Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeJun 28th 2008
     permalink
    CZESC ,ja wròcilam z basenu,ale VEVE nie chce cos spac,bryka strasznie,upal okropny,M zmeczony ..
  1.  permalink
    no u mnie dziecie spi juz pół godziny,mam nadzieje ze pospi bo pewnie do wieczora juz bedzie fikał
    Jak wstanie to zjemy obiadek i idziemy sprzatać auto bojutro jedziemy po tatuśka na lotnisko
    --
  2.  permalink
    A my dziś idziemy na wesele :)
    Własnie wróciłam od fryzjera- zawsze optymistycznie mnie nastraja nowa fryzura:)
    U manicurzystki wczoraj spilowałam nałożony zel- miałam go "az" tydzień:confused: jak dla mnie to porazka:confused: Dobrze,ze nie pokusiłam się na nałożenie go też na stopy.

    Miłego weekendu babeczki
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 28th 2008
     permalink
    witam popołudniu.... znikam na imieniny... a niedawno wróciłam z basenu!!!
  3.  permalink
    a ja sprzatam jeszcze ehh....:confused:
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeJun 28th 2008
     permalink
    Widzę że dziś imprezowy wieczór :) My byłyśmy u znajomych oglądać zdjecia ślubne :) Było Wesoło i naprawdę superancko dawno tak się nie uśmiałam i w ogóle :) Weronika była wspaniała i podbiła serca wszystkich
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 29th 2008
     permalink
    ooo i jakie pustki dzisiaj tutaj były... na moje szczęście bo czytać za wiele nie musiałam :))

    u mnie kosz na pranie pusty a ostatnie ciuszki w pralce już wyprane a raczej ręczniki codziennego użytku.... pozostało mi jutro wyprasować to co na wieszaku wisi i mogę się spokojnie pakować....

    Jestem troszkę zła, że zdecydowałam się na wyjazd z niedzieli na poniedziałek bo jak się okazuje wyruszę w drogę łącznie z tirami bo o 22 w niedzielę ruszają na trasę. Czeka mnie pokonać szlak transytowy -TIR :(( Do tej pory nigdy nie jechałam z małym dzieckiem w nocy .... troszke się boję!!!
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 29th 2008
     permalink
    Miałam poza tym wspaniały wieczór rodzinny :)) takich dni mi bradzo brakuje! Zjedliśmy kolację w domku z restauracji a-dong :) troszę powygłupialiśmy się.... ehhh

    Mojemu M przez gardło ciężko przechodzi rozstanie z Julcią bo mówi, że ta starsza to jakoś za wiele się nie zmieni a ta mała tak... i te jej beblanie i te jej uśmieszki :))
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 29th 2008
     permalink
    aaa i dostałam kwiatki od M w kształcie biedronki hi hi hi jutro zrobię zdjęcie to pokażę bo dzisiaj to już 1 w nocy :)) idę spać :))
  4.  permalink
    witam niedzielnie
    a mi sie cos z oczami stało! nie wiem co jest ale normalnie wize tak jak po tym zakraplaniu u okulisty jakbym miala powiększone źrenice,znacie to uczucie? straszne nawet jak do was pisze to jednym paluchem ,wczoraj wypiłam ze szwagierką drina i śmieje sie ,ze może była trefna wódka:confused:
    --
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeJun 29th 2008
     permalink
    no LADY ,M b fajny...
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJun 29th 2008
     permalink
    oo widze ze niezle sobie niekotre z was imprezowaly :)

    Aga jak tam nogi od tanczenia bola?

    Lady a myslalam ze ty na imieniny sie wybieralas a nie z M jakies kolacje ;) troche szkoda ze trasa sie zapowiada ciezka, wyspij sie dobrze przed wyjazdem. Adriana to chyba z tylu z Julka usiadzie zeby jakby co ja pozabawiac troche,nie?

