Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeJul 13th 2008
     permalink
    hej kobitki,milej niedzieli..
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeJul 13th 2008
     permalink
    tobie również :)
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeJul 13th 2008
     permalink
    Jejkuś właśnie się zwlekłam z wyrka spałam jak zabita, K i G spali do 8 a Weroni do 9 Anka śpi jeszcze... szok normalnie. Czuję się jakbym nieźle popiła i głowa mnie napitala jak nie wiem co ratuję sie kawą sypaną - może przejdzie.
    Pogoda do bani - pada i brzydko pochmurnie :( Muszę na szybko umyć podłogę i odkurzyć bo dziś rodzinka bedzie u nas chyba no chyba że uda sie tam pogadać na tych poprawinach... zobaczymy :P
    --
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeJul 13th 2008
     permalink
    hehe :)))
    sprzątaj sprzątaj, tylko się nie męcz za bardzo :)
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJul 13th 2008
     permalink
    lato przyszlo to i cisza na forum :)
    u nas pogoda raczej lata nie przypomina bo szaruga straszna i pada. wczoraj nam burza grilla popsula a dzisaij pewnie tez sie za daleko od domu nie ruszymy... no ale lenistwo rodzinne to jest to co baaaardzo lubie :)
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeJul 13th 2008
     permalink
    u mnie pogoda średnia, nie pada, ale słońca zbyt wiele też nie uświadczam :)
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeJul 13th 2008
     permalink
    Normalnie padam na twarz :( Głowa mi pęka mam dosyć :cry: jest mi źle i niedobrze. Weroniczka odsypia - niech śpi kruszynka wczoraj miała ciężki dzień a i ja najchętniej bym się uwaliła spać
    --
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeJul 13th 2008
     permalink
    to może się połóż kochana ?
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeJul 13th 2008
     permalink
    nie da sie - zaraz wychodzę, ale apap zaczął częściowo działać - głowa boli mniej ale jeszcze mnie mdli i mi ble
    --
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeJul 13th 2008
     permalink
    ojoj :( biedactwo :sad:
    t trzymaj się ! i udanych poprawin ! :tongue:
    --
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeJul 13th 2008
     permalink
    hej ,ale by,la burza,dopiero o 6 pospacerowalismy po plazy,teraz VEVE bawi sie z M a ja pod prysznic lece ,kobitki co u was ,ale cisza?????????AND BIDULKO..musisz dbac o was,a nie meczyc sie...
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeJul 13th 2008
     permalink
    u nas grzmiało ale burza jak zwykle przeszła bokiem; faktycznie cisza ale to dobry znak: dziewczyny nie siedza w domu :wink:
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeJul 13th 2008 zmieniony
     permalink
    Tutaj lało wieczornie, teraz coś pogrzmiewa
    Dzień spędzony generalnie u teściów, miło.
    Jakoś bratowa męża wydała się sympatyczniejsza niż ostatnio.

    Dzisiaj doszłam do wniosku, że muszę schuść.
    Szkoda tylko, że nie zdążę przed Bułgarią.
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJul 13th 2008
     permalink
    NR matko co za przemyslenia przy niedzieli ;)
    ja dzisaij w ramach dietetycznych serwowalam na obiad lasagne a na deser agrest w galaretce :D

