Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeJul 3rd 2008
     permalink
    Zdrowiejcie Babulce! Co to za paskudztwo wisi w powietrzu wrrr u nas też coś szaleje :( Mój małż dalej zachrypiony a my zakatarzeni jak nie wiem co. Z nosa schodzi mi ropne coś, Weroni zasmarkana i dzieciaki też

    Idę z Gabi na szczepienie - tzn zarejestrowałam ją ale mam nadzieję że nie będzie szczepiona bo ma katar, ale musiałam ją zarejestrować bo od wezwania na szczepienie spóźnione już i tak jesteśmy o ponad m-c więc zbliżały się kłopoty. Znikam do przychodni - mam nadzieje że szybko pójdzie i nie będzie zbędnych opóźnień
    --
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeJul 3rd 2008
     permalink
    GOCHA pisz,jak leci ,tu wspòlnie problemy rozwiazujemy...
    •  
      CommentAuthorMamadusi
    • CommentTimeJul 3rd 2008
     permalink
    A ja wczoraj znow wyladowalam na pogotowiu i dostal;am masc Lakaid Zyrtec i calcium z kwarcem nie moge jesc nabialu musze odstawic wrrrrrrrrrrrr ciekawe czemu no coz ale musze sie zalecic do tego trudno :cry: :cry: :cry:
    --
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeJul 3rd 2008
     permalink
    Goska, nie piszemy tylko o dzieciakach, na dzieci mamy generalnie osobny temat.
    Wylewaj żale - zawsze Ci się lżej zrobi.
    --
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeJul 3rd 2008
     permalink
    zdrada psychiczna ,jest gorsza od tej fizycznej(JAK dla mnie)...
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeJul 3rd 2008
     permalink
    wcale ,nie z filmu,samo zycie,decyzja nalezy do ciebie...
    • CommentAuthorgoskaa82
    • CommentTimeJul 3rd 2008
     permalink
    wiem ze nalezy do mnie, nie potrafie jednak przewidziec konsekwenji jakiejkolwiek decyzji w tym temacie dlatego jest mi tak trudno bo nie ma drogi powrotniej. chyba wyjade z mojej miejscowosci, znajde prace w innym miescie, poznam nowych ludzi, ale nie mam checi do dzialania.zero motywacji :sad:
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeJul 3rd 2008
     permalink
    Jak dla mnie, choć to zabrzmi płytko i głupio, to potrzebujesz nr 3.
    --
    •  
      CommentAuthorMamadusi
    • CommentTimeJul 3rd 2008
     permalink
    Tez mysle ze przydal by sie numer 3 na te otarcie lez
    --
    •  
      CommentAuthorCzarnaKG
    • CommentTimeJul 3rd 2008
     permalink
    Trudno pogodzić w życiu rozum z sercem kiedy nie chcą iśc one razem w parze.Ciężko doradzać na forum.Ale myślę,że o "b"powinnaś zapomnieć,wiem,że to ciężko.A życie ułożyć sobie przy nr2.Chłopak stateczny,ułożony i przy Nim zawsze będziesz pewna jutra...:wink:
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJul 4th 2008
     permalink
    pewnie te co pracuja juz sobie od wyjscia z lozka nuca - piatek piatek piateczek :)
    nim sie czlowiek obejrzal tydzien minal...
    u nas w koncu leje ale tak porzadnie, przynajmniej bedzie czym oddychac a i ja od pylkow nie bede zdychac :P
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeJul 4th 2008
     permalink
    a u nas upal,jade zalatwiac sprawy,mysle ze to juz ostatni dzien tych zalatwian,DZIEN DOBRY...
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeJul 4th 2008
     permalink
    Dzień dobry
    Ale jestem niewyspana, mały nie śpi od 5:14. Ale może nie jest to nic dziwnego, skoro wczoraj padł ok. 18.40. Raz się w nocy obudził, ale to nasza wina, za głośno gadaliśmy.
    Teraz spryciarz śpi znów. Ale to dobrze, przynajmniej dzień mi się tak nie rozwali jak wczoraj, kiedy spał od 12 półtorej godziny.

