Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeJun 27th 2008
     permalink
    Spokojnie możesz mu dać 1 - nic mu nie będzie jedynie może troszkę więcej zjeść :)
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJun 27th 2008
     permalink
    wlasnie wrocilismy z wyprawy do dzaidkow... alez mialam labe... Gabrysia szalala z chrzesniakiem meza a ja... ja sie relaxowalam bo Krzys wedrowal to do dziadka to do babci a do mnie tylko jak chcial "cycy am" :D dzieciaki sie dotlenily (prawie 6godz na powietrzu) a ja wypoczelam
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJun 27th 2008 zmieniony
     permalink
    Ciacho jesli pyt o mleko aktualne to juz pisze... niedawno czytalam ze lekarze zalecaja 1 minimum do skonczenia 6miesiecy wiec spokojnie mozesz dawac. ja bym dawala tyle co w przepisie dla polroczniaka jesli idzie o miarki jedynie moze ciut wiecej w mililitrach mu dawala
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 27th 2008
     permalink
    Witajcie....
    Z Julcią byłam u lekarza i wsio OK... nie ważona nie mierzona bo tylko przepisana recepta na mleczka i troszkę poklachałam z lekarką!
    Brak śladu po szczepieniu na gruźlicę - już nie praktykują doszczepianie a szczepienie mmr jak najbardziej poleca !!! większe powikłania byłyby gdyby dziecko się zaraziło!!! Jeśli chodzi o mnie będę szczepić w terminie tzn po wakacjach !!!
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 27th 2008
     permalink
    Byłam na zakupach wyjazdowych i 400 poszło jak z bata :(( ale dla Julci mam prawie wszystko co mi będzie na wyjeździe potrzebne no i to co do zabrania ze sobą też prawie mam wszystko ( brakuje Martini i wódki hi hi hi ) Siedzę i myślę co mi jeszcze potrzebne będzie! Adriana moja spakowana a Ja mam torby rozłożone i myślę co zabrać... hmm zastanawiam się czy się z Julcikiem pomieszczę w małej walizeczce buuuu
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 27th 2008
     permalink
    Czy nie ma przejścia z mleczka na mleczko stopniowego tak samo w dwa kierunki jak np z 1 na 2 ???
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 27th 2008
     permalink
    Czeka mnie teraz troszkę prasowania i układanie tego co ze sobą biorę ... na szczęście ciuszków nie mam za wiele więc może nie będzie tak tragicznie .. od Julci biorę wszystko co mam bo i tak niewiele tego jest jedna półka w szafie!!! najwięcej to ma mleczek, kaszek, butelek, etc .....
  1.  permalink
    dziekuje Wam za odpowiedz w takim razlie otwieram.A ja małemu dwójke daje własnie od miesiąca dopiero,to fajnie ,że nie musze wyrzucacfv
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJun 27th 2008 zmieniony
     permalink
    dziewcyzny czy ktoras z was ma konto w kredyt banku i dostep do konta przez KB??