    pogoda kijowa, strasznie parno, cale rano podalo i dopeiro ok 17tej udalo nam sie na jakies 1.5godz wyjsc na plac zabaw. Krzys postanowil nafaszerowac sie kamieniami - bierze do reki mowi NO NO i wyciaga reke zeby ci oddac, jak ja czy M probujemy wziac te kamienie to on druga garsc do buzi pakuje po czym straszliwie pluje... :devil::devil::devil:
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeJul 13th 2008
     permalink
    Ewa jaka bidulko? :P Bawiłam sie dziś przednie i lepiej niż wczoraj ba i dziś nawet potańcowałam ciutkę (szkoda że nie z mężem tylko z bardzo przystojnym Brazylijczykiem i z dziećmi :P) Po dojechaniu na miejsce wypiłam kawę z cytryną zjadłam obiadek i ból głowy minął więc już było super. Weronika spała całkiem ładnie i nic ją nie ruszało, a my mieliśmy czas "dla siebie" Szkoda że pogoda nas nie lubiła i padało cały dzień - nawet i burze były. nie przeszkodziło to jednak w grilu i pieczystym świniaku (przepyszny był!) jestem objedzona po same uszy, nogi poobcierane i zmeczona fizycznie ale dawno tak super się nie bawiłam. mniej niż ciąża przeszkadzała mi psychika - że w niej jestem i że coś może sie stać, ale ani mnie nie bolał brzuch ani nie było plamienia... więc super :)
    --
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeJul 13th 2008
     permalink
    aa to co innego,to rozrywka wskazana...
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJul 13th 2008
     permalink
    And no bo co to by bylo za wesele i poprawiny bez potancowania ;)
    a mlodzi zadowoleni z prezentu?
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeJul 13th 2008
     permalink
    Ania - jakoś tendencja wagowa mi się odwróciła i zamiast ubywać to przybywa, dzisiaj się już załamałam, kiedy zobaczyłam rano przed śniadaniem taką wagę, jaką zobaczyłam...
    Koniec ze słodyczami, dzisiaj ostatnie ciasto zjadłam. Powrót do słodyczy za co najmniej 4 kg mniej.
    Mam nadzieję, że jak się napływam w Morzu Czarnym (które generalnie jest nieprzyzwoicie niebieskie), to coś ubędzie.

    Tylko tam w Bg mają bardzo dobre lody i fajne ciastka serowe... :neutral:
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJul 13th 2008
     permalink
    NR lody smietankowe dobrze robia na chudniecie :P
    ostatnio cos rozmawialismy o naszych ulubionych potrawach i nim ja odpowiezialam na pytanie kolezanki to moj maz juz odparowal ze lody a w szczegolnosci sorbety...ojjjj to moja najwieksza slabosc. za galke oddam cala czekolade a za 2-3 sorbetu grycana pudelko ptasiego mleczka :D
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeJul 13th 2008
     permalink
    Oo tak, sorbety grycana są pyszne :) W ogóle lody grycana są pyszne.


    Leje u mnie strasznie. Mam nadzieję, że przestanie w ciągu pół godziny, bo mąż mi zmoknie w drodze do domu.
    --
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeJul 13th 2008
     permalink
    November pogoda taka, że człowiek puchnie i od razu więcej waży ;) W Bułgarii na pewno schudnie - w upały sie jeśc nie chce :D
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeJul 13th 2008
     permalink
    Aniu Młodzi dostali od nas tylko kwiaty i ręcznie robioną kartkę z życzeniami niestety nie stać nas na jakieś super prezenty wiec tylko tyle... Zresztą chyba nic poza kopertą by nie było do wyboru... bo oni jadą tam a tam wszystko mają (brazylia)
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeJul 13th 2008
     permalink
    Kolorowych snów drogie Panie - ja uciekam do wanny i łóżka bo coś mi śpiąco jest :)
    --
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeJul 13th 2008
     permalink
    Dobranoc And.