    Wczoraj odkryłam, że jedynym miejscem w okolicy, gdzie zachodzi jakiś ruch powietrza jest teren kościoła naszego parafialnego. Ja uważam, że to przez drzewa, mąż stwierdził, że to na pewno duchy z cmentarza, który kiedyś tam był.
    --
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeJul 4th 2008
     permalink
    kobitki co robicie?gdzie jestescie?ale tu nudno...
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeJul 4th 2008
     permalink
    wszystkie pewnie się wakacjują.
    ja już bym chciała, żeby był koniec sierpnia.
    wkurza mnie już ten lipiec
    a dopiero początek
    --
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeJul 5th 2008
     permalink
    plaża jaka plaża

    dzień dobry sobotnio
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeJul 5th 2008
     permalink
    Witam :) 2 dni nie miałam netu - ponoć awaria w Dialogu no dobra niech będzie że wierzę ;) GG mi działało ale strony www już nie...
    Wczoraj dzień koszmarny a zaczęło się już w nocy - czyściło mnie na obie strony. Po kilku godzinach doszedł ból brzucha i skurcze (przy czym brzuch był miękki) AniuM nie wiem jak to działa ale smecta faktycznie złagodziła, po niej już mnie tylko mdliło a po wieczornej porcji jakby przeszło lekko. Dzis czuję się narazie świetnie
    Gabi została częściowo zaszczepiona - nie ma u nas polio i sanepid nie wie kiedy będzie i mamy sie dowiadywać :/
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJul 5th 2008
     permalink
    a ja jestem po calodniowej walce ze szkola ale czy wygram okaze sie w poniedzialek.
    dyra sobie wymyslila ze skoro nie pracuje to nie nalezy mi sie swiadczenie urlopowe (a to nie malo bo 733zl!) no ale biedna nie sadzila ze ja siegne do przepisow. kosztowalo mnie wczoraj nerwow co nie miara i pewnie finansowo wiszenie na telefonie tez odczuje ale sie nie dam... ehhh wszedzie trzeba walczyc o swoje

    And ciesze sie ze ci przeszlo, a z zaszczepieniem Gabi to dziwne ze przeziebiona i szczepiona :confused:

    NR ja tez jakos bym chciala zeby lipiec minal. jakis stresujacy ten miesiac

    a teraz spadam bo mam meza na weekend w domu :) myslalam ze za tydzien ma wolna sobote miec a tu niespodziajka :jumping:
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeJul 5th 2008
     permalink
    Wg pani dr katar nie przeszkadza w szczepieniu :/ Oby nie było dla nas tego konsekwencji. Wiem że nasza przychodnia wzięła sie za tych co nie szczepią dzieci i ogólnie nie wysyłają wezwań do domu tylko tym "zapominalskim" ślą no i my dostaliśmy i nie mogłam go olać. Raz zarejestrowałam i odwołałam i musiałam iść.
    Dlaczego jestem zapominalska... bo nie sprawdzałam co ile jest szczepienie czekając na wezwanie (zawsze wysyłali) i dzięki temu opuściłam pół roku Kuby i Gabi szczepienie. Rzadko z nimi chodzę do lekarza i nawet jak byłam to nikt nie powiedział - hej nie macie szczepienia :confused:
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJul 5th 2008
     permalink
    slubny jak wzial Krzysia ze go uspi tak obydwaj zasneli. ja juz zdazylam zakupy miesno spozywczo warzywne dokonac i chyba czas budzic ferajne bo niedlugo z przyjaciolka lece na zakupy :)

    And u nas po kazdym szczepieniu wpisuja date nastepnego na okladce ksiazeczki zdrowia dziecka takze nie ma opcji zeby przegapic. Krzysiowe mmr2 przesunelam i bede szczepila wg zalecen neonatolog na koniec sierpnia
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeJul 5th 2008
     permalink
    A ja miałam iśc do sklepu po wędliniarskie zakupy, ale mąż mi nie zostawił pieniędzy, a moje konto puste :cry:
    Więc tylko umyłam głowę.
    Dziecko śpi - mądraliński, wstaje o 5 i zasypia o 8.30, a ja tak nie potrafię.
    Chociaż oczy mi się tak kleją, że chyba spróbuję.
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJul 5th 2008
     permalink
    NR zaluzje/rolety opusc i do spania ;) albo wez jakas mega 'ciekawa' ksiazke to od razu odlecisz hehehe
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJul 5th 2008
     permalink
    bede brutalem ide budzic rodzine bo szkoda dnia :)
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeJul 5th 2008
     permalink
    Właśnie nie mamy rolet, chociaż od dwóch lat przymierzamy się do założenia :confused:
    --
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeJul 5th 2008
     permalink
    Dlatego w oknie na którym stosi projektor wisi brzydka zasłona, żeby bylo cokolwiek na ekranie widać.
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeJul 5th 2008
     permalink
    AniaM: And u nas po kazdym szczepieniu wpisuja date nastepnego na okladce ksiazeczki zdrowia dziecka
    Od kiedy szczepi pani Marzenka (nasza kochana logopeda) to wpisuje a wcześniej to różnie było

