Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJul 14th 2008
     permalink
    myslalam wlasnie o przeszyciu zwyklej bluzki pizamowej takiej o rozmiar za duzej. kwestia tylko czy znajde jakas krawcowa tak na zaraz :|
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeJul 14th 2008
     permalink
    a ja kupilam 2 kurteczki jeansowe,b ladne i do wszystkiego pasuja ,jedna na teraz a druga na 3 latka...tanie ,to wzielam...
  1.  permalink
    Dziewczyny nie chce zapeszac ale Pietruszek śpi od pół godziny i sie nawet nie ruszył...nosek suchy wiec moze faktycznie Eurespal pomógł bo dostał juz dwie dawki.Oby bo ja juz spie na stojąco.Wiec zmykam korzystac i ide spać z kurami.do jutra!
    --
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeJul 14th 2008
     permalink
    ciaccho to spij z nim i odpocznij...
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeJul 14th 2008
     permalink
    A ja położyłam dziecko spać o 18.20. Mam nadzieję, że nie będzie przebojów. Przed chwilą się obudził, ale to dlatego, że przyjechał kurier z przesyłką z bliżejciebie i jak dzwonił domofonem, to maluch się obudził, na szczęście już spi, chociaż syrenę uruchomił.
    Jestem ciekawa, czego brakuje w mojej przesyłce... Ale to sprawdzę jutro, dzisiaj już nie chcę hałasować.
    --
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeJul 14th 2008
     permalink
    NR nie mòw ,ze juz bedzie spal do rana????????
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeJul 14th 2008
     permalink
    Maksiu zasypia codziennie ok 19.20 i śpi do rana (w niedzielę np. nawet do 8.15) - to jest możliwe , chociaż pewnie w IT niepopularne :wink:
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeJul 14th 2008
     permalink
    Jemma ,VEVE o 21,30 KLADE a zasypia o 22...ale w ciagu dnia spi b,ladnie...
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeJul 14th 2008
     permalink
    Maksiu z dzień za to śpi tylko raz 2-2,5 h od 10
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeJul 14th 2008
     permalink
    Będzie spał tak do 5-6 rano pewnie, nie mam złudzeń, że się w najbliższym czasie wyśpię.
    A w ciągu dnia Cyryl normalnie śpi dwa razy - od 8 2-2,5h a potem koło 13 1-1,5h.
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJul 14th 2008
     permalink
    Ciacho mam nadzieje ze Piotrusiowi przejdzie. mam nadzieje ze pamietalas ze Eurespal trzeba podac najpozniej o 17tej (przy dziecku chodzacym spac 20-21)