    Ciacho dzisiaj widze masz upragniony dzien powrotu meza :) zrob sobie jakies oklady (nawet z herbaty) na to oko zeby ci widoku meza nic nie zaklocilo
    :wink:
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 29th 2008
     permalink
    Ania na imieninach u cioci na działce byłam ale szybko wróciliśmy, uspaliśmy Julcię i pojechaliśmy po jedzenie zamówione w a-dongu a skonsumowaliśmy w domku :))

    Nie mam pojęcia czy Adriana czy mama moja będzie siedziała na tyłach samochodu z Julcią.. mam nadzieję, że mała będzie spała a nie figlowała ( może mi się z łóżeczka przenieść ją do fotelika )

    Tak czy siak jedziemy .....
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJun 29th 2008
     permalink
    no to 3mam kciuki za bezproblemowa jazde
    dobrze ze jedziesz z mama jeszcze to bedzie ci razniej
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 29th 2008
     permalink
    Ania raźniej też ale ona przeżywa jak nie daj boże się zagapi a Ja zacznę hamować to głośno mi krzyczy strasząc mnie a Ja potem na nią krzyczę bo to jest niepoważne... i tak z każdym z kim jedzie i siedzi obok kierowcy!!! WSADZAMY Ją NA TYł :))
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 29th 2008
     permalink
    jak tylko będę miała dostęp do neta zaraz wskakuję i Was chociaż na sekundę odwiedzę.... :)) nie ma tak lekko nie pozbędziecie się mnie hi hi hi

    Gorąco Was pozdrawiam i trzymajcie kciuki za moją jazdę z TIRami dzisiaj :)

    Buziaczki dla kochanych forumowych dzieciaczków!!!

    Pa Pa Pa
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeJun 29th 2008
     permalink
    Lady - witaj!
    Jesteś jeszcze - miłych wakacji kobitko!:bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeJun 29th 2008
     permalink
    Ja własnie kończę prasować ostatnie sztuki ciuszków Oliwki!
    M z córą na spacerku, aja spokojn ie zrobiłam sobie pedicure i prasuję!
    Tak się cieszę, że jutro nie idę do pracy tylko się pakuję i jedziemy nad morze!:cheer::clap::crazy::crazy::crazy:

    A w piątek mój M zrobił mi prezent i dostarczył do domku zmywarkę do naczyń, będzie zamontowana po powrocie z wakacji!:cheer::cheer::cheer:
    --
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeJun 29th 2008
     permalink
    no to kobitki,wracac opalone i pelne wrazen,UDANYCH WAKACJI..
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeJun 29th 2008
     permalink
    HISZPANIA ,HISZPANIA...
  5.  permalink
    noi witam również ja
    M juz w domu oczywiscie naszczescie dojechałam na czas i Pietruszka mi spał w samochodzie cały czas,na lotnisku krzyczał bo fajne echo było:)))
    NMa 18 jechalismy na grilla ale ja juz przyjechałam do domu a M zostawiłam na tym grillu bo tak rzadko ma ostatniopogadac ze swoimi braćmi a jest ich 6 to tematów do rozmów nie brakuje:)ja sobie w spokoju piore ,nogi do góry i pisze do Was ale widze ze tu pustki
    Iwa miłego wypoczynku!
    My wyjezdzamy we wtorek rano chociaz ja wolałaabym wyjechac w nocy bo mały jest spokojny w foteliku tylko jak spi lub pierwsze pół godziny:confused:
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeJun 29th 2008
     permalink
    Miałam dziś cudowny wieczór :) Od 16-stej u Weroniki chrzestnego bardzo miło spędziliśmy czas. Niuni wymęczona ale wybawili się i nią i z nią. Troszkę pogadaliśmy pośmialiśmy się - było cudownie i tak rodzinnie :) A to tylko przyjaciele... Zrobiło mi sie bardzo miło że pamiętali o naszych dzieciach (spóźniony dzień dziecka) i każde z nich dostało coś drobnego a Weroni ciuszki i pieniążka na coś
    --
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeJun 29th 2008
     permalink
    ANIA M.Jak myslisz uczulenie ,jak jest od np.mleka .to po jakim czasie zniknie ,po odstawieniu???', bo VEVE ciagle w kropki na brzuszku.Rano nie ma nic i wychodza w ciagu dnia buuu? lekarze ,uwazaja ze to nic powaznego...
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeJun 29th 2008
     permalink
    jak tam mecz? kto wygrywa??:D
    --
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeJun 29th 2008
     permalink
    hiszpania
  6.  permalink
    Udanego urlopu dziewczyny:bigsmile:
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeJun 29th 2008
     permalink
    o to dobrze:P
    --
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeJun 30th 2008
     permalink
    witam poniedziałkow.Ja jem sniadanie i zaraz trzeba zacząć pracować.
    Iwa udanego wypoczynku.Ciacho Tobie także słonecznych wakacji.
    Będzie tu nas coraz mniej przez urlopik.:cry:
    --
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeJun 30th 2008
     permalink
    Witam,
    Ja oczywiście na 28 dni zamiast się cokolwiek pouczyć.
    Dwa ostatnie dni się wyluzowywałam - nie wiem czemu, ale wróciłam z Sulejówka zmęczona, chociaż nie brałam udziału w kursie (może to to ognisko :wink:)
    Wczoraj mężowe imieniny były, więc siedziliśmy w pubie z kolegą, szwagrem i kolegą szwagra oglądaliśmy mecz, udało mi się nawet wypić dwa piwa i nie zejść (a może nawet trzy), he he..

