Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJul 1st 2008
     permalink
    witam chwilowo


    Przyjechałam dzisiaj z odwiedzinami do kuzynki a że mają dostęp do neta skorzystałam :)))
    Podróż minęła nam spokojnie do godzin 3 nad ranem kiedy musiałam zatankować samochód i od tamtej pory Julcia nie spała.... już nieopodal domu zaczęła płakać więc jazdę miałam przekichaną :((( o do tego musiałam zwolnić jazdę do 80km/h bo w innym przypadku o 4 bym domowników musiała obudzić zamiast o 6. Wstawali o 5 bo nas usłyszeli jak chodzimy po podwórku :))

    Pierwszy dzień był dla nas okropny.... pierwsza noc jeszcze grosza.... śpimy na poddaszu więc tym samym jest w nocy strasznie duszno :(((( ilość osób jaka tam jest oraz hałas może nie przeszkadzają Julci jak nie śpi ale podczas spania staje udziela się jej to bardzo :(( jeszcze wczoraj chciałam do domku wracać bo i mała i Ja nie mogłyśmy sobie miejsca znaleźć ale dzisiaj jest już lepiej !!!

    Dzisiaj Julka przeszła o własnych siłach pół kuchni u ciotki wielkości 20m2 :)) chwieje się strasznie ale daje rade i nawet jej się to udaje! Oby tak dalej na wakacjach do przodu :)) Może jak wrócimy to będzie sama chodziła - kto wie :))

    Pozdrawiam Was cieplutko wszystkie i do zobaczenia za jakiś czas :)) aż znowu dopadnę neta :))
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeJul 1st 2008
     permalink
    Dzień dobry :)

    U mnie mega gorąco, kleję się cała i w ogóle, Cyrylus śpi w najlepsze (dlaczego mu pozwalam).
    Dzisiaj Cyryl stał przez ok. 10 sekund sam na wersalce, a potem bachnął pupą w dół. Później już nie powtarzał tego doświadczenia, ale mąż dzisiaj w najmniej oczekiwanych momentach sobie o tym przypominał...
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJul 1st 2008
     permalink
    Lady no to mam nadzieje ze sie szybko przystosujecie do nowych warunkow i zaczniecie prawdziwy odpoczynek :)
    brawa dla Julki za samodzielne spacery :clap:
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeJul 1st 2008
     permalink
    LADY,HEEE,DOBRA JESTES,na pewno bedzie fajnie...lubie cie ,bo szczera jestes....NR gratulacje i podziwiam.JA czasu nie mam ,bo ostatnio ,duzo spraw do zalatwienia...
    •  
      CommentAuthorWooly
    • CommentTimeJul 1st 2008
     permalink
    hej!
    U mnie dzis bylo lato przez pol dnia, nawet udalo nam sie z mezem przez pol godziny w ogrodku posiedziec:shocked:
    Jutro mam rozmowe w sprawie pracy, oby:wink:
    --
  1.  permalink
    Kurcze- ale dzieciaki ruszyły pełną parą :shocked: Gratulacje dla wszystkich :)

    Lady- jutro bedzie lepiej, a za tydzien nie będziesz pewnie nawet myslała o powrocie:) Glowa do góry :)

    Wooly- nie "oby" tylko mów sobie " ta robota będzie moja" ;) Pozytywne nastawienie działa cuda- wypraktykowałam na sobie ;) A nasze kciuki tez napewno pomogą :thumbup:
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeJul 1st 2008
     permalink
    Weronika jak coś ma w rączkach potrafi stać i z 5 minut, kroczków to może ze 3 zrobi ale woli się łapać czegokolwiek 1 rączką, uczepiona mojej nogawki pół dnia potrafi dreptać ze mną po mieszkaniu :) Ale najszybciej i najlepiej na czworaka :P

