Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeJul 16th 2008
     permalink
    DZIEN DOBEREK..
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeJul 16th 2008
     permalink
    Tak, ale o wprowadzeniu wszelkich opłat powinni informować na piśmie, tak mi się wydaje przynajmniej... Nic to, wyjdziemy z przychodni, pójdziemy do banku, na szczęście to tuż obok.

    Cześć Ewa :)
    --
    •  
      CommentAuthorHogatka
    • CommentTimeJul 16th 2008
     permalink
    Hej babeczki
    Ja już po pierwszym wypadzie urlopowym, z nowości to Hubcio zaiwania na czworakach że dogonić go nie idzie, najbardziej pasuje mu kuchnia i przedpokój gdzie rozrzuca buty:bigsmile:Teraz szykuję starszego na kolonie.
    Widzę że temat wagi znowu na tapecie więc korzystają z okazji powiem ze mój cel został osiągnięty i mam wagę 59 chciałam dobić do 57 ale mój powiedział ze mnie z domu wymelduję jak to zrobię, dla niego za chuda jestem, no ja tego nie podzielam ale cóż, teraz musze tylko popracować nad okropnym brzuchem . Spróbuję was nadrobić ale to nie łatwe.
    No i najmłodszemu znowu wychodzą zęby i nocki do bani na nowo a na urlopie już tak fajnie spał rano nawet do 9 a od wczoraj wyjec. W nocy nie dośc ze płakał to co go położyliśmy to ten wstawał i tak prawie całą noc.
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJul 16th 2008
     permalink
    NR a moze masz na poczcie taka wiadomosc? u nas kredyt bank wsyztkie ifnormacje rozsyla droga elektroniczna i jak sie logujesz do banku online to tam sa wiadomosci. przyznaje ze czasami ich nie czytam a pozniej zonk :P

    Ewa, Hoga - witajcie
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeJul 16th 2008 zmieniony
     permalink
    Witaj Hogatko!

    Gratki dla Hubcia - no to teraz będzie już zasówał jak wyścigówka! :clap::clap::clap:
    Może ulżyj mu w tym bólu i podaj coś na ząbki przeciwbólowego, od razu będzie lepiej!

    Zazdroszczę ci tej wagi 59kg - SUPER!!!:clap:
    A jeśli mogę zapytać to ile masz wzrostu???:wink::bigsmile:

    Ja mam nadzieję, że wystarczy mi tym razem samozaparcia i uda mi sie doprowadzić swoje ciałko do porządku o jakim marzę! Nie wyglądam źle, ale czuję, że powinnam zgubić pare kilogramów, a czułabym sie lepiej. Oprócz dietki wiem, że powinnam systematycznie ćwiczyć, chodzić na basen, ale ostatnio jestem wieczorem taka zmęczona i wogóle nic mi się niechce. Mój M stwietrdził nawet że chyba brakuje mi żelaza i czegoś tam jeszcze, bo nigdy taka nie byłam!:bigsmile::wink:
    Muszę się zmobilizować i być wytrwałą w postanowieniu!:wink::bigsmile:
    --
  1.  permalink
    czesc!
    ja juz nie spie od 5 ale nocka była spokojna.Pietruszce widać juz całkiem przeszło za to chwyciło mnie! juz od wczoraj pije ten jego eurespal ale do nosa muszę jechać cos kupić bo nie nadążam z chusteczkami
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJul 16th 2008
     permalink
    Hoga - gratki za wytrwalosc!!!
    ja totalnie nie mam zapalu do odchudzania. zreszta pilnujac sie i tak nie chudne wiec program ostrej redukcji wagi narzuce po nowym roku bo tyle planuje karmic na zadanie. udalo mi sie po sterydach zrzucic 27kg to i teraz sie uda, wiem ze po prostu musze byc konsekwentna i tyle... no ale na razie przez pol roku jeszcze ise 'potocze' :)
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJul 16th 2008
     permalink
    wybywam do tesciow. zachmurzylo sie i oby nie padalo tylko bo inaczej siedzenie w domu dzieciaki czeka...
    3majcie kciuki zeby udalo mi sie zalatwic skierowania!!
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeJul 16th 2008
     permalink
    Hogatko witaj po urlopie,
    Ale mamy temat wagowy :wink:
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeJul 16th 2008 zmieniony
     permalink
    Wiyajcie na kawusi
    Aniu piszesz:
    AniaM: w tym roku jeszcze wymyslili ze jak do konca lipca sie nei zlozy to kase za sierpien i wrzesien wyplaca dopiero w pazdzierniku wiec nie ma sily i trzeba isc warowac :|

