Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

  1.  permalink
    Hej dziewczyny:)).
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeJul 15th 2008
     permalink
    cześć shehe! :swingin:
    --
  2.  permalink
    Ale mam dzisiaj humorek, nie wiem, czy to zasługa siłowi czy smsów od egipcjanina, ale dawno mi tak wesoło ie było:D
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeJul 15th 2008
     permalink
    Częściej chodzisz na siłownię?
    --
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeJul 15th 2008
     permalink
    a mnie znajoma polka odwiedzila ,to poplotkowalysmy...
    •  
      CommentAuthorMolinezja
    • CommentTimeJul 15th 2008
     permalink
    A ja siedzę i sobie przekładam godziny nauki już od 9. Zacznę od 10 ... oj, już po, zacznę od 11 ..., och! No dobra zaczynam ;)
    Ostatni egzamin... :) Do nauki przystąp!
  3.  permalink
    Ama, chodzę praktycznie codziennie, wczoraj dwie i pół godziny byłam:), zastanawiam sienad jakimiś wspomagaczami, może l karnityna?, ale nie znam siena tym kompletnie...
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeJul 15th 2008
     permalink
    Ale po co Ci wspomagacz? Nie masz siły? Przecież ją masz.
    --
  4.  permalink
    Wspomagacz do spalania tłuszczu Ama, nie taki do "napakowania" się:)
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeJul 15th 2008
     permalink
    shehe - mi też przydałby się taki wspomagacz! Może Bio CLA - słyszałam, że jest dobre jak się ćwiczy!
    --
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeJul 15th 2008
     permalink
    Sugerujesz, że nie spalasz?
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeJul 15th 2008
     permalink
    Ama - może spala tylko powolutku, a można to troszkę przyspieszyć, zwłaszcza jak ćwiczy sie tak regularnie jak shehe!:wink::bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeJul 15th 2008
     permalink
    Po co przyspieszać, skoro natura radzi sobie sama?
    --
  5.  permalink
    Iwa, właśie to mi wczoraj trenerka polecała, chyba sobie kupię po wypłacie.
    Ama, spalam, ale jakieś małe wspomaganie nie zaszkodzi:)
    -- http://cudmania.blox.pl/html
  6.  permalink
    Poza tym wciągnął mnie fittness i chcę sobie trochę sylwetkę wyrzeźbić...
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeJul 15th 2008
     permalink
    - Mała regulacja cyklu nie zaszkodzi - powiedział gin wręczając She receptę na M21.
    --
  7.  permalink
    - Mniejsze wsadzanie nosa w nie swoje sprawy nie zaszkodzi, gdy nikt nie pyta o radę- powiedziały Amie kolezanki z forum
  8.  permalink
    Iwa juz odpisuję:
    Oczywiscie zaraz po powrocie z wakacji dieta została narzucona bo przytyłam przez tydzień 3 kg! takie dobre rybki i fryteczki tam były nie wspomne o gofrach
    cieżko było ale tez nie jem słodyczy i robie sobie jeden dzien w tygodniu głodówke tzn pije tylko wode mineralna.Mam taki plan żeby do powrotu mężusia schudnąć 5 kg ale czy sie uda-zobaczymy-narazie na wadze 64 kg:angry:
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeJul 15th 2008
     permalink
    64 kg - to ja też bym chciała! Ale najbardziej to 60 kg. Narazie na wadze 69 kg!:sad:

