Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeJul 7th 2008
     permalink
    Aniu pracował wrzesien i pazdziernik ale dostal juz w zeszłym roku za urlop z tamtej szkoly.
    A praca tez jako ksiegowa tylko w urzedzie marszalkowskim, czekam na odpowiedz od kiedy.
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJul 7th 2008 zmieniony
     permalink
    Myszorko wyplacili mu wiec za te 2 miesiace pracy. brutto bylo 906,61 zł przy 100% odpisu
    urlopowe dostaje sie co roku a ze rok szkolny trwa od 1wrzesnia do 31sierpnia wiec teraz dostal urlopowe za te 2 miesiace z obecnego roku szkolnego.
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeJul 7th 2008
     permalink
    Aniu zgadza się, dzwoniłam się dowiedzieć.Fajnie 75zeta piechotą nie chodzi.
    --
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeJul 7th 2008
     permalink
    Cześć kobiety!!
    Izunia ja też dziękuję za spotkanie :hugging::rainbow: fajnie było Was zobaczyc :) i pogadać !
    My też już zjechaliśmy do Warszawy, Franek wraca za 1,5 tyg, a ja nie wiem co ze sobą zrobić chyba tęsknię za nim...
    Tolek wariuje jak zwykle właśnie stwierdziła że powłącza i wyłącza sobie telewizor....
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJul 7th 2008
     permalink
    dlatego ja tak walczylam zeby mi kase przyznali bo to prawie 10x tyle co u was. dobrze ze wice sie sprawa zajal i nie musze czekac na koniec urlopu dyrektorki...
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJul 7th 2008
     permalink
    remont 'somsiadow' przybiera na sile - pietro nizej kuja sciany, vis a vis wierca takze zbieram manatki i wynosze sie pokoczowac troche na podworku i u kuzyna bo inaczej zwariowac przyjdzie...

    milego dnia
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeJul 7th 2008
     permalink
    AniaM rozumię Cię sama mialam remont sąsiadki przez 4 miesiące koszmar
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJul 7th 2008
     permalink
    liczylam ze sie poszlajam i troche odetchne od borowania ale cos kropic zaczyna no i chrzesniaczka z Gabrycha stwierdzily ze ida sie bawic w biuro i restauracje wiec robi sie wesolo ;)
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeJul 7th 2008
     permalink
    U mnie sie tez chmurzy a ja zmykam do domku
    --
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeJul 7th 2008
     permalink
    u nas popadalo ale i tak strasznie duszno....
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJul 7th 2008
     permalink
    mieslismy nieduza burze i swiatla anwet nie bylo przez jakis czas (ufff przestali wiercic przynajmniej) ale teraz tez straszna duchota... pewnie jeszcze wroca grzmoty dzisiaj
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeJul 7th 2008
     permalink
    A u nas upal i wiatr goracy ,VEVE padla w samochodzie i spi,ale zaraz sie obudzi,ja smaze baklazany z dzialki...
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeJul 7th 2008
     permalink
    Burza wróciła ale leje....
    --
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeJul 7th 2008
     permalink
    Tutaj pada, grzmi, niefajnie :sad:
    W dodatku mąż mnie wkurzył. Mieliśmy iść do galerii, polansować się, a on nagle stwierdzil, że idzie do pracy, bo musi zarabiać na moje potrzeby... Ech, że tak powiem. Przykro mi było, bo się zrobiłam na bóstwo.
    --
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeJul 7th 2008
     permalink
    Kopnij w d,,, weź kumpelę i idź z nią!!!
    --
  1.  permalink
    hello wróciłam!!!!!!!!!!!!
    było super pogoda w deche Pietruszka wniebowzięty szalał na plaży,teraz mam robote i pranie
    --
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeJul 7th 2008
     permalink
    hehe, Magg ma rację :wink:
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeJul 7th 2008
     permalink
    hej Ciacho :)

    jutro pójdę, dzisiaj ten deszcz mnie dobił
    jutro idziemy do przyjaciół, więc się nieco rozerwę.
    --
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeJul 7th 2008
     permalink
    witaj ciacho, nie zauważyłam Twojego posta; jak było?
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJul 7th 2008
     permalink
    Ciacho witaj w forumowym swiecie :)

