Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeJul 17th 2008
     permalink
    Przez kilka dni teraz jestem tylko na warzywach i owocach, a potem zobaczymy, może troszkę urozmaicę dietkę! Ale same warzywa i owoce oczyszczają organizm.:wink:
    --
    •  
      CommentAuthorHogatka
    • CommentTimeJul 17th 2008
     permalink
    Iwuś dzięki za kawusie normalnie padam, uśpiłam młodego i sama zmykam do wyrka, niech te kolejne zęby już się przebiją bo nie dośc ze sama padam to jeszcze szkoda mi młodego.A już widać kolejne dwa ząbki na górze.
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeJul 17th 2008
     permalink
    Hogatko współczuję i tobie i maluchowi!
    Dlaczego wszystkie dzieci nie mogą przechodzić ząbkowania bez takiego cierpienia?????
    U jednych nie ma żadnych objawów, albo tylko troszkę się poślinią, a inne tak muszą się nacierpieć!

    Czy nic przeciwbólowego na niego nie działa Hogatko???
    --
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeJul 17th 2008
     permalink
    witam
    Iwa ale sobie diete zrobilas, ciebie potem nie bedzie widać, a jak wyjdziesz na spacer z Oliwką to kamienie do kieszeni bo Cię wiatr porwie.
    U mnie dziś pogoda brzydka.
    Hogatko niestety zęby to masakra, Mati wszystko gryzie, bo tak go to denerwuje.
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeJul 17th 2008
     permalink
    myszorka, ja niestety łatwo nie gubię kilogramów także myślę, że aż tak źle nie będzie! :wink::wink::wink:
    Pozatym jak sie waży 69 kg przy wzroście 174cm to nie jest sie lekkim jak piórko!:wink::wink::wink:
    Czuję, że naprawdę muszę zrzucić troszkę zbędnego balastru!:wink::wink::wink:
    --
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeJul 17th 2008
     permalink
    Iwuś nie przesadzaj, musisz miec siłę do dźwigania Oliwki :wink:
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeJul 17th 2008
     permalink
    myszorka już niewiele dźwigam Oliwkę, bo ona już rzadko chce na rączki, teraz ma czas samodzielnego spacerowania. Pomyka jak duża dziewczynka!:wink::wink::wink::bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorHogatka
    • CommentTimeJul 17th 2008
     permalink
    Iwa ponieważ ma biegunkę to podaję mu doustnie nurofen, a co do wychodzenia zębów to Jakubowe wychodziły jak grzyby po deszczu bez żadnych ekscesów a u tego za każdym razem zanim się przebiją do końca to masakra.
    Pospał 30 minut, pojadł i póki co się bawi.
    A przeciwbólowe działa tak przez godzinkę a potem na nowo. Teraz łazi i gada :tata, dwa dni temu uszczęśliwił tatę bo tak to tylko mama i baba :bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeJul 17th 2008
     permalink
    dzień dobry :)
    wpadłam sie tylko przywitać, lecę depilować nogi i czas powoli się zaczynać pakować, bo zdaje się, że jutro mąż mnie wysyła do Krakowa na 2 dni... Mam nadzieję, że mnie mężowa rodzina zaprowadzi pod smoka, bo sama nie trafię na pewno, chociaż to dość blisko.
    --
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeJul 17th 2008
     permalink
    she,ja tez w tym wieku ,mialam podobne towarzystwo, w zaleznosci jaka osòbka jest twoja siostra,mozesz zakazac,albo porozmawiac,albo zajac ja czyms ciekawszym niz to towazystwo,albo tak zostawic (jak nie zauwazylas ,ze ona tez podpjja ,palii itp),ja np ,mimo ze wszysty ,palili trawe ,nigdy tego nie pròbowalam...a towarzystwo mi sie znudzilo...
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJul 17th 2008
     permalink
    a ja dzisiaj nie spalam z wyboru. w prawdzie przed 22 zwinelam sie do lozka ale postanowilam siegnac po czytadlo ktore podeslala sis i.... wciagnelo mnie tak ze zgasilam swiatlo bo zaczynalo switac bi byla 4:35. maz stwierdzil ze oszalalam i ze bedzie chyba ksiazki wieczorami mi zabieral jak zobaczy ze po jakas siegam ;) o 7 wstalam zeby wyprawic Gabrysie do dziadkow i zamiast polozyc sie i dospac z Krzysiem musialam no po prostu MUSIALAM doczytac ostatnie kilkadziesiat stron. wlasnie pije mega mocna kawe, mam nadzieje ze przezyje dzien ;)
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeJul 17th 2008
     permalink
    Aniu no nieźle poszałałaś a oczy cie nie bolą?
    NR to pakuj się pakuj
    --
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeJul 17th 2008
     permalink
    jeju ja odkad mam VEVE,nic nie czytam, a b lubie czytac,nadrobie ,jak podrosnie,to bede tez jej czytac,bo teraz nie da sie ,wyrywa ksiazeczki...
