Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeJul 10th 2008
     permalink
    hej kobitki ,ja juz w domku po plazowaniu,VEVE padla jak zwykle w samochodzie ,ostatnio strasznie mnie ciagnie do PL ,DOBRZE ZE JUZ NIEDLUGO LECIMY...
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeJul 10th 2008
     permalink
    Magg, nie zazdroszczę tej historii.
    A mój mąż czasem ma pretensje dlaczego drzwi zawsze zaraz za nim zamykam. Do tej pory tłumaczyłam, że nie chciałabym, żeby otwierając drzwi (czasem się wraca) zmiażdżył dziecko (czasem biegnie za nim do drzwi), teraz mam kolejny argument.
    Tym bardziej, że mieszkamy w centrum, w zimie przeganialiśmy z klatki bezdomnych.
    Chociaż - cholera - wózka jak nie ukradli, tak nie ukradli, stoi i straszy...
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJul 10th 2008
     permalink
    Magg no to powiem ci ze odwazna jestes skoro drzwi nie zamykalas. ja staram sie zawsze od razu zamknac jak ktos wychodzi a po zeszlorocznym wkroczeniu wytatuowanego na glowie "karka" ktory pomylil pietra drzwi zamykam w tempie expresowym nawet jak maz tylko do rodzicow blok obok idzie. u nas na osiedlu gdzie kazdy kazdego zna juz tez ze 3 razy byly takie kradzieze - z dotychczasowych sposobow to bylo juz na listonosza, opieke spoleczna i 'da pani na bulke'
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJul 11th 2008
     permalink
    zaraz odpalamy wrotki w kierunku warszawki.
    3majcie kciuki zeby udalo sie ustalic operacje jeszcze na lipiec
    milego piatku
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeJul 11th 2008
     permalink
    Aniu daj znać kiedy będzie operacja Gabi.
    Ja od rana już miałam przeboje bo Mati się przewrócił i nie wiem jak, stał sobie przy łózku a ja poszłam pampersa wywalić i za chwilę wielki huk i lezy na ziemi ale na szczeście na brzuchu i rozciągnięty ale chyba jednak głową walnał. Babcia ma przykaz obserwacji i informowania gdyby się coś działo.
    --
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeJul 11th 2008
     permalink
    hej kobitki,ja tez na 9 mam do pediatry,na wazenie i mierzenie...
  1.  permalink
    Witam porannie

    magg- ja tez nie mam odtuchu barykadowania się w domu, wiec wcale Ci się nie dziwię

    Aniu- ja tam trzymam kciuki,zeby powiedzieli,że operacja w ogóle nie jest potzrebna... A jezeli juz to tylko sam migdałek

    Myszorko- mam nadzieję ,że obedzie się bez przebojów powypadkowych

    Ewa- daj znac koniecznie- sama jestem ciekawa, bo Veve to spora kobietak

    A JA OD DZIS JESTEM NA URLOPIE- SIALALALALALA
    I IDĘ DO PRACY DOPIERO W SIERPNIU SIALALALALAL
    I DZIŚ MAM MIŁYCH GOŚCI :bigsmile:
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeJul 11th 2008
     permalink
    AGA ,NO to relax,super,wypoczywaj...
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeJul 11th 2008
     permalink
    Aga ale Ci zazdroszczę bo ja miałam iść na urlop 4 sieprnia ale ze zmieniam pracę to d..a blada, no ale coś za coś.
    Miłego urlopowania.
    Ewa zdaj relacje ile ta Twoja śliczne Veve waży i mierzy.
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeJul 11th 2008
     permalink
    Witajcie
    Aguś wspaniałego urlopowania się życzę :)

    Na starym mieszkaniu pomimo że mieszkałam na parterze w blokowisku drzwi na zamek zamykałam tylko na noc. Tutaj jest inaczej - mam klamkę "zatrzaskową" wiec i tak nie zamykam dodatkowo na zamki

    Wczoraj Andrzej był z Kuba u pediatry - młody ma kaszel ale taki "inny" no i jeszcze to nie jest zapalenie oskrzeli ale już coś przy oskrzelach :/ Chyba dobrze ze spanikowałam ale do d...y że zapobiegawczo antybiotyk. Aż nie wiem czy mu go podawać, narazie wczoraj i dziś dałam syrop prawoślazowy i jest lepiej
    --
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeJul 11th 2008
     permalink
    VEVE 8 MIES 14 DNI WAZY 8,100 KG I 69 cm,rozwija sie normalnie,a brak zabkòw to nie problem ,ma czas...
  2.  permalink
    dzięki dziewczyny:grouphug:
  3.  permalink
    Ewa- spora panienka :) szkoda,że nie masz suwaka :(