    U nas tak płacą od 2 lub 3 lat i muszę jechać do skarbówki po papierek o rocznym dochodzie tylko że nie mam sił tam stać :( bo u mnie głównie tam sie stoi i nie wiem czy dadzą mi to od reki czy za jakiś czas
    --
    •  
      CommentAuthorHogatka
    • CommentTimeJul 16th 2008
     permalink
    Iwa mam 164 cm wzrostu.
    Próby położenia młodego poległy w gruzach, teraz gania po mieszkaniu.
    Podałam mu już przeciwbólowe a teraz walną takiego kupsztala ze matka musiała ciuchy dac do prania:bigsmile:
    A z wagą wytrwałam a najlepsze że będąc u ojca pozwoliłam sobie na lody, kebaba i spadłam z wagi i tak bo przy wyjeździe było 61
    --
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeJul 16th 2008
     permalink
    A ja jestem od rana wkur.... na kolezanke z pracy, jest na urlopie ale siedzi w domu, ja tez jestem na urlopie i siedze w pracy. Narobiła takie byki ta moja kumpela ze cały dzien bede siedziec i poprawiac, dzwonilam jej to powiedziec, ja na jej miejscu ruszyłabym dupe i przyszla poprawic, tym bardziej ze jeszcze zastepuje (ja) kolezanke na drugim stanowisku. cholery zaraz dostane :devil:
    --
  2.  permalink
    Hej dziewczyny, wpadam na herbate:)
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeJul 16th 2008
     permalink
    Witaj shehe - prosze bardzo zamawiana herbatka:
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeJul 16th 2008
     permalink
    Możesz wypić, a ciasteczka zostawić! Oczywiście!:wink:
    --
    •  
      CommentAuthorHogatka
    • CommentTimeJul 16th 2008
     permalink
    Myszorka to masz nie ciekawie a co nie którzy mają wszystko w głębokim poważaniu, szkoda tylko że to czyimś kosztem.
    --
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeJul 16th 2008
     permalink
    kurcze u nas Tola na sądne dni daje tak popalić że szok niech te zęby wyjdą bo osiwieję, mlody wrócil szczęśliwie teraz mam kupę prania ,
    wpadnę puźniej pa...
    AniaM czy teraz masz mniej pokarmu czy nadal Cię zalewa i ile razy jeszcze karmisz Krzysia? U mnie jaoś mało się tego zrobiło ale może dlatego że mniej jem...
    --
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeJul 16th 2008
     permalink
    Iwa zadowolona jesteś z tego rowerka bo wlaśnie taki wczoraj oglądałam i wydaje się sensowny tylko ja chciałam niebiesko zielony...
    --
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeJul 16th 2008
     permalink
    Hogatko ja stwierdziłam ze nawiedzona jestem bo na macierzynskim chodziłam do pracy zeby kolezankom problemu nie robic, albo do domu zabierałam papiery, a teraz się cieszę ze zmieniam pracę, bo inni mają wszystko gdzieś tylko ja taka głupia.
    Magg nie martw się do 3 rż powinyy wszystkie wyjść.
    --
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeJul 16th 2008
     permalink
    Myszorka czy ja mam Cię grzmotnąć :angry: Do 3 r ż jej wyjdą zęby a mi włosy? no bądź łaskawsza !!!!
    --
  3.  permalink
    Dzięki Iwa, ciasteczka zostawie dla And:))
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeJul 16th 2008
     permalink
    Magg no niestety taka smutna ta wizja zębowa, a moze daj jej viburcol.U mnie jest 12 u góry, na dole 4 zęby ale widac białe 4
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeJul 16th 2008
     permalink
    Sheh dziękuję bardzo ale wiesz ja to bardziej ogórka małosolnego :shamed: Słodycze hmm jak już nie ma nic w domu to zjem a tak to bardziej słono-kwaśne (synuś?)
    Źle się dzisiaj czuję, jestem jakaś taka niedorobiona i nie do życia, pobolewa mnie brzuch i jest mi źle
    Dzwoniłam do urzędu skarbowego i zaświadczenie koleżanka załatwi mi od reki więc dziś albo jutro mam przyjechać, a w piątek pójdę do MOPS-u zanieść
    --
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeJul 16th 2008
     permalink
    And jak byłam w ciązy też kwaśne mnie ciągnęło, zbyszko 3 cytryny, akuku zelki, herbata z cytryną
    --
    •  
      CommentAuthorHogatka
    • CommentTimeJul 16th 2008
     permalink
    Jejku u mnie podejście nr 3 do spania młodego za każdym razem po 5 minutach ryk, może teraz sie udało.
    Też musze do skarbówki i mopsu teraz już powinno przysługiwać mi rodzinne.
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeJul 16th 2008
     permalink
    Magg - ja a właściwie Oliwka jest zadowolona z tego rowerka! Nie jest taki kosmiczny jak pozostałe, a jednak dla takiego małego dziecka dobry, bo pozostałe które nam się podobały to nie miały podpurek na nóżki tylko były już takie dla dzieci które same pedałują!
    Oliwka nawet w domu chodzi wkoło niego i włacza sobie muzyczke i tańczy przy nim. Musiałam tylko troszkę wyciszyć tą muzyczkę i zakleić malutki głośniczek i jest super! Dobrze sie go prowadzi w parku na dróżkach!:bigsmile::wink:
    --
  4.  permalink
    And, ogórki małosolne mam w domku, mamusia zrobiła:DD
    Chciałam oddać krew, ale mam za niską hemoglobinębuuu:((
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeJul 16th 2008
     permalink
    A my siedzimy w domku .do 3,potem jak zwykle na plaze,VEVE wyspana bryka,ja gotuje...upal..
  5.  permalink
    U mie chłodno i jakos tak ponuro... Jestem nie w sosie...
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeJul 16th 2008
     permalink
    a ja zjadlam ,ziemniaki z jajem sadzonym i mizeria,a VEVE troche rosolu z kury wiejskiej,w ten upal ,to jesc sie nie chce...
    •  
      CommentAuthorHogatka
    • CommentTimeJul 16th 2008
     permalink
    U nsa duchota ale chociaż nie leje bo poprzednie dwa dni lało non stop. młody pospał prawie dwie godzinki ja razem z nim a teraz uskutecznia wspinaczki i gada coś tam po swojemu, mama tata i baba juz mu wychodzi ...chyba teraz przyjdzie czas na ćwiczenie mowy zamiast ruchu.
    Dobra zmykam do niego bo już zdążył sobie znowu czoło pocharatać:bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeJul 16th 2008
     permalink
    U mnie też pogoda do bani, ale jeszcze nie pada!
    A ja jestem w bardzo dobrym nastroju bo właśnie dostałam nagrodę kwartalną i to całkiem sporą, chyba z uwagi na fakt, że cały kwartał szefowa była na L-4 i musiałam sobie radzić razem z kolegą. A do tego wpłynęły tzw. oszczędności półroczne no i wczasy pod gruszą.
    :cheer::clap::crazy::cheer::clap::crazy::cheer::clap::crazy::cheer::clap::crazy::cheer::clap::crazy::cheer::clap::crazy:

    Strasznie się cieszę na taki przypływ gotówki, może jakież zakupki na wyprzedażach...???????:tooth:

    A pozatym to dzwonił do mnie mój M i powiedział, że panowie już zainstalowali zmywarkę - 4 latka na nią czekałam!:crazy:
    --
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeJul 16th 2008
     permalink
    Iwa no to super jak się zdecyduję w końcu na jakiś to się pochwalę :)
    U nas też jakoś ponuro ale parno i chyba coś z ciśnieniem się dzieje bo spiczniałam :confused:
    --
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeJul 16th 2008
     permalink
    Iwa gratki super się masz
    a ja zaraz do domku zmykam
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJul 16th 2008
     permalink
    ale sie nalatalam. maz zapomnial zostawic fotelik samochodowy Krzysia n i dzieki temu czekal mnie spacer do leakrza – bagatela 3.5km w jedna strone. Tesc mowil ze przyjedzie i nas zabierze ale ja nie chcialam ryzykowac zdrowia dzieci no i mandatu. Gabrysie odprawilam wiec do moich rodzicow a sama wrzucilam turbodoladowanie i podryptalam z Krzysiem. w drodze powrotnej uzmyslowilam sobie ze przeciez moze zostac u dziadkow a nie ze mna w mopsie sie kisic wiec odstarczywszy go do tesciow oddalam sie na laske pan urzedniczek i przestalam w kolejce ponad godzine. pozniej odebralam mlodego i wlasnie wrocilismy do domu. Krzysko odplywa a ja wykanczam butelke mineralnej ;)
    najwazniejsze ze umknelismy przed deszczem na ktory wlasnie co raz bardziej sie zanosi:cool:
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJul 16th 2008
     permalink
    And - u nas w zeszlym roku bylo tak ze jak sie zlozy w sierpniu to wrzesniowe pojdzie w pazdzierniku a tegoroczny przepis uwazam za glupote. skoro mam przyznany wychowawczy i rodzinne do sierpnia 2008 WŁĄCZNIE, to sie pytam jakim prawem oni maja mi to przelac w pazdzierniku? nie wiem co za kretyni sie zajmuja ustaleniami w mopsach ale niech se naucza czytac ze zrozumieniem moze najpierw