    Jestem skonana upałem i łazęgostwem - byłam u mojej matki i zeszło nam pół dnia ale za to namówiłam mamę by przyszła do mnie i zrobiłyśmy gołąbki dzięki temu i ona miała zajęcie i zjedli z nami obiad (ona i jej facet). Patrzyła dziwnie na mnie i chyba jako matka coś podejrzewa ale ja nic nie mówiłam a ona nie pytała. Był moment że Andi powiedział do Ani by wyszła z kuchni bo 5 osób to tłok ale moja matka na to nie zwróciła uwagi... przy następnej okazji powiem o dzidzi a dziś mi się nie chciało z nią poważnie rozmawiać - były dwa zgrzyty i wystarczy. lekko się na mnie obraziła ale powiedziałam tylko prawdę i ona o tym wie
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJul 2nd 2008
     permalink
    kurcze dziewczyny mam dylemat :(
    na 9 mam z Krzysiem do neonatolog - na wizyte umowieni bylismy juz w marcu a ja jestem taka przeziebiona ze fonia siadla, wizja tez nie najlepsza no i kaszel mam straszny. zastanawiam sie czy powinnam isc czy jednak nie. jesli bym przelozyla wizyte to dopiero we wrzesniu bylby termin a to jednak 2miesiace a ja mam i sporo pytan no i pewne obawy... w sumie do poczekalni moglabym nie wchodzic i nie siedziec z innymi mamami i dziecmi az przyjdzie moja kolej, nie weim co robic...
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeJul 2nd 2008
     permalink
    Ja myśle ze warto zaryzykować i jechać, nie wchodz do poczekalni albo popros jakąś kolezankę niech siedzi w poczekalni i pilnuje twojej kolejki i Cię zawoła. Albo Gabi niech tam siedzi. Jak coś to ma alergię jak będzie smarkać:wink:
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeJul 2nd 2008
     permalink
    Witajcie na kawie :) Noc jakaś taka za krótka i za szybko minęła

    Aniu jeśli masz możliwość nie wchodzenia do poczekalni to możne jednak idź tym bardziej że masz ważne sprawy. Zdrowe dzieci maja szanse na zarażenie się tak samo jak w autobusie czy metrze a ty na nich nie będziesz kiochać
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJul 2nd 2008
     permalink
    Gabrysi ze soba nie biore bo wizyta trwa ok 30-40min a ona w poczekalni sama tyle nie wysiedzi. w sumie zapisana jestem na konkretna godzine i moglabym sie akurat tak pojawi ale mam troche opory. jak to wirus to przeciez naprycham i dziadostwo rozniose w gabinecie :( moj glos i kaszel nie pozostawiaja watpliwosci ze to nie alergia
    chyba poczekam do 8:15 i zadzwonie zapytac lekarki co o tym mysli, jak sie zgodzi to pojade jak nie to moze wyznaczy jakis dodatkowy termin i gdzies nas wcisnie w kolejke
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJul 2nd 2008
     permalink
    no to sprawa sie rozwiazala.dodzwonilam sie do poradni i neonatolog powiedziala ze szaleje straszny wirus i lepiej nie przyjezdzac bo maja dzisiaj duuuzo pacjentow i mimo ze niektorzy zapisani na 10 do juz czekaja. mam zadzwonic jak sie wykuruje to jakos Krzysia upchna bo zaklada ze nic niepokojacego sie nie dzieje. no i podziekowala za roztropnosc i troske o inne maluchy :)
    •  
      CommentAuthorWooly
    • CommentTimeJul 2nd 2008
     permalink
    dzien dobry.
    spac nie moge, brzuch mnie boli, cala noc sie wiercilam:sad:
    ale sloneczko swieci, tylko na jak dlugo:wink:
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJul 2nd 2008
     permalink
    Wooly - o ktorej ta rozmowa? kciuki wlaczymy :wink:
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeJul 2nd 2008
     permalink
    dzien dobry ,zmykam ...
    •  
      CommentAuthorWooly
    • CommentTimeJul 2nd 2008
     permalink
    AniaM: Wooly - o ktorej ta rozmowa? kciuki wlaczymy


    O Waszej 11. Zaraz lece pod prysznic, wloski wyprostuje, paznokcie zrobie.
    jakas nerwowa jestem, maz sie dzis smial ze mnie, mowi, to tylko pol etatu w jakim sklepie:wink:
    ale ja tak dawno na rozmowie o prace nie bylam i nigdy w sklepie nie pracowalam:smile:
    --
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeJul 2nd 2008
     permalink
    cześć kobiety!
    A ja znowu znikam na pare dni tym razem na wioskę....
    Syn wyszykowany pojechał na kolonię... jak ja przeżyję te dwa tygodnie.....
    pozdrawiam i Wooly trzymam kciuki :)) poradzisz sobie :)
    --
    •  
      CommentAuthorWooly
    • CommentTimeJul 2nd 2008
     permalink
    magg a czemu masz nie przezyc?
    Ja pamietam na pierwsza kolonie pojechalam jak mialam 7 lat:wink:
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeJul 2nd 2008
     permalink
    Ania jak miała 6... Ale nawet jak rok temu jechała to się niepokoiłam i teraz jak pojedzie tez pewnie będę się zamartwiać a koniec końców za szybko ten czas minie :)
    --
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeJul 2nd 2008
     permalink
    A ja tam nie lubię kolonii, wolę jakiś obóz.
    Magg ty się masz fajnie tyle leniuchowania.
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJul 2nd 2008
     permalink
    Wooly no o powodzenia. dostosuj stroj do typu sklepu, ponoc to szalenie wazne wg mojej kolezanki kierowniczki ktora zatrudnia 'nowych' :)