    A u mnie grzmi coraz bardziej. Nie lubię :sad:
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJul 13th 2008
     permalink
    NR bedziesz musiala go suszyc i ogrzewac... wlasnym cialem :)
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJul 13th 2008
     permalink
    ja w burze wylaczam zawsze komputer i tv. po tym jak burza nam spalila telewizor juz teraz nie ryzykuje
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeJul 13th 2008
     permalink
    odłączyłam komp od prądu, a burza i tak chyba w końcu przejdzie
    chociaż jak to pisałam to rozgrzmiało się bardziej
    --
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeJul 13th 2008
     permalink
    spokojnej nocy dziewczyny :)
    u mnie pada.. cały czas pada :/
    --
  1.  permalink
    czesc w poniedziałek
    znów jestem słomiana wdowa:sad:
    --
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeJul 14th 2008
     permalink
    Witam, jejku nie cierpię poniedziałków.
    Ciacho nie martw się, kiedy znów przyjedzie. moja sis tez sama, M w Holandii, wróci za 2,5 miesiąca.
    U mnie była wczoraj nawałnica, drzewa połamane, a Matus brawo bił jak mocno rąbało.
    --
  2.  permalink
    dam rade jakos:) Mati dzielny bo ja taka stara a sie burzy boje
    Zarejestrowałam Piotrusia do lekarza naszego,niech mi cos poradzi z tym,biedne dziecko juz któras noc spac nie moze nie działa na niego nic kompletnie ,płacze a do tego ten katar straszny,kurde moze tak głupio iść ale w końcu moje pierwsze dziecko to niech mi pomoże od tego ją mam chyba dobrze myśle co? Bo ja juz naprawde nie wiem jak mu pomóc
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJul 14th 2008
     permalink
    NR przyznaj sie ze mi wyslalas te burze jakims kurierem z turbodopalaczem co? jak sie o 22 zaczela rozkrecac to do 2 szalala. po 1 tak walnelo ze sie na rowne nogi zerwalam i nie wiedzialam co sie dzieje :devil: jak ja nie znosze burzy!!!!

    Ciasteczko dobrze ze idziesz do lekarza. Katar meczy malucha i pewnie dlatego nie spi. mam nadzieje ze u was nie bedzie chorobska 'klimatycznego' jak u Izuniowych chlopakow
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeJul 14th 2008
     permalink
    DZIEN DOBRY ,u nas upal,VEVE bryka a ja gotuje obiad...
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeJul 14th 2008
     permalink
    witajcie :)
    u mnie pochmurno strasznie.. pewnie będzie lało...
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeJul 14th 2008
     permalink
    Witajcie. Dziś za to u mnie zaczyna świecić słonko, potem zrobimy spacer a teraz delektuję się kawą
    --
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeJul 14th 2008
     permalink
    U nas wreszcie oddech od upałów i duchoty aż się fajnie oddycha :)
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJul 14th 2008
     permalink
    u nas pogoda do bani, nie dosc ze duszno i ponuro to co chwila pada. sprzedalam wiec na 1.5godz dzieciaki a sama ruszylam na poszukiwania rozpinanej pizamy (cala rozpinana gora - wymog kliniki na operacje Gabrysi) no i oblecialam wsyzstkie sklepy bielizniarskie i dzieciece w miescie i nigdzie nie maja :( musze poszukac na allegro ale obaiwam sie ze zostanie mi cos uszyc u krawcowej bo z tego co kobiety w sklepach mowily to w hurtowniach nie ma.
  3.  permalink
    a u nas lekarz od 13 przyjmuje ale Piotrus zasnął na szczescie wiec chodzę na paluszkach niech spi jak najdłużej
    Mam zamiar skorzystać dzisiaj w przychodni z przywileju matki dziecka do 1 roku która wchodzi bez kolejki-potem Wam powiem jak mi poszło
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJul 14th 2008
     permalink
    Ciacho to trzymam kciuki zeby inni pacjenci cie "nie zjedli"
    u nas nawet do lab jest problem zeby w ten sposob sie dostac :devil:

    ja w srode lece do rodzinnego uprosic skierowanie na jak najwiecej badan do operacji. jak mi babka powiedziala w lab ze to koszt ok stu zl to licze ze moze chcoiaz na polowe dostane skierowanie bo wiadomo grupa krwi to na koszt wlasny
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeJul 14th 2008
     permalink
    Ciacho u mnie w przychodni dziecięcej nie ma takich przywilejów, jedynie u dermatologa to puszczają. A sis powiedziała ze na lotnisku tez kobiety z dziecmi mają pierwszenstwo w odprawie.
    --
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeJul 14th 2008
     permalink
    Ciacho to powodzenie !!!
    AniaM może na allegro uda Ci się jakąś piżamkę trafić,
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeJul 14th 2008
     permalink
    Witam dziewczyny poniedziałkowo.
    Ja jeszcze dzisiaj na urlopie, ale jutro już do pracy!:sad:

    Widzę że kilka z was też było u fryzjera, ja właśnie przed chwilką wróciłam i chciałam powiedzieć żę ściełam swoje długie włosy (od jakiś 6 conajmniej lat) i ledwo sięgają ramion, no i mam grzywkę! Muszę powiedzieć, że podoba mi się nowa fryzura i dobrze się w niej czuję chociaż dziwnie!:wink:
    W sobotę załatwiłam kosmetyczkę - henna i pazurki - i jestem zwarta i gotowa na powrót do pracy.