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJul 17th 2008
     permalink
    Myszorko - o dziwo nie. zreszta fajna kniga to i na zmeczone slepia czlowiek nie zwraca uwagi ;)

    Hoga ale przy problemach z zoladkiem nie mozna podawac doustnych lekow przeciwbolowych. nurofen pzreciez podraznia ukl. pokarmowy i na logike biorac moze potegowac biegunki :confused:

    Sheh przeczytalma wlasnie o problemach z siostra. z doswiadczenia Ci powiem (jestem n-lk w gimn) ze dziewczynki w tym wieku dostaja teraz malpiego rozumu i niestety sa gorsze niz chlopcy. wiele sie narozmawialam z moimi uczennicami a lekcje wychowawcze to uwierz mi, nie byla sama przyjemnosc bo bedac niewiele od nich starsza probowalam je ustawiac do pionu sama nie majac doswiadczenia w tej materii (w sensie ze nie wychowalam jeszcze doroslego dziecia). gimnazjalistkom imponuja glownie starsi i 'charakterni' chociaz oczywiscie ta chrakternnosc nie jest w tym wlasciwym kierunku. moim zdaniem nie pomoze zadne obsmiewanie czy tlumaczenie ze to jest zle bo my tak uwazamy raczej pokazanie kontrastwo cos na zasadzie dawanie pozytywnego tla i uswiadamianie ze zycie bez ekscesow dyskotekowym i uzywek tez moze byc fajne. w ostatecznosci mozesz tez sprobowac sie wkrecic w to towarzystwo i pare razy tak pokierowac rozmowe zeby te osoby same sie osmieszyly lub wykorzystac ze sa pod wplywem alkoholu i po prostu zaczna belkotac. ja bym podobnie jak Ewa probowala znalezc jej atrakcyjniejsze zajecia. zorientuj sie co oni tam sobie porabiaja i zorganizuj jej cos podobnego. poza tym moze warto porozmawiac z rodzicami? oni sa z nia caly czas jednak wiec mieliby tez na nia oko.
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeJul 17th 2008
     permalink
    Gdy przyjdzie czas, to pewnie już Ci nie pozwoli przerwać czytania jej.
    --
    •  
      CommentAuthorHogatka
    • CommentTimeJul 17th 2008
     permalink
    Ania ale jeżeli ma gorączkę i biegunkę to zawsze ci lekarz powie że podaje się z tej strony z której nie leci , a tak mam zawsze kiedy młodemu do końca przebijają się zęby, on nie ma problemów z żołądkiem on ma taki sposób ząbkowania a przy biegunce i rozwolnionym stolcu nie podam mu czopka bo to mija się z celem.Dokładnie ponad miesiąc temu jak przebijały się górne jedynki mieliśmy identyczny scenariusz a teraz wychodzą znowu ząbki u góry.
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeJul 17th 2008
     permalink
    I do tego będzie cie poprawiać jak coś źle przeczytasz, bo już będzie znała na pamięć swoje bajeczki! Hihihihihihihihihi:wink::bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJul 17th 2008
     permalink
    Hogatko a to ja nie doczytalam ze on ma to od zebow. sorka. myslalam ze od zoladka... zamotana z lekka dzisiaj jestem :D
    •  
      CommentAuthorHogatka
    • CommentTimeJul 17th 2008
     permalink
    Ania ok widzę że też cię kniga dopadła ja wczoraj skończyłam jedną a potem młody spać nie dał. Nie dość że te zeby to jeszcze w nocy mi siada wstaje jak tylko się przebudzi.
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJul 17th 2008
     permalink
    doprowadzam sie do stanu uzywalnosci i w droge...
    wlasnie dzwonila kuzynka ze wyczaila jakis sklep z "chinszczyzna" i maja tam ponoc rozbinane bawelniane bluzeczki. pizamy juz wiem ze nie mam szans kupic rozpinanej bo w zadnej hurtowni tego nie maja wiec musze znalezc bluzke ktora bedzie na Gabryche dobra... co ciekawe babka w sklepie mowila ze nawet z bluzeczka rozpinana mmzoe byc problem bo jak juz maja to dla 2-4latek i pozniej tak od 10lat w gore. moze cos uda mi sie przerobic albo na 4lata jakies niewymiarowe bedzie, poszukiwania czas zaczac.
    •  
      CommentAuthorelli
    • CommentTimeJul 17th 2008
     permalink
    iwa to zdjęcie kawusi mnie powaliło - chcę taką !!!!!!!!!!!!!!!:cry:
    --
  1.  permalink
    dziewczyny co tak cicho?
    ja dzis mia lam dzień szwędaczy ale obkupiłam bratanice na urodzinki bo maja jedna po drugiej dwa latka w tym jedna to chrześnica
    Pietruszka dziś grzeczny-oby nocka taka była
    --
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeJul 17th 2008
     permalink
    ja jem kolacje,VEVE ucina sobie drzemke,Mjeszcze nie wròcil z pracy...
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeJul 17th 2008
     permalink
    Była aktualizacja 28dni - każdy ogląda, co stracił, co zyskał.