    Magg - udanego wczasowania :)
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeJul 2nd 2008
     permalink
    Aniu to jak będzie to sklep z bielizna a facet właścicielem to fajnie widoki musi miec :wink:
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJul 2nd 2008
     permalink
    hahahaha no ja mowie o sklepach odziezowych nie bielizniarskich :P
    ona pracuje w sklepie z odzieza luzacka i wiem ze dyskwalifikowala od progu laleczki barbie :P
    •  
      CommentAuthorWooly
    • CommentTimeJul 2nd 2008
     permalink
    No wlasnie ten sklep to taki dla pan kolo 50:bigsmile:
    Ubiore sie troszke elegancko, ale bez przesady. Nie mam tak, ze musze isc do pracy, ale jakby sie mialy pojawic 2 kreseczki to wolalabym cos miec, bo potem to roznie moze byc a znajac mnie to jeszcze pare tygodni w domu i zaczne wariowac a tak na pol etatu to fajno:bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJul 2nd 2008
     permalink
    Wooly raz ze dodatkowa kasa a dwa przy ciazy dobrze miec jakas prace w odsieczy chociazby dla macierzynskiego ;)
    •  
      CommentAuthorWooly
    • CommentTimeJul 2nd 2008
     permalink
    No wlasnie i sklep jest jakies 5 minut spacerku od domu:wink:
    Ania tylko ja nie wiem jak w Anglii jest z maciezynskim... wychodzi na to ze ja nic nie wiem:confused:
    --
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeJul 2nd 2008
     permalink
    Wooly to daj znac jak poszło, trzymam kciuki
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJul 2nd 2008
     permalink
    Wooly a to ja nie wiedzialam ze ty w UK. napisz w watku dla przyszlych mamus bo tam pisza dziewczyny ktore w anglii mieszkaly/mieszkaja
    •  
      CommentAuthorWooly
    • CommentTimeJul 2nd 2008
     permalink
    dam znac, dzieki.
    lece pod prysznic bo jeszcze sie spoznie:tongue:
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJul 2nd 2008
     permalink
    a ja na 12 lece do lekarza. moj firmowy glosik zanika co raz bardziej a kaszel normalnie klate mi rozsadza. jak to stwierdzil moj maz - musi byc dobrze jak juz do lekarza zdecydowalam sie isc ;)
  2.  permalink
    Ja uwielbiałam jeździć na kolonie gdy byłam dzieckiem. Mój młody też lubi- ale podobnie jak Magg- gdy wyjedzie bardzo tęsknie i martwię się o niego.
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeJul 2nd 2008
     permalink
    Dzień dobry
    A ja się zaziębiłam, kaszel mnie męczy i nos zatkany.
    Dobrze, że się teraz to rozwinęło, a nie dwa dni temu.