    juz drugi dzien nie moge sie zalogowac na strone i sie zastanawiam czy to jakas awaria u nich czy cos pozmieniali a ja nie przeczytalam (nie zagladalam na konto ladnych nascie dni)
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeJun 27th 2008
     permalink
    wlasnie mam w domu sprzeczke,M kupil klimatyzator, to jest wyrzucanie pieniedzy w bloto...ale mnie wk...
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJun 27th 2008
     permalink
    Ewa czemu wyrzucanie? ja uwazam ze dobrze robi. jak jest zaduch to po co sie meczyc w temperaturze?
    nie weim dokladnie jak tam u was z upalami i wilgotnoscia powietrza ale w stanach w wakacje nie ma zycia bez klimy
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJun 27th 2008
     permalink
    Lady dopiero doczytalam posty o zakupach.... ty puscilas 400zl na Julke czy ogolnie na to co ci bedzie potrzebne na wakacjahc??
    aha mi rzeczy Krzysiowcyh nie udalo sie zapakowac w mala torbe; w sumie mial wieksza niz Gabrysia :P
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 27th 2008
     permalink
    Ania ogólnie na to co nam było potrzebne na wyjazd!!! Nie wiem czy jednak uda mi się zapakować w jedną torbę i siebie i julcika ... wrrr
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeJun 27th 2008
     permalink
    ANIA ja ,albo robie rzeczy konkretne ,albo w ogòle nic,dobry klimatyzator i pochlaniacz wilgoci ,jest b drogi ,na razie nas nie stac, jak zaczne prace to kupilibysmy na pewno.Ten co kupil ,to buczy okropnie i tylko zawadza ,napewno ciagnie prad...beznadziejny ,ja przy nim nie zasne na pewno...
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJun 27th 2008
     permalink
    Ewa a moze to kwestia odrobiny dobrej woli? powinnas sie cieszyc ze maz wykazal inicjatywe i o was pomyslal a wcale nie musi byc tak zle jak zakladasz... zreszta spanie przy klimie nie jest zdrowe i jak cos to w innym pokoju chodzic powinna
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJun 27th 2008
     permalink
    Lady zapakujesz jak masz jakas olbrzymia torbe :P ja na tydzien ledwo rzeczy swoje i M zmiescilam w jednej duuuuzej ::P
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeJun 27th 2008
     permalink
    ANIA moze masz racje ,ide poogladac ten wynalazek...
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeJun 27th 2008
     permalink
    LADY fajnie masz ,ze na mazury jedziesz,tez lubie jeziora...
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJun 27th 2008
     permalink
    dziewczyny slyszalyscie cos o podwyzce cen za przesylki?
    ponoc Poczta Polska ma o 2zl podniesc koszt kazdej paczki (cena w gore co kilogram)
    pisze ponoc bo wlasnie napisala mi to znajoma na gg i ze to niby od lipca wchodzi....
    no to juz bylby szczyt... :devil:
  2.  permalink
    Nic o tym nie wiem!
    ale szczyt to mało powiedziane to rozbój w biały dzień!
    ale mam lenia a obiecałam sobie ze sprzatne na błysk wszytsko przed powrotem M,jutro bede smigac ze szmata
    --
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeJun 27th 2008
     permalink
    Na allegro czytałam ostatnio, że będą podwyżki - szczególnie jeśli chodzi o paczki, to podwyżki drakońskie - skopiowane ze strony Allegro.

    Witamy,


    Informujemy, że zgodnie z komunikatem na stronie Poczty Polskiej 1 lipca wejdzie w życie nowy cennik usług pocztowych.


    Podwyżka dotyczy przesyłek realizowanych na terenie kraju - przede wszystkim przesyłek reklamowych, niektórych przesyłek listowych oraz paczek pocztowych. Z punktu widzenia Użytkowników Allegro najważniejsze zmiany to:


    * Koszt nadania przesyłki listowej ekonomicznej (do 350 gramów dla gabarytu A i 50 gramów dla gabarytu B) wzrośnie o 0,10 zł.
    * Koszt nadania przesyłki listowej priorytetowej dla gabarytu A wzrośnie o 0,20 zł dla przedziału 50-350 gramów oraz o 0,50 zł dla przedziału 500-2000 gramów. Cena nadania przesyłki w gabarycie B nie zmieni się.
    * Koszt nadania paczki pocztowej do 5 kg wzrośnie o 2 zł.
    * Koszt nadania przesyłki pobraniowej do 10 kg wzrośnie o 1,5 zł.
    * Koszt nadania paczki na warunkach szczególnych wzrośnie o 3 zł (do 1 kg) oraz 1 zł (1-2 kg). Cena nadania przesyłek listowych na warunkach szczególnych nie ulegnie zmianie.

    Zmiany w cenniku nie obejmą usług komplementarnych (np. nadanie przesyłki poleconej, potwierdzenie odbioru przesyłki rejestrowanej, nadanie przesyłki z zadeklarowaną wartością). Podwyżka nie obejmuje również opłat za przesyłki zagraniczne.