    moj tez wlasnie zasypia ale znajac zycie pospi do 4. ostatnio sie przestawil i o 4 jest pobudka. chyba mu sie pic chce bo pare pociagniec cycka a raz nawet mineralnej z butelki i odplywa. nie mozemy spac przy uchylonym oknie ze wzgledu na moja alergie wiec jest cieplo straszliwie
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeJul 14th 2008
     permalink
    U nas w nocy dzisiaj było bardzo duszno i gorąco, bo mieliśmy okno zamknięte ze względu na burzę.
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJul 14th 2008
     permalink
    ogladalyscie dzisija wiadomosci? znowu mowili o tej dziewczynce co to zmarla w trakcie narkozy. mowili ze lekarz przed podaniem narkozy nie sprawdzil cisnienia i nie zbadal serca... kurcze dobrze wiedziec ze takie cos powinni zrobic. przyznaje sie bez bicia ze jak slysze takie 'niusy' to musze sie niezle pilnowac zeby sobie filmu nie zaczac krecic...
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeJul 14th 2008
     permalink
    I tak przerobisz w głowie wszystkie możliwe scenariusze. Rzecz w tym, żeby nie dać się negatywnym myślom.
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJul 14th 2008
     permalink
    NR ja juz takie scenariusze przerabialam w czerwwcu zeszlego roku jak Krzysko mial operacje... to nawet nie chodzi o same scenariusze tylko o to zeby wszystkiego dopilnowac. musze zlapac kontakt z jakims tutejszym lekarzem zeby dokladnie znac procedure przed podaniem narkozy. wiadomo oni maja swoich specow ale ja chce byc pewna ze nie bedzie przeoczen
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeJul 14th 2008
     permalink
    Oo, ja nie wątpię, że jak przyjdzie dzień operacji, to będziesz lepiej wiedziała od samego anestezjologa, co powinien robić :wink:
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJul 14th 2008 zmieniony
     permalink
    NR w sumie ta dziewczynke tez powinien byl zbadac... ja wiem ze np przy podaiu znieczulenia do cc mi cisnienia nikt nie sprawdzal a pozniej zrobil sie mega problem bo mi zaczelo wariowac i jedna lekarka burkala na druga ze bylo niedopatrzenie.
    inaczej by tez pewnie bylo gdyby Gabrysia miala operacje w szpitalu a nie w klinice gdzie zjawiasz sie na godzine przed operacja z kartka z wynikami w lapie i dawaj na stol. no ale chcemy szybko to bedziemy mieli tyle ze i szybszy stres. poza tym jednego sie tez boje - po narkozie calkowitej wg 2 lekarzy z ktorymi rozmaiwalam dobe powinna sie byc pod obserwacja a tu jeszcze mamy 150kilosow do przejechania w drodze powrotnej. Mloda wyjdzie po gora 6godzinach od zabiegu. Musze "nagrac" naszego tutejszego lekarza ze jakby co to moge dzwonic i w nocy, po prostu chce byc maxymalnie zabezpieczona mimo ze wierze i mam nadzieje ze nic sie zlego dzialo nie bedzie.
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeJul 14th 2008 zmieniony
     permalink
    Jasne, rozumiem. Tym bardziej słusznie robisz, że postanowiłaś się przygotować. Skoro ma być szybko to szybko, ale i bez niespodzianek, którym można zapobiec.
    --
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeJul 15th 2008
     permalink
    Dzień dobry z rana :)
    --
  2.  permalink
    cześc wszystkim!
    NR mój też tak sypia jak Twój Cyryl-i to mi odpowiada takie dwie długie drzemki.
    Nocka spokojna z jedna pobudką-wyspałam sie a synuś obudził sie uśmiechnięty bez gili w nosie i zajada własnie biszkopta
    AniaM -nie wiedziałam o tym Eurespalu ,wiem,że wykrztuśne syropy podaje sie nie póxniej niź tak jak napisałas ale o tym nikt mi nie powiedział jednak nie dostał go później ale dzięki za info-bede wiedzieć na przyszłość
    --
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeJul 15th 2008
     permalink
    witam
    Ciacho Matus tez brał eurespal, dobry lek, u nas szybko działał.
    Moje dziecko dzis źle spało bo idą zęby, wstał o 5 i juz nie poszedł spac. Mamy juz na dole 1 i 2, na górze 1,2,3,4, z czego 4 własnie wychodzą i są już szpilki na wierzchu.wczoraj po próbach uspania go po obiedzie, zrezygnowałam i poszłam z nim do sali zabaw, nowo otwartej i było świetnie.
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJul 15th 2008
     permalink
    a ja dzisiaj potrzebuje reanimacji. Krzysko przeszedl samego siebie i wstal wyspany przed polnoca. nawet zatkanie cyckiem i spanie z nami nie pomoglo :devil: a nad ranem nie dosc ze od 5 po mnie lazil to jeszcze Gabrysi cos sie snilo bo przez sen krzyczala. tyle ze ja nie potrafie o 5 sie obudzic i wstac wiec jednym okiem dosypialam do 7.30
    mam nadzieje ze dzisiaj pogoda dopisze bo zabieram dzieciaki zeby je porzadnie zmeczyc
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeJul 15th 2008
     permalink
    Oj Aniu co te nasze dzieciaczki dziś takie pobudzone w nocy?
    --
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeJul 15th 2008
     permalink
    Jaka jest faza księżyca?
    --
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeJul 15th 2008
     permalink
    Pokłóciłam się rano z mężem. Ma do mnie pretensje, że go odkrywam w nocy i on jest wychłodzony. Jak to powiedział, to myślałam, że go uduszę. Już nic głupszego nie mógł powiedzieć.
    --
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeJul 15th 2008
     permalink
    NR to mu powiedz zeby sobie kocyk wział :tongue:
    --
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeJul 15th 2008
     permalink
    Już mu powiedziałam, że jak tak to śpimy pod dwiema kołdrami. Niech się wypcha. Nie mam silnego parcia na przytulanie się do niego.
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJul 15th 2008
     permalink
    a ja znowu obudzilam sie okutana w koldre po sam nos i maz sie smial ze on tylko do pracy wstaje a ja cala koldra sie okrecam :D
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJul 15th 2008
     permalink
    Myszorko wyglada na to ze za 2 dni bedzie pelnia