    NR no szkoda ze wyjsc sie nie udalo ale moze przynajmniej jakas niezla kasa skapnie za wieczorne pracowanie ktora... za dzien czy dwa razem bedziecie mogli przepuscic na zakupach i np na Grycana :)
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeJul 7th 2008
     permalink
    Jakby to było oprowadzanie po stolycy, to tak, to by kaska była od razu, ale poszedł sobie do polsatu, więc za to będą pieniąchy koło 10 sierpnia.
    --
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeJul 7th 2008
     permalink
    Swoją drogą, to ten polsat uzależnia.
    --
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeJul 7th 2008
     permalink
    a na co on tam lazi?
    --
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeJul 7th 2008
     permalink
    Czemu uzależnia?
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJul 7th 2008
     permalink
    NR czyli calkiem niezly termin na kase... akurat bedzie zeby zalatac dziure budzetowa po powrocie z wojazy :)
    •  
      CommentAuthorWooly
    • CommentTimeJul 7th 2008
     permalink
    u mnie caly dzien leje, kolejny dzien...
    nawet na spacer nie dalismy rady wyjsc, dzien lenia:smile:
    --
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeJul 7th 2008
     permalink
    Magg, pracuje. Z ludźmi rozmawia.
    A czemu uzależnia - w sumie za niezbyt ciężką pracę wcale niegłupie pieniądze, ludzie poza swoimi zmianami dopisują się do pracy, walą po 450 godzin miesięcznie, prawie tam sypiają (chociaż tam gdzie Małż pracuje to by nie przeszło, bo budynek jest zamykany na noc, ale w drugim "oddziale" podobno zdarzają się 24-godzinne zmiany).
    --
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeJul 7th 2008
     permalink
    Ania, coś w tym jest.
    A jeszcze szanowny Mąż dzisiaj powiedział, że musi dużo pieniędzy zarobić, żeby na moje staniki starczyło, he he...
    --
  2.  permalink
    Ciasteczko- witaj :)
  3.  permalink
    Dziewczyny było super,apartament świetny ,do plaży kilkadziesiąt metrów.Najważniejsze ze mieliśmy pogode,niestety jechaliśmy az 7 godzin bo przez Poznań przejechać to była tragedia -objazdy,zamknięte ulice,korek...same wiecie
    Szkoda ,że ten tydzień tak szybko minął,w niedziele znów zawożę M na lotnisko:((((
    Ale juz czas wrócić do rzeczywistość więc witam wtorkowo
    --
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeJul 8th 2008
     permalink
    Ciacho witaj, fajnie że już coś łyknęłaś świeżego powietrza.
    A ja mam znowu dylemat bo wczoraj dzwoniła kobieta w sprawie mieszkania (zamiany) i już nie wiem co zrobić, minus pokój przechodni jeden jest, ale z M już mamy pomysł na postawienie ścianki, chce mało 20tys. ale musimy wzajemnie poogladać mieszkania.
    i jeszcze ta zmiana pracy, 31,07 mam test
    --
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeJul 8th 2008
     permalink
    hej ciacho...
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeJul 8th 2008
     permalink
    Myszorko 1 pokój przechodni to pryszczyk i czasami się przydaje. U mnie jakby nie zamkniete na głucho drzwi i zastawione segmentem w jednym pokoju to jakby wejść tym 1-wszym to wychodzę 4 :)
    W tych zamkniętych drzwiach od str dzieci pokoju zrobiliśmy półki na pierdółki (gruba ościeżnica drewniana)

    Witajcie na kawie :)
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJul 8th 2008
     permalink
    Ciacho najwazniejsze ze mieliscie ten tydzien tylko dla siebie i mogliscie cieszyc sie czasem wspolnie spedzonym