    Zjadłam na śniadanie kilka kromek chleba ryżowego, skręca mnie z głodu ale aż sie boję jeść :/ idę na spacer
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJul 5th 2008
     permalink
    a ja sie dzisiaj schodzilam niezle i to w deszczu ale bylo tak fajnie i przyjemnie ze nawet mokniecie straszne nie bylo :) psiapsiola sie obkupila no i milo spedzilysmy czas, mezu zostal w domu z dziecmi (bo od wczoraj jego choroba niezle zmogla) takze dzien dziecka pelna geba dzisiaj ;)

    wkurzam sie jedynie ze znowu remont na klatce. jedni nie skonczyli a drudzy zaczynaja :sad:teraz sasiedzi z naprzeciwka. do tej pory wynajmowali przez lata to mieszkanie a teraz nie wiem czy sprzedali czy sami zamieszkac zamierzaja ale od 10rano caly czas kucie i wiercenie. zanosi sie ze w tygodniu bede musiala cale dnie poza domem spedzac bo przyjdzie zwariowac :devil:
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeJul 5th 2008
     permalink
    a tu upal a my spalismy do tej pory i teraz nad morze...
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeJul 6th 2008
     permalink
    DZIEN DOBRY milej niedzieli..
    •  
      CommentAuthorWooly
    • CommentTimeJul 6th 2008
     permalink
    dzien dobry
    u mnie tradycyjnie leje, maz ma dzis urodzinki, jutro wolne, to pewnie zabalujemy:bigsmile:
    :crazy:
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeJul 6th 2008
     permalink
    U mnie wczoraj o 7 rano zaczęli naprawiać ulicę pod domem :/ zaczęli w zeszłym tyg i wiercą do 10-11 a potem siedzą i jedzą śniadanie do 14 :confused:
    Idę na maliny do dziadka na działkę a co mi tam hihihi
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJul 6th 2008
     permalink
    Jesteśmy cali i zdrowi - do potem :D
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJul 6th 2008
     permalink
    Izunia witaj pourlopowo w wirtualnym swiecie :crush:
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeJul 6th 2008
     permalink
    wracajcie i opowiadajcie ,jak bylo ,bo cos nudno tutaj...
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeJul 6th 2008
     permalink
    tylko 90 postów? :shocked: sezon ogórkowy w pełni, wszystkie się urlopują ale ja juz niestety nie :cry:
  1.  permalink
    IZUNIA- WITAJ NA STARYCH SMIECIACH :d
    MAM NAWET PREZENT POWITALNY DLA CIEBIE :D
    http://www.widelec.pl/widelec/1,82861,4820044.html
  2.  permalink
    jEMMA- A JAK BYŁO? OPOWADAJ! JAKIES FOTY WAKACYJNE ZOBACZYMY?
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeJul 6th 2008 zmieniony
     permalink
    wiesz , wstyd się przyznac ale większość fot mam wieczornych jak Maksiu juz spał ;) te z synkiem w roli głównej wyglądają jak z wakacji na działce więc chyba poczekam na foty od kumpla ; podrzuce teraz z jakieś 2 na dzidzie, więcej będzie jak zwykle pod wykresem więc możesz zerknąć