    Na oficjalnej stronie Poczty Polskiej możecie pobrać nowy cennik w formacie PDF lub XLS.


    Info na stronie poczty
    Cennik w pdf
    Cennik w excelu
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJun 27th 2008
     permalink
    no zesz.... zlodzieje :devil::devil::devil::devil::devil::devil::devil:

    kase to brac potrafia a paczki z mega poslizgiem dostarczaja a czesto gesto i gubia
  3.  permalink
    Lady- kurcze- szlejesz kobieto z tymi zakupami :)
    W sumie chyba taniej wyszedłby Ci wyjazd all inclusive, nie?


    Na poczcie przeginaja :devil: Powariowali chyba :confused:
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 27th 2008
     permalink
    Ania mam małą walizkę w tym problem i praktycznie potrzebowałabym drugą taką samą dla Julci!!
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJun 27th 2008
     permalink
    Lady a ja sie przekonalam ze torby podrozne to lepsze rozwiazanie niz walizki.. sa bardziej pakowne i w aucie latwiej upchnac :)
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 27th 2008
     permalink
    Aga nie ma tak źle i tak pewne zakupy by mnie czekały bez względu czy jadę czy nie ... może tylko o 100 złotych mniej ale np 3 mleczka pepti, paczka duża pampków, 3 paczki chusteczek, kaszki i kremik do pupy!!! jakieś kosmetyki dla mnie i Ady no i troszkę słodyczy doszło!!! cholera nawet nie wiem skąd ta kwota się uzbierała!!!
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 27th 2008
     permalink
    Ania też to wiem i dlatego nie wiem czy nie spakuję się po kryjomu w torbę M a on przyjedzie z walizką ... mam nadzieję, że mnie nie udusi!!!
  4.  permalink
    No ale w sumie gdybys policzyła wszystko od poczatku...? Ubrania, lózeczko, jedzenie, prezenty, alkohol...Mysle,że uzbierałoby się na tydzien pobytu w niezłym hotelu ;)
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJun 27th 2008
     permalink
    Lady udusic by mogl dopiero na mazurach a wtedy bedzie zmeczony trasa a nastepnego dnia swieze powietrze wybije mu glupie pomysly :D
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 27th 2008
     permalink
    aga wiesz ale chyba spędzienie czasu i wakacji miesięcznych u rodzinki to raczej by tyle nie wyszło ... ciuszki na szczęście wyszły mnie niewiele bo ok 60 złotych :) kupowałam te najtańsze :)
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 27th 2008
     permalink
    alkohol i w domku musiałabym kupić ... bo dobrze jak zawsze jest gdzieś w szafce :)) poza tym troszkę rozłąki z M mi się przyda :))
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 27th 2008
     permalink
    Ania no coś ty boczyłby się cały czas na mnie :)) on gorszy niż osioł hi hi hi
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeJun 28th 2008
     permalink
    Dziewczyny, to do jutra, poniedziałku lub wtorku :)
    Jadę do Sulejówka, jutro imieniny męża, w poniedziałek obrona... Kto to wie, kiedy będę miała czas zajrzeć.
    Życzę Wam miłego weekendu, a jeśli któraś wyjeżdża to szerokiej drogi i wypoczynku :smile:
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 28th 2008
     permalink
    Witam z rana :)) chyba dzisiaj to Ja jestem jak mało kiedy pierwsza :))
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 28th 2008
     permalink
    NR życzę Ci udanego weekendu a w poniedziałek - powodzenia na egzaminie :))
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 28th 2008
     permalink
    jestem zła... pryszcze mi takie na wyjazd wysadziło, że szkoda gadać a do tego wszystkiego robi mi się jęczmień na oku wrrr
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJun 28th 2008
     permalink
    NR - udanego Sulejowkowania no i w poniedzialek trzymam mocno kciuki za polamanie jezyka :)
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJun 28th 2008
     permalink
    Lady pocieraj oko obraczka, powinno pomoc. a na pryszcze nie probowalas kupic tego z clinique co ci polecalam??