    Ama - a co to za tekst??????? :shocked:
    --
  9.  permalink
    Ciasteczko, a kiedy mąż wraca?
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeJul 15th 2008
     permalink
    a ja chcialabym tez ,zrobic sobie wakacje bez M,TZN tylko z VEVE ,pojechac do PL,w przyszlosci musze sie tak zorganizowac,tylko nie wiem co M na to...
  10.  permalink
    Ja ważę jakieś 75 kilo teraz pewnie, a chciałabym 65-67...
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeJul 15th 2008
     permalink
    SHE a zawsze tak wazylas ,czy ci sie przytylo??
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeJul 15th 2008
     permalink
    A ja waze 48 ale mam mały bębenek:cry:
    --
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeJul 15th 2008
     permalink
    ja zawsze hudzielec z cyckami bylam ,wazylam 50 kg,teraz 59-60,ale jeem duzo,bo pokarm produkuje...
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeJul 15th 2008 zmieniony
     permalink
    jak zaczne preace to 57 ,na pewno bede wazyc..
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeJul 15th 2008
     permalink
    Ja mialam fajne cyce rok temu, a teraz to katastrofa zwisy jak w grocie solnej.:confused:
    --
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeJul 15th 2008
     permalink
    hehe ,ja podobnie
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeJul 15th 2008
     permalink
    dobry stanik mnie ratuje..
  11.  permalink
    Kiedyś ważyłam 65, po roku pracy tutaj doszłam do 80, a teraz mam 75 i liczę na to, ze to kiedyś spadnie, chociaż póki co waga stoik, jedynie ciuchy są luźniejsze....
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeJul 15th 2008
     permalink
    Temat tabu?
    Tylko Iwa ma prawo do krytyki stosowania tabletek na odchudzanie, ponieważ są sztuczne?
    --
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeJul 15th 2008
     permalink
    ja tez nie uznaje tabletek na odchudzanie...
    •  
      CommentAuthorSheherezadah
    • CommentTimeJul 15th 2008 zmieniony
     permalink
    Ama, to nie są tabletki na odchudzanie....
    To tabletki dla osób intensywnie trenujących, podobny suplement diety jak magnez, czy witaminy
    -- http://cudmania.blox.pl/html
  12.  permalink
    She za 5 tygodni wraca
    Iwa t o działajmy mój cel to 59 kg
    --
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeJul 15th 2008
     permalink
    To ja się dołączam do celu mój to 60 !!! :bigsmile: czyli jeszcze 6 :shocked: tylko jak się tego pozbyć gdy dupy się nie chce ruszyć a slodycze takie dobre :wink:

    Dziewczyny mój synek wraca z kolonii :crazy::clap: stęskniona ze mnie mamuśka :tooth: chyba go zacałuję tylko muszę przy kolesiach się powstrzymaC żeby wsrydu nie narobić :rolling:
    --
  13.  permalink
    Dziewczyny mój Pietrucha spał dzisiaj tylko 20 minut ,nie musze mówić jak mam go dosyc...
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJul 15th 2008
     permalink
    czyzby kiepska pogoda byla ze tyle nastukalyscie???
    zaraz poczytam pzry popoludniowej kawce (bo poranna zimna na biurku zostala). zlazilam sie dzisiaj niezle bo spacerowo ponad 4godziny. w miedzy czasie wskoczylam na poczte zeby zapytac o koszt przelewu - chcialam przelac kase za operacje a pani mi w okienku mowi ze 42zl :shocked: zadzwonilam wiec po odsiecz i podryptalam do banku - zmienilam dyspozycje minimum przelewowego i puszcze z konta za cale 1PLN
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeJul 15th 2008
     permalink
    Ja mam przelewy z konta w multibanku za całe 0 zł, niezależnie od sumy:bigsmile: Poczta i jej prowizje są rozwalające, niedługo będą tylko kartki świąteczne wysyłać.
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJul 15th 2008
     permalink
    ja mam jeszcze konto w MBank ale nie mamy wplatomatu wiec kolko sie zamyka i zostaje kredyt bank. na szczescie moglam zmienic wczesniej zalozona blokade bez problemow bo nie usmiechalo mi sie placic rownowartosci paliwa w jedna strone do lekarza za wyslanie kasy :devil:
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeJul 15th 2008
     permalink
    hej kobitki,ja juz w domku,VEVE wykapana,bryka,kolacja dla M gotowa...
  14.  permalink
    Amazonko- ja jakos nie widze tematu tabu. Czy ktoś bierze tabletki wspomagające odchudzanie, czy pigułki antykoncepcyjne, czy dopalacze wspomające jego organizm to prywatna sprawa kazdego człowieka. Jezeli są to tabletki mogace zaszkodzić - są sprzedawane na receptę - więc świadomy człowiek rozmawia o ew. zagrozeniach z lekarzem lub przynajmniej czyta ulotkę.
    To w jaki sposób przysrałas She było niesmaczne.