    no ale było naprawdę świetnie :DDDD
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJul 6th 2008
     permalink
    A więc …
    Wyjechaliśmy o 3:45 w sobotę – podroż przyznaję była męcząca, ale nie dla maluchów tylko dla mnie … Chłopcy spali słodko i ranne karmienie zaliczyliśmy około 7:50 – w zajeździe nakarmiliśmy maluchy a my spiliśmy kawkę. Do ośrodka WDW KOŁOBRZEG zajechaliśmy o godz 11 – dostaliśmy klucze do naszego pokoju i ustaliliśmy godzinowo posiłki: śniadanie 9:00 obiad 14:00 i kolacja 19:00. Jedzenie było OK – bez zrzutu – smakowało :D
    Po rozpakowaniu się i obiedzie wyruszyliśmy w teren – czyli co i gdzie …
    Dni mijały nam beztrosko – maluchom klimat służył wybitnie – lubili pospać na plaży, byli pogodni i nie było z nimi problemu – po dniach wypełnionych atrakcjami zasypiali słodziutko około 21:30.
    Pogoda była OK – było i przelotny deszcz i burze ale najważniejsze, że i słonka nam nie zabrakło :D
    Jesteśmy z M bardzo zadowoleni – imprezowaliśmy codziennie – było ognisko, grill, wycieczki rowerowe, zabraliśmy chłopaków do aquaparku, płynęliśmy statkiem no i cieszyliśmy się sobą i morską bryzą :P
    Jak wspominałam do Kołobrzegu zawitała również moja rodzinka więc wspólne spacery i zachody słońca – miodzio !! Największą niespodzianką okazało się spotkanie z Magg i jej familiadą – Tosia urzekła mnie jeszcze bardziej jak również Franko – wielbicielki już niebawem będą pukały do jego drzwi :D Magg wielkie dzięki za spotkanie – fajna z Ciebie kobitka – buziaki dla Was od nas ;*
    Wróciliśmy wczoraj nad ranem około 4 – szczęśliwi, zdrowi i cali :D
    Te dwa tyg minęło szybciutko – ale tęsknota za domem również nas już ogarniała … Za kilka dni jedziemy do mojej babci na wieś – M ma urlop do końca lipca i nie w głowie kiszenie się w bloku w mieście. No i już postanowione – za rok wyruszamy do JURATY :D
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeJul 6th 2008
     permalink
    witaj Izunia, podrzuć jutro jakies fotki :)
  3.  permalink
    Jemma- ja tam z przyjemnościa zobacze te wievczorne :D gapa ze mnie bo nie pomyslałam,że pod wykresami moga byc foty :shamed: Sama nie prowadze wykresu więc i na inne zaglądam nieczęsto. Ale Izuniowe juz obejzałam :) Super :thumbup:
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeJul 6th 2008
     permalink
    juz się nie mogę doczekac fot bliźniaków z wakacji ale zostawię sobię ta przyjemnośc na jutro - padam na twarz ;)
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJul 7th 2008
     permalink
    oo JEmma witaj :) widze ze Izunia miala chwile ;) fajnie ze wam sie udaly wakacje

    pije dzisiaj ktoras kawe? u mnie akcja reanimacja bo sie totalnike nie wyspalam
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeJul 7th 2008
     permalink
    hej kobitki,jak fajnie poczytac o waszych pobytach na wczasach,tu ciagle upal...
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeJul 7th 2008
     permalink
    Witam poniedziałkowo Chyba dziś się wyspałam ale nadal brakuje mi kilku minut spokojnego snu więc budzę sie kawą
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJul 7th 2008
     permalink
    a ja w koncu odzyskuje glos i juz nie skrzypie :) w piatek jedziemy ustalac termin Gabrysinej operacji wiec mam nadzieje ze juz bez problemu uda mi sie dogadac
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeJul 7th 2008
     permalink
    witam
    ja w piątek nie miałam neta, przez weekend M robił laptopa w domku.
    Jemma i Izunia witajcie.
    matuś zdrowy, zeby dokuczają widzę na dole już obie 4 i górną 3 i 4.
    Z nowości zmieniam pracę i to juz niebawem.
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJul 7th 2008
     permalink
    no to jednak wywalczylam swoje i dostane kase za urlopowe. fajnie miec w pracy 'dobre duszki'
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeJul 7th 2008
     permalink
    to super Aniu
    A mój M dostal 75zł za urlop ze szkoły w której już nie pracuje, nie wiem czy to nie pomyłka
    jemma jak to jest?
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJul 7th 2008
     permalink
    Myszorko ale pracowal przez iles tam dni od 1wrzesnia 2007 czy ani dnia tam nie byl? bo urlopowe wyplacaja w zaleznosci od przepracowanego okresu.

    a na jaka prace zmieniasz?
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.