    Na kolonii byłam tylko raz, przed ósmą klasą i miło wspominam, nie tęskniłam za rodzicami, za to za pewnym Maćkiem owszem :wink:
    --
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeJul 2nd 2008
     permalink
    a co do koloni,to ja tez VEVE bede chciala wysylac na polskie kolonie,jak powiedzialam M ,ZE jak bedzie miala 9 lat ,to sie oburzyl buuu????????????
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeJul 2nd 2008
     permalink
    NR ty nie sciemniaj tylko powiedz ze za zimna wódkę piłaś po obronie :wink:
    --
    •  
      CommentAuthorWooly
    • CommentTimeJul 2nd 2008
     permalink
    Praca jest na 3 dni raz na dwa tygodnie, pani generalnie stwierdzila, ze szuka kogos starszego i jak spytala mnie o plany urlopowe i powiedzialam jej o ewentualnym wyjezdzie do Stanow pod koniec sierpnia to mine miala taka jakby jej kot w buty narobil.
    Juz nie chce tej pracy:tongue:
    --
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeJul 2nd 2008
     permalink
    a ja zlozylam wniosek o obywatelstwo,prawie zarejestrowalam sie na bezrobocie,zarezerwowalam bilety na lot do PL,teraz chcialabym zdrzemnac sie ,ale VEVE rozmawia z Matka Boska,no gapi sie w obrazek nad drzwiami i krzyczy...
    •  
      CommentAuthorWooly
    • CommentTimeJul 2nd 2008
     permalink
    Ewa a jesli moge spytac to gdzie mieszkasz?
    --
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeJul 2nd 2008
     permalink
    WLOCHY
    •  
      CommentAuthorWooly
    • CommentTimeJul 2nd 2008
     permalink
    Piekna Italia:bigsmile:
    Moje marzenie to wakacje w Milanie:smile:
    --
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeJul 2nd 2008
     permalink
    no ITALIA jest piekna,jest co zwiedzac i jedzenie super..MILANO i ROMA fajne zwiedzic ,ale zyc bym tam nie chciala,haos niesamowity...
    •  
      CommentAuthorWooly
    • CommentTimeJul 2nd 2008
     permalink
    No wlasnie ja tez tylko na wakacje bym chciala, zobaczymy:wink:
    Poki co mieszkam w nie za duzym miasteczku i mi tu dobrze:bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeJul 2nd 2008
     permalink
    Witam dziewczyny ze słonecznej Ustki!
    Właśnie jesteśmy na deptaku i korzystam z neta bezprzewodowego, bo w pokoju jest jakiś modemowy i nie wiem jak się zalogować!:shamed:
    Pogoda wspaniała, słonko świeci cały dzień i wczoraj i dzisiaj, tem. ok.24-26 stopni - poprostu SUPER!!!
    Kwatery bardzo przytulne , obiadki i inne posiłki pyszne - poprostu nic dodać nic ująć!
    Oliwka czuje się tu świetnie, powietrze i klimat jej służą bo śpi jak zabita od 20.30 do 7.00 rano dzisiaj spała, je wszystko cobym jej nie dała!
    Wszystkich serdecznie pozdrawiamy - ja , mój M i Oliwka oczywiście też!:cheer::swingin::swingin::swingin::swingin::swingin:
    --
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeJul 2nd 2008
     permalink
    to super IWA ,ze wakacje sie udaja...
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeJul 2nd 2008
     permalink
    Myszorka, nie nie piłam wódki, nie lubię, jedynie jedno piwo. I jadłam super kiełbachę z grilla z boskim sosem na ostro i drugim czosnkowym i surówką - chyba te dodatki były lepsze niż ta kiełbacha, heh

    Ania, zdrowiej, co mogę powiedzieć, szkoda, ze w taką pogodę w domu musisz siedzieć i jeszcze ograniczać mówienie...
    --
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeJul 2nd 2008
     permalink
    a ja kupilam swietne ,sandaly,skòrkowe,wygodne,na ladnej koturnie ,nie tej grubej,bede miala do latania po Krakowie...
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJul 2nd 2008
     permalink
    a nas dzisiaj znajomi wyciagali wieczorem na lody a tu lipa bo ja mam zapalenie krtani :cry:
    kolejna fortuna zostala w aptece i mam cicha nadzieje ze moze do piatku bedzie opprawa bo jak nie to antybiotyk a to mi sie nie usmiecha...

    NR - a kto powiedzial ze ja bede siedziala w domu? w taka pogode kisic sie w chalupie to ja bym chyba szalu dostala!! dzisiaj jakby zsumowac to spedzilam na spacerach jakies 5godzin. nie sadze zeby swieze powietrze zaszkodzilo mojej krtani a psychicznie i fizycznie mi pomoze

    IWA - odpoczywajcie i cieszcie sie morska bryza :)
    •  
      CommentAuthorMamadusi
    • CommentTimeJul 2nd 2008
     permalink
    Iwa wspanialego pobytu zycze:wink::wink::wink:
    --
  3.  permalink
    Iwa- róbcie fotki i pokazujcie :) Pocieszymy oczy widokiem Bałtyku- bo co poniektóre w pracy siedzą :devil:
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeJul 3rd 2008
     permalink
    hej kobitki,ale cicho widac ,ze wakacje,DZIS ZNòW c.d spraw do zalatwienia ...MILEGO DNIA...
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeJul 3rd 2008
     permalink
    witam
    Iwa fajnie ze się odezwałaś.Super że pobyt jest udany
    A ja dzis umieram, łeb mnie tak boli że szkoda gadac.
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.