    Trzymajcie za mnie kciuki... Stracham się i lękam...
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJun 30th 2008
     permalink
    widze ze powoli sie towarzystwo wykrusza :wink:
    milego urlopowania dziewczyny...

    Myszorka nie bucz lada moment Izunia wracai Magg :wink:

    kurcze a my chorzy... tylko M sie jeszcze ostal a ja z dziecmi usmarkana po sam pas no i obydwie z Gabrysia mamy straszny kaszel. chyba nas ktos jakims wirusem poczestowal :devil:
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJun 30th 2008
     permalink
    NR o kciukach pamietam - w ruch pojda jak obiecalam... noi bedzie 5 :)

    Ewa - produkt trzeba odstawic na jakies 2-3tygodnie calkowicie zeby sprawdzic czy to reakcja od niego
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeJun 30th 2008
     permalink
    dzien doberek..
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeJun 30th 2008
     permalink
    Witajcie poniedziałkowo Dzisiaj pospałam aż do 8 :)
    U nas też zaraza się szerzy - Andi jakby angina, ja katar i lekko gardło. Gabio czasami miałczy że boli ją brzuszek. No i Kuba - wczoraj zarzygał pół auta i po kolacji też wymiotował. Babcia mówi że boli go brzuch i jest "skrzywiony" i mutny na buzi. Niepokoi mnie to tymbardziej ze pojechał i go nie widzę no i wiadomo chore dziecko w czyimś domu to problem :( Oby wczoraj to było przejedzenie!
    --
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeJun 30th 2008
     permalink
    NR pamiętam i cały czas myśle ze masz dziś wielki dzien.
    Aniu bo tak pusto tu jest ze szok, ale nie trzeba tylu postow po weekendzie nadrabiac
    A ja w sobote bylam w aqua parku. Matus na początku tak strasznie płakał. M mówi że nigdy Matuś tyle się z nim nie przytulał jak w sobotę. Potem się juz fajnie bawił i nie chciał wyjść z wody.Najbardziej mu sie podoboła sztuczna fala i co dziwnie nie bał się wchodzić na głebokie. kółko takie z siedziskiem nie podobało mu się i też wył. Ale ogólnie było super.
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJun 30th 2008
     permalink
    And no to kurde u nas to samo... Gabrysia miala przedwczoraj biegunke i wczoraj tez na bol brzucha narzekala... ktore dziadostwo w parze ma problemy zoladkowe i gardlowe - nie angina aby?