    A wracając do naszych wakacji to było bardzo fajnie, ale najważniejsze, że Oliwce się podobało i dobrze się tam czułe, jadła ze smakiem wszystkie zupki, które serwowali tam na obiadek, grzecznie siedziała na krześle przy stole na naszych posiłkach. Była przytulanką pań kelnerek i właścicieli, uśmiechała się do każdego.:bigsmile::wink::wink:
    Spała na plaży ok. godzinki w namiocie-muszli i po powrocie z plaży i obiadku ok. 15-16. A w nocy pobijała rekordy śpiąc od 21.00 do 7.00 rano bez budzenia się. A spała na tapczanie obłożona krzesłami i poduchami.
    Dopiero w ostatni dzień troszkę marudziła bo idą jej nastęne ząbki!:sad:
    Jesteśmy zadowoleni z pokoju - bardzo milutko i przyjemnie, zadbana łazieneczka. Fajne miejsce przy lasku. Dobre domowe jedzenie!

    NR - spóźnione gratulacje za licencjat! :clap::clap::clap::clap::clap:
    --
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeJul 14th 2008
     permalink
    Iwa pokaż się koniecznie w nowej fruzurze :wink:
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJul 14th 2008
     permalink
    Magg na allegro szukalam, niestety nie ma bawelnianych i rozpinanych po calosci. w ogole nawet z dlugim rekawem ciezko takie dostac a o krotkim nie wspominajac. pielegniarka mowila ze najlepszy bylby krotki lub do lokcia bo musza miec latwe dojscie do wklucia kroplowkowego. w akcie desperacji juz nawet XS dorosla bym kupila i przerobila ale tu tez zonk bo takich nie miewaja. :devil:
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeJul 14th 2008
     permalink
    a ja czekam ,na VEVE bo spi i lecimy po kurteczke jeansowa ,dla niej ,bo fajna i 50% sconto...zeby tylko jescze byla...
  4.  permalink
    wróciłam-nie zjedli mnie:bigsmile: chamsko stanełam pod drzwiami i nie miał szans nikt mnie wyprzedzic
    dostalismy Eurespal bo gardło było tez czerwone ,nasivin na noc tylko i podawac na ten zabek Ibufen ,mogłam to skrobnac na rozpakowanych ale Pietruszek mi tu koncertuje wiec nie mam juz rąk
    --
  5.  permalink
    Czesc babeczki
    Casteczko- super,ze cię babska nie napadły pezy wejściu :) Uściski dla zębolka
  6.  permalink
    Aniu- rzeczywiście przeszukałam rózne sklepy internetowe- i rozpinanych pizam niet :( jak ię natkne na taka to od razu dam znac
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJul 14th 2008
     permalink
    Aga no ja caly czas szukalam i zero rozpinancow. na jutro umowilam sie z kobita z jednego ze sklepow ze ma mi w hurtowni w innym miescie sprawdzic (dzisiaj po poludniu jada po towar) no i jak tam nie bedzie to mi chyba zostanie cos szyc. a swoja droga to teraz nawet rozpinana bawelniana bluzeczke ciezko kupic :devil:

    Ciacho no to dobrze ze wszystko gladko poszlo. eurespal podawany jest nie tylko przy problemach z gardlem ale i przy katarze zeby zapobiegac zap. ucha (przynajmniej Gabrysia tak miewala) wiec mam nadzieje ze Pietruszke szybko na nogi postawi. teraz tylko ty musisz byc dzielna :crush:
  7.  permalink
    To moze tylko dac bluzkę od pizamki do przerobienia>? To przeciez nie jest jakies mocno skomplikowane...
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.