobrze!:bigsmile::wink:
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.