    Domyslam sie,że Ty jako ta niosąca"oświaty kaganek" nie używasz tego tylu preparatów. Żyjesz wyłącznie w zgodzie ze swoją naturą, tak?No i zapewne jesteś super zdrowa, super piękna i super szczupła. mam nadzieje,że równiez super szczesliwa :D
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeJul 16th 2008
     permalink
    witam
    Jak dobrze że sroda, już do piątku niedaleko. Dzis w nocy tyle co zasnęłam to Matuś głosnym smiechem ale to naprawde głosnym mnie obudził i tak przez 10 minut się smial co chwilę. Ciekawe co mu się sniło. M się mnie pyta w nocy co ja mu robię a ja nic mu nie robiłam :wink:
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeJul 16th 2008
     permalink
    Cześć dziewczyny!
    Witaj myszorka!
    Serwujemy poranną kawkę, bo pogoda u mnie nie za bardzo.....!Pochmurno i tak jakby zaraz miało zacząć padać, na jednej kawce dzisiaj chyba się nie skończy.
    --
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeJul 16th 2008
     permalink
    czesc Iwa, super kawka już spijam piankę :bigsmile: u mnie pogoda tez do bani
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeJul 16th 2008
     permalink
    myszorka - moja Oliwka też czasami tak się śmieje przez sen. Najlepiej mogłam sobie posłuchać jak wracaliśmy z nad morza. Już myśleliśmy, że ona się obusziła, a tu tylko jakiś milutki sen, bo śmiała się do rozpuku. Ale było śmiesznie, trudno nam było sie też powstrzymać od śmiechu, żeby jej nie obudzić!:bigsmile::wink::bigsmile::bigsmile::bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeJul 16th 2008
     permalink
    dzień dobry
    dzisiaj dzień pełen wrażeń
    najpierw pediatra, potem gin, odwiedzić babcię (ma urodziny - 73-cie) i może wreszcie zacząć się pakować...

    Miłego dnia Wam życzę pomimo nienajlepszej pogody.
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJul 16th 2008
     permalink
    witajcie. ja tez dzisiaj dzien przyplanowalam i mam nadzieje ze pogoda dopisze bo przynajmniej dzieciaki by u dziadkow w ogordku poszalaly. musze podrzucic dzieci bo czeka mnie wypad do leakrza po skierowania dla Gabrysi no i pozniej MOPS zeby o wychowawczy zlozyc. wczoraj znajoma byla i mowi ze 2.5godz w kolejce stala zeby papier zlozyc :devil:
    kurcze nadszedl okres skladania oswiadczen i podan a tam 2 z 4 okienek czynne...
    w tym roku jeszcze wymyslili ze jak do konca lipca sie nei zlozy to kase za sierpien i wrzesien wyplaca dopiero w pazdzierniku wiec nie ma sily i trzeba isc warowac :|
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeJul 16th 2008
     permalink
    Jeśli skrzywdziłam She, to ona potrafi się obronić bez problemu i odpowiednio zareagować.
    --
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeJul 16th 2008
     permalink
    Przysłali mi wczoraj z banku BZWBK upomnienie, że zalegam im niecałe 15 zł, które nie wiem skąd się wzięło. Zalogowałam się na konto, z którego nie korzystałam od grudnia i okazuje się, że w czerwcu naliczyli mi jakieś 25 zł za kartę. Nie wiem z jakiej paki, bo karta do mojego konta miała być za darmo. W dodatku przez telefon nie można się nic dowiedzieć. Chyba zrezygnuję z ich usług, bo i tak w tym roku już nie mają bankomatów zagranicą bez prowizji dla mnie i w multi zrobili wreszcie możliwość płacenia kartą przez net.
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJul 16th 2008
     permalink
    NR moj maz tak mial w BPH, mial miec karte za free ale okazalo sie ze ta karta za darmo to tylko na okres promocji. po 2latach trzeba bylo za nia placic :confused: zreszta w kredyt banku zrobili dziady identycznie i placimy za karte 2zl miesiecznie plus 8zl za prowadzenie konta. tamto konto zlikwidowalismy jak wprowadzili oplate a tego KB nie mozemy bo kredyt hipoteczny u nich mamy
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.