    Magg - ja pokarmu mam bardzo duzo. jak dzisaij mlody sie nie obudzil nad ranem to po 6 juz mi pocieklo. karmie go tak 5-6 pozniej w ciagu dnia kiedy chce i na dobranoc. wyjdzie pewnie z 4 razy na jedzenie i ze 3razy na picie. nie daje mu sokow tylko mineralke a widac woli cycka niz wode ;)


    u nas wlasnie lunelo, mielismy z Krzysiem fuksa!
    •  
      CommentAuthorHogatka
    • CommentTimeJul 16th 2008
     permalink
    A ja walczę z Huberta gorączką na dodatek ma biegunkę i jak sam sobie łapki da do buzi to ryk totalny, a zębole już widać choć wiadomo, przebijać to się one i z miesiąc mogą. A za oknem chyba zaraz burza będzie i deszcz
    --
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeJul 16th 2008
     permalink
    HEJ ,ja kupilam pierwsze buty ,do chodzenia dla VEVE ,kurcze sle drozyzna!!!!!!!!!!!!!!!!chcialam biale ,bo do wszystkiego pasuja i kupilam w kolorowe motylki,ze skòrki usztywnione przy kostce.VEVE jest na diecie,bo ma uczulenie ,teraz eliminuje jogurti biszkopty...
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeJul 16th 2008
     permalink
    HOGA ,VEVE podobnie,tez widac ze cierpi,ale nie goraczkuje...
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJul 16th 2008
     permalink
    Ewa drogie tzn w przeliczniku na polskie ile by wyszlo?

    aaa dziewczyny czy ktoras z was zna algowa maseczke peel-off?
    kolezanka sie na nia rozchorowala a nie znamy nikogo kto by czegos takiego uzywal
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeJul 16th 2008
     permalink
    ANIA 65 euro ,po przecenie 32 euro to bedzie ok 118 zl ,kupila babcia na prezent ja w przyszlosci buty bede kupowala w PL,BO CHYBA TANIEJ,buty z kolekcji wiosennej ,beda jak znalazl na jesien...
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJul 16th 2008
     permalink
    Ewa u nas porzadne markowe buty cenowo sie od 100zl zaczynaja do 200zl spokojnie
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeJul 16th 2008
     permalink
    no to szoook,to podobnie jak tu...
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJul 16th 2008
     permalink
    tylko zarobki pewnie sie sporo roznia :confused:
  6.  permalink
    Aniu, ja mam maseczkę działającą podobnie, tyle, ze ja mam nawilżaującą, dla cery ze skłonnością do rumieńcow, jest w ogromnym opakowaniu, wsypuję jej troche do miseczki, dodaje wodę mineralną i mam zrobioną, ona jest z bielendy, przeznaczona dla salonów kosmetycznych, ale moja ciocia pracowała w bielendzie i mi kiedyś kupiła:)
    -- http://cudmania.blox.pl/html
  7.  permalink
    Mam problem, jeździmy z rodzinką do pewnej wioski w beskidzie śląskim na wakacje, mamy tam maleńki domek, no i moja siostra młodsza (15 lat), ma tam mnóstwo znajomych z którymi spędza całe dnie jak tam jest. Sęk w tym, ze miałam ostatnio okazję poznać rzeczonych znajomych, są w wieku zbliżonym do mojego, piją, klną, zachowują się po prostu okropnie, butelki po piwie zostawiają wszędzie, uważam, ze to nie towarzystwo dla 15 latki, tyle, ze nie wiem jak z siostrą porozmawiać, bo kazdy argument traktuje jak mamuśkowanie, nie wiem co zrobić....
    -- http://cudmania.blox.pl/html
  8.  permalink
    She - nie pomogę.ma 15 letniego brata i tez nie ma za ciekawego towarzystwa ale żadne argumenty do niego nie trafiają...

    Ja juz na nogach od 5.45-dziecko w nocy śpi ładnie za to ranny ptaszek z niego jest:) ale ja nie narzekam bo wysypiam sie też gdyż chodzę spać z kurami
    Pietruszka juz calkiem zdrowy a mi został katar
    --
    •  
      CommentAuthorHogatka
    • CommentTimeJul 17th 2008
     permalink
    witam
    a ja prawie w ogóle nie spałam, dalej walczymy z gorączką i młody non stop wyje.
    --
  9.  permalink
    Hoga to życzę siły ,mój mały wył porostu tylko jedna noc a ja już miałam dosyć
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeJul 17th 2008
     permalink
    Witajcie dziewczyny!
    Ja właśnie zjadłam na śniadanko 4 ogórki z działeczki i pomidorka malinówkę, a teraz czas na kawkę!
    Później troszkę owoców w postaci arbuza, brzoskwinki, morelki i śliweczek z sadu i tyle.

    No to co - kawusia???

    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.