    u mnie dzisiaj z rana byl mega pisk... Krzys jak M zobaczyl to z radosci brawo bil a Gabrysia jak uslyszala jego glos to migiem w pokoju sie znalazla i z objec wyjsc nie chciala... dobrze ze ja wieczorem poczekalam bo bym sie nie dopchala :tooth:
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeJun 28th 2008
     permalink
    :) Aniu pewnie Tatuś szczęśliwy że dziatwa tak go wita

    Witajcie na kawie
    --
  5.  permalink
    ooo to tatuś w domu! super ,nasz bedzie jutro
    ja Lady nie spie od 6 mały płakał kilka razy w nocy machał rekami chyba było za goraco
    wczoraj byłam u tej szwagierki koło poludnia a ona mi o 22 pisze ze jej mała miała begunke i gorączke imusiała jechac dolekarza bo Paulinka jej leciała z rąk.mam nadzieje ze mój mały nie podłapał:confused:
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJun 28th 2008
     permalink
    And witaj :)

    Ciacho profilaktycznie kup smecte i orsalit, zreszta i tak warto to miec w domu a jakby TFU TFU TFU sie cos zaczelo to szybko podasz.

    maz wrocil zresetowany ale nie powiem zeby wypoczety :wink: impreza na 120chlopa przez 3dni to mowi samo za siebie :P
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 28th 2008
     permalink
    ciacho Ja od 5 dogorywałam w łóżku bo Julcia drugą noc marudna jest ... pinda teraz śpi a Ja padnięta jestem... biorę się za prasowanie!!!
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 28th 2008
     permalink
    Ania od samego rana walczę z obrączką i pocieraniem.... mam nadzieję, że ustąpi!!!

    Kremu na pryszcze nie próbowałam bo u mnie wszystko opiera się na próbkach!!! jeśli zdobędę i nie będę miała problemów to OK!!! Niestety moja skóra jest jaka jest więc szkoda mi kasę wydać jeśli coś się nie sprawdzi!
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJun 28th 2008
     permalink
    Lady no niestety clinique nie ma probek...

    kurde trzeci dzien jak nie moge sie na konto zalogowac :( obawiam sie ze ostatnio dzieciaki cos mi poprzestawialy... dobrze ze mialam blokade na usuwanie moich dokumentow bo wyszlam do lazienki wracam a tu Krzysko specjalista juz to probowal usunac :P
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeJun 28th 2008
     permalink
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJun 28th 2008
     permalink
    kolezanka kupowala takie skarpetki bratu i z tego co mowili super sie sprawdzaja jesli idzie o zapach - od razu CZUC roznice :wink:
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJun 28th 2008
     permalink
    u nas kicha... Gabrysia sie przeziebila :sad: zadzialalam z lekami i mam cicha nadzieje ze na ucho jej sie nie rzuci
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 28th 2008
     permalink
    Ania clinique ma próbki ale to jak będę w galerii to w sephorze zapytam!!! zazwyczaj dają bez problemu! Tak samo z perfumami!!!
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeJun 28th 2008
     permalink
    witam urlopowiczki
    Lady powodzenia w pakowaniu i kiedy Ty do nas zawitasz kobieto?
    Ja czekam aż Matuś wstanie, dostanie coś do wszamania i jade na basen, ciekawa jestem jego reakcji.
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJun 28th 2008
     permalink
    a ja zaraz dostane swira... Gabrycha jojczy, Krzysko miauczy nawet przez sen a mi glowe rozsadza. wypilam mocna kawe, burn'a a czuje sie jak snieta... chyba to cisnienie tak daje popalic :devil:


    Lady mi chodzilo ze konkretnie tego specyfiku clinique nie ma probek, przynajmniej w USA
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.