    Ja tu kiedyś pisałam,że hani pierwszy ząb wyszedł gdy miała prawie 10 mies. jednak mnie to zupełnie nie martwiło- wrecz przeciwnie ;) Te ząbki są słabo zmineralizowane- gdy później wychodza po prostu przez krótszy czas są narażone na kontakt z kwasami- a więc czesto sa zdrowsze:)
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeJul 11th 2008
     permalink
    kobitki,VEVE bryka,ja opalona jestem troszeczke ,bez przesady ,bo opalenizna postarza,nogi lubie miec opalone do spòdnicy...
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeJul 11th 2008
     permalink
    idziemy z VEVE zdrzemnac sie troszeczke a potem ,do babci...pa
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeJul 11th 2008
     permalink
    Dzisiaj mnie boli głowa strasznie :sad: chyba z niewyspania.

    Aga - fajnie, że masz urlop, udanego wypoczynku i zrealizowania urlopowych planów w 100%.
    Ewa - no, Veve spora kobitka :smile:
    --
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeJul 11th 2008
     permalink
    Plus niskie ciśnienie.
    --
  4.  permalink
    A ja dzisiaj nerwusem jestem, na dodatek zastanawiam sieczy zdążę na autobus do wisły (wyjeżdzam na weekend), autobus mam o 19:45, a chcę jeszcze na siłownię zdążyć, ehh zobaczymy...
    -- http://cudmania.blox.pl/html
  5.  permalink
    czesc dziewczyny
    wróciłam od tesciów,M jeszcze jest ale tylko do niedzieli wiec nie mam za duzo teraz czasu na forum ale napewno nadrobie to jak wyjedzie
    Pietruszka ostatnio marudny jakis nic mu nie pasuje ,mam nadzieje ze to taki etap kolejny bo chyba tak nie bedzie ciagle(oszaleje wtedy)

    Aga -miłego wypoczynku:))
    --
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeJul 11th 2008
     permalink
    Cześć kobiety!
    Aga dobrze że chociaż ty mnie rozumiesz :wink: super że masz ulrop i szalej do woli hhihihihihi

    ja dziś wybieram się na babskie pogaduchy aż normalnie serce rośnie i radość do życia wraca :bigsmile: M bez problemu do mnie " jasne idź ja z młodą poszaleję !"

    Aniam daj znać co z operacją

    VEVE faktycznie dobrą ma wagą...ja aż dzisij Tosię posadziłam na taką domową i kurcze jakieś 9 kg chyba zacznę się martwić....
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeJul 11th 2008
     permalink
    WITAM DZIEWCZYNY!!!!! :cheer::cheer::swingin::swingin::crazy::crazy:

    Ale się za wami stęskniłam!

    Wróciliśmy dzisiaj raniutko, w domku byliśmy o 5.30 - cali i zdrowi!

    Narazie próbuję wrócić do rzeczywistości, pierze się już 4 pralka, ogarniam brudy i zaglądam do was się przywitać.
    Jak nadrobię zaległości to ponownie włączę się do dyskusji i wkleję kilka zdjątek z naszych pierwszych wakacji z Oliwką!:thumbup::surfing::boogie:
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeJul 11th 2008
     permalink
    Iwa witaj w szarej rzeczywistości :)

    Ja wróciłam od fryzjera i podobam sie sobie (:shocked:) zaraz znikam na spacer z Weroniką a póki co delektuje się kawą
    --
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeJul 11th 2008 zmieniony
     permalink
    Ja zamykam mieszkanie na klucz zawsze - na moich "slums-ach" to koniecznośc ...