    czy ja dobrze pamietam ze 1 sierpnia ma byc czesciowe zacmienie slonca??
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeJul 15th 2008
     permalink
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeJul 15th 2008
     permalink
    DZIEN DOBRY a ja ostatnio wysoczeta jestem ,bo VEVE do 8 spi,oczywiscie w nocy na cyca 2 razy budzi sie,ale to nie problem ,wazne ze do 8 spi a potem tez dzrzemki sobie ucina..
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeJul 15th 2008
     permalink
    Ja juz dla poprawy humoru zjadłam do kawy merci :wink:
    --
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeJul 15th 2008
     permalink
    A ja wczoraj nie dotrzymałam słowa i zjadłam wafelek w czekoladzie, ale później się zreflektowałam i mimo, że wzięłam kilka cukierków u fotografa, to leżą i nawet nie kuszą.
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJul 15th 2008
     permalink
    Ama fajnie te fazy ksiezyca sa przedstawione ktos sie napracowal. mam tylko pytanie jaki wplywa maja fazy ksiezyca na konie?
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeJul 15th 2008
     permalink
    Objaśnienie jest w tekście wprowadzającym, hehe.
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeJul 15th 2008
     permalink
    Witam dziewczyny - tym razem już z pracy!
    Ciężko było dzisiaj wstać do pracy, no ale cóż - trzeba to trzeba!
    Narazie próbuję dojść do ładu i składu z papierami na moim biurku!

    Apropos słodyczy - to ja od wczoraj takowych nie jadam!
    Już po urlopie więc zaczynam dietkę, a przede wszystkim n8iejedzenie słodyczy, bo ostatnio to sobie z nimi folgowałam i ważę 69 kg!:shocked::shocked::shocked:

    Ciach nawołuję do dietki - obiecałaś, że po urlopie zaczynamy!
    NR ty chyba też do nas dołączysz????:bigsmile::wink:

    To róbcie suwaczki dietkowe i zaczynamy!
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJul 15th 2008
     permalink
    Ama nie kazdy ma tyle czasu co ty zeby przegladac cala strone. myslalam ze bedziesz tak mila i strescisz :P


    ja bym apelowala co do suwaczkow - obciazaja serwer i wieszaja strony wiec mysle ze po 1 na glowe wystarczy, no chyba ze sie ma wiecej forumowych dzieciakow to co innego ;)
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeJul 15th 2008
     permalink
    Mam pytanie chce ktos jechac do dusznik zdrój, wpłaciłam zaliczkę a ja nie jadę więc moze jest ktoś chętny??
    Iwa witaj:wink:
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJul 15th 2008
     permalink
    Myszorko rezygnujecie z urlopu???
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeJul 15th 2008
     permalink
    Aniu niestety muszę, test do nowej pracy mam 31 lipca a urlop od 4 sierpnia, nie pojadę bo potem jak zdam jest rozmowa kwalifikacyjna, a w ciągu tygodnia myśle ze się to wyjaśni.
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJul 15th 2008
     permalink
    szkoda ze musicie zrezygnowac, wspolny urlop dobrze robi no i Mati bylby przeszczesliwy majac rodzicow razem. mam nadzieje ze uda ci sie jakos odzyskac zaliczke
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJul 15th 2008
     permalink
    a mnie zaraz %^&^%$# strzeli... sasiedzi na przeciwko kuja sciany, pietro nizej cos lakieruja bo juz drugi dzien smierdzi a 2 pietra nad nami od soboty wierca nieublaganie bo wlasnie jacys nowi kupili mieszkanie... uroki zycia w bloku :devil:
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeJul 15th 2008
     permalink
    Aniu zaliczka nie jest duza bo 100zl, ale ja mówie to prawie 3 paczki pampków dla Mata, ale obiecałam ze jak dostane i się uda to w listopadzie pojedziemy moze do cieplych krajów.
    --
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeJul 15th 2008
     permalink
    Czy można streścić 1 zdanie wstępu?

    W poniższej tabeli przedstawiono fazy Księżyca na dany miesiąc. Mamy nadzieję, że te informacje okażą się przydatne np. podczas organizowania rajdów konnych.
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJul 15th 2008
     permalink
    Amazonko no ale w czym przydatna... o to mi chodzi :P
    nie znam sie i nie wiem jaki wplyw maja fazy ksiezyca na konie wiec po prostu pytam
    •  
      CommentAuthorMolinezja
    • CommentTimeJul 15th 2008
     permalink
    Ale w czym pomagają/przeszkadzają fazy księżyca jeśli idzie o te rajdy. Chyba o to Ani chodziło.
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeJul 15th 2008 zmieniony
     permalink
    myszorka szkoda że nie jedziecie!:sad::sad::sad:
    Ale może tak jak mówisz później gdzieś się razem wybierzecie! Ważne żeby spedzieć razem troszkę czasu na jakimś wypadzie!:bigsmile::wink:
    --
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeJul 15th 2008
     permalink
    Faza Księżyca ma związek z przypływami i odpływami i pogodą.
    A jeśli ktoś planuje rajd z noclegami pod gołym niebem z głową na siodle, to prognoza pogody to przydatna rzecz.
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJul 15th 2008
     permalink
    nawet nie weidzialam ze takie rajdy sa organizowane :P
    thx
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeJul 15th 2008
     permalink
    W czasie studiów wybranek pojechał sobie na taki. Sam.
    Trafił do słynnej Tary i różnych gospodarstw agro.
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.