    --
  2.  permalink
    Ja byłam w kinie. Nie wiem co sie ze mną dzieje ostatnio, ale mam taki humor, jakbym coś brała:D, wypiłam colę i zaczęłam tańczyć w pubie, dobrze, że mało ludzi było...
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeJul 18th 2008
     permalink
    Witam piątkowo!
    Oczywiście zaczynamy od kawki- dzisiaj u mnie cieplutko i ślicznie świeci słoneczko także proponuję kawe Latte:
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeJul 18th 2008
     permalink
    A po kawusi troszkę popracujemy (coniektóre w biurze itp. miejscach, pozostałe w domku) i zaczynamy wekendzik!
    :bigsmile::wink::cheer::clap::crazy:
    --
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeJul 18th 2008
     permalink
    witam a ja pije bawarke, kajzerke zjadlam z serkiem białym i zaraz zabieram się do pracy.
    Pogoda do bani.
    --
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeJul 18th 2008
     permalink
    hej ,kobitki,zapowiadaja burze,VEVE bryka ja umylam glowe i sprzatam troche...
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeJul 18th 2008
     permalink
    Iwuś kawa mniam :)
    Jestem dzisiaj jakaś niedospana i jest mi ble Zabrakło mi kilka godzin snu
    --
  3.  permalink
    Od jutra urlop lalala:). Jadę do małej wioski w górach, gdzie nie ma siłowni żadnej w okolicy:((
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeJul 18th 2008
     permalink
    ale ci fajnie,na ile jedziesz?
  4.  permalink
    Na tydzień, a póżniej jeszcze trzy dni w domku spędzę:)
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeJul 18th 2008
     permalink
    Nic nie am przygotowane, a podobno mam jechać koło 15-16 do Krakowa już.
    A jeszcze dwie instytucje do odwiedzenia, w tym ZUS:sad::sad::sad:
    Chyba pojadę jutro rano, bo nie widzę dzisiaj tego...
    --
    •  
      CommentAuthorHogatka
    • CommentTimeJul 18th 2008
     permalink
    Witam prawie w południe u nas już bez gorączki choć noc niezbyt udana bo gnida jak się przebudzi to wstaje zamiast tak jak kiedyś przewrócić się na drugi bok, ale myślę że to przejściowe.Poodkurzane, pomyte gary i podłoga a jak młody padnie to prasowanko i wolne
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeJul 18th 2008
     permalink
    A ja mam takie pytanie:
    Gdzie jest wątek odkładajacych???:shocked::shamed:
    --
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeJul 18th 2008
     permalink
    Jak to?
    Odkładające są tu.
    --
  5.  permalink
    Od rana mi powieka drga nie wiem czemu, zaczyna mnie to denerwować:((
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeJul 18th 2008
     permalink
    Tak to Amazonko! Zgubił mi się, już dawno tam nie zaglądałam i teraz nie mogłam go odszukać!:shamed:
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeJul 18th 2008
     permalink
    shehe - może ci magnezu brakuje.
    Moja koleżanka tak miała jak kawa wypłukiwała jej magnez z organizmu - bo dużo piła kawy!
    --
  6.  permalink
    Ja kawy w ogóle nie piję, ale chyba zacznę magnez łykać, bo to strasznie niemiłe uczucie:((
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeJul 18th 2008
     permalink
    Ja też nie piję kawy, a powieka czasem mi drga. Moja koleżanka twierdzi, że może to być rezultat stresu W każdym razie, polecała magnez na tą przypadłość.
    --
  7.  permalink
    Dzięki NR:)
    Szef mnie rano wkurzył, ale żeby od razu taka reakcja organizmu?
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeJul 18th 2008
     permalink
    hej kobitki,ja w domku ,VEVE bryka,uczulenie po diecie znika,na kolacje tunczyk i salata,nie wysilam sie dzis...
  8.  permalink
    Dzisiaj mnie mile zaskoczyła waga - w niecałe dwa tyg-3 kg mniej! mam juz 61 kg laski ale tak to jest byle co jem to waga leci
    --
  9.  permalink
    czesc w sobote:) spałam nieźle ale szkoda ze tylko do 6
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJul 19th 2008
     permalink
    Ciacho pociesze cie... ja wstalam z wlasnej i nieprzymuszonej woli do tego mega wyspana o 5.30.... tak juz mam jak przychodzi @ - szybko sie wysypiam...

    milego weekendu dziewczyny
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeJul 19th 2008
     permalink
    hek kobitki,my bwybieramy sie na basen,tylko nie wiem czy VEVE nie bedzie senna bo wstala o 7.30...
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeJul 19th 2008
     permalink
    Witajcie na kawusi :)
    U nas dziś słonecznie więc chyba w domu nie posiedzimy tylko trzeba pospacerować i około 11 idziemy przed siebie - jeszcze nie wiem gdzie ale coś się wymyśli po drodze
    --
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeJul 19th 2008
     permalink
    u nas pogoda średnia, trochę słoneczna, trochę pochmurna...
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.