    Myszorko najwazniejsze ze sie wybawiliscie. Krzysko sie boi szumu wody (nad morzem) i w domu jak mu dolewam wody do wanny to tez jest panika i ucieczka ale tak to kocha sie pluskac i jak np nalewam mu wody do miski zeby lapki pomoczyl sobie to on od razu daje nura - wklada glowe pod wode a jak juz sie wynurzy to z bananem na twarzy :D
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeJun 30th 2008
     permalink
    Aniu ja się obawiam tego że to angina :( w przedszkolu krążyło coś po grupach a i my doprawiliśmy się lodami i cola z lodem - przynajmniej tak mi sie wydaje i tak to wygląda. Czekam aż babcia zadzwoni jak się Synuś czuje i czy przez niego nie skrócą wyjazdu :( nie chciałabym by tak było i jestem w pewnym sensie zła
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJun 30th 2008
     permalink
    kurcze dziewczyny mam problem... od srody nie moge sie zalogowac na konto w banku, nie wiem czy przyszla kasa za wychowawczy i czy jest z czego pobrac kredyt... maz ma dzisaij sprobowac z pracy bo wyszlo na to ze kazdemu link do storny z logowaniem dziala tylko nie mi :( musze dorwac jakiegos informatyka zeby sie zapytac gdzie mi to dzieci mogly poprzestawiac bo wkurza mnie to jak diabli :devil:
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeJun 30th 2008
     permalink
    Aniu ja dokładnie nie pamiętam dlaczego ale koleżanka która ma chyba Mbank nie mogła się logować z Mozilli ale z IE bez problemu
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJun 30th 2008 zmieniony
     permalink
    And no ja mam 4 przegladarki (ie, ff, opera i aol explorer) i z zadnej nie wchodzi logowanie do kredyt banku - w ogole strona z okienkiem do logowania mi sie nie odpala... a co najciekawsze to ta syt jest na naszym kompie i na Gabrysinym wiec smiem podejrzewac jakies zmiany w rejestrze...maz przeinstalowywal neostrade, od nowa sciagnelismy jave i nic :devil:
    maz w pracy sprawdzil ze na kredyt kasa jest ale przeciez na dluzsza mete tak sie nie da bez dostepu do konta z wlasnego kompa...
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeJun 30th 2008
     permalink
    A może to problem ze strony banku?
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJun 30th 2008
     permalink
    Amazonko ale wszystkim innym odpala sie strona logowania (sprawdzali na moja prosbe) a i maz sie zalogowal na nasze konto i kuzynka i kolezanka na swoje czyli ewidentnie cos u nas jest nakrzaczone
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeJun 30th 2008
     permalink
    Aniu i And dużo zdrówka dla Was i waszych milusińskich
    Aniu a masz tą kłodkę na stronie?
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJun 30th 2008
     permalink
    Myszorko w tym sek ze mi strona logowania w ogole sie nie laduje!
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeJun 30th 2008
     permalink
    LAND JUZ POJECHALA?
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeJun 30th 2008
     permalink
    To ciekawe :neutral:
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeJun 30th 2008
     permalink
    A może masz coś w certyfikatach (ich akceptowaniu) odznaczone?
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJun 30th 2008
     permalink
    And a gdzie mam to sprawdzic wiesz??

    Ewa jesli ci chodzi o LADY to juz pojechala :P
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeJun 30th 2008
     permalink
    AHA
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeJun 30th 2008
     permalink
    Dzwoniłam do babci - wczoraj dali Kubie chyba smekte (tesciowa nie jest pewna) i dziś jest już ok - nie żyga ładnie zjadł, brzuch go nie boli - a wczoraj czysciło go na obie str. Uffffff ulżyło mi
    --
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeJun 30th 2008
     permalink
    And ale mój M wczoraj tez miał biegunkę a ja co mam wrażliwy żołądek nie.może coś w powietrzu wisi
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.