    Aga zazdroszczę ale tylko połowicznie bo dzisiaj wieczorem tez mamy kilku miłych gości :wink:

    And dawaj jakąś fotę w nowej fryzurze pod wykres :bigsmile:
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeJul 11th 2008
     permalink
    też mnie głowa pobolewa..
    --
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeJul 11th 2008
     permalink
    Ale się wybraliśmy na spacer...
    Jestem mokrzuteńka, dziecko w połowie, bo wyłaziło spod ochronki przeciwdeszczowej jaką mu zmontowałam...
    --
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeJul 11th 2008
     permalink
    hehe.. :D
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeJul 11th 2008
     permalink
    Fotka jutro po imprezie jakaś się znajdzie :) Dziś idę prasować ciucha bo znalazłam spodnie o których ciągle myślałam i są dobre
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJul 11th 2008
     permalink
    Witam w pośpiesznym pisaniu!!! o czytaniu tego wszystkiego nie ma mowy ze względu na brak czasu!!! nie wspomnę o wchodzeniu pod Wasze wykresy buuuu

    Mam wielką nadzieję, że wszystko tutaj u Was jest OK nic się nie dzieje złego ( odpukać )

    Ania co do zabiegu czy też operacji Gabi to życzę Tobie wiele cierpliwości a jej wiele zdrówka!!! oby wszystko się powiodło !!!


    Mnie dzisiaj dopadła jak mało kiedy ropna angina, Julcia ma katarek ze względu na wychodzacy jej ząbek ostatni w dwójeczek długo wyczekiwanych! Poza tym wyczekuję niecierpliwie mojego M hmmm ma przyjechać ale kiedy ona sam nie wie. 20 mamy zaklepane 6 dni nad morzem:)
    Jestem nieco zmęczona ale jest suuuper - Julcia pije mleczko krowie i nawet nie ma uczulenia! Jej mleczko mi się kończy i nie wiem co mam robić - trzeba będzie sobie jakoś radzić !!!


    Pozdrawiam Was wszystkie bardzo ale to bardzo cieplutko a dla dzieciątek buziaczek wirtualny :)
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeJul 11th 2008
     permalink
    MAGG no co ty ,wazne ze zdrowa i i wesola,bo nie ma co tuczyc,VEVE nie jest gruba ,ma cialko twarde konkretne,silna baba,a poza tym ,dzieci w tym wieku ,wolniej przybieraja na wadze...
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeJul 11th 2008
     permalink
    WITAJCIE PO WAKACJACH,opowiadac jak byloi wklejac fotki....
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeJul 11th 2008
     permalink
    ja skoczylam do benettona ,bo przeceny 50%, beda jeszcze 70%,ale pewnie rozmiary zostana do bani,wiec kupilam juz troche rzeczy na przyszly rok...
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeJul 11th 2008
     permalink
    Witaj Iwa :)
    Hej Lady :)

    Dziecko śpi od godziny, a mnie coś ucho zaczyna dokuczać. Może przez to, że tak zmokłam... Mam nadzieję, że małemu nic nie będzie. Jego szybciutko doprowadziłam do stanu suchości, siebie trochę zaniedbałam.
    --
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeJul 11th 2008
     permalink
    Iwa witaj, zdaj relację jak było
    Lady dużo zdrówka
    Aniu odezwij się
    NR może podaj Cyrylowi witamine C, a ty wez jakis rutinoscorbin
    And ja tez dziś bylam u fryzjera :wink:
    --
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeJul 11th 2008 zmieniony
     permalink
    Dałam mu wit c, wsadziłam w ciepłą piżamkę, nawet skarpetki mu ubrałam, ale i tak zanim zasnął, to zdjął.
    A mnie i tak pewnie nic nie będzie, jak to mówi mój tata, złych diabli nie biorą.
    --
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeJul 11th 2008
     permalink
    NR ja ostatnio tez zmokłam jak wracałam z pracy, ale lało bardzo, cała mokra byłam.
    --
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeJul 11th 2008
     permalink
    W Warszawie też lało, cały czas pada, ciekawe, jak Małż z pracy wróci, pewnie autobusem.
    Myszorka, ja dzisiaj też przemokłam doszczętnie.
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJul 11th 2008
     permalink
    wlasnie dotarlismy do domu zmeczona jestem nieziemsko i wpadlam tylko napisac ze operacaj 30lipca tyle ze troche doszlo do wyciecia bo nie dosc ze trzeci migdal to jeszcze koniecznosc przyciecia normalnych migdalow (sa stanowczo za duze i niestety moze sie to poglebiac) plus dreny w obydwu uszkach. lekarz stwierdzil ze o ile migdaly sa niepokojace o tyle uszy sa juz tragiczne i konieczna jest operacja i im szybciej tym lepiej. z pozytywnych wiesci to po jakis 6-7godz od zabiegu mala wyjdzie do domu wiec trauma znacznie mniejsza.