    Myszorko a duzo wiekszy metraz byscie mieli? wiesz pokoj przechodni mozna jakos zagospodarowac lub remont zrobic i rozbic sciane tylko zalezy z jakim pomieszczeniem tenze pokoj graniczy. w moim bloku sa mieszkania z przechodnim salonem i ludzie wyburzaja sciane do kuchni i robia otwarta przestrzen+barek
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeJul 8th 2008
     permalink
    Aniu ja mam 37m2 a to mieszkanie 52m2 więc 15 m to dużo jak dla mnie, większy przedpokój kuchnia i jeden pokój więcej.
    to jest coś takiego
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJul 8th 2008 zmieniony
     permalink
    no wiezs 15 to dla kazdego duzo (ja mam 44m2 a kolezanka 60 i wg mnie u niej juz sa salony)
    a ten pokoj przechodni to docelowo salon czy salon i sypialnia w jednym?
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeJul 8th 2008
     permalink
    Aniu ten największy pokój to taki gościnny a ostatni to teraz w przypadku udanej zamiany sypialnia i łózeczko Mata, a potem ten pokój przy kuchni będzie jego.Duży pokój zmniejsze i postawie scianke z płyt zeby nie był przechodni ale to kiedys kiedys jakby było drugie dziecko.
    Aniu moi rodzice mają 60m2 a sis 70, wiec zrobila sobie 2 łazienki, kuchnnie ma wielką i 3 pokoje i dodatkowo na piętrze takie pomieszczenie na 2 mieszkania gdzie trzyma rowery, narzedzia pranie suszy itp.
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeJul 8th 2008
     permalink
    Kuba i Gabi oglądają Sindbada Weronika dosypia a ja ide z Anką zdjąć cholerny gips. Jak Młoda śpi do 12 tak dziś o 6,30 mnie obudziła czy już idziemy :devil: mam nadzieje ze z gipsem i jej dołek i podły humor "zostanie zdjęty" Wracając od chirurga zaniosę papiery z PZU do szkoły i zobaczymy co mi powiedzą...
    Słyszałam że chłopak który spadł w szkole ze schodów i miał otwarte złamanie prawej ręki, kilka dni szpital, 6 czy 8 tygodni gips i w ogóle nastawianie kości pod narkozą i jakieś tam zalecenia rehabilitacji (po prostu poważniejsze od Anki złamanie) dostał z PZU odszkodowanie w wysokości 70zł :confused: ciekawe czy to prawda i czy Ania dostanie "na czekoladę" i jak długo to potrwa zanim wypłacą kasę - może kieszonkowe na kolonie by miała wieksze
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJul 8th 2008
     permalink
    And te wyplaty z pzu bywaja powalajaco niskie. w sumie to bylo na terenie szkoly wiec moze inaczej beda placic chociaz pamietam jak chlopak na lekcji wf zlamal sobie noge i przy zlamaniu otwartym dostal na 1 buta adidasa :confused: za skrecenia placa wiecej niz za zlamania bo komplikacje za soba wieksze niesie...

    dobra budze dzieci i spadam po zakupy bo pozniej maja byc ulewy i burze
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeJul 8th 2008
     permalink
    A moja kolezanka miala złamaną ręke i dostała 2400z pzu,w domu dziecko jej złamało
    --
  4.  permalink
    And- a na jaką kwotę jest ubezpieczenie szkolne?
    Michał za 2 złamane ręce ( nastawiane pod narkowzą) dostał 500 zł- więc suma śmieszna.
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeJul 8th 2008
     permalink
    Aga to bardzo mało, chyba te szkolne ubezpieczenie takie liche jest
    A tak na marginesie kolezanka z pracy ma 3 letnią córeczkę która często jej choruje i przy tym ma mocny kaszel, zrobiła jej wymaz i się okazało ze ma pneumokoka.
    --
  5.  permalink
    Myszorko- po prostu ubezpieczenie pracownicze zuopełnie inaczej się liczy. Szkolne to jedna wielka lipa
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeJul 8th 2008
     permalink
    Ania szczęśliwa moczy się w wannie :D 2 tygodnie ma oszczędzać łapsko jeszcze zero roweru, rolek, paletek trzepaków itd Za radą pielęgniarki papiery mamy zanieść nie szybciej niż za 2 tyg i mamy panikować na punkcie tej łapki - jak coś nie tak bez zastanowienia przychodzic.
    Aguś nie wiem na jaką kwotę - popytam dopiero jak zaniosę papiery
    --
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeJul 8th 2008
     permalink
    A ja mam pytanie czy ktoś wie w którym banku najlepiej zaciągnąć kredyt niewielki.
    --
  6.  permalink
    Myszorko- a jaki ten kredyt? Hipoteczny , samochodowy, konsumencki?
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeJul 8th 2008
     permalink
    Aga taki zwykły na 20tys, to chyba konsumencki.jak w tych najbardziej popularnych bankach sprawdzałam to ing najtaniej wychodzi
    --
  7.  permalink
    Myszorko- przy konsumenckim na taką kwotę chyba najlepiej negocjować z bankiem w którym masz ROR. Najczęsciej swoim klientom proponują najlepsze warunki.
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeJul 8th 2008
     permalink
    Dzięki za podpowiedz, a czy jest cos ekstra dla emerytów bo gdzies kiedys słyszałam
    --
  8.  permalink
    Z tego co słyszałam promocja była kiedyś w Euro Banku i chyba w PKO BP- ale ona raczej dotyczyła minimalnych formalności papierkowych- a nie samego oprocentowania.
    Próbuj negocjować ze swoim bankiem - przy dobrej "przeszłości bankowej" nieźle zchodzą z oprocentowania i marży. Jeżeli masz w swoim miescie placówkę expandera to wejdż- moze uda ci się znaleźć coś extra :)
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.