    polekarzowo spedzilismy mile popoludnia u synowej i przyszlych tesciow naszego dziecia :wink: a kiedy juz wyjechalismy obzarci do granic przyzwoitosci to zeby nie bylo zbyt pieknie mielismy watpliwa przyjemnosc zalapac sie najpierw na spora burze i mega ulewe a pozniej 2 godzinne stanie w korku :devil:
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeJul 11th 2008
     permalink
    a na pomorzu burza była :) i laaało ;)
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeJul 12th 2008
     permalink
    Witajcie
    Ani to szybciutko - fajnie :) Szkoda ze tego az tak wiele jest u Gabrysi ale mam nadzieję że po wszystkim Gabi będzie zdrowa jak rybka

    U mnie wczoraj też była piękna burza, krótka ale solidna i aż żal że nie mogłam wyjść pomoknać a miałam na to wielką ochotę
    --
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeJul 12th 2008
     permalink
    Zdechła jestem chociaż Cyryl dzisiaj się nie budził w nocy. Tzn, obudził się ostatni raz tuż przed tym, jak poszłam spać i obudził się ok. 6.40.
    A teraz wdrapuje mi się na kolana z golarką tatusia w łapkach - to chyba znaczy, że trzeba odejść od kompa.
    --
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeJul 12th 2008
     permalink
    czesc kobitki,VEVE zle strasznie spala,krecila sie od 3 w nocy do 5,a o 5 wisiala na cycu,nie wiem do kiedy ,bo zasnelysmy,dobrze ,ze pospala do 8.30...
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeJul 12th 2008
     permalink
    oo nie ma noikogo,my jak zwykle o 3 wychodzimy,bo upal okropny,VEVE prawie nic nie zjadla,to z goraca chyba,a taka dobra swieza rybke jej ugotowalam...
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeJul 12th 2008
     permalink
    Jejku ależ tu cisza :shocked: Wróciłam ze ślubu było hmmm różnie :P dopóki trzeźwe towarzystwo było ok a potem już ciężej no ale woda mineralna w kieliszku i zamiast szampana tymbark i jakoś udało się :P Jestem wykończona i mam dosyć - jutro poprawiny
    --
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeJul 12th 2008
     permalink
    hehe :) takie wesela to muszą być trudne dla ciężarnej, co And ? :)
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeJul 12th 2008
     permalink
    Samo wesele w sobie nie wymęczyło mnie tyle co dzieci i hałas - krzesełka były wygodne :P Ale Weronika bardzo niespokojna i wiercipięta. Odrana spała tylko o 14 na Mszy i potem koło 19 padła na pół godziny - teraz błogo śpi. I pan dziadek namawiający mnie "na kielicha" usilnie - a tak to nie było źle. Fajnie się siedzi z boku i patrzy jak towarzystwo chodzi slalomem coraz większym
    --
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeJul 12th 2008
     permalink
    oj, wierzę :)
    chociaż ja jakoś za weselami nie przepadam.. jestem bardziej mroczna kobita.. zabrzmi to pewnie głupio, ale wolę pogrzeby..:shocked:
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeJul 12th 2008
     permalink
    Jedna przeszkoda to to że więcej gości było z Brazyli od Pana młodego i ciężko było się dogadać bo nawet i po angielsku nie z każdym szło (był jakiś chińczyk, portugalczycy, ktoś tam z angli) , a z polskiej rodziny to nie miałam też za bardzo z kim gadać i o czym
    --
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeJul 12th 2008
     permalink
    ojj.. to kiepsko.. ale ważne, że się dobrze bawiłaś :)
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeJul 12th 2008
     permalink
    Wiesz ja z moją rodzina to nawet na zdjeciu dobrze nie wyglądam wiec to inna bajka :P z częścią z nich (większą) widziałam się ostatnio jakieś 5 lat temu - mieszkamy w tym samym mieście hmm no ale przynajmniej dzieci się wyszalały :P
    Jutro poprawiny i jak będzie ładnie to na dworze wiec dla Maluchów też bedzie raj a my jakoś wytrzymamy :) i może wolny taniec będzie to zatańczymy (dziś królowały samby :P)
    --
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeJul 12th 2008
     permalink
    heh to szaleństwo na całego. a poprawiny to rzeczywiście coś wolnego może